Warianty partycji płyt gipsowo-kartonowych w aranżacji wnętrz: 35 zdjęcia – nwhistorycourse.org

The BlogZ płyt gipsowo-kartonowych można łatwo wykonać podział na strefy każdego pomieszczeniaZ płyt kartonowo-gipsowych, można łatwo wykonać dowolny lokale zagospodarowania przestrzennego celem każdej naprawy jest transformacja i odnowienie pomieszczeń. Dobrym pomocnikiem w tym przypadku płyty gipsowo-kartonowe. Przy jego pomocy można wyrównać istniejące ściany, sufity, aby wielopoziomowych i budować ściany. Gładka linia gięcia, różnorodność kształtów, nietypowych przypadkach można tworzyć przy użyciu GCR. Ponowne planowanie pomieszczeń zawsze uważana była za dzieło objętości i problematyczne. W dzisiejszych czasach istnieje wiele materiałów do tworzenia ścian gipsowo-kartonowych. We wnętrzu, wyglądają świetnie i dodatkowo uzyskać idealnie płaską powierzchnię. ścianki działowe gipsowo-kartonowe ozdobić niemal dzieła sztuki.


Dekoracyjne ścianki działowe gipsowo-kartonowe

Płyty gipsowo-kartonowe - uniwersalny materiał, jest on powszechnie stosowany w dekoracji pomieszczeń mieszkalnych i niemieszkalnych. Ściany FCL może być więcej niż tylko dzielenie konstrukcji przestrzennych, ale często do dekoracyjnego przestrzeni zabudowy.

Dekoracyjne ścianki działowe gipsowo-kartonowe mogą mieć dowolny kształt i kompletnie zmontowany, wraz z dodatkowymi materiałami.

Dekoracyjne ścianki działowe mają doskonałe osiągi i walory estetyczneDekoracyjne ścianki działowe mają doskonałe osiągi i walory estetyczne

Sama struktura może mieć również dodatkowe funkcje:

 • Partycja może mieć niszę;
 • Dodaj półki na książki;
 • Ścianka działowa z wbudowanymi szafami w nim;
 • Umieszczenie dodatkowego oświetlenia w ścianach nadwozia.

Piękne dekoracyjne partycji nie ma drzwi, często zastępuje łuk różnych formach. Łukowaty arkusze GCR jest dość elastyczny i można tworzyć wiele unikalnych form partycji, ale są one bardzo cienkie i lepiej jest zamontować podwójną warstwę płyt kartonowo-gipsowych. Ponadto, ściany wewnątrz można ukryć różne komunikaty. To musi być zrobione, gdy jedna strona ramy jest całkowicie pokryta arkuszy GCR. Płyty gipsowo-kartonowe - ognioodporny materiał, jest bezpieczny dla zdrowia ludzkiego, istnieje forma odporne na wilgoć z GCR, która jest szczególnie dobrze do pomieszczeń wilgotnych.


Projekt gipsowe ścianki działowe planszowe

Konstrukcja przegrody gipsowo-kartonowe dość zróżnicowane. To zależy od celu i projektowania własnych pragnień. Przegrody mogą być przerywane lub ciągłe. Konstrukcja stałych przegród jest bardzo proste, ale mogą być uszkodzone lub zamknięte ażurowych bardzo złożonych elementów.

konstrukcja przegrody z płyt kartonowo-gipsowych ma odmian:

 • Faliste ścianki implikują materiału na zginanie przed montażem;
 • Smooth nie wymaga deformacji użytych materiałów.

Doskonałym rozwiązaniem jest zainstalowanie reflektorów w ścianach działowych GKDoskonałym rozwiązaniem jest zainstalowanie reflektorów w ścianach działowych GKRóżne partycje z widokiem ażurową idealnie pasować do ogólnego wystroju wnętrz. Dekoracyjne ściany faliste bardzo nietypowe, ten projekt nie przejdzie niezauważony.

Oprócz walorów estetycznych fałszywości ścianach FCL mają znacznie więcej zalet:

 • Prędkość wznoszenia ścian;
 • Niewielki ciężar;
 • Możliwość ukrywania komunikację;
 • Idealnie płaskiej powierzchni;
 • Możliwość samodzielnego montażu.

Jednak warto pamiętać, że płyt kartonowo-gipsowych - materiał raczej nietrwały i wytrzymać duże obciążenia, konieczne jest wzmocnienie konstrukcji dodatkowych profili lub podwójne arkusze warstwowe GCR.

Zrobić ozdobną ścianek działowych płyt gipsowo-kartonowych z rękami: zdjęcie

Pokój może być modyfikowany za pomocą przegród dekoracyjnych. Oryginalne i nietypowe rozwiązania we wnętrzu pomogą uczynić różne wzory GCR. Celem tych ścian jest bardzo zróżnicowany, a piękne wnętrza są opcje dekoracji. Dekoracyjne ścianki działowe gipsowo-kartonowe mogą być wykonane własnymi rękami w obecności niezbędnych narzędzi: śrubokręt, centymetrem, poziomu i nożem.

Płyty gipsowo-kartonowe montażu wykonywane na ramie profili metalowychPłyty gipsowo-kartonowe montażu wykonywane na ramie profili metalowych

Przed rozpoczęciem pracy, należy zdecydować, jaki typ partycji zostanie zainstalowany i zbadać sposoby realizacji elementów:

 • Tworzenie wnęk i półek wymagają wzmocnienia w tuszy za pomocą profili metalowych;
 • Formowanie otworów rozpoczyna się montaż, że sztywna i przygotowania do gięcia profile i płyty gipsowo-kartonowej;
 • I wygięcia łuku profilu łuku utworzonego przez wybuch lub pierwotnej i przygotowane do ścian zginanie.

Płyty gipsowo-kartonowe, mimo jego wytrzymałość jest dość łatwo dać w zakrętach dzięki bazie gipsu. Dokonanie niezbędnych płyt gipsowych gięcia, na jego powierzchni, należy dojść wałek z kolcami, a następnie nałożyć na mokro szmaty noc. Nasączone arkusz jest przymocowany lub pożądanego kształtu gięcie. Ta metoda wymaga dużo czasu.


Istnieje metodą suchą i gięcia arkuszy nacięcie na jednej stronie aż do uzyskania pożądanej stromości zginanie.

Można użyć łukowych płyt kartonowo-gipsowych, pochyla łatwo bez żadnego przygotowania do produkcji małych pomostów. Samoorganizacja dekoracyjnych partycji - twórcza praca, ale bez specjalnych umiejętności nadal będzie dość trudne do zainstalowania partycji. Przed rozpoczęciem prac niezbędnych do poruszania swoich pomysłów na papierze, rysunek szczegółowy rysunek.

Szafa partycji płyt gipsowo-kartonowych

Szafa podziału płyt gipsowo-kartonowych będzie doskonałym jeden do podziału pokojowej. Ponadto, obudowa może umieścić niezbędne przedmioty, rzeczy, lub dodatkowe oświetlenie. Konstruować proste ubrania, trzeba poprawnie obliczyć ilość materiałów potrzebnych narzędzi i wstępnie skomponować rysunek.

ścianki działowe gipsowo-szafa będzie dobrze pasować do wnętrza, wykonane w stylu minimalizm lub hi-techścianki działowe gipsowo-szafa będzie dobrze pasować do wnętrza, wykonane w stylu minimalizm lub hi-tech

Typy partycji:


 • Z nisz;
 • Od okien i półki;
 • Typu zamkniętego z drzwiami;
 • Szafa partycji.

Każdy deflektor jest zbudowane z profili metalowych. Ramka jest przymocowana do podłogi i sufitu przez profile prowadzące. Ścianka działowa wykonana z wnęk zwykle do dalszego ładowania urządzenia gospodarstwa domowego i akwariach. Szafka z małymi oknami służą do zagospodarowania przestrzeni oraz rozmieszczenie okien dla różnych akcesoriów.

Partycja typu zamkniętego z drzwiami skrzydłowymi jest używana w pełnym szafy do przechowywania. Ten sam cel i przegrody w postaci szafy.

Jeśli jest to konieczne, jest możliwe, aby w połączeniu strukturę, na przykład, łączyć w ścianie szafy niszę i szafę. Kolejne partycje wykańczanie odbywa się zgodnie z pojętego projektowania. Być może proste malowanie lub wklejanie tapety. Oczywiście, przed podjęciem ostatecznej wykańczania jest konieczne kit wszystkie szwy i całkowicie cała powierzchnia partycji.

Opcje suchej zabudowy w projektowaniu wnętrz (wideo)

Piękne ściany wewnętrzne daje żadnych domu wyrafinowania i oryginalności. Szafy funkcjonalne płyty gipsowo-kartonowe pozwoli na dobre wykorzystanie przestrzeni zajmowanej przez przegrody.

Ściany konstrukcyjne płyt gipsowo-kartonowych (wnętrze zdjęcia)

02detskaya-2j var-82-DIZAIN-detskoy-1473bbfe678501ccf4d081c20d3a55984d203peregorodka-IZ-gipsokarton1920x1080resizeinterior92557913468328485809e82bc29008676d46792a60a3bb6958da2da1c9c1471826-peregorodka-Iz-gipsokartona c-polkami1807673

Leave a Comment

Your email address will not be published.

48 − = 44

Adblock
detector