Wnętrze salonu z 20 metrów kwadratowych. Mieszkanie ma wielkie fotograficzne – nwhistorycourse.org

The BlogW salonie jest jednym z głównych pomieszczeń, więc do rejestracji należy podchodzić ze szczególną starannościąW salonie jest jednym z głównych pomieszczeń, więc do rejestracji należy podchodzić z ekstremalnymi tschatelnostyuV małych mieszkań, każdy mebel, każda rzecz i meble powinny podjąć tylko jego miejsce. W salonie o tym rozmiarze, to jest z pewnością w przypadku, gdy liczba wykorzystanie każdego wolnego metrów. Poza tym pokój dzienny z tej wielkości nie pozwoli na ustalenie spontanicznie kupił mebel. Ale pomimo tego pokoju żywym można włączyć w dzieło sztuki. Od tego salonu można dowiedzieć się nie tylko zaoszczędzić miejsce prawidłowo, ale również, aby wszystkie rzeczy w odpowiednich miejscach, a życie w takiej sytuacji byłoby o wiele łatwiejsze.


Living: Projektowanie Zdjęcie 20 kwadratów

Tworzenie tech, to jest jak gra Tetris, trzeba liczyć na każdym kroku, absolutnie każdy szczegół. Zastosowanie jasnych kolorów do salonu tej wielkości, jest doskonały, ale to nie znaczy, że jest konieczne, aby pozbawić kolory nocleg. Każdy wie, że aby wizualnie zwiększyć pokój jest lepiej użyć lustro.

Wysokiej jakości oświetlenie może sprawić wewnętrzny przytulny i wygodny salonWysokiej jakości oświetlenie może sprawić wewnętrzny przytulny i wygodny salon

Ale są też inne rozwiązania sytuacjach, takich jak:

 • Właściwa gra światła;
 • Tworzenie kolorowych akcentów;
 • Pokoje separacji na prawym obszarze;
 • Korzystanie z foto-tapety

Zastosowanie pastelowych kolorach, jest idealnym miejscem nie tylko dla specjalistów w dziedzinie projektowania, ale także dla każdego, kto jest właścicielem małej wielkości mieszkania. Wraz z nimi, można skorzystać z foto-tapety, które są popularne w ciągu ostatnich wielu lat. To jest prawie gotowy obrazy. Z ich pomocą możliwe jest, aby skupić się na poszczególnych przedmiotów lub optycznie powiększyć pomieszczenie.


 Projekt salonu z 20 metrów kwadratowych. m: korzystanie z foto-tapety

W celu ustalenia salonie jest lepiej używać jasnych kolorów w połączeniu z jasnych kolorach, takich jak pomarańczowy, fioletowy lub jasnozielony.

Dodatkowo udekorować pokój dla gości, można skorzystać z foto-tapety, które są klejone, co do zasady, na jednej ze ścian w pokojuDodatkowo udekorować pokój dla gości, można skorzystać z foto-tapety, które są klejone, co do zasady, na jednej ze ścian w pokoju

Zdjęcia tapety jest jeden jasny akcent, który jest niezbędny do małego pokoju. Mogą one być wykorzystywane nie tylko do dekoracji ścian, ale również do dekoracji drzwi, ich stosowanie jest ograniczone jedynie przez wyobraźnię. Ważnym aspektem stosowania tapet jest właściwym wyborem obrazu. Oprócz tapety „grał” farby nie należy przeciążać pokój zbędnej dekoracji, tapety, ponieważ zadaniem jest rozszerzenie i odsunąć od ścian.narożny pokój, który nie jest zajęte przez meble i jest idealny dla foto-tapety. Obszar ten najlepiej nadaje się do czytania, a obraz na foto-tapety uczyni go wyjątkowym.

Wybierając taką tapetę, należy pamiętać, że wzór linii poziomych wzrośnie do pokoju, w tym przypadku lepiej wybrać tapetę z obrazem drzewa. Poziome linie na przeciwnie zmniejsza pomieszczenie, a duży wybór rysunków skupia się na zasadniczej części dziennej.

Wnętrze salonu z 20 metrów kwadratowych. m: stworzyć komfort

Umieszczenie mebli w salonie, aby dowiedzieć się, aby zaoszczędzić miejsce i żyć w eleganckim stylu. Nie każdy może zorganizować przestrzeń 20 metrów kwadratowych, ale to rodzi skomplikowane zagadnienia jak zachowania elegancji i prostoty. Biorąc pod uwagę niektóre z zaleceń ekspertów, wielu mieszkańców małych mieszkań jest oczywiste zarówno ciemne i brudny pokoje uczynić wyjątkową, intymną arcydzieło, która zachwyci każdego centymetra.

Na ścianach i suficie w małym pokoju to lepiej wybrać jasne koloryNa ścianach i suficie w małym pokoju to lepiej wybrać jasne kolory

Gdy idziesz do salonu powinien czuć komfort, ale zrozumiałe jest, że „aby poszerzyć granice tego, co jest dozwolone” jest konieczne.

Oto kilka wskazówek, jak najlepiej, aby stworzyć środowisko:

 • Korzystanie lusterka przyczyni się do zwiększenia pokoju, instalując duże lustro z najwyższą dokładnością poszerzy granice pomieszczenia;
 • Aby czuć się nie tylko wygodne, ale również swobodnie w salonie zaleca się stosowanie naturalnego drewna w jasnych kolorach;
 • Utrzymując zasadę „nie przeciążać pokój,” wiele osób może pozbyć się niepotrzebnych rzeczy.

Pozbyć się ciemnych zasłon i żaluzji. Więcej światła - więcej miejsca.

Naprawa salonie 20 metrów: zawiłości planowania

W celu stworzenia idealnego życia i cieszyć się każdą minutą spędzony w konieczne jest stworzenie planu projektu, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę każdy szczegół i detal, co można być skrupulatny, ale wynik - to jest ważne. Rozważyć każdą przestrzeń, jego stosowanie jest konieczne. Tak więc, na przykład, obszar nad drzwiami wejściowymi, niestety jest ona wykorzystywana bardzo rzadko, ale może być stosowany pod półkami na akcesoria, książki, ubrania. Szczególnie szczęśliwcy najemcy, którzy mogą pochwalić się wysokimi sufitami.

Udekoruj pokój dzienny może być piękne obrazy i ozdobny kominekUdekoruj pokój dzienny może być piękne obrazy i ozdobny kominek


Przed rozpoczęciem ponownego planowania salonu, to najlepiej stworzyć rysunek na papierze, określając lokalizację przyszłej mebli. Mówić o tym szczegółowo ze wszystkimi innymi lokatorami.

Jak mogę skorzystać z obszarów, które nie Wskazówka:

 1. Nie wszyscy są obszar za drzwi, ale jeśli myślisz o tym metr kwadratowy. Jest to doskonała lokalizacja dla strefy siedzenia śniadanie czy miłość;
 2. Istnieje szeroki parapet? Zorganizuj z jego stołu w jadalni. Jednakże, może być przekształcony w strefie i do czytania książek i spędzać czas z lampką wina.

Pozostawił lukę między owijający lub szafką a ścianą, możliwe jest, aby wypełnić deskę do prasowania lub nieokreślony pudełko z przedmiotów do strefy podmiejskiej.

Planowanie odpowiedniego środowiska: pomysły na salonie 20 metrów kwadratowych. m

Z dużego salonu, nie można myśleć o tym, jak kompaktowy i gustownie zorganizować mebli. Jeśli dotyczy to pomieszczeń 20 kwadratów, jest lekkomyślność nie jest rozwiązaniem. Właściciel jest zobowiązany do uzbroić się w jasnym pojęciem, gdzie i co należy umieścić. Zacznijmy z częścią wypoczynkową, najlepiej jest umieścić bliżej do drzwi wewnętrznych, lecz miejsce pracy najlepiej usytuowane bliżej okna.

W celu zapewnienia funkcjonalnego pokoju dziennego, możliwe jest zainstalowanie nisze gipsowa lub piękne łukiW celu zapewnienia funkcjonalnego pokoju dziennego, możliwe jest zainstalowanie nisze gipsowa lub piękne łuki


W nowoczesnym budynku, w sali nie jest rzadkością, aby znaleźć niszę. Jest to doskonała lokalizacja na kanapie lub łóżku wraz z szufladami.

Dlaczego ta opcja jest popularny? Takie rozwiązanie ma wiele pozytywnych aspektów.

a mianowicie:

 • Zapewnia długotrwałe działanie;
 • Oferuje on dodatkową przestrzeń do przechowywania pościeli i innych rzeczy;
 • Jeśli zorganizować ekran, łatwo jest ukryć okno od wścibskich oczu.

Jest również bardzo często zaobserwować obecność balkonu w sali, której mieszkańcy wykorzystać do przechowywania rzeczy. Eksperci uważają, że projektowanie prawdziwe świętokradztwa. Może on być wyposażony w balkon malutkiej sypialni lub pokoju rekreacyjnym. Oczywiście, konieczne jest, aby w pełni odizolować okna, i pożądane jest, aby wyposażyć ciepłą podłogę. Ten styl jest zwiększenie jego popularność z każdym rokiem. Zorganizowanie takiego środowiska może być dostarczone w salonie to nie tylko miejsce, ale również dodatkowe ciepło.

Jeśli sufit zdobią płyty gipsowo-kartonowej, to niesamowita okazja, aby dać pokój dodatkowy komfort. Wystarczy umieścić na obwodzie reflektorów neonowych.

Trendy wnętrza pomieszczenia 20 metrów kwadratowych. w mieszkaniu (wideo)

Podsumowując można powiedzieć, że małe wielkości mieszkania powinien zawierać tylko te części, które będą stosowane do każdej potrzebie. Przed zorganizować pomieszczenie, bez względu na to co to jest kwadratowy lub prostokątny, konieczne jest, aby myśleć o prawidłowości wyboru mebli. Nie zawsze cokole może być świetnym rozwiązaniem, jeśli można zastąpić miniaturowy stolik, który można umieścić szklankę wody, a po południu, aby wykorzystać go jako miejsce do pracy.

Projekt salonu z 20 metrów kwadratowych. w mieszkaniu (fot wnętrza)

0bf8a7b50d89-51212-2518-2018kv112825

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 54 = 61

Adblock
detector