Włożyć do sufitów podwieszonych 8 funkcje do formatowania – nwhistorycourse.org

The BlogWkładki do sufitów podwieszanych nie tylko maskują luki, ale również nadać wnętrzu etapWkładki do sufitów podwieszanych nie tylko maskować tę lukę, ale także dać kompletność intereruSovremenny podwieszany sufit ucieleśnia niesamowite pomysły konstrukcja, w połączeniu z wysoką technologią. Udoskonalonych materiałów nadać inny kształt i wystrój. Jednakże układ sufitu napięcie ma jedną cechę - po montażu jest niewielki luz między ściankami podłużnymi () i zasady sufit, tak zwanym rowku technologicznego, który pojawia się w powstałej folii nie zamontowania na ścianie oraz profilu.


Inkrustacje: szczególnie przy wyborze materiału

Wkładka, która nazywana jest również taśma maskująca, wtyczki wypełniacz tworzy gładkie złącze przejścia sufitu i ścian. Jest uformowany profil ze złożonych części.

Główne zalety wkładek - wtyczki:

 1. Semnost (ewentualnie zmianę tapety lub częściowego demontażu sufitem, na przykład, w przypadku wystąpienia powodzi jest możliwa do usunięcia nasadki, po czym włożyć je w miejscu);
 2. Łatwa instalacja (specjalna sekcja ułatwia zamontowanie wkładki);
 3. Różnorodne postaci sufitów niestandardowych (w zakresie wkładek istnieje elastycznych kształtek, które są zamontowane na nierównej powierzchni).

Wkładką ukrywa cechy konstrukcji napinacza tworzy oddzielne przejścia wielopoziomowych w układzie napinającym i maskuje chropowatościWkładką ukrywa cechy konstrukcji napinacza tworzy oddzielne przejścia wielopoziomowych w układzie napinającym i maskuje chropowatości

W zależności od szerokości rowka technicznego zamknięcie wkładki może pokrywać szczeliny między ścianą i podłużnymi, w przypadku bardzo nierównym podłożu.


Jako materiał do takiego profilu stosuje się:

 • z tworzywa sztucznego;
 • kauczuk;
 • piana;
 • poliuretan;
 • Drzewo.

W zależności od materiału, wkładki mają swoje własne cechy i są przeznaczone do konkretnych warunków. Ten sam efekt materiału w sposobie ustawiania czop.

Sufity napinane z wstawka: różnorodność gatunków

Aby wybrać odpowiednią wtyczkę dla systemu napinającego, trzeba znać ich rodzaje i podstawowe różnice. montaż sufitu często wymaga zastosowania kilku typów wkładek, w zależności od sytuacji i warunków panujących w pomieszczeniu.

Rodzaje nakrywek T i F są przeznaczone wyłącznie do powierzchni płaskichRodzaje nakrywek T i F są przeznaczone wyłącznie do powierzchni płaskichW zależności od przekroju wtyczki są:

 1. Kształcie litery T;
 2. F w kształcie;
 3. R kształcie (miękki wtyczka);
 4. Kształcie litery S z różnymi SL;
 5. Kształcie litery L;
 6. Kształt perełek klin w strukturze shtapikovoy naprężenia.

Wkładki typu S nadaje się do nierówności ściany, a także przy dużej wykończenie ścian w postaci gipsu lub winylowy tapety z napływu.

Różnorodność wkładek typu S są rozpatrywane w szerokim odgałęzienie kołnierzowych, które są oznaczone jako LS-kształtny.

L-kątowe wtykowe wykończenia symuluje listwy sufitem. P o kształcie lekko wyłożenie stosuje się dla konstrukcji zamontowanych sposób harpuna.

Wkładka z tworzywa sztucznego do sufitu: Zakres

Czasami producenci zawieszonych struktur i podzespołów są produkowane, które są odpowiednie dla danej marki, w tym wkładek. Ale często są pozostawione do nawigacji i wybrać właściwą wtyczkę pod określonym profilu bagietką.

Elastyczność wkładki zależy od materiału, w trakcie jego wytwarzaniaElastyczność wkładki zależy od materiału, w trakcie jego wytwarzania

Wybierając wkład należy zwrócić uwagę:

 • Sekcja kompatybilność z wkładkami bagietką, zainstalowanych na całym obwodzie;
 • Na elastyczność postaci wkładki z zaokrąglonych powierzchni, i systemach rozciągania rzędu;
 • Podczas montażu gęstość nakładanego na profilu, który nie pozostawia szczeliny i nie gromadzi się kurz;
 • Instalacja, która powinna odbywać się bez klejów i uszczelniaczy;
 • Na wybór koloru (pudełka, który służy jako profile sufitowe mogą być wybrane pod sufitem kolor lub odcień sufit w przeciwieństwie do tego, mogą być łączone na podstawie koloru ściany).

Jeśli istnieją nierówności na powierzchni ściany, jest bardzo miękka wkładka będzie je powtórzyć, a tym bardziej solidny - ukryć. korki z tworzywa sztucznego korzystnie maskować nierówności ściany. Wkładki takie nie są podatne na odkształcanie przy wysokiej wilgotności powietrza i są odporne na wysokie - niskie temperatury.


Poliuretan i wkładką nasadki sufit

Poliuretanowe i gumowe wkładki zwane miękkie czapki, bo są one z tworzywa sztucznego i są bardziej elastyczne w porównaniu z wkładkami z tworzywa sztucznego. Takie taśmy maskujące stosowane w zaokrąglone powierzchnie i rozciągają się na długości układów wielopoziomowych. Ustanowienie takiej taśmy można użyć specjalnej szpatułki, bez ostrych krawędzi, aby uniknąć uszkodzenia podstawy napinania.

Jednak istnieją różnice między ich miękkich wkładek:

 1. Wkładka poliuretanowa jest bardziej wytrzymałe niż gumowe (kauczuk podlega zmianom temperatury i wilgotności powietrza, co zmniejsza elastyczność i sprawia, że ​​materiał bardziej sztywny);
 2. Określenie poliuretanowej wyściełany usługi powyżej;
 3. wyściełany mają nierównomierną kompozycji, obecność naturalnych składników, które sprawiają, że elastyczny materiał może skrócić żywotność materiału;
 4. Korozję i ścieranie podlega już wkładkami gumowymi.

wypełniacze gumowe na rynku są tylko dwa standardowe kolory - biały i czarnywypełniacze gumowe na rynku są tylko dwa standardowe kolory - biały i czarny

Poliuretanowa wkładka najbardziej popularny nie tylko ze względu na wydajność, ale również szeroki wybór kolorów.


Ponadto ozdobne inkrustacje mogą korzystać z innych opcji, aby ukryć luki technicznej.

Dekoracyjny kręgowego - jest tkana, dziana lub skręcone materiał, który jest stosowany do maskowania szczelinowo dekoracji wnętrz. Istnieje szeroki wybór palety kolorów i tekstur ozdobne sznury dla zawieszonych struktur. Aby zainstalować włożenie kabla jest dokładnie włożona do szczeliny bez użycia narzędzi skrawających.

Opcje te obejmują:

 • Dekoracyjny kręgowego;
 • gzyms sufit.

gzyms sufit maskuje również rowek technicznego, ale jest przymocowana do ściany, bez możliwości demontażu wymiennego. Stopień ten posiada dodatkową zaletę: instalacja gzymsu na kilka centymetrów poniżej górnej przestrzeni utworzonej w podświetlenie może być zamontowany na obwodzie pomieszczenia.

Jak wstawić wkładkę w suficie podwieszanym: Zasady montażu

odcinki montażowe dla konstrukcji rozciągających można wykonać samodzielnie. instrukcje wideo i krok po kroku zdjęcie opisuje w ten proces.

Włóż wkładkę w suficie podwieszanym i może być sobą, bez doświadczenia w tej materiiWłóż wkładkę w suficie podwieszanym i może być sobą, bez doświadczenia w tej materii

Opis instalacji:

 1. Zmierzone długości wkładki, wyposażonego starannie w narożach stawów;
 2. Instalacja zaczyna się od narożników pomieszczenia;
 3. Wkładanie przekrój jest włożona do szczeliny naciskając na wgniecenia i wtyczki;
 4. Jeśli to konieczne, szczelina jest nasmarowany wazeliną kosmetyczną;
 5. Dla wygody użyć specjalnej szpatułki, która ma żadnych ostrych elementów.

Dla struktur tkaninowych napięcia przy użyciu profili z „kołki”, które same maskują luki. Ściennych i sufitowych kołki różnią się sposobem montażu.

Liczba wkładki do sufitów podwieszanych (wideo)

Wkładki sufitowe dla sufitów struktur łatwo instalowane, skutecznie uporać się z koniecznością ukrycia luki, jak również posiada znaczącą przewagę ze względu na wymienny system mocowania. Oraz z szerokiej gamy kolorów łatwo dopasować do każdego wnętrza.

Przykładami wkładek do sufitów podwieszonych (zdjęcie wewnętrzny)

15b8527b5f4a4ef9f34ad549905dc3ca32000000000756ab7ff70f5264756af55790beb8394original1a26b4adc6319a76d2936e783fab07ae7f3253983205acvetnoy-Dekor

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + 9 =

Adblock
detector