The BlogKutego żelaza wieszak na korytarzu - to stylowy i niezwykle pięknyKutego żelaza wieszak na korytarzu - to stylowy i niezwykle krasivoPervym biznesowych, wchodząc do domu, znaleźliśmy się w korytarzu, więc ma to być wygodne i funkcjonalne. W korytarzu, koniecznie musi być miejsce do powieszenia ubrania i położyć kapelusze, ale co, jeśli ze względu na wielkość lub ze względu na styl wnętrza tego pokoju, to jest niemożliwe, aby umieścić szafę? Wieszaki - będzie idealnym zamiennikiem. Oni nie zajmują dużo miejsca, ale może pomieścić sporo ubrań i kapeluszy, niektóre okazy mają wygodne siedzenie.


Wieszaki kute żelazo w korytarzu: Rodzaje

Wieszaki z kutego żelaza mają oryginalne wzornictwo i są idealne do przedpokoju z wnętrzami w stylu klasycznym i stylu wzmacniaczy wspaniałych. Istnieje kilka rodzajów przechowywania ubrań, ale bez wątpienia doda uroku średniowiecznego domu.

Wybierz kute wieszak na sali powinny być w związku z wnętrza, tak, że doskonale uzupełnia projekt pokojuWybierz kute wieszak na sali powinny być w związku z wnętrza, tak, że doskonale uzupełnia projekt pokoju

Odmiany kute wieszaki:

 1. metalowe wieszaki ścienne montowane są odpowiednie nawet dla korytarzach z małych rozmiarów, że praktycznie nie zajmują przestrzeń funkcjonalną. Często takie wieszaki służą jako półki na kapelusze kratowych, poniżej której znajdują się haczyki, które można powiesić ubranie, ale są też inne przykłady z bardziej pierwotnego projektu. Mogą być różnych rozmiarów i mają więcej niż dziesięć haki. Kutego Struktura tego typu są mocowane do ściany za pomocą śrub.
 2. Proste kute Wieszaki podłogowe są często wykorzystywane do ubrań na zewnątrz restauracji i biur. Takie wieszaki mogą mieć jedną solidną metalową nogę, która top oddziałów na kilka haków również mogą być realizowane w formie łukowatej ramy na dwóch nogach z koronką i kucia powietrze haczyk na ubrania. Są one najlepiej się blisko ściany, aby zapobiec ich przed upadkiem z powodu nadwagi.
 3. Wieszak z siedzibą w lustrze pereobuvaniya i zastąpić całą szafę, a zwłaszcza nie zaśmiecać pokoju. Mogą być wyposażone w haki na ubrania, półki do przechowywania kapelusze, stojaki parasol, miękkim fotelu lub ławki, a nawet miejsca, gdzie można umieścić buty. Podobnie jak w przypadku prostych kutego żelaza wieszaki, ta opcja jest pożądane, aby umieścić przy ścianie.

Aby hala bardziej funkcjonalny, można umieścić banquette wieszak ścienny otwarte lub zamknięte, ozdobione kutymi elementami, tworząc stylowy zespół.

Wybór wieszaki podłogowych, należy pamiętać, że jest wystarczająco wytrzymałe i odporne na wiele ciężkich ubrań. Pamiętaj, że ten element wnętrza oprócz urody, powinny mieć równe i proste w użyciu.


Metalowy wieszak na sali: plusy i minusy

Wyroby kowane są zawsze odznaczają się elegancją, ale myślenie poprzez wewnętrzny korytarz musi nie tylko myśleć o swoim wyglądzie, ale również fakt, że wszystkie obiekty w nim były trwałe i funkcjonalne.

wieszaki metalowe spełniają wszystkie wymogi, które dotyczą meble korytarz i mają tylko jedną wadę - wysoką cenę.

Zaletą jest to, że wieszaki kute mogą mieć różne kształty i rozmiaryZaletą jest to, że wieszaki kute mogą mieć różne kształty i rozmiary

Jeśli naprawdę chcesz mieć kute wieszak w domu, ale nie pozwalają na finansowanie, można kupić oryginalne kute haki, i niezależnie od nich zespół ze stołków.Jeśli ten niedobór nie straszyć, tylko prawo mówić o zaletach tych produktów:

 • Duża różnorodność decyzji projektowych na kutych wieszaki sprawiają, że nadają się do niemal każdego wnętrza, z wyjątkiem, być może, nowoczesny i high-tech.
 • Metal - jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów, więc wyroby z niego są w stanie wytrzymać obciążenie imponujące.
 • Zwięzłość większość modeli z kutej wieszaka pozwala na jego stosowanie w pomieszczeniu absolutnie dowolnej wielkości.
 • Materiał używany do takich struktur, poddanych specjalnych związków, które hamują korozję.
 • Wieszaki z kutego żelaza są niezwykle długa żywotność, praktycznie nie zmieniają się w czasie, a farba obierania zawsze jest możliwe, aby zaktualizować lub anulować sztuczny efekt starożytności.

Z tych wszystkich zalet, wieszaki metalowe są idealne do dekoracji sali. Są one nie tylko komfort dodać do każdego pomieszczenia, ale również mile zaskoczyć swoich gości.

Wieszak Przedpokój kute: opcje projektowe

Każdy kawałek jest wyjątkowy kutego jak odbywa się ręcznie, więc dwa identyczne wieszaki nie może być. Można zwrócić się do kapitana, aby ci wieszak na swoim szkicu lub kupić gotową pracę. Tak czy inaczej, można mieć pewność, że każda kute elementy w swoim domu niesie cząstkę duszy jej producenta.

Wieszaki kute żelazo mogą być wykonane w dowolnym stylu. Zazwyczaj są one pokryte czarną farbą, ale są jeszcze inne opcje. Do ich dekoracji można wykorzystać kamień, drewno, szkło, a nawet tworzyw sztucznych.

Wydają się być szczególnie kosztowne kute wieszak połączoną z mahoń lub dąb elementów.

Metalowy wieszak z łatwością ozdobić wnętrze i uczynić go bardziej wyrafinowaneMetalowy wieszak z łatwością ozdobić wnętrze i uczynić go bardziej wyrafinowane

Spójrzmy na kilka przykładów jak wieszaki metalowe mogą być wykonane:

 • wieszaki ścienne wykonane za pomocą kucia sztuki mogą być wykonane w postaci zwierząt i ptaków.
 • Innym interesującym sposobem wykonania wieszaki ścienne - jest produktem, wewnątrz której całość działania. Taka praca to prawdziwy obraz z metalu. Nie może być scena bitwy, dziewczyna siedzi przez rzekę lub jaszczurki czeka na zdobycz, siedząc na gałęzi drzewa.
 • Niektóre opcje mogą zmieścić się w nowoczesnym eleganckim wnętrzu, jeśli są one wypełnione, na przykład w formie parasola, lub na przykład, osoba stojąca w drzwiach w płaszcz i kapelusz.
 • Najczęstszym typem kutego żelaza wieszaki z siatki, które splatają kwiatów i liści.
 • Wieszak piętro bez siedzenia mogą być w postaci lampy uliczne i odbywać się w doniczkach.
 • Konstrukcja podłogi zawierający ławie, obróbka haczyki mogą częściowo składają się z drewna.
 • Wieszak z kału mogą być nachylone taki przykład wykonania jest odpowiedni dla małych korytarzy.

Daliśmy tylko kilka możliwości projektowania kute wieszaki korytarz. Którykolwiek model wybierzesz, pamiętaj, że musi on uwzględniać ogólnej przestrzeni wnętrza i mają odpowiednie parametry. Lepiej jest, jeśli w korytarzu będzie oprócz wieszaków i innych elementów kutych.


Trochę o produkcji kute wieszak

wieszaki metalowe kute w przeciwieństwie do drewnianych i tworzyw sztucznych, zawsze wykonane ręcznie, więc mają niepowtarzalny design.

Niestety, niezależnie produkować wieszak jeśli nie posiadają umiejętności artystycznego kucia metalu, nie uda.

Pick up metalowy wieszak, który idealnie pasował do wnętrza korytarza, możliwe jest w specjalistycznych sklepach lub może być wykonane na zamówieniePick up metalowy wieszak, który idealnie pasował do wnętrza korytarza, możliwe jest w specjalistycznych sklepach lub może być wykonane na zamówienie

Oto podstawowe etapy wytwarzania podrobionych produktów:

 • Wybór wysokiej jakości metalu.
 • Kucie produktów.
 • Środek powłokowy przed korozją.
 • Primer.
 • Pokrycie kolorowy proszek szkliwa lub czarny.

Jak widać wszystkie kroki są skomplikowane, więc jeśli chcesz zrobić własnej produkcji tych wieszaków, trzeba najpierw nauczyć się trochę z panem.


Piękne kute wieszaki żelaza w hali (wideo)

Meble wykonane w technice kucia artystycznego, będzie trwać przez wiele lat, a raz nie wychodzi z mody, można nawet przenieść takie przedmioty dziedziczone z pokolenia na pokolenie.

Przykłady hali kute regały (fot wnętrze)

9cc51f7426d90e59490afa6541ug - dlya-doma-i-interera-nastennaya-veshalka-dlya-odezhdy 17 75faa6c56039b337605418a9f4g5 - dlya-doma-i-interera-veshalka-kovanaya-dlya-odezhdy-vertikaln 80c0eba7caf629a8094e6fa95agi - dlya-doma-interera-veshalka-kovanaya-dlya 4042-20 796475d586b938915a93d31e76b2 - dlya-doma-i-interera-nastennaya-veshalka-dlya-odezhdy 1870925 1541197 897475324 11120101b

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 7 = 1