The BlogPrzed tapetowanie powierzchni płyt kartonowo-gipsowych należy przygotowaćPrzed tapetowanie powierzchni płyt gipsowo-kartonowych jest konieczne podgotovitRabota płyt gipsowo-kartonowych - to przyjemność, jeśli ściśle przestrzegać wszystkich instrukcji. Po tym wszystkim, w wyniku tego działania można uzyskać idealnie płaską powierzchnię, co może zrobić prawie wszystko. Płytki, tapety, farby, tynki dekoracyjne i podobnych Delights będzie dostępny dla Ciebie, jeśli dokonać wyrównania przy użyciu GCR arkuszy. Jednak, płyty gipsowo-kartonowej pod tapety należy poddać dalszej obróbce w końcu przygotować powierzchnię do kontaktu z tapet.


Czy muszę kit płyt gipsowo-kartonowych przed wklejeniem tapety i dlaczego

Tynkowane ściany przed klejeniem tapet - Jest to zwykły krok dla każdego, kto kiedykolwiek wykonał naprawy domu swoje ręce. Jeśli zainstalowano płyty gipsowo-kartonowej, powstaje jednak pytanie, czy trzymać tynk przed sklejeniem serwety potrzeby.

Płyty gipsowo-kartonowej przedniej powierzchni tapetowanie shpaklyuyutPłyty gipsowo-kartonowej przedniej powierzchni tapetowanie shpaklyuyut

Odpowiedź na to pytanie jest dość oczywiste: kit GCR muszą! I istnieje kilka powodów:

 1. Miejsca, w których śruby przykręcane do powierzchni płyt kartonowo-gipsowych, mają nieprzyjemny ulgę, które muszą zostać wyrównane.
 2. Wyznaczone wspólne arkuszy płyt kartonowo-gipsowych wymagają przetwarzania specjalnego, które nie mogą być zrealizowane bez materiału kit.
 3. Jeśli zdecydujesz się pokleit tapety na GL bez kitu, napotkania problemu w przyszłości, gdy chcesz ponownie kij tapety. Wszakże zerwać wykładzinę z neoshpaklevannogo arkusz płyty gipsowo-kartonowej będzie boleśnie trudne.

Aby przetworzyć tapetowanie było wygodne, a wynik - jakość, należy proshpaklyuyte GCRS przed rozpoczęciem pracy z materiałem tapety. Ten krok jest bardzo ważny i musi poprawnie wykonać.

Czy to możliwe, aby przykleić tapety na suchej zabudowy szpachli bez użycia wodoodporny GFC

Jeśli masz do czynienia z sytuacją, w której korzysta się z płyty gipsowo-kartonowej, która posiada zabezpieczenie przed wilgocią, a następnie dowiedzieć się problem z koniecznością kit również ma to sens.


Zaniedbanie wypełniacza może mieć negatywny wpływ na jakość tapetowanieZaniedbanie wypełniacza może mieć negatywny wpływ na jakość tapetowanie

W rzeczywistości, odporny na wilgoć płyty gipsowo-kartonowej kit potrzeba dalszych powodów:

 • Nie tylko nieprawidłowości, ale również napisy na powierzchni FCL może być widoczny przez tapetę, jeśli pokleit ostatni na płyty gipsowo-kartonowej, która nie została przekazana do kitu.
 • Jeśli tapeta jest bardzo cienki, może występować powierzchnia odpornych na wilgoć neoshpaklevannaya płyt gipsowych mających całkiem jasny zielonkawy odcień, zmiana barwy sobie brzydki tapety.
 • Również, że powodem jest troska o przyszłych napraw Decydując się przykleić tapetę. Usuwanie tapety z GCR może skutkować nie tylko tani substytut podszewki, ale również fałszywe ściany.

Jeśli z jakiegoś powodu postanowił uniknąć odporne na wilgoć płyt kartonowo-gipsowych kit, to lepiej, aby dodać światła vodoemulsionku w grunt. Dzięki czemu będą w stanie uniknąć przynajmniej zielonkawy powierzchnię ścian.

Zagruntowana płyty gipsowo-kartonowej pod tapeta dla najlepszych rezultatów

Praca z płyt kartonowo-gipsowych i tapety nie może być skuteczne bez gruntowania powierzchni do wklejenia. Primer przedłuża żywotność fałszywe ściany i chroni przed wieloma czynnikami zewnętrznymi. Ponadto gruntowanej powierzchni gipsu spada znacznie lepsze.Podkład akrylowy duże zapotrzebowanie ze względu na swoją uniwersalnośćPodkład akrylowy duże zapotrzebowanie ze względu na swoją uniwersalność

Jakie rodzaje starterów są następujące:

 1. Akryl. Poza tym, ten rodzaj podkładu nazywany jest uniwersalna, ponieważ nadaje się do wszystkich powierzchni.
 2. Fenol. Starter ten nadaje się tylko do metalu i drewna.
 3. Alkidowa. Tylko drewno.
 4. Perhlorvinil. Ten rodzaj podkładu jest odpowiedni dla każdego materiału, lecz odróżnia to, że taki grunt nadaje się tylko do pracy na zewnątrz.
 5. Griftalevaya. Bardzo mocny podkład do stosowania na zewnątrz.
 6. Polistyren. Toksyczne i mocny materiał do stosowania na zewnątrz.

Dla GCR idealnego podkładu akrylowego.

Jak kit suchej zabudowy pod tapetę: Charakterystyka kit GCR

Płyt gipsowo-kartonowych jest tak popularny, także dlatego, że jego płaszcz, w ogóle, nie potrzeba wiele wysiłku albo, ani zbyt wiele czasu. Fakt, że FCL - jest ona wyłożona materiałem. Głównym powodem, dla wypełniacza - jest osadzanie nieprawidłowości, które nieuchronnie pojawiają się jako konsekwencja instalacji.

Kit płyt gipsowo-kartonowych jest dość proste, gdyż materiał ten budynek jest początkowo płaskiKit płyt gipsowo-kartonowych jest dość proste, gdyż materiał ten budynek jest początkowo płaski

Cechy GCR przedstawiają się następująco:

 1. Idealna równość;
 2. Zobowiązanie do współpracy z szwach na styku płyt gipsowo-kartonowych;
 3. Montaż za pomocą wkrętów samogwintujących.

Właściwości płyty gipsowo-kartonowej podobnego materiału, jak również niektóre specyfiki pracy z nim stwarza potrzebę puttying powierzchnię przed dalszym wzdłuż ścian lub sufitów.

Płyty gipsowo-kartonowej kit pod tapetę: wybór materiałów i technologii

Najważniejsza w przygotowaniu tapety pod GCR jest umieszczanie małych nieprawidłowości dotyczące instalacji, jak również badanie stawów na arkuszu. Ta praca jest wykonywana dokładnie i poważnie, ponieważ wpływa na równomierność pokrycia w przyszłości. Reszta powłoki prowadzi się w postaci cienkiej warstwy „w pośpiechu.”

Wybór technologii gipsowo-kartonowej kit zależy od tego, czy powierzchnia jest płaskaWybór technologii gipsowo-kartonowej kit zależy od tego, czy powierzchnia jest płaska


Istnieją 2 technologia, która odbywa puttying GCR:

 • Powierzchni. Technika ta polega na powlekaniu arkusz płyty gipsowo-kartonowej mieszaniną suchego pasta podkładu i wody. Kompozycja ta powinna być cieczą, jak kefir. Z mieszaniny tej za pomocą wałka szybko i dokładnie nakłada się na ściany. Zatem płyta gipsowa staje się gotowy do tapetowania.
 • Dokładna. dokładna technika jest rzadko używany podczas pracy z arkuszem płyt kartonowo-gipsowych. Szpatułka jest zwykle stosowany tylko do naprawy nieprawidłowości. Czasami jednak dokładna warstwa nakładana jest na każdym GCR Abuse technologii montażu, co skutkuje nierównym podłożu. Ponadto, niektórzy ludzie shpaklyuyut GCR dokładną metodę, jeśli obawiają się, że kolor z płyty gipsowo-kartonowej być przekazywane tapety. Jednak pierwsza metoda jest zazwyczaj wystarczające, aby w pełni chronić tapety z renderowania w arkuszach kolorowych płyt kartonowo-gipsowych.

Dokładne mocujący przeprowadza się głównie na odkształconych odcinków płyt gipsowych.

Jak tynk suchej zabudowy pod tapetą i czy konieczne jest, aby to zrobić

Jeśli rozumie warunki, gips - jest to proces wyrównywania ściany lub sufitu za pomocą specjalnych rozwiązań, które usuwają wgniecenia na powierzchni ze względu na gęstej kompozycji. Taka praca odbywa się z podstawowej powierzchni. Podnoszone stropy i ściany FCL wymagają mniej pracy pracochłonne. Więc odpowiedź na pytanie, czy tynk GCR jednoznacznej potrzeby: to nie jest konieczne.

Produkcji gipsu płyt kartonowo-gipsowych, zanim nie jest wymagane tapetowanieProdukcji gipsu płyt kartonowo-gipsowych, zanim nie jest wymagane tapetowanie

Co należy zrobić z płyt gipsowo-kartonowych, powierzchnia jest gładka, bez tynku:


 1. Arkusze startera od grzyba i wilgoci.
 2. Uszczelniania mieszaniny kit.
 3. Związek uszczelniające umieszcza GCR i ramy i innych nieprawidłowości.
 4. Uszczelniania całą powierzchnię arkusza z płyt gipsowo-kartonowych.
 5. Wykończeniowych do mycia ścian pod tapety.

Praca z GCR przechodzi bez tynku, ponieważ na powierzchni płyty gipsowej i tak idealnie gładka.

Płyty gipsowo-kartonowe kit do malowania i tapety - kit GCR własnych rąk (wideo)

Wypełnić arkusze GCR nie jest zbyt trudne. Dlatego są one związane z tym działania z wielką odpowiedzialnością i powagą. Jeśli chcesz pracować na instalacji arkuszy GCR nie poszło na marne, a powierzchnia pokój wyglądał naprawdę dobre, więc śmiało i dokładny shpaklyuem ściany, dokładnie przestrzegając wszystkich zasad tej sprawie.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

56 − = 52