The BlogModułowa klatka schodowa jest dość łatwy w instalacji, dzięki czemu można go zainstalować samemuModułowa klatka schodowa jest dość łatwy w instalacji, dzięki czemu można go ustawić samostoyatelnoModulnaya schody składa się z odrębnych elementów, które mogą być montowane z rękami bez większych trudności. Zalety tego rozwiązania jest to, że składa się z metalowej ramy, która może być umieszczona w inny sposób i daje prawie żadnej zejście geometrii. Instalacja nie powinno być zbyt trudne, jeśli stosują różne instrukcje, a także samouczki wideo i instrukcji.


Drabinka instalację składającą się z modułów

Ta zasada całej konstrukcji (podobnie jak stopa PM-01U) można również zbierać najlepsze opcje dla poręczy i żadnych dodatkowych elementów.

Montaż takiej konstrukcji jest następujący:

 1. Pierwszy i ostatni element przymocowane są do sufitów, a oni są najbardziej wytrzymałe części, podobnie jak większość obciążenia. Pomiędzy nimi są ustawione łańcuch lub rdzeń kosour, który wykonywał czynności instalacyjne. Najważniejsze jest to, aby zrobić wszystko starannie, zgodnie z instrukcją.
 2. Wymagana liczba elementów jest liczony od kąta nachylenia schodów wysokości między podłogą i parametrów geometrycznych całego lokalu.
 3. Demontaż drabiny jest również wykonywane szybko, łatwo iw stosunkowo krótkim czasie.

Wiele osób woli wybrać dokładnie taką konstrukcję modułową, ponieważ są praktyczne i niedrogieWiele osób woli wybrać dokładnie taką konstrukcję modułową, ponieważ są praktyczne i niedrogie

Ta drabina można montować lub demontować nawet jedną osobę, szczególnie jeśli są instrukcje krok po kroku, jak również jego obecne doświadczenie w naprawie i montaż różnych wzorów.

Ponadto, konstrukcja ta jest dostępna dla większości ludzi, głównie ze względów finansowych. Zamówić schody modułowe mogą mieć różne przedsiębiorstwa, które produkują te jednostki. Jeśli to konieczne, można je także zamówić dostawę i zatrudnić specjalistów, dzięki czemu są one pomogły podnieść się po drabinie prawidłowo.


Wyklucia z drabiny: instalację prywatnym domu

Czasami trzeba zainstalować klapę z drabiny w przejściu na drugim piętrze lub na strychu. Można, oczywiście, po prostu wyciąć otwór, aby poruszać się między piętrami w dowolnym miejscu, a następnie dokonać drabinę.

Przed zainstalowaniem właz z drabiną, należy najpierw wykonać rysunek przyszłej budowyPrzed zainstalowaniem właz z drabiną, należy najpierw wykonać rysunek przyszłej budowy 

Ale znacznie neater zrobić drzwi do schodów, że reprezentuje kilka rodzajów struktur: 1. Hatch z wysuwaną drabiną ma następujący cel - gdy drzwi jest wyłączony automatycznie po schodach, lub spadnie, albo jest rozwijany, a osoba jest w stanie wznieść się na podłodze lub na strychu. Zaletą tego rozwiązania jest to, że nie ma miejsca i dość zwarty, ale jeśli często muszą iść w górę iw dół, ten rodzaj drabiny nie jest bardzo wygodne.
 2. Właz ze stałymi schodami - to projekt najbardziej proste, jak schody, ustawić czas, a drzwiczki, które mogą być otwierane lub zamykane w dowolnym momencie. Ten wariant jest istotne, gdy często przemieszczających się z piętra na piętro. Zazwyczaj tego typu jest zainstalowany na ścianie lub w narożniku.
 3. Okno dachowe z drabiny opcji - najbardziej niewygodny, ponieważ jest usytuowana poziomo drzwi, do których, w razie potrzeby, wkłada się schody. Opcja ta może być stosowany przy składaniu użycie rzadko.

Należy również wziąć pod uwagę kilka rzeczy podczas montażu takiej konstrukcji, drzwi powinny być w harmonii z sufitu, co najmniej jeden kolor z nim. trzeba zostawić miejsce pod właz, gdy klapa jest wykonana z chowanym schody. Należy uważać, aby wzmocnić otwór, w którym zostanie zainstalowany taka struktura, jak również dokonać wiarygodnego blokadę że nie stało spontaniczne otwarcie włazu z chowanym schody.

Jeśli taka konstrukcja prowadzi na strych, a to nie jest ogrzewany, konieczne jest, aby myśleć o izolacji włazu. Po zainstalowaniu całą strukturę powinny być zgodne z zasadami ochrony przeciwpożarowej, zasad ergonomii, mają zakaz przeciwpoślizgowe podkładki i, jeśli to możliwe, poręcze.

Budowa i montaż schodów w domu na drugim piętrze

Przy montażu schodów w domu, prowadzące na drugie piętro, należy najpierw określić rodzaj schodów, na podstawie całkowitej wielkości domu, projektowanie, itp Rodzaje drabin, pomimo ich główną funkcją służyć do podnoszenia i opuszczania, jest całkiem sporo. Jest schody spiralne, spiralne, kątowe, proste, itd. Pewna liczba materiałów, które mogą być wytwarzane drabiny również uderzające, metalu, drewna, tworzyw sztucznych, szkła, itp I można zbudować drabinę różnych kombinacji materiałów, ale najczęściej w domu na wsi wykorzystywane do produkcji schodów drewnianych.

Rodzaj i rodzaj drabiny powinny być wybrane w zależności od wielkości i funkcji pomieszczeniaRodzaj i rodzaj drabiny powinny być wybrane w zależności od wielkości i funkcji pomieszczenia

kroki przygotowawcze:

 1. Projektowanie schodów należy rozpocząć pomiaru wysokości od podłogi, schody obliczania kąta nachylenia (kąt pochylenia w optymalnym zakresie 35-37 ° C), określające liczbę etapów ich wysokości i szerokości, a szerokość schodów jest optymalna w 760 mm.
 2. Gdy wszystkie obliczenia są zakończone, można przystąpić do produkcji, jeżeli osoba wcześniej doświadczenie w budowie wystarczającej objętości, to lepiej, aby producenci schody podjął stolarza. Może to być jako prywatny przedsiębiorca i osoba, która pracuje w spółce i będzie produkować drabina właściwie biorąc pod uwagę życzenia klienta.
 3. Jeśli oczekuje się duża ilość pracy, należy najpierw wykonać obliczenia (kosztorysu), biorąc pod uwagę wykorzystanie materiałów, same i ostateczny montaż i instalacja działa.

Gdy wszystko jest gotowe, osoba będzie tylko postawił sobie całą strukturę w zamierzonym miejscu.

Montaż schodów znajduje się poza domem

Czasami trzeba zrobić drabinę poza domem, zwłaszcza przednią grupę dla niej, co do zasady, z betonowych schodów, które następnie określoną płytki lub drewnianych schodach itp

Aby szybko i sprawnie dokonać piękne schody na ulicy, lepiej jest szukać pomocy u specjalistówAby szybko i sprawnie dokonać piękne schody na ulicy, lepiej jest szukać pomocy u specjalistów


Aby uczynić ten projekt, należy stosować się do następujących instrukcji:

 1. Wybrane gleby na głębokość około 20-30 cm jest umieszczony w warstwie zagłębienie piasek, kamień łamany może szkicu. Od wielkości przyszłych armatury schody wykonane zawory pręty są połączone drutu wiążącego lub spawane.
 2. Po deski szalunkowe są wykonane, powinien zapukać ciasno, że nie ma przerw. Z zewnątrz deskowania wsparty na zboczach lub parę ścian oporowych jest. Po wylaniu betonu występuje Napełnić natychmiast jednorodność całego deskowania.
 3. Do betonu podczas procesu suszenia nie pęka, jest zamknięta na górze za pomocą wilgotnej ściereczki do kilku dni. Po 10-15 dniach, beton stwardnieje całkowicie, i jesteś gotowy do dalszej pracy.

Zamiast małej betonowej klatki schodowej przy wejściu, można dokonać drabiny z platformą, jest nieco większe rozmiary, ale przezwyciężył bardziej efektywnie.

Jeśli z różnych powodów, trzeba dołączyć do już drabinę wzniesionego budynku, wynika z tego, że pierwszy architekt kontroli budynku i wydał opinię na temat możliwości budowy takiej struktury, w celu zapewnienia zgodności z niezbędnymi normami.

Montaż po schodach na drugie piętro z rękami

W pewnych umiejętności budynek może być bez większych problemów, aby schody, ważne, aby zdecydować, czy będzie to norma czy jakiś specjalny.

Zainstalować drewniane schody można z rąk, a co najważniejsze - z wyprzedzeniem, aby kupić niezbędne materiały do ​​pracy i przemyślany projekt przyszłej strukturyZainstalować drewniane schody można z rąk, a co najważniejsze - z wyprzedzeniem, aby kupić niezbędne materiały do ​​pracy i przemyślany projekt przyszłej struktury


W celu osiągnięcia lekkiej drabiny i hamulce, a także, że nie zachodzą na strumień świetlny może być montowany na podłożu samonośne drabiny:

 1. Struktura ta składa się ze specjalnego uchwytu wspornikowej i w amplifikacji całej konstrukcji, stosowane są nici sufitowych. Pomimo ogromnej scenie i koleją, taka drabina nawet elegancki wygląd. Ale żeby zebrać je poprawnie, należy zauważyć dołączony do projektowania obwodów.
 2. Jeżeli miejsce jest w domu sprawia, że ​​jest to możliwe, a ponadto konieczne jest, aby utrzymać w nim pewien styl, należy jeszcze zrobić tradycyjne schody wykonane z drewna, a następnie pokryć je z plam i lakierów.

Dopóki nie przeszkadza niezależny znakowanie i cięcie materiału źródłowego, można skontaktować się z firmą, której pracownicy sprawiają Arlion jakość cięcia sztuk (w zestawie każdy konieczne podatku), a człowiek tylko wtedy zmontować i zainstalować schody.

Instalacja ze schodów z rękami (wideo)

Części produkować i gotowe drabina i inne firmy są także wysokiej jakości i w krótkim czasie, a wiele z nich ma pozytywne opinie, patent i liczne nagrody.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + 4 =