Udane wnętrze-korytarz kuchnia: 8 Zasady – nwhistorycourse.org

The BlogPrzed początkiem wszystkiego w korytarz kuchnia powinna sporządzić szczegółowy rysunek na papierzePrzed początkiem wszystkiego w korytarzu kuchni powinna sporządzić szczegółowy rysunek na papierze ciekawe połączenie dwóch odrębnych pokoi pozwala prawidłowo rozprowadzić miejsca. Wynik powinien zadowolić nie tylko właścicieli, ale także być użyteczny i funkcjonalny. Dlatego przed rejestracją, trzeba zastanowić się nad wszystkim.


Korytarz Kuchnia: przepisy stowarzyszenia

Aby uniknąć typowych błędów i poprawnie strefowego i rozpowszechniać przestrzeń trzeba przestrzegać kilku zasad.

Kuchnia w korytarzu powinno być tylko w przypadku, gdy nie będzie kolidować z ruchemKuchnia w korytarzu powinno być tylko w przypadku, gdy nie będzie kolidować z ruchem

a mianowicie:

 1. Można użyć partycji przesuwne, pozwalają one prawidłowo podzielić pokój, jeśli to konieczne.
 2. Dodać podobny rozdzielające mogą być inne i niedrogie materiały - tworzywa sztucznego, szkła, metalu lub drewna. ekranu oraz składa się z kombinacji tych materiałów.
 3. Jest również możliwość korzystania z ekranu.
 4. Na kurz i brud z korytarza nie jest wprowadzane bezpośrednio do kuchni, konieczne jest, aby leżał na macie drzwi z wysokiej jakości materiału, który może pomieścić cały kurz z ulicy.
 5. Najlepszym sposobem, aby zapewnić komfort gospodarstw domowych instalacji ogrzewania podłogowego, nie pozwoli stóp dzieci i dorosłych ciepło podczas chłodnych porach roku, a także stworzenie warunków do szybkiego suszenia po śladów deszczowej pogody;
 6. Najbardziej korzystny jest laminat lub powleczone płytki.
 7. Wentylacja jest podstawą tego, że zapachy z kuchni, nie przenikają do reszty pomieszczenia.

Przedpokój szafki lepiej kupić z ciasnych drzwi, do których pasują jak ubrania i buty. Należy również wziąć pod uwagę, że będzie to konieczne do przechowywania i sezonowych elementów - płaszcze, kurtki, takiej odzieży jest lepiej mieć oddzielną szafkę.  


Kuchnia na korytarzu: szczypie wnętrz

Aby stworzyć harmonijne zjednoczenie kuchni z korytarza, przeprowadzanie napraw w domu, często przy użyciu kilku metod.

Jeśli korytarz jest duża, może być umieszczony nie tylko elementy mebli do kuchni do gotowania, ale również stółJeśli korytarz jest duża, może być umieszczony nie tylko elementy mebli do kuchni do gotowania, ale również stół

Wśród najbardziej popularnych sposobów: 1. Połączyć dwa pokoje za pomocą tych samych kolorów lub podobnych materiałów do wykończeń dekoracyjnych. Dla tych celów, należy użyć materiałów, które mogą wytrzymać wielki spadek temperatury i wilgotności - naturalny kamień, granit lub płytki.
 2. Możesz wizualnie podzielić kuchnię oraz salę z pomocą różnych kolorów i faktur, zwiększając wnętrze. Zawartość będzie najbardziej praktyczny w tym kolorze, który maskuje ewentualne zanieczyszczenia.
 3. W razie wątpliwości - to lepiej skonsultować się z doświadczonym profesjonalistą, to nie trzeba przerobić swoje błędy, a kuchnia i korytarz będzie wyglądać ekskluzywnie.

Transport żywności w korytarzu można zrobić szybko, jeśli w domu nie było wąskie przejście, ponieważ zapobiega połączyć małą salę, która idzie do pokoju.

Najbardziej popularny styl, który pozwala stworzyć przytulną atmosferę, nawet łącząc dwa pokoje, jest klasycznym. Kolorystyka jest głównie pastel, piwne, brązowe i beżowe kolory, rozcieńczony lub akcesoria lub kontrastujące jasne meble. W nowoczesnym stylu są rozwiązane jako kolor kwasowej i czarno-biały palety, podkreślając doskonały smak projektanta. Modernizm i high-tech w takich związków są znacznie mniej powszechne, nie zawsze chce wejść do domu i przejść bezpośrednio do zimnej lub ciężką przestrzeni. Prowansja jest najczęściej używany tylko w kuchni, bez planowania swojego stowarzyszenia.

Właściwa transportu żywności w korytarzu odnushke: zdjęcia

Przeplanowywania w odnushke wygląda lepiej jeśli pokoje są wykonane w tym samym stylu.

W małym studio mieszkaniu kuchnia na korytarzu to lepiej zrozumieć, w jasnych kolorachW małym studio mieszkaniu kuchnia na korytarzu to lepiej zrozumieć, w jasnych kolorach

Wybrać można jeden element w pomieszczeniu:

 • przejściowego;
 • Ściany i drzwi;
 • jadalnia.

Najtrudniejsza praca jest zainstalowanie komunikację w miejscu. Rura ukryty w wylewce, oszczędzając przestrzeń, ekspert ten nie jest trudne.

Połączona kuchnia i toczenia w jej korytarzu są dość wygodne dla małej rodziny. Najtrudniejsza jest rurociąg przeniesienie tutaj nie powinno być tylko prawidłowa szerokość przestrzeni, ale również wejście w bezpieczeństwo jego mocy. Aby wykonać takie prace powinny tylko pracownicy usług gaz, zanim konieczne jest uzyskanie pozwolenia i przygotować wszystkie niezbędne materiały.

Jeśli dom ma bardzo wąskie wejście, a płyta nie będzie tam pasuje, to jest możliwe do zrobienia elektryczna lub multivarka. Mała przestrzeń jest ważnym kwadratowy metr, więc przed rozpoczęciem, trzeba wykonać projekt. Pomaga zaplanować inteligentnie i oddzielić pokoje, jak również, aby między nimi wygodne meble do siedzenia.  

Wygodna kuchnia na korytarzu: przebudowy i ozdabianiu

Inteligentny projekt w studio jest w stanie radykalnie zmienić pokój, dodając do niego harmonię i przestrzeń. projektowanie kuchni, w połączeniu z wewnętrznym korytarzem, pozwala poszerzyć i przestrzeń. Umowa o unifikacji dwóch pokoi muszą zostać dostarczone w odpowiednich organach. Pomoże to uniknąć kary lub wypadku podczas nieudanej operacji.


W korytarzu i kuchni zaleca się zrobić oddzielny oświetlenieW korytarzu i kuchni zaleca się zrobić oddzielny oświetlenie

Często takie połączenie jest przeprowadzane, aby zrobić miejsce dla jadalna, szczególnie wygodne, gdy pomieszczenie wspólne ściany, a kwadratura nie większej niż 4m2.

Kompletna pokój można uzyskać:

 • Różne łuki lub struktury wykonane z płyty gipsowo-kartonowej;
 • Kominek z kamienia naturalnego lub sztucznego, lub gdy jest mało miejsca, aby zainstalować panel symulacji pożaru;
 • Z dużym zbiornikiem atramentu i staje się możliwe oddzielenie przestrzeni wizualnej.

Oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów tworzenia nie tylko na korytarzu, ale także zaplecze kuchenne. W pobliżu powierzchni roboczej powinno być maksymalne, które mogą być widoczne wszystkie szczegóły. To nie tylko gotować, ale również w celu uniknięcia obrażeń podczas gotowania. Dla wygody można podłączyć reflektory można regulować jasność światła w pomieszczeniu.

Co ciekawe będzie wyglądać wybrane światła LED wieszaki, lustra, nie tylko uprości ruch i czyszczenia, ale również podkreślić wyłączności połączone ze sobą pokoje.

Projektanci polecam tworzyć bogactwo we współczesnym użytku wewnętrznego wielokolorowe linoleum lub płytki, cechą charakterystyczną jest to, że wybrany przez wielu kolorowych kwadratów o różnych odcieniach, ale gama kolorów i są ułożone na podłodze, jeden po drugim. Technika ta jest nie tylko orzeźwiający i wypełnia się ciepłem w pomieszczeniu, ale również przynosi radość każdy wszedł do domu. Mała kuchnia małe rzeczy można zrobić małą niszę, będą one zmieścić jak najbardziej niezbędne przybory i przypraw i przypraw.


W połączeniu wnętrze kuchnia korytarz (wideo)

Daj pokój stylishness można uzupełnić, jeśli wnętrze wazon z kwiatami, malowanych płyt lub małych figurek. Ale eksperci zalecają, aby zainstalować je w taki sposób, że przy wejściu, zarówno dorosłych jak i dzieci nie są w stanie ich dogonić i pobić.

projekt kuchni w korytarzu (wnętrz zdjęciu)

4d17da639fe39c64110f44249f3214baaec49359575e7c5df325855452231920x1080resizeinterior416213292844261920x1080resizeinterior817513386212551920x1080resizeinterior215854413804359169498e567730a60400199ea31919b107daeeb6

Leave a Comment

Your email address will not be published.

56 + = 59

Adblock
detector