W połączeniu sypialnia-biurowe w tym samym pokoju: 6 sposobów zagospodarowania przestrzennego – nwhistorycourse.org

The BlogWłaściwa organizacja miejsca w pokoju pomogą stworzyć odrębne obszary funkcjonalne w pokojuWłaściwa organizacja miejsca w pokoju pomogą utworzyć oddzielne obszary funkcjonalne w pomieszczeniu w miejscu pracy w domu jest bardzo ważne dla współczesnego człowieka. Cóż, jeśli wielkość mieszkania pozwala przeznaczyć oddzielne pomieszczenie do tego, ale jeśli małe mieszkanie, a następnie sypialnia może stać się częścią mieszkania, w którym w miejscu pracy będą wyposażone.


W sypialni w biurze lub biuro w sypialni: wnętrze, pomysły, priorytety

Postanowiwszy, że sypialnia będzie połączona z pracy, należy zdecydować, jaką rolę ten obiekt będzie odgrywać w przyszłości. Ponieważ sypialnia i miejsce pracy wykonać dokładnie odwrotny problem. Dostępność łóżek w pokoju sugeruje miejsce, gdzie można odpocząć po ciężkim dniu, między obszarem roboczym przeznaczonym do pracy produkcyjnej, gdzie nic nie powinno rozpraszać.

Do sypialni i miejsca pracy w harmonii ze sobą, projektanci polecam wyposażyć je w jednym kierunku stylistycznegoDo sypialni i miejsca pracy w harmonii ze sobą, projektanci polecam wyposażyć je w jednym kierunku stylistycznego

Ważne! Właściwa organizacja przestrzeni przeznaczonej do domowego biura, będziemy dostroić do harmonii roboczej. W związku z tym reorganizacja powinna być przemyślana w najdrobniejszych szczegółach.

Wybór, jak należy zorganizować przestrzeń w pokoju, trzeba zacząć od własnych wymagań, które powinna odpowiadać rzeczywistych wymiarów pomieszczenia, położenie okien i drzwi, poziom światła.

priorytetów:


 • Jeśli pracujesz w domu odbywa się rzadko, położenie obszaru roboczego powinna być jak ukryty jak sam pokój jako całości jest wykonany na odpoczynek;
 • Jeśli chcesz pracować w domu na stałe, plus wszystko w pokoju, aby osoby nieuprawnione, w tym przypadku przesłanki muszą być wyposażone w nim jako biura, który staje się tylko w sypialni w nocy;
 • Jeśli nie było sytuacji, w której niemożliwe jest, aby dać pierwszeństwo do wypoczynku lub organizacja pracy powinien skierować wszystkie nasze wysiłki w celu zapewnienia, że ​​dwa odrębne obszary były niezależne od siebie.

Dobrze dobrana konstrukcja części sypialnej i pracy pomoże utrzymać pozytywną atmosferę w pomieszczeniu. Aby to zrobić, należy zbadać techniki zagospodarowania przestrzennego dla dalszego tworzenia wnętrza.

Małe pokoje: gabinet

Dyspozycja obszaru roboczego w małym pomieszczeniu jest możliwe przy obecnym stanie techniki, oszczędzając przestrzeń. Ponieważ małe rozmiary sypialni nie może sobie pozwolić, aby korzystać duży zestaw mebli, należy wybrać tylko najpotrzebniejsze rzeczy.

Nawet w małej sypialni może zorganizować miejsce pracy, najważniejsze - prawidłowo strefowego pokójNawet w małej sypialni może zorganizować miejsce pracy, najważniejsze - prawidłowo strefowego pokójWażne! Jeśli w sypialni są wolne nisze lub narożniki, należy w pełni wykorzystać tej przestrzeni dla organizacji miejsca pracy.

Podział na strefy małego pokoju, w tym przypadku, tylko meble, które poniesie estetyczne i funkcjonalne obciążenia.

Wybierając meble do małej sypialni, w połączeniu z szafką:

 • Wiszące szafki, który jest zintegrowany składany stolik na laptop to idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń.
 • Zainstalować wbudowane szafy, aby zaoszczędzić miejsce, ponieważ może on być używany do przechowywania składany pulpit i wyróżnić kilka półki na dokumenty.
 • Wielofunkcyjne przekształcalne łóżka połączyć biurko i łóżko. Gdzie dno półkach znajdują się wygodnie.
 • Zestaw składający się z łóżka na poddaszu, mała szafka i stół może być idealnym rozwiązaniem dla obu sypialni i miejsca pracy.

elementy mebli muszą być zakupione na zasadzie minimalizmu. Od małych pomieszczeniach co centymetr kwadratowy liczy, teren rekreacyjny powinien ograniczyć łóżka i stoliki nocne, komoda, które mogą być zastąpione, w połączeniu z opatrunkiem.

Sposoby zagospodarowania przestrzennego we wnętrzu sypialni nauki

sypialnie zagospodarowania przestrzennego będzie skutecznie dzielić jeden wspólny pokój na kilka stref, istotnie różnych cechach funkcjonalnych.

Ważne! Jeżeli przestrzeń jest podzielona na 2 pokoje po przeciwnych funkcjonalności, eksperci radzą, by nie korzystać z tradycyjnego oświetlenia napowietrznych. W tym celu, byłoby lepiej zainstalować reflektory, ściany lub lampy podłogowe.

Piękne i praktyczne podzielić ze snem i obszary robocze mogą być ściany lub meblePiękne i praktyczne podzielić ze snem i obszary robocze mogą być ściany lub meble

Zdecydowanie powinni przemyśleć wszystkie szczegóły przed zagospodarowania przestrzennego.

Główne metody zagospodarowania przestrzennego:


 • Montaż przegrody, a także rozdzielanie łuk jest klasycznym rozwiązaniu, ponieważ przy ich pomocy zwiększa prywatność w każdej ze stref.
 • Korzystanie szafę zwiększa funkcjonalność partycji jako pustej strony struktury ustalonej przez Radę Ministrów, będzie to wygodne, aby zbudować półki dla materiałów biurowych i innych niezbędnych dokumentów.
 • Oddzielenie pomieszczenia za pomocą kombinacji kolorów obejmuje alokację częścią sypialną w bardziej intensywnym tonem niż pozostałe miejsca na szafy. Czołowi projektanci nie powinni wybierać odcienie kolorów, różnią się o więcej niż 2 kolorach. Na przykład, dziewczyna pracy wygląda świetnie na różowo.
 • Jeśli w sypialni, nie są wystarczająco wysokie sufity, wytyczenie o łącznej powierzchni do oddzielnych stref możliwe przy pomocy konstrukcji sufitów wielopoziomowych.
 • Tworzenie podium do pracy lub sypialnym - piękny i praktyczny wysokość budynku od 5 do 30 centymetrów. Dla bardziej wyraźna linia podziału pomieszczenia na strefy Użyj światła punktowego.
 • Zastosowanie tkanin jest najbardziej prosty i ekonomiczny sposób na oddzielenie miejsca pracy od reszty pomieszczenia.

Pomysł oddzielenia pokoju do sypialni nauki powinny charakteryzować względnej niezależności każdej ze stref, więc pracy i miejsce do spania powinny mieć luz.

Sypialnia design-szafka: oryginalne rozwiązania konstrukcyjne

Podział przestrzeni w pokoju i sypialni wiąże sypialną umieszczona w tylnej części pomieszczenia i miejsca pracy bezpośrednio obok okna. Aby strefa relaksu nie koliduje z biurkiem umieszczony tak, że łóżko nie wchodzi w pole widzenia.

Śpi i pracuje obszary, które są w tym samym pokoju, to lepiej zwrócić w stylu minimalizmu, tylko podniesienie jasne koloryŚpi i pracuje obszary, które są w tym samym pokoju, to lepiej zwrócić w stylu minimalizmu, tylko podniesienie jasne kolory

Wzory dla sypialni, w połączeniu z szafką:


 • Making-sypialni cabinet w minimalistycznym stylu, jest najważniejsza. Styl ten polega na umieszczeniu w sali minimum meble - łóżko i szafa w sypialni, biurko do komputera i wygodny fotel w okolicy w pracy. Następnie każdy element będzie wykorzystywany zgodnie ze swoim przeznaczeniem, bez przeciążania miejsca. W minimalizmu, używać neutralnych kolorach, trzeba także zapewnić maksimum światła w pomieszczeniu, dodając dobrze zorganizowany sztucznego światła do światła naturalnego.
 • Design w stylu hi-tech dla pozornej prostoty daje wszechstronność i komfort w pomieszczeniu nie jest obarczony zbędnych dekoracji. Ponieważ styl polega na precyzyjne umieszczenie obiektów. Ten styl preferuje kombinację białym i jasnoszarym w kolorze i czarno-ciemnoszarym. Włamań beżowych wyciszony tonów.
 • Z klasycznym stylu można osiągnąć eleganckie wykończenie na 2 różnych obszarach funkcjonalności. Ale w tym przypadku konieczne jest, aby starannie wybrać meble. Stół komputer powinien być połączony z całkowitym wystroju wnętrz i symulować antyczny mebel.

styl klasyczny sprawia zakazu kontrastujące kolory we wnętrzu, a wiąże się z wykorzystaniem ciepłej palety.

Dokonanie spania szafkę (wideo)

Korzystanie swoją wyobraźnię podczas przeglądania zdjęć tematycznych z Internetu, a także porady profesjonalnych projektantów, możemy w przestrzeni pokoju, aby połączyć przytulną część sypialną oraz praktycznej pracy. Organizacja pełnej szafy w sypialni jest jedynym możliwym sposobem tworzenia i eksperymentowania.

Sypialnia design-szafka (zdjęcia wnętrz)

6QPxSVBXSw7dOF2870NH0CVmrCmwpMGQ03spalnya-Kabinet507e94b443f841920x1080resizeinterior92003713464952341920x1080resizeinterior55811330955107347648474113714863000073337n1

Leave a Comment

Your email address will not be published.

37 − 27 =

Adblock
detector