Uroczysta dekoracja piłek halowych: 3 oryginalne pomysły – nwhistorycourse.org

The BlogStworzyć świąteczną atmosferę w salonie będzie można piękne kulkipomóc piękne wakacje sharyKogda przychodzi do salonu, aby stworzyć świąteczną atmosferę w naszym życiu, byłoby pożądane, aby jasny, oryginalny iw przeciwieństwie do wszystkich innych dni tygodnia. W tym przypadku, wszystkie używają różnych metod projektowania pomieszczenia, które pomagają uczynić atmosferę niezwykłego, zabawy i świąteczne. Hall dekoracji kulki - jedna z najbardziej powszechnych metod. Pokój można ozdobić samodzielnie lub skorzystać z pomocy specjalnej agencji, która jest zaangażowana w organizację święta.


balony papierowe do dekoracji pokoju z rękami

Zwykły papier może być jasny dekoracji dla każdego pomieszczenia. Dokonywać takich kulek jest bardzo prosta, choć i trzeba poświęcić dużo czasu do ich produkcji. Takie kulki są sprzedawane w sklepach i internecie, ale są one droższe. Klimovsk słynie dekoracyjnych kompozycji na święta.

Pompony z papieru mogą być produkowane na różne sposoby. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że papier powinien być silny, ale jednocześnie nieważkości.

Ważne jest, aby zwrócić uwagę na dobór kolorów na papierze. Pokój może być urządzone w świetle, i można korzystać z harmonijną kombinację kolorów. Można również grać na kontrast.

Zrobić papierowe kule mogą właścicielem, najważniejsze - aby zdecydować się na projektowaniu i przygotować niezbędne materiałyZrobić papierowe kule mogą właścicielem, najważniejsze - aby zdecydować się na projektowaniu i przygotować niezbędne materiały

Jak zrobić pomponami przez:


 • Zastrzeżone cienkim papierem do pakowania;
 • Przygotować 8 prostokątny papier pozostawia jeden lub różne kolory;
 • Przygotowanie silnego gwintu;
 • Arkusze składana;
 • Arkusze harmonijkowe składane;
 • Powstający pasek bandaża w środku nici;
 • Przycinania krawędzi półkolistych pasków lub trójkąta;
 • Rozłożone wentylator arkusza;
 • Rozdzielenia arkuszy.

Szerzyć piłka powinna być schludny, cienki papier może ulec rozerwaniu. Te kulki wyglądają ładnie w dużych ilościach. Wielkość kulki można regulować.

Dokonywanie pokój z balonami z helem

Balony wypełnione helem, pozwalają hala wydać nietypowa i oryginalna. Kulki te wyglądają po prostu magiczne. Przed danymi produkcyjnymi hel jest ważne, aby uczyć się zdjęcia i wybrać odpowiednią opcję dla swojej osobistej celebracji.

Do produkcji kawałków hel przy użyciu specjalnych odważników, które pozwalają utrzymać piłkę z latania. Ciężary mogą być wykonane nawet z niewielką ilością wody.

aerodizaynery często wykorzystują przetwarzanie recepcję, która ma nazwę - „fontannę”. To może być połączone razem z kulkami w ilości 5 sztuk. Liczba kul może być zmieniana. Ważne jest, aby pamiętać, że pokój przeciążenia duże kulki nie powinno być.Twórczo ozdobić salonie może być oświetlone balony z helemTwórczo ozdobić salonie może być oświetlone balony z helem

Warianty rejestracji balonów helem:

 • Scena. Można udekorować łuk balonów, czyli „kulki stojących.
 • Tabela. Można udekorować bukiety latania.
 • Sufit. Można udekorować świecące kule, ozdobione wstążkami Szczaw.

Pokój może być ozdobiona figury powietrzne walking przedstawiających znaki kreskówek lub zwierząt. Lekkie przepływ powietrza prowadzi postać w ruchu. Liczby te są bardzo zabawna wakacji goście.

Hall dekoracji kulki bez helu: tylko ozdobić

Dekoracja sali z kulkami - średnia formą dekorowanie pokoju. Jednak możliwe jest, aby nietypowe i oryginalne. Do tego pasuje, nawet prostych piłek bez wypełnienia helu. Od zwykłych piłek można wykonywać różnorodne kształty.

Ważne jest, aby pamiętać, że pierwsza postać może okazać się niezbyt miłe doświadczenie bez dekoracji. Jednak im więcej ćwiczysz - lepszy wynik.

Figury kulek można ozdobić ściany, sufity, lub scenę, jeśli są dostępne. Kulki wyglądają pięknie zarówno w małych i dużych ilościach. Na przykład, możliwe jest, aby związać kulki w pęczek 10 sztuk i dołączyć do sufitu.

Różne kształty kulki pomogą stworzyć atmosferę zabawy i radościRóżne kształty kulki pomogą stworzyć atmosferę zabawy i radości

Rodzaje kształty balonów:


 • kwiaty;
 • gwiazd;
 • małe zwierzęta;
 • chmury;
 • Girlandy.

Przy zakupie kulek jest ważne, aby zwrócić uwagę na ich jakość. Muszą być dość gęsty nie pęknie i nie zakłócać ogólny projekt. Również dla wygody dekoracji powinna być wybrana z kulkami linkolunami.

Dekoracja sali bez kulki: kwiaty z papieru

Kwiaty z papieru falistego będzie wielka ozdoba na każdą okazję, czy to ślub czy urodziny dziecka. Jednakże, należy rozumieć, że dla własnej produkcji trzeba poświęcić dużo czasu, aby kupić sporą ilość papieru i dużo wysiłku. Kwiaty powinny być wykonywane ostrożnie, tak aby nie podrzeć papieru.

Średnio do produkcji jednego kwiatka zajmuje kwadrans. Ważne jest, aby obliczyć ilość produkowanych kwiatów z góry.

Te kwiaty mogą ozdobić dywan, barierki, ściany, przestrzeń pod sufitem. Kwiaty mogą być montowane indywidualnie i mogą być wykonane z nich girlandę. kombinacje kolorów mogą być bardzo zróżnicowane - jaśniejsze, tym lepiej.

Papierowe kwiaty - to zdolność do szybkiego i oryginalna udekorować pokójPapierowe kwiaty - to zdolność do szybkiego i oryginalna udekorować pokój


Jak zrobić kwiat:

 • Zwój papieru składa się z trzech części.
 • arkusze złożone razem.
 • Ukryj akordeon.
 • Przypisywanie wątek w środku pasa.
 • Zaokrąglić końce pasków.
 • Odkrywamy na akordeonie i rozłożone trzy warstwy papieru.

Takie kwiaty mogą być wykonane z cienkiego papieru. Ale dlatego, że jest lepiej, aby pomponami. Ale papier falisty jest gęstsza i kwiaty z niego jest piękny i stylowy. Dla większego efektu, mogą być uzupełnione za pomocą szmatki.

bale twórczy dekoracji sali (wideo)

Udekoruj pokój dla wypoczynku jest możliwe na wiele sposobów. Z samodzielnego przygotowania produkcji elementów dekoracyjnych będzie musiał zapłacić sporo czasu. Ale efekt jest tego wart. Przed zdobienia ważne, aby zdecydować, ze stylem, w którym pokoju będzie udekorowany. Jakie tematy używać, trzeba zdecydować się na własną rękę. Można korzystać z pomponami wykonanych z papieru. Balony z helem lub bez niego. Nie jest konieczne, aby wymieszać bale i papierowe kwiaty. Lepiej jest wybrać jedno, a robić to stylowy i jasny świąteczne piosenki.

Przykłady projektowania piłek halowych (zdjęcie we wnętrzu)

8-1009-017035Kakukrasitkomnatu-650x90912--30 -------------41d11bd05add4b5aaf260b3cac7a6141542612978232649e6c6adea887f9eb51803dcfdda163601933x11381366967708

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 77 = 85

Adblock
detector