Vişne çürüğü duvar kağıdı: 7 başarılı kombinasyonları – nwhistorycourse.org

The BlogBurgonya duvar kağıdı - her zaman şık, güzel ve etkileyiciBurgonya duvar kağıdı - her zaman şık güzel ve giderek onarım sırasında, korkuyor deneyler olmayan impozantnoSegodnya insanlar bordo duvar kağıdı tercih ederim. Ve bu muhteşem bordo, yaşlı şarap veya sulu kiraz rengini karşı koyabilir çok değil, açıktır. Genel tasarım ahenkli için çok önemlidir. gereksiz bir şey, hiçbir dağınıklığı, ardından oda, kasvetli sıkıcı ve donuk görünmeyecek olmalıdır.


psikologlar söylediklerini Duvar kağıdı bordo

iç Bordeaux - arıtma, lüks, zenginlik düzenlemesidir. Renk şık, derinlik, özgünlük bahseder. Ancak bu bordo duvar kağıdı ile papered bir odada oluşturulabilir sadece bir ilk izlenim vardır. Psikologlar odası, düzgün bir şekilde dekore bordo doğru tonları alınırsa, o zaman bu odada özel bir aura olur söylüyorlar.

psikologlara göre, organik olarak seçilmiş iç duvar kağıdı konfor ve lüks özel bir atmosfer bordeauxpsikologlara göre, organik olarak seçilmiş iç duvar kağıdı konfor ve lüks özel bir atmosfer bordeaux

Eğer bordo duvar kağıdı bitirmek için seçerseniz, 3 basit kurallara uymak gerekir:

 1. her durumda kağıdı bordo renkli küçük alanlarda yerleştirilemez;
 2. Tutkal bordo kumaş Sadece iyi aydınlatılmış odada olabilir;
 3. Döşeme ışık seçilmelidir, karanlık bir alan geçersiz.

Uzmanlar renk rahatlamak ve dinlenmek için plan olduğu alanlar için uygun olmadığını söylüyorlar. bordo duvar kağıdı veya ofiste veya oturma odasında daha iyi düzenleyin.


Darbe bordo

bordo tonları:

 • dikkatini Yardım;
 • düşüncelerini toplamak için yardımcı olun;
 • Dış problemleri feragat etmek yardım etmek.

Bir kişinin yorgun ise, bordo canlılık yardımcı olur. Renk bir enerji destek verecek.

Duvar kağıdı bordo en uygun odalar oturma odaları veya işletilmesi dekorasyon için uygundurDuvar kağıdı bordo en uygun odalar oturma odaları veya işletilmesi dekorasyon için uygundurPsikologlar insanların bordo güçlü ruhunu seçmenizi öneririz, ve herkesin doğru dekorasyon, mobilya, aksesuar ve odanın arka unsurlarını birleştirmek çünkü iç tasarımcı için, hizmetlerin yararlanmak.

Salon iç Maroon duvar kağıdı

Maroon - Bu güçlü ve kendi kendine yeterli renktir. iç Kullanımı çok dikkatli olmak gerekir. oturma odasında bordo pokleit duvar kağıdı karar vermek, duvarların hepsi ince ayrıntıları tasarımında dikkate almak gerekir.

uzmanlar en fazla 3 renk yaparken kullanmak tavsiye yüzden Karanlık duvarlar, aşırı yük ve kasvet duygusu yaratabilir.

oturma odasında bordo renk, kutlama ta kendisidir esastır.

duvarlar için bir duvar kağıdı bordo rengi seçerken iç aksesuarları, çeşitli renkleri, yeterli 3 ana renkler aşırı gerekmezduvarlar için bir duvar kağıdı bordo rengi seçerken iç aksesuarları, çeşitli renkleri, yeterli 3 ana renkler aşırı gerekmez

Tasarımcılar ayrıntılı olarak aşağıdaki bordo renk tonlarını birleştirmek için tavsiye edilir, mobilya ve aksesuar parçaları:

 • yeşil;
 • altın;
 • beyaz;
 • çikolata;
 • süt;
 • Kızılcık;
 • Kahverengi.

oda aydınlık ve bordo artı kahverengi yapacak bordo ve beyaz kombinasyonu iç tasarım kazan-kazan seçeneği türün bir klasik.

İyi örneğin çikolata renkli minder, parlak ve mobilya bakacağız.

Bu iç sıcaklık, konfor, yatıştırır ortamı yaratan ve güvenlik hissi yaratır. Bu yeşil ve bordo iyi bir kombinasyonunu görünüyor. Bu renkler her yay tamamlayacak, ancak bunlar çok parlak ise, bu yorabilir.


Duvar kağıdı: Bordo yatak odasında

Daha önce bahsedildiği gibi, bordo renkli muhteşem ve gerçekten rahat bir devlet yaratmak yardımcı olmaz. Fakat buna rağmen, bazı tasarımcılar hala yatak odasında duvarların tasarımında bu renk düzenini kullanın. Bu durumda en önemli şey - sağ tamamlayıcı renk seçimidir.

Yatak odasında bordo renk uyumlu beyaz ve pembe ile birleştirilirYatak odasında bordo renk uyumlu beyaz ve pembe ile birleştirilir

Doğru seçilmiş tonu tutku ve duygu ile odanızı dolduracak.

seçeneklerin kombinasyonları

Yatak odasında Bordeaux iyi gider:


 • pembe;
 • beyaz;
 • Altın.

Altının kombinasyonu üst seviye tasarım kategorisine aittir. Bu türün bir klasik, kraliyet ikilisi bu. yatak odası küçükse, o zaman bu kombinasyon kaçınılmalıdır.

Mutfakta Bordo: kestane duvar kağıdı uyacak ne panjur, fotoğraf

Başka bir odada, bordo duvar kağıdı elbise - Bu mutfaktır. herhangi üslup yönü süsleyecek Eğer mutfak alanında duvar kağıdı alabilirsiniz renklerin zengin sayısının, teşekkürler. iştah üzerinde bilinen bordo renkli yararlı etki ve aynı zamanda çok önemli olduğu için. En önemli şey uyum gözlemlemek yaparken. Çok iyi bordo tarzı hi-tech yönünde arar.

Böyle bir iç iyi karara bağlandı:

 • Ceviz kulaklık;
 • yeşil, vanilya ve kahverengi renklerin detayları;
 • Şeftali perdeler.

Mutfak genel aydınlatma sadece dikkate almak değil, aynı zamanda ek ışık organize etmek önemlidir. Bu koyu bordo renkli, ışık olmadan mutfak görsel küçülebilir ve kasvetli görünebilir gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Duvar kağıdı bordo renkli yüksek teknoloji tarzında mutfak zevk vurgulayabilirsinizDuvar kağıdı bordo renkli yüksek teknoloji tarzında mutfak zevk vurgulayabilirsiniz

Eğer perdeleri bordo duvar kağıdı seçin ne sorusuna, üzerinde durmak ise, şeftali gölge domates gölgesinde geliyor. altın veya güzel pembe renk ile iyi süt perde, perdeler bakacağız.

Önemli olan temel kural hatırlamak: kesinlikle ışık narin tonları seyreltmelidir uyum bordo oluşturun.

Maroon ve altın duvar kağıdı: iç Elit notlar

altın desenli duvar kağıdı bordo renkli bir kaç sezondur odanın dekorasyonunda alakalı kalır. altın desenli Maroon duvar kağıdı - yüksek fiyatlar, aktivite ve başarı sembolü. Duvar kağıdı bu sürümü Barok ve Rokoko kraliyet tarzı anlamına gelir. Tam olarak değer lüks kumaş ilginç bir alana yerleştirmek için yana Tasarımcılar genellikle garip iç, için bir üs olarak bu duvar kağıtları kullanmayın.

yatak odasında veya oturma odasında daha iyi bir yer tam altın desenli duvar kağıdı bordo.

Bu malzeme sevgi, duygusallık ve dürüstlük ortamı yaratmak edebilmektedir.

bordo ve altın kombinasyonu - lüks, zengin ve görkemli iç önemli bir özellikbordo ve altın kombinasyonu - lüks, zengin ve görkemli iç önemli bir özellik

Duvar kağıdı Bu seçeneği seçerseniz, uzmanlar aşağıdaki noktaları seçerken dikkat etmek tavsiye:

 • Oda büyüklüğü;
 • Yükseklik;
 • genel tarzı ve oda tasarımı.

Onların bundan başka tavanı azaltmak küçük odalarda herhangi karanlık duvar kağıdı yerleştirmek mümkün değil. oda geniş ve tavanlar düşükse, dikey bir desenle bordo duvar kağıdı seçmek iyidir tavan yükseltmek görsel olduğunu. Her durumda, boyutlar verdiğinizde, daha parlak renkler pes etmemelidir. Her zaman özgün.

Parlak, lüks kumaşlar yardımıyla, şüpheci bordo duvar kağıdı tedavi etmek gerekli değildir, benzersiz tasarım, kimin evde ev ve misafirler memnun edecek iç aksine olursa olsun oluşturabilirsiniz. bordo duvar kağıdı seçerken aynı zamanda onların kalitesine dikkat etmelidir.

Duvar kağıdı bordo iç (video)

Duvar çevre dostu, UV ışığına karşı dirençli ve neme karşı da dayanıklı olmalıdır. İyi duvar kağıdı yıllarca sürecek ve bordo arka plan dekor çeşitli nesneler, yumuşak aksesuarlar, ilginç unsurları ile seyreltilmiş olabilir.

Maroon duvar kağıdı (fotoğraf)

1-burgungy-iç75213-709277251451881155033.683-portfolio3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 3

Adblock
detector