Usta işi: dikiş, süsleme, devreler ve 3 ders – nwhistorycourse.org

The BlogEğer yeni iseniz, karmaşık öğeleri içermeyen dikiş süs için bir plan seçmek için tavsiye edilirEğer bir acemi iseniz, Çapraz Dikiş desen şeması uzun süre çok popüler karmaşık öğeleri içermeyen nakış süs için bir plan seçmek önerilir. dikiş ana temaları hep eski kültürlerde doğasında bir sembolizm olmuştur. Yüzyıllar boyunca, gelenek süs eşyaları değildi belirli bir anlamda değişmemiştir. Modern teknolojiler eve çıkmadan, kendi halkının kültürünü incelemek için izin verir. Temel süsler ayrıntılı bir video öğretici veya atölye bakarak, ağ üzerinde olabilir aşina olun.


Çapraz Stitch Motifler: Desenler ve tasarımlar, diyagramlar

İlk süsleme antik Rusya'da ortaya çıktı. O zaman sadece Slav motifleri ortaya çıkmaya başladı. Nakış giysiler, havlular, havlu ve şapka üzerine süslenmiş. Birçok dikişçi Slav motifleri evde nesneleri dekore. Karakteristik bir model herhangi bir diğeri ile karıştırmak zordur. Slav desenler yaygın nakış muska için kullandı. Bu, belirli şemalarında kullanılan, basit bir süreç değildir.

el için temel doğal kumaşlar, özellikle de keten bulunmaktadır. Bu ek prodergivaniya parçacığı olmadan nakış sağlar. Tuval kendisi temel olarak hizmet vermektedir. Bir çok durumda, desen, iki şerit işlemeli. İplik ipini çalışmak için kullanılır. Bu parlak renkler ve iyi yoğunluğu ile karakterize edilir. oynatmak için mat süs ve ipek konuları kullanmak gerekir. Genellikle Slav motifi kırmızı renk kullanımını kabul edin.

Çoğu zaman Slav süs kırmızı olandan, sevgi ve nazik sürekliliğini simgeleyenÇoğu zaman Slav süs kırmızı olandan, sevgi ve nazik sürekliliğini simgeleyen

Çapraz işlemeli:


 • çizimler;
 • süs;
 • geometrisi
 • bitki;
 • hayvanlar alemi;
 • Desenler.

geometrik şekiller tarafından işgal özel niş. Birçok nakışçılar geometri kullanarak işlerini yapmak. Geniş popüler karmaşık ve çok renkli desenler, diğer desenleri ile birleştirmek kolaydır. Bu benzersiz tasarım oluşturmak için izin verir. geometri giyim ve iç elemanları kullanılabilir.

nakış geometrik desenler basitleştirmek için özel uygulamalar bulunmaktadır. onlar yastıklar üzerinde dekorasyon çarşaf için kullanılmaktadır. Parlak filaman herhangi binanın iç canlandırmak için izin verir.

desenin bir sınırı geçme işlemeli ise, kaba bir bez alabilirsiniz. Uzmanlar pamuk kenar tercih vermek için önerilir. Bu kaliteli olduğunu ve ilginç resimler oluşturmanıza olanak sağlar. Bunun altında, iplik doğru kalınlığı seçmelidir.

nakış süsleme için en devreleri geometrik şekiller içermektedir, bu nedenle zaman dikiş hattı kullanılmalıdırnakış süsleme için en devreleri geometrik şekiller içermektedir, bu nedenle zaman dikiş hattı kullanılmalıdırHerhangi bir resmi veya kartpostal oyalamak ve geometriyle yerleştirebilirsiniz. Bu dar, yuvarlak ya da oval patern olabilir. Tüm devre bağlıdır. Not: Tam haç işlemeli neredeyse tüm geometrik unsurları.

Çapraz süsler: çiçek ve çiçek desenleri

giysi kayıt havlu ya da nakış için, ajur jant kullanılması önerilir. Uzmanlar desen kullanmasını öneririz. Bu temel bir desen olarak hareket ya da yetkin genel resmini tamamlayabilir.

En popüler desenler

 • Çiçek;
 • Sebze.

Çiçek deseni tek renkli ve çiçek sanatta oluşturulabilir. Tüm havlu veya havlu amacına bağlıdır. daha renkler, daha zor iş. Eğer tecrübeniz varsa tavsiye ciddi rakamlara başlamadan.

Güzel bir çerçeve içerisine yerleştirilmiş çiçek desenleri işlemeli tamamen doğal deneklerin iç uymasıGüzel bir çerçeve içerisine yerleştirilmiş çiçek desenleri işlemeli tamamen doğal deneklerin iç uyması

renkler ve planın karmaşıklığı sayısı tabanının seçim ve iplik kalınlığına bağlıdır. Basit model adi kumaşların kullanımını reddeder. Karmaşık desen çift iplik bu amaçla kullanılır, küçük tuval üzerine iyi görünüyor. Dikişçi genellikle tam çapraz tekniği tercih ederim. nakış formu çok fazla kullanılan ve diğer ekipman, işin karmaşıklığına bağlıdır.

İşlemeli çiçek desen havlu ve havlu üzerinde iyi görünüyor. İnsanlar desen, o geçmeli girlantalr, yaprakları ve meyveleri üzerinde çok popüler dayanır edilir. Parlak bir ajur şube yastıkta masa örtüsü, peçete veya yastık üzerinde olabilir bulun.

Tuval üzerine işlemeli Çiçek deseni. İplik üç ek kullanılması önerilir. Basit devreler tam haç kullanmak için, ağır çalışma eklemlerin kullanımı ile yapılır.


Çocuk kanaviçe

Genç anneler çocuğunuza değil, aynı zamanda iğne sadece daha fazla vakit geçirmek için çalışıyoruz. Şahsen işlemeli desenler yastık üzerinde herhangi elbise nitelikleri, havlu, battaniye ve yastık kılıfı tamamlar.

hayvanlar veya çizgi film karakterleri ile Nakış iyi günlük bazda Çocuk odası için uygundur ve çocuk neşelendirecekhayvanlar veya çizgi film karakterleri ile Nakış iyi günlük bazda Çocuk odası için uygundur ve çocuk neşelendirecek

popüler Geniş:

 • Siyah ve beyaz motifler;
 • Renkli resimler;
 • İç öğeler için tasarlanan desenler.

Internet üzerinde olabilir ücretsiz düzeni indirin. birçoğu belirli bir olay için desen almak için izin vardır. Genç anneler memnuniyetle yeni fikirler çizmek ve bir çocuğun yatak odası dekorasyonu yapan.


desen seçilir ve boyutu kumaş ve iplik bağlıdır. küçük resimlerini seçmek için tavsiye Acemi iğne kadınlar cm 8h7. Kenar için çeşitli nedenleri, aynı uzunluk ve genişlik olduğunu ana şeyi seçmek için tavsiye edilir. Gerekli değil büyük bir tuval ve hatta beyaz renk kullanmak.

Ders kanaviçe: Süsleme (video)

Şema, taban ve iplik kişisel tercihlerine göre seçilir. Sen Kelt tasarımları güdülerini görebilirsiniz. Bütün bunlar uygun bir genişleme hsd ağ içindedir.

Çapraz dikiş süsleme: şeması (fotoğraf)

017bbdc91f03745orig012af96c5a423d1XXXL2324-12735de515daca186c230c47789b13bb194b01528c40f83953a33d015795-narodnye-UZORY-dlya-vyshivki102375294742

Leave a Comment

Your email address will not be published.

78 + = 79

Adblock
detector