Üst 5 İpuçları: duvar kağıdı iki tür iç Yatak Odası – nwhistorycourse.org

The Bloggenellikle yatak odasında duvar kağıdı bir arada kullanın orijinal iç oluşturmak içinGörüntünün uyumunu - Özgün iç oluşturmak çoğunlukla iç spalneLyuboy ana hedefi içinde duvar kağıdı bir arada kullanın. Fiyat uyumlulukları ve doğru seçim olarak, bu kadar önemli ve mobilya, duvar kağıdı, aksesuar alakalı koleksiyonları değildir. Duvar kağıtları konfor, rahatlık fikrinizi gerçekleştirmek için gereken onlar tabii ki, düzgün bir dinlenme odası olarak yatak odası dekore edilecek, sizin estetik tercihlerini karşılamak gerekir ve.


Masaüstü Companion, fotoğraf yatak odası: imar

Tabii ki bu daha dikkat yapışkan, karmaşık çalışma gerektirir. Tasarım önceki gün düşünülmüş - duvar kağıdı diğeri nerede olacak net olması gerekir. Internet üzerinde daha kolay, tabii ki, casus örnekleri.

Çoğu zaman soru farklı dokular kombinasyonu mümkün duvar kağıdı olup olmadığıdır. Evet! Özellikle eğer yatak odası imar planları var. Böyle çözümler yaygın açıktır.

Ve tabii, kullanım sondalar duvar kağıdı için seçim - parçaları bir araya uygulamak ve onlar "arkadaş edinmek" anlamaya. eklemler estetik görünmek malzemenin kalınlığına dikkat etmelidir. tekstil duvar birleştirmek Belki de en zor, onlar karmaşıklık eklemlerde ortaya çıkabilir, çok ince. Ve zor arkadaşı seç.

arkasında başlık Accent duvar sebze veya geleneksel desenli duvar kaplamaları kullanılarak verilebilirarkasında başlık Accent duvar sebze veya geleneksel desenli duvar kaplamaları kullanılarak verilebilir

Çoğu zaman yatak odası duvarında başucundan zonlu olup. duvar kağıdı arada, koyu tarafından, burada daha yoğun doku olabilir ve çünkü o accentual.

Duvar kağıdı iki renk kombinasyonu, fotoğraf yatak odası: nasıl almak için

Ve şart mantıklı birçok nüanslar vardır. İlk olarak, iyi seçmek için tüm seçenekler arasında düşünüyorum.


Yatak odasında duvar renk kombinasyonu:

 • Bazen bu seçenek sadece küçük bir alana etkisini artıracak - yatak odası küçükse, daha sonra iki türün acele olamaz yapıştırarak. Zonirovat yatak odası olası değildir, ancak dekoratif efekt ilginç olabilir.
 • yatay olabilir duvarı paylaşın. Burada, kurallar, eğer duvar kağıdı ışığın üst, zaten alt - karanlık. Bir desenle duvar kağıdı, ovanın ardından üst dibine edin. dikey çizgili - desen, alt üst edin. kabartma - pürüzsüz, alt üst edin. altta dikey çubuk, yatay çubuk üst edin.
 • Başarılı bir kombinasyon bir kesik göz adlandırılan olmayacaktır böylece birbirlerini renkler ve zarif bir tamamlayıcı sağlamak ve edecektir. Yani, bir kazan-kazan - kahverengi ve bej, mavi ve gri, şeftali ve beyaz, mavi, beyaz takım elbise ve nane, kum,.
 • renk tonu özel bir tablo kullanılır, zor pick up, ya da profesyonel yardım aramak.

çiçek süs çizgili bir duvar ve duvar malzemesi arasında yatak güzel bir uyum iççiçek süs çizgili bir duvar ve duvar malzemesi arasında yatak güzel bir uyum iç

Bu çok önemli - yatak odası raznostilevyh duvar kağıdı üzerine yapıştırmak için değil. Örneğin, sıkı bir geometriye sahip Provence tarzı duvar kağıdı duvar kağıdı, tabii ki, zorlukla birlikte.yöntemler tonlarının kombinasyonu: iki tip ve renk yatak odası için duvar kağıdı seçimi

Birleştirin renkler en çok tercih edilmektedir. Ve bu anlaşılabilir: iyi görünüm sarı ve mavi, ancak açık gri ve koyu gri emin arayacaktır konusunda henüz bilinmemektedir.

iki yardımcı yöntem ayırt edilebilir:

 • Basit bir yolu - aynı renkteki iki tonları birleştirmek;
 • sofistike yolu - Renklerin iki farklı tonlarını birleştirir.

İki renk iyi bakmak ve fotoğraf duvar kağıtları yerleştirilmesi ile duvar kağıdı. Bu seçenek ayrıca düşünülüyor.

Yatak odasında iki tip seçenekleri duvar kağıdı: kuralları

önerilmez ihlal bazı temel kurallar vardır.

Aksi fonksiyonel uzay esnekliğini kaybetme riski vardır, iç dekor overkill aşırı değil, tasarım kombine bir yatak odası duvar kağıdı kullanmaAksi fonksiyonel uzay esnekliğini kaybetme riski vardır, iç dekor overkill aşırı değil, tasarım kombine bir yatak odası duvar kağıdı kullanma

Ne duvar kağıdı iki tür yapıştırılması zaman bilmek önemlidir:

 • bazı parlak duvar iken, ikinci renk hafif, belki de, pastel olmalıdır;
 • oda bitişik ya da karşı gelen kısımlarında iki farklı renk uygulamak için iyi bir seçenek;
 • ; Diğerine, ama rengi onlar birleştirilmelidir - çiçek baskılar ile duvar kağıdı bir duvara ve çizgili duvar kağıdı üzerine pokleit edebilirsiniz
 • yatak başında vurgu alanı kullanma - en çok kullanılan seçeneklerden biri;
 • Küçük bir yatak odası, geniş bir desen ile koyu duvar kağıdı veya duvar kağıdını kullanmayın.

En kolay yolu, elbette, sadece bakmakta üreticileri sadece bu amaç için icat ettiği duvar kağıdı arkadaşı satın.


Farklı süs ile uyumluluk: iki tip yatak odasında pokleit duvar kağıdı, fotoğraf gibi

nihai sonuç üzerinde duvar kağıdı çok fazla etkisi süslemeler.

süs toplam tahsis üç çeşit:

 • geometrik - süs temeli geometrik şekiller yapmak olduğunu anlamak kolaydır;
 • Fitomorfnye - Gerçekçi ya da stilize bitkiler;
 • menderes - kırık çizgi devam ile süs.

çeşitlendirilmiş bir duvar kağıdı yardımıyla uzayın Görsel bölünme işlevsel bir amaçla bir odada birden bölgeleri seçmenize olanak verirçeşitlendirilmiş bir duvar kağıdı yardımıyla uzayın Görsel bölünme işlevsel bir amaçla bir odada birden bölgeleri seçmenize olanak verir

oda belirli bir desen ve ikinci Uni çizgili kağıdı ile kaplı çok durumda uygulamada, desen ile kombine model kullanılması. Ve duvar kağıdı rengi aslında aynı olduğunu, bazı tonal farklılıklar kabul edilebilir.


Veya başka bir seçenek - Aynı desenleri ile duvar kağıdı, ancak renk farklı. Ve böyle almak kolaydır ve sadece farklı renklerde duvar kağıdı bir tür satın. karar Ters - Farklı süs eşyaları ile aynı renkte duvar kağıdı.

ideal kombinasyonu - çiçek motifi ve ince geometrik desenler. en evrensel figür olarak kabul şerit. hemen her varyantları ile kombine Çizgili duvar kağıdı, en önemlisi, renk yanlış hesaplayabilir değil. Şunları yapabilirsiniz, tabii ki, bugün son derece şık, ama böyle anlaşmazlık oldukça karmaşıktır ve büyük bir çekimle yatak odasında bunu duvarlar ve kanatlar üzerinde yapıştırın.

duvar kağıdı Companion (video) nasıl birleştirilir

Yatak odasında iki tip Duvar Kağıtları - bu iyi bir seçenek, duvar kağıdı iki tür mükemmel birleşimi odası ve mevcut estetik zevk içinde maksimum konfor verecektir nerede oldukça yaygındır.

Duvar kağıdı iki tür ile yatak odası iç (fotoğraf)

1291541920x1080inter37615spalnya21512829719-Freshome-11-40-İskandinav-duvar-fikirler verme-dekorasyon-a-breeze1024x600221174404122komnatakoverkrovatoboi1920x1080wwwGetBgnet1293113882976w1920h1440

Leave a Comment

Your email address will not be published.

7 + = 12

Adblock
detector