Upewnij się drzwi w hali: fotografię i 4 produkujące materiały – nwhistorycourse.org

The BlogWybór drzwi na korytarz jest bardzo zróżnicowanaWybór drzwi do korytarza bardzo mnogoobrazenKak zwykle na korytarzu w mieszkaniu - mały pokój w kształcie prostokąta, to rzadko może być znacznie wydłużony. Czasami pokój jest otrzymywana jako pozostałość po rozkład mieszkania. Zatem niestandardowa przestrzeń znacznie komplikuje napraw. Apartamenty wystawać na zewnątrz tak, że drzwi do pomieszczeń mieszkalnych lub korytarza na korytarz i służyć jako separator pomiędzy pomieszczeniami. Okazuje się, że drzwi nie otwierają się w pomieszczeniu, w przestrzeni hali. Jako niezależny partii, wejście może być rozważane jedynie w prywatnym domu. W takich domach zazwyczaj w projekcie nie jest umieścić mały korytarz przy wejściu, gdyż jest to bardzo wygodne i praktyczne. W tym pokoju jest możliwe, aby ustawić drabinę na drugim piętrze.


Co trzeba wiedzieć, zanim planowane jest zainstalowanie drzwi na korytarz

Aby zrozumieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi wewnętrznych do przedpokoju i korytarzu, niech najpierw zrozumieć, jakiego rodzaju korytarze tam.

Są to:

 1. hol wejściowy, który wychodzi z pokoju. Powstaje, gdy wszystkie pokoje znajdują się w korytarzu. Z reguły ten pokój ma prostokątny kształt. Czasami okazuje się wąskim podłużnym pokoju.
 2. Hall, jednocześnie pełni funkcję korytarza. Ta przestrzeń uzyskuje się po otwarciu drzwi wszystkich pokoi jest przeprowadzanych w hali. Pokój jest zazwyczaj dość duże, ale otwiera każde drzwi do wewnątrz niej, tworząc dyskomfort podczas korzystania.
 3. hol wejściowy z wyraźnie oddzielone korytarzem. Ta hala jest produkowany, gdy drzwi do korytarza na zewnątrz wanna, toaleta i kuchnia, a następnie przez korytarz, i to wyjdzie pokoje drzwi życia.

Hol wejściowy - jeden niezależny pokój, i nie ważne jak wiele drzwi nie udać, wybrać swój projekt w tym samym stylu, tak aby nie dostać sytuację komunalnych mieszkań, gdzie każdy rolnik przygotowuje jego drzwi jak chce.

Użyj reflektorów. Żyrandol jest dostępny jako element wystroju wnętrz, ale w wielkiej sali. Plus preferencje punktowe pozwoli zaoszczędzić energię. Ponieważ w pokoju nie ma okien, światło słoneczne na korytarz i hol nie zrobi. Aby uniknąć takiej sytuacji, należy wybrać drzwi wewnętrzne ze wstawkami ze szkła, aw niektórych przypadkach, jeśli istnieje szansa, że ​​jest w całości wykonany ze szkła.

W zależności od rozmiaru i liczby otworów drzwiowych, szukać otwartego systemu. Systemy mogą być przesuwane, składane klasyczną, akordeon. Otwarte drzwi, szczególnie jeśli są jednoskrzydłowe, zajmują dużo miejsca. Wybierz bardziej otwartego systemu, zarówno w coupé, ta technologia, gdy ostrze i jazda pomiędzy mechanizmami 2-torowych, oszczędza wystarczająco dużo miejsca. Ale ta technologia nie pozwala oprzeć się o ścianę w pobliżu mebli lub urządzeń.


Przed zainstalowaniem drzwi na korytarz, należy rozważyć system otwieraniaPrzed zainstalowaniem drzwi na korytarz, należy rozważyć system otwierania

Ukryć drzwi przesuwnych w specjalnej komorze, wykonany, na przykład płyty gipsowo-kartonowe. Ponieważ drzwi nie szuka nikogo, nie będzie widać, że dobrze wygląda estetycznie. Paleta kolorów w celu dostosowania się do czynników zewnętrznych w pomieszczeniu. Jasne kolory najlepiej, będą one stworzyć poczucie komfortu i wizualnie zwiększyć przestrzeń.
Czasami trzeba zastosować kilka sztuczek. Na przykład, jeśli Twój przedpokój i korytarz powstała duża liczba drzwi, po czym z niektórych bramach można obyć się i zastąpiony przez łuki. Przywrócenie otrzymane po montaż łuków sprawiają, że pomieszczenie optycznie większe i jaśniejsze.

Nie metalowe drzwi w kolorze wenge wykonać nie tylko funkcję izolatora jednego miejsca od drugiego, ale również może być świetnym element dekoracji. Przed przystąpieniem do naprawy, zanim drzwi zostaną zainstalowane ostrza, konieczne jest, aby dokonać pomiaru wszystkich drzwi. Upewnij się, że skrzydło drzwiowe jest standardowym rozmiarze.Przedpokój z białymi drzwiami

Biały jest uważany za najbardziej wygodnym rozwiązaniem dla domu. Jest uniwersalny pasuje do każdego wystroju wnętrza. Ponieważ na rynku drzwi wewnętrznych jest w pełni wyposażony w wiele opcji do wyboru właściwej drzwi nie będzie trudne.

Plusy białe drzwi w korytarzu:

 1. Łatwo dopasować do każdego projektu pokojowej. Poprzez połączenie, na przykład, bielone ramy i drzwi tego samego koloru okna dębowe, można usunąć uczucie wąskich przejść dookoła, kompletne wnętrze i nadać jej integralności. Białe drzwi jest równie dobrze wyglądać przed wejściem do sali na pierwszym piętrze i wnętrzem w przedszkolu i salonie i kuchni. Nawet drzwi przeciwpożarowych oryginalnie malowane w jasnych kolorach. Drugie drzwi w kolorze białym dają ciasnej przestrzeni lekkości.
 2. Niektórzy uważają, że białe jest zupełnie niepraktyczne, ale to nie jest takie jak kurz na białej powierzchni mniej zauważalne.

Białe drzwi w korytarzu idealnie pasuje do każdego wnętrzaBiałe drzwi w korytarzu idealnie pasuje do każdego wnętrza

W wąskich i szerokich wersji na zewnątrz pola, jeżeli w celu usunięcia lub skorygowania ścian nośnych nie jest możliwe, doskonałym rozwiązaniem jest celu specjalista drzwi. Więc można dostać się do w pełni wyrazić swoją indywidualność i ewentualnie kupić idealnie nadaje się dla ciebie internecie. Zwiększone wysokie otwory drzwiowe pomogą zwiększyć wysokość wizualną pułapów.

Jak mógł połączyć ciemne drzwi korytarz w różnych stylach wnętrza

Oprócz tego, że neutralny kolor zbliży drzwi do każdego projektu, nadal masz do ozdobienia drzwi z możliwością utworzenia doskonałość wnętrza. Biały to doskonale nadaje się do wnętrza w jasnym mleczarni, błyszczące beżowe.

W tym przypadku dodatkowy nacisk nie będzie wymagane:

 1. Skrzydło drzwi pójdzie dobrze, jeśli jest w tych samych kolorach jak ścianach.
 2. Ponadto, biały kolor będzie doskonale kontrastują ciemne odcienie.
 3. Biały i niebieski kolor pojawi się we wnętrzu Śródziemnego.
 4. Drzwi wewnętrzne takich kolorach są korzystne, aby spojrzeć na temat morza.

W korytarzu drzwi ciemny kolor wtapia meble w jasnym kolorzeW korytarzu drzwi ciemny kolor wtapia meble w jasnym kolorze


Jeśli wystrój drzwi użyć białego koloru, a nawet dodać wykończenie szkła, pokój będzie wizualnie lekkie, jasne, poprawia sen w sypialni, na przykład. Taka decyzja byłaby doskonałym rynkiem zbytu dla małych mieszkań.

Ciemne drzwi we wnętrzu korytarza

Ciemne drzwi, szczególnie wejście z żelaza, stosowany we wnętrzu mieszkania jest bardzo powszechne. Czasami są problemy w połączeniu koloru ciemnego drzwiowej i resztą wystroju. Najlepszy styl pasuje do ciemnych drzwi jest nowoczesny. Skrzydło drzwiowe jest zaznaczona kolorem podłogi. Dobrze wykorzystać taką samą strukturę jak drzwi na piętrze.

Kombinacja kolorów drzwi a podłogą jest bardzo ważne w projektowaniu niewłaściwym połączeniu wpłynie na komfort w pomieszczeniu. Jest również prowadzony przez kolor mebli. Podniesienie kolor mebli, można wygładzić kontrast drzwiami a podłogą. Zadaniem wygładzanie kontrastów doskonale radzić sobie listwy lub przyciąć w takich samych cechach kolorystycznych.

Doskonałe rozwiązanie konstrukcyjne dla dużych korytarzach i korytarzy będzie ciemny drzwi i lekkie podłogi.

Możliwe kombinacje postaciach:


 1. Przejście z jednego koloru na inny. Ta przemiana powinna być miękka. Taka konstrukcja drzwi, meble, cokoły, listwy i inne. Wykonywany w minimalnej różnicy kolorów.
 2. Pełna fuzja kolorów. Kontrast w tej konstrukcji nie może być. W tym przypadku konstrukcja skrzydła drzwiowego i reszta wystroju są ani w tonie.
 3. Gładki kontrast. Używać neutralnych kolorach do mieszania wnętrze korytarz i korytarz był harmonijny.

Ciemne drzwi we wnętrzu korytarza wyglądać bogaty i luksusowyCiemne drzwi we wnętrzu korytarza wyglądać bogaty i luksusowy

Co polegać przy wyborze ciemne drzwi:

 1. Kolor ścian. Dla ściany powinny stosować ciemne dekoracje w małej ilości, na przykład, różne przeciwstawne wkładki.
 2. Wzory są zwykle wybierane, koncentrując się na planszy lub drzwi. Możliwe kontrast światła i ciemności wykończenia skrzydła drzwiowego.
 3. Rozwiązanie piętro kolor może być inny. Laminat może być powłoka jasny albo ciemny jest zorientowana pod ciemny dąb lub nakrętki.
 4. Podnieść strukturę mebli do konstrukcji skrzydła drzwiowego.

Związane z charakterystyką pomieszczenia ciemne skrzydła drzwiowego jest możliwy przez dodanie małych elementów o takiej samej konstrukcji jak w sieci. Na przykład, zastosowanie ramki obrazu.

Korytarz wnętrze z czarnymi drzwiami i ciemnej podłodze

Kombinacja kolorów ciemnych drzwi i ciemnej podłodze w korytarzu i na korytarzu, nie jest rzadkością w projektowaniu naszych mieszkań.

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na pewne subtelności:

 1. Należy wybrać kombinację, gdzie podłoga jest nieco ciemniejszy niż drzwiowej.
 2. Z tego wyboru kolorów, w których podłoga jest ciemne kolory, lżejsze podłoża drzwi i światła na suficie płynne przejście związku.
 3. Jednak korzystanie z monochromatycznym projektu doprowadzi do tego, że mały pokój i korytarz korytarz będzie wizualnie mniej.

Wnętrze urządzone nasz ciemny korytarz drzwi i podłogi, należy zwrócić szczególną uwagę na oświetlenieWnętrze urządzone nasz ciemny korytarz drzwi i podłogi, należy zwrócić szczególną uwagę na oświetlenie

Jeśli pomieszczenie ma wystarczającego dostępu do światła słonecznego i dość wysokimi sufitami, taka kombinacja nie boli. Rozważmy oświetlenie pomieszczenia jest konieczne.

Dla scenerii, jeśli przestrzeń pozwala, można użyć zdjęć i panele. Mogą one wiszą na ścianach wolnych. Ale tu ważne jest, aby nie przesadzić. Dla elementów dekoracyjnych jest najlepiej wybrać odcienie jaśniejsze.

Korytarze drzwi wejściowych z lekkich dźwięków

Czarny liść drzwi we wnętrzu wygląda elegancki, nowoczesny i stylowy. Podobnie jak białe płótno, czarny łączy się ze wszystkich kolorów, co czyni go bardzo praktyczny wybór.

Aby stworzyć efekt:

 1. Jasne wykończenie podłóg i czarne drzwi wizualnie zwiększyć przestrzeń.
 2. Harmonijne połączenie światła z czarnymi ściankami drzwi.
 3. Wahać w połączeniu z czarną tkaniną niebieski kolor, granatowy, głęboko zielone i fioletowe.
 4. Jasność dając kombinację pomarańczowym i kolorze czerwonym.
 5. Konstrukcja Link czarna tkanina pozwoli meble, listwy przypodłogowe i wykończenia dopasować.

Drzwi wejściowe jasne kolory doskonale połączone z ciemniejszymi odcieniami ścian i mebliDrzwi wejściowe jasne kolory doskonale połączone z ciemniejszymi odcieniami ścian i mebli

Przestrzegając tych prostych sztuczek, można stworzyć oryginalny projekt.

Wybierz kompaktowy system otwarty, jeśli małych rozmiarów hali. Nie stracić przestrzeń po zainstalowaniu systemu, w którym skrzydło drzwiowe jest ukryty wewnątrz ściany. Plus fakt, że konstrukcja takich drzwi mogą być wykonane w dowolnym stylu. Cóż, taki system będzie podkreślać minimalizm i oszczędność miejsca uderzające.

Wybierając drzwi, aby korytarzu i przedpokoju

Nowoczesne producenci drzwi wewnętrznych dać konsumentowi dość szeroką gamę wzorów drzwi.

Rodzaje drzwi, w zależności od materiału podczas produkcji:

 1. Płyty drewnopochodne. Główną zaletą tego typu drzwi - niskie. Niska waga ostrza umożliwia dostarczanie drzwi do projektowania apartamentami niezależnie i ustawić swoje własne ręce. Struktura ramowa jest wykonana z drewna, płyty pilśniowej powlekanego. Ten typ jest bardzo popularne wśród konsumentów, więc zakres jest bardzo dobrze reprezentowane w sklepach. Wśród nielicznych wad takich drzwi jest podstawowym kruchość, jak płyta pilśniowa nie charakteryzują się dużym marginesem bezpieczeństwa, a to jest bardzo złe drzwi odporny na wilgoć. Te drzwi w łazience lub innym pomieszczeniu o dużej wilgotności nie potrwa długo.
 2. Drzwi MDF. Niskie koszty, te same wady jak poprzedni gatunek.
 3. Wood. Siła tego rodzaju drzwi zależy od wytrzymałości skały, z których są one wykonane. drzwi wewnętrzne instalowane w pomieszczeniach o niepowtarzalnym wzornictwie wykonana z cennego drewna. Takie obrazy z drewna są bardzo drogie.

Istnieje kilka wariantów materiału, z którego mogą być realizowane drzwi w korytarzuIstnieje kilka wariantów materiału, z którego mogą być realizowane drzwi w korytarzu

Szkło, stal, plastikowe drzwi wewnętrzne nie są duże zapotrzebowanie. Takie materiały są specyficzne dla drzwi wewnątrz budynku mieszkalnego. Szczegółowe badanie z nich jest niewłaściwe.

Formy drzwi we wnętrzu korytarza

Nieważne, jak silny będzie pudełko, zależy od tego, jak długo będzie trwać drzwi.

Drzwi mogą być wykonane z MDF, drewna surowego lub wstęgi laminatowejDrzwi mogą być wykonane z MDF, drewna surowego lub wstęgi laminatowej

Gatunek:

 1. MDF - wygląda dobrze, ale nie wytrzymała. Możliwe odchylenie ciężaru skrzydła drzwiowego, a nawet przez własnych polach wagi, odpowiednio, do powieszenia na oknie ciężkie drzwi z drewna nie będzie możliwe.
 2. Nieleczona malowania drewna, w przeciwieństwie do płyt MDF, uważane za bardziej trwałego materiału, a ceny są na poziomie płyty pilśniowej budżetu. Składa się ona z wysuszonego profilowego. Przy wyborze materiału należy pamiętać, że dodatkowe pole dekoracji.
 3. Laminowane internetowej. Należy zwrócić uwagę na jakość papieru używanego podczas laminowania, aby zapobiec przyszłym pęknięcia i rysy na płytę drzwiową.

Wnętrze hali (wideo)

Dokonywanie otwarcie drzwi muszą być wykonane z trwałego materiału niezawodne. Okno służy nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także służy jako wsparcie dla instalacji drzwiowej.

Szczegół: drzwi do przedpokoju (przykłady zdjęcia)

4f021108800ac0fa910927243b4deb230479653255-zamer-Stalnye-dveri-v-pushkine6665878101364925a439e72e650bc0c492bd663ba54c9cb8brązu lustro szafy

Leave a Comment

Your email address will not be published.

23 − 20 =

Adblock
detector