The Blogoturma odasında ana öğesi bir çekyat, bu yüzden onun seçimi düşünceli ele alınmalıdıroturma odasında ana öğesi bir çekyat, bu yüzden onun seçimi ev sonbahar yağışlı akşam gelip harika obdumannoKak ele alınmalıdır veya temizleyicileri kar, yoğun bir günün ardından, çay veya bir fincan kahve ile modern bir tasarım kanepe almak ve rüya içinde kaybolmuş, bir kabarık battaniyeye kendimi sarmak zaman ve tam gevşeme ve konforlu dinlenme alma kitaplar, filmler, internet, muhteşem dünya. Bugüne kadar, mobilya sanayi kaliteli malzeme ile farklı tarzlarda yapılmış modern bir kanepe birçok seçenek sunmaktadır ve herhangi binanın moda tasarımının en yeni trendleri buluşuyor. Onlar rahat ve pratiktir.


uyuyan bir yer ile oturma odası için Kanepeler

Çok yönlü uyku ile Modüler kanepeler, mükemmel oda genellikle odası ve yatak odası olan küçük daireler, barındırılacaklar. Gün boyunca - büyük bir yatak - Bu aile üyeleri, arkadaşlar karşılamak ve akşamları yerdir. Bu kanepeler giysi ve yatak takımları için oldukça geniş çekmeceler ile donatılmıştır. Ayırt edici özelliği, - bir düz şekil, travers ve dönüşüm mekanizması olarak eğmek mümkün değildir.

Modüler kanepeler tek yataklı geniş bir yatak haline ya da bir sandalyede ya kolayca dönüştürülür birbirine bağlı birkaç modülden oluşmaktadır veya belirli bir zamanda bireysel ihtiyaçlara göre bir masa ve raflar, bir kanepe. Bu açı ve duvar boyunca bir sıra halinde yerleştirilmiş olabilir. Rahat koltuklar müstakil ve iç oturma odasından ayrı parçalar olabilir.

Koltuk uyuyan konuk odasının büyüklüğüne ve tasarıma dayalı seçilmelidirKoltuk uyuyan konuk odasının büyüklüğüne ve tasarıma dayalı seçilmelidir

uyuyan bir yer ile oturma odası için Kanepeler aşağıdaki parametrelerle farklılık gösterir:


 • transformasyon mekanizmasında göre;
 • (Yumuşak ve sert) çekirdeğin türü;
 • yatak üzerinde;
 • formlara.

Transformatör mekanizmaları çok çeşitlidir. döngü çekilir, daha sonra model "akordeon" olarak adlandırılan koltuk altında bulunur. modeli "Dolphin" alt biriminden çekilmiş, ve uyumak için bir yer üstüne yükselir. Modeli "kapaklı" biz sadece ileriye üzerinde ve sonra çekmek zorunda mükemmel geniş yatağa dönüşebilen ama keten için bir kutu yoksundur. "Kanguru", çok kolay, pratik ve yanılmaz alt birimi, uzanıyor. "Evroknizhka" olarak adlandırılan modeller, olarak, mekanizma çok basit, fakat en uygun biri.

Çocuklarda yerleştirme için en uygun "Dolphin" mekanizması ile modüler bir kanepe. Bu yapı bir çocuğun bile kolaylıkla dağılabilir.

Hatta modüler kanepe satın alındığında, bazı tasarımlar duvar boyunca dönüştürülmüş ve bazı ileri olduğunu unutmayın.

oturma odasında Köşe kanepe uyuyan

Köşe kanepe, geniş ve büyük salonda sadece yeri doldurulamaz. Kolayca laptop ve TV uzaktan kumandaya dekor çeşitli öğelerin aldığı, her türlü şeyi barındıracak bir portatif masa ve raflar ile donatılmış, rahat bir yatak dönüştürülebilir. Bazı modellerde bile mini barlar var. oturma odası için köşe kanepeler, sert ve yumuşak hem vardır. Köşe kanepe sertliği tatları ve kullanıcıların tercihlerine bağlıdır. pratiklik açısından, sert kanepe daha dayanıklı, ama bir ofis sandalye üzerinde oturan gibi hissedebilirsiniz.kanepe yatak hem ise, o bir ortopedik, ılımlı sertlik olduğunu arzu edilir.

Modern bir oturma odası iç rahat bir köşe salonda uyuyan harika görünüyorModern bir oturma odası iç rahat bir köşe salonda uyuyan harika görünüyor

açısal kanepeler çeşitliliğini çarpıcı.

Onibyvayut:

 • Sağ elle veya sol köşesindeki ile;
 • yapı U şeklinde;
 • Karmaşık geometrik şekiller, ama her durumda, doğrudan uyku bölümdür;
 • Böyle tablolar ve barlar, köşesinde küçük raf çeşitleri, her türlü gibi ek özellikler sayesinde.

Doğal deri, jakarlı, shenillovaya - Döşeme köşe kanepeler çok çeşitlidir. Tüm fiyat modeline bağlıdır. seçerken, o hakiki deri daha dayanıklı, ancak çok pahalı bilmemiz gerekir. Oldukça iyi jakarlı, şönil ve sürü ve kaprisli goblen ama galiba en ucuzdur.

oturma odası için uyku yeri ile Dar kanepeler

apartmanda salonu çok büyük değilse, o zaman en ideal çözüm dar salonda uyuyan yerleştirmek olacaktır. Onlar katlama ve genişletilmiş, ancak haline az rahat gelir.

dar koltukta yatağının üzerinde bulunan kanepeler düzenlendiği değil ve onlar giysiler için çekmeceli ile donatılmıştır.

döşeme malzemesi yoğun dokudan eko-deri, çok çeşitlidir. Genellikle ahşap kirişlerden yapılan Karkas temeli. Dönüştürülebilir kanepeler darboğazları iki yatak fazla olabilir. Transformatörün mekanizmasıdır düzeni mekanizması açısal kanepe farklıdır. poliüretan köpük, sentetik dolgu ile doldurulan bir yay temelinde koltuk.

Küçük bir yaşam için oda tasarımcıları dar kompakt salonda uyuyan seçmek için tavsiye edilirKüçük bir yaşam için oda tasarımcıları dar kompakt salonda uyuyan seçmek için tavsiye edilir


Naiboleepopulyarnyesleduyuschievidy:

 • Klasik "Fiji";
 • Sofistike minimalizm - "Sigong";
 • Başlangıçta bir lüks "Charli Lyuks";
 • Ekonomi "Aslan";
 • Rahat ve konforlu "Bristol";
 • Evrensel "Atlanta".

Uzkiydivansospalnymmestom - velikolepnoeresheniedlyamalogabaritnyhkvartir.

uyuyan bir yer ile oturma odası için cumbalı kanepeler

moda her yöne ve trendleri Mevcut emirleridir. Ne zaman standart dışı konut binaları planlama çözümleri ve kanepeler özel versiyonlarını sunmaktadır. Bu uyuyan bir yer ile oturma odası için cumbalı kanepeler sözde. Bunlar dikkate tüm gereksinimleri ve müşterilerin arzularına alarak Özel projelere göre özel tasarım, dikdörtgen şekillerin eksikliği ya modüler özelliği veya üretilmektedir. Oriel kanepeler kavisli bir şekle sahiptir.

En popüler şık tasarımı ve pratiklik ile karakterizedir büyük cumbalı kanepeler vardırEn popüler şık tasarımı ve pratiklik ile karakterizedir büyük cumbalı kanepeler vardır


Podrazdelyayutsyana:

 • yekpare;
 • modüler;
 • Transformatörler;
 • Kombine.

Seyyar geri çekilebilir, geri katlama kalan, yarım ya da modüler (çıkarma veya transformasyon modülleri tarafından dönüştürülmüş) dönüşümün farklı mekanizmaları vardır. Döşeme malzemeleri yapısı, fiyat, kalite bakımından farklılık köşe kanepeler aynı temelde olan, çok çeşitlidir.

uyuyan bir yer ile oturma odası için büyük bir kanepe Genel Bakış (video)

Eğer oturma odası için bir uyku yeri ile kanepe birini seçerseniz, bu salonda, kendi zevklerine ve tercihlerine, çevre ile mobilya harmanı bu parça tüm evlerde genel tasarım çözümü büyüklüğüne rehberlik gereklidir, kanepe ve geçerli bir yer, rahat ve konforlu bir konaklama haline gelmiştir.

Detay: uyuyan bir yer ile oturma odası için modüler kanepeler (fotoğraf örnekler)

12 3-13 8-13 605zoom 1610 62482 610 Bolshoy-uglovoy-divan1 divanio19 14378039080731w4000h3200

Leave a Comment

Your email address will not be published.

11 − = 8