Układ według zasad: sypialnia na poddaszu – nwhistorycourse.org

The BlogSypialnia na poddaszu - nie jest to tylko oryginalny, ale również praktycznySypialnia na poddaszu - to nie tylko oryginalna, ale także praktichnoSpalnya stylu loft - to oryginalny, ładny, romantyczny, ciekawe. Jak coś to się nazywa, ale nie biorą się z sypialni pokój piętrze. Weź nietypowe pomysły jako podstawa do rejestracji, lub odwrotnie, położyć na sercu urok prostoty, i cieszyć się przestrzeń do snu i odpoczynku.


Sypialnia z okien dachowych: idee i opcje

Bardzo ważne jest, ile okien na poddaszu, i jak są one rozmieszczone. Dobrze, gdy okno z przodu, a czasami dwa okna. Jeśli okna tylko na dachu, to nie ma stożkowe otwory w dachu - nawet z małym obszarze przechylając oświetlenie jest dobre, a pokój zyska perspektywę przestrzenną.

Im bardziej poddaszy szczyty i okna, tym lepiej: będą one zwiększyć wizualną wielkość pokoju.

Duże okno dachowe będzie optycznie powiększyć przestrzeń sypialniDuże okno dachowe będzie optycznie powiększyć przestrzeń sypialni

Jeśli świetlika, nie są tak zaniepokojeni jego projekt - można zostawić tak jak jest. Ale również ze względu na zasięg jakości można eksperymentować z kolorami, nie boi się ciemnych odcieni dla małej sypialni.

pomysłów sypialnia na poddaszu: klasyczne trendy

Wnętrze sypialni na poddaszu mogą być wykonane w dowolnym stylu - w przypadku małego domu, strop poddasza okryć clapboard. Jeśli używasz tego materiału najlepszy styl tych sypialni - kraj lub Prowansji. A jeśli pokój ma belki, to tylko na rzecz wewnętrznego przekonania.


Jeśli chcesz loft w drewnianym domu wykonane w stylu rustykalnym, może to być ściany niedbale otynkowane. Ale częściej jeszcze zrobić te same okładziny, które uzupełniają dobrze dobrane akcesoria.

Świetnym rozwiązaniem byłoby sypialnia na poddaszu, urządzony w stylu rustykalnymŚwietnym rozwiązaniem byłoby sypialnia na poddaszu, urządzony w stylu rustykalnym

Sypialnia na poddaszu w stylu Prowansji, lub kraj

Jeśli masz podstawę kraju lub Provence, należy:  • Zrewidować wiele możliwości projektowania poddaszu sypialnia w tym stylu - galeria zdjęć pozwoli Ci zrozumieć, w którym kierunku się udać;
  • Jasne odcienie ścian i podłóg są korzystne, można podjąć jasną tapety z najmniejszego wzoru;
  • Tapeta z dużym wzoru lub projektu z kształtów geometrycznych (nadal w modzie w 2017th) nie mieści się w sypialni mansardowym, nie leżało to samo;
  • Delikatne zasłony, piękne pościel, różne wazony, obrazy, kwiaty, rustykalne dywany łagodnych tonów - piękny tradycyjny Znaki prowansalskimi;
  • Małe poddasze będzie wyglądać bardziej interesujące w tym stylu - będzie rozpraszać wystrój i pełnię na wielkość;
  • W szczególności, praca z oknem, może stać się celem w całym pomieszczeniu.

Kończąc na ogół musi albo umniejsza maleńkiej poddaszu lub podkreślić wyjątkowość i oryginalność, która może pochwalić się tym piętrze.

Styl Provence w monsardnoy sypialni podkreślają wyjątkowość swojego pokojuStyl Provence w monsardnoy sypialni podkreślają wyjątkowość swojego pokoju

To może być opcja, gdy na poddaszu są dwie sypialnie. Jeśli są symetryczne do siebie, i umieścić je lepiej w tym samym stylu. W jednym, ale to nie znaczy, że ten sam sposób. W każdym przypadku rejestracji piętrze (na poddaszu i może być uznane na podłodze) w tym samym stylu - zawsze jest oznaką dobrego smaku.

Sypialnia Budynek: Loft-2017, nowoczesne pomysły na doborze mebli

Jeśli jest to sypialnia, wewnętrzny środek jego wyjątkowo łóżku. Nowoczesne podejście bardziej zrzeka się, że łóżko jest jedynym meblem.

Wskazówki dotyczące wyboru mebli:

  • Konstrukcja łóżko może być cokolwiek, ale łóżko zawsze niskie, na materacu na podium zrezygnować, ale bardzo niskie łóżko, aby przypomnieć, że ten strych, który nie jest bardzo dobra.
  • Wartość zależy od wysokości zagłówka ściany i kąta. Jeśli instalujesz łóżko pod oknem, to będzie zależeć od wysokości parapetu. Bez zagłówka, można to zrobić tylko wtedy, gdy jest ona zastąpiona przez okno.
  • Pozostałe meble są wybierane w zależności od rodzaju i stylu łóżku, biorąc pod uwagę inne cechy poddaszu.

Do sypialni na poddaszu jest najlepiej wybrać małą mebleDo sypialni na poddaszu jest najlepiej wybrać małą meble

Uważa się również, że meble powinny być niskie. Na przykład, niski stolik, niskie krzesło, kredens, komoda niska.

Wysoki stół lub biurko, które można umieścić w sypialni na poddaszu, tylko w przypadku strychu pod dachem spadzistym o bardzo małym kątem. To założenie zwykłej poczty nie będzie inaczej.


Jak umieścić łóżko w sypialni na poddaszu

Ponieważ jest to główny element wnętrza, kwestia warta dyskusji. Najlepszym rozwiązaniem - umieszczenie łóżko do najniższych w ścianie poddasza, ponieważ uważa się, że wisi nad sufitem stóp nie będzie tak straszne jak nawis dachu nad głową.

Zagłówkiem na łóżku na ścianie powinny zajmować centralną pozycję - albo w stosunku do długości ściany lub na szczyt, to nie ma znaczenia. Jeśli przeniesiesz okno do środka, złamać symetrię pomieszczenia. Łóżko - głównym elementem sypialni, a to zniszczy strukturę sytuacji przemieszczenia.

Łóżko powinno być umieszczone na środku pokoju, a także innych elementów stawia ścianyŁóżko powinno być umieszczone na środku pokoju, a także innych elementów stawia ściany

Umieścić łóżko wzdłuż nachylonej ścianki może być tylko w pomieszczeniu na dwie rodziny, gdzie złoże umieszczone symetrycznie do siebie.

Najgorsza opcja nie jest obecny, niż jednego okna z przodu, który znajduje się naprzeciwko łóżka „w nogach”. Światło będzie wydawać się odległy i zamazany, a ściany, zwisające z obu stron, sprawi, że sytuacja uciążliwy. To jest spać w pomieszczeniu może być, ale spać cały czas - w jakikolwiek sposób.


Lepszym rozwiązaniem, gdy zagłówkiem łóżko na długiej ścianie zamontowany tak, że okno z przodu były na jednej lub dwóch stron.

Zaprojektować sypialnię na poddaszu (wideo)

Dla dworek poddaszu sypialnia - dobrym rozwiązaniem. Jego lokalizacja zapewnia prywatność i pewną romantyczną i wyrafinowaną formę ścian i sufitu doda oryginalności. A co najważniejsze, każdy styl, każdy kolor, każda mieszanka wnętrze jest możliwe.

Udane rozwiązania!

Opcje sypialnie na poddaszu (zdjęcia)

12923-29-1007x102446810341851118152326115839l6322

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 60 = 69

Adblock
detector