Właściwa wybielić sufit z rękami – nwhistorycourse.org

The BlogUsprawiedliwianie - najbardziej ekonomiczny i przyjazny dla środowiska sposób do dekoracji sufituUsprawiedliwianie - najbardziej ekonomiczny i przyjazny dla środowiska sposób do dekoracji potolkaPobelenny sufit - nie jakąś przestarzałą technologię i jest jednym z klasycznych sposobów projektowania sufitu. W tym samym czasie, zrobić wszystko co możliwe, aby szybko i sprawiedliwie. Aby naprawić nie jest przeciągany na i nie muszą być rozproszony przez korekcji wad, konieczne jest przygotowanie narzędzi i sufitu w pomieszczeniu.


Wykończenie sufitu Usprawiedliwianie się

Zaczyna się narzędzie przygotowania. Przygotowanie polega na wybraniu narzędzia, które można wybielić sufitu.

Prace mogą być produkowane:

  • szczotka;
  • wałek;
  • natryskowego;
  • Odkurzacz mający funkcję dmuchanie powietrzem.

Zaczyna się od wyboru szczotki do wybielania - jakie narzędzie będzie pracy, więc jakość pracy. Rodzaje szczotek są bardzo różne, ale najlepszym rozwiązaniem jest szczotka z naturalnym włosiem, szer. - 15-20 cm przed użyciem szczoteczki przez kilka godzin moczyć je w wodzie. Tak puchną drewniany uchwyt pędzla i bezpiecznych szczeciny.

Do sufitu nie są pozostawione ślady pędzla szarpie pobelochnaya powinny być wykonane tylko z naturalnych włókienDo sufitu nie są pozostawione ślady pędzla szarpie pobelochnaya powinny być wykonane tylko z naturalnych włókien


Jest to ważne, ponieważ włosie nie musi pozostawać na bielonej powierzchni sufitu.

Użyj i rolki, a jakość będzie lepsza, a proces pójdzie szybciej. Podczas korzystania z wałka nie zapomnij specjalną tackę.

Wybieli sufit w mieszkaniu: skład

Można wybielić wapnem lub kredą - sposoby wybielania swoje ręce najbardziej popularne.

Aby rozpuścić kredą wybielić, trzeba:  • Wlać do ciepłej wody, 30 g kleju PVA (wymagane jest środek adhezyjny), alternatywnie - drobno struganego konwencjonalnego mydła;
  • Mieszanie kompozycji vsypte nim drobno przesiany kredy;
  • 20 g błękitu metylenowego w roztworze jest również wymagane - kompozycję profilaktyki żółcieni.

Nie jest konieczne, aby wziąć kleju PVA, prawo do korzystania i Carpentera klej i bustilat.

mycia wapna odbywa się więc - 1,7 funtów wapna rozcieńczonego 40 g błękitu metylenowego w wodzie. Gotową mieszaninę, który następnie można zastosować do 10 pól od sufitu lub ściany.

Przepis przemywania wapnem (film)

Etapy wybielić sufit z rękami

Jeśli zdecydujesz się wybielić szczotki, pociągnięcia pędzlem są stosowane prostopadle do pierwszego źródła światła - czyli Windows. Końcowa warstwa nakładana jest już równoległe okna. W tym przypadku, powierzchnia otrzymanej jednolitym kolorze bielonej paski.

Roller wybielanie sufitu jest jeszcze łatwiejsze. Technologia ta jest - roztwór wylano do rowu zanurzenia w roztworze wałkiem rolki wałka na zboczu palety. Pierwsze uderzeń przejść do okna, a następnie równolegle do okna. Nakładanie powinno wynosić około 5 cm. W przeciwnym razie nie będzie, obszar, i wydaje się, że sufit czy nie kontrastowo lub malowane różne kolory.

Na styku ściany i sufitu jest mądrzejszy użyć szczotki.

Jak wybielić sufit starego wapna i czy

Aktualizacja wybielić możliwe tylko wtedy, gdy stara warstwa jest bardzo cienka i wytrzymała. Ale nawet w tym przypadku, eksperci radzą, aby jeszcze usunąć starą wybielić. Zapewni to dobry wynik - bez smug i innych defektów, takich jak pęcherzyki i paski.

Stare kreda wybielić usunięto gąbka nasączona wodą z mydłemStare kreda wybielić usunięto gąbka nasączona wodą z mydłem

Stary pokrywy może być usunięty z gąbki i mydła pasty. Rozwiązanie kredy usunięty bardzo łatwo, ponieważ nowy wybielić stosowane bez zmyciu stare głupie. Ale z kompozycji wapna będzie musiał majstrować. Bez szerokiej szpachli nie może zrobić.


I bez względu na to, co zdecydujesz się zrobić następny - do przyklejania płytek na suficie, sufit wybielić vodoemulsionkoy lub ponownego wybielić, stary, zawsze usunąć warstwę. A potem jest grunt, szpachlówki, szlifowanie i wybielić siebie.

Oczywiście, jeśli strop z wadami, to trzeba cement pęknięć.

Czy shpakril chciał wybielić sufitu

Zdecydowanie - tak! Ponadto, wybielanie shpakrilom - maluje w kompleksie. Otynkowane „Shpakril” - to małe defekty uszczelnienie i wystaje z sufitu. Taka konstrukcja przylega funkcjonalność można zaoszczędzić na materiałach.

Drobnoziarnisty kit „Shpakril” jest idealny do wyrównania sufitu przed wybielićDrobnoziarnisty kit „Shpakril” jest idealny do wyrównania sufitu przed wybielić

Wystarczy rozcieńczyć wodą kit około połowy litra na kilogram materiału i bezpośrednio Belite sufitu.


Sposoby stosowania

Można to zrobić:

  • Spray niedawno popularny natrysku hydrodynamicznego;
  • Typowym rolka (narzędzie powinno być długości futra syntetyczne lub runa);
  • Szczotka.

Za pomocą hydrodynamicznego pomocy równomiernego rozprowadzenia roztworu na powierzchni sufituZa pomocą hydrodynamicznego pomocy równomiernego rozprowadzenia roztworu na powierzchni sufitu

Nawiasem mówiąc, mimo że wałek jest łatwiej pracować, ale zwykle kolorowe vodoemulsionkoy sufit jest rolka zasługa. Istnieje również nowych metod zwykle związane z powietrza pędzlem sprayu.

Jak wybielić sufit w różnych kolorach (wideo)

Dziś bielone sufity w kuchni, w łazience, w przedpokoju i łazience, w pomieszczeniach gospodarczych. Sposób zaprojektować sufit dość szybkie i tanie, więc nie odrzucić go jako out-of-date. Jest to klasyczny sposób, bo jest jeszcze dużo czasu, aby być popyt.

Sukces w naprawie!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

52 − 44 =

Adblock
detector