Tworzenie Topiary – jest ucieleśnieniem twórczych pomysłów – nwhistorycourse.org

The BlogTopiary jest idealny do dekoracji każdego pomieszczenia. Co więcej, taki self-made kompozycja jest uważany za doskonały prezentTopiary jest idealny do dekoracji każdego pomieszczenia. Co więcej, taki self-made kompozycja jest uważany za doskonały prezent Topiary - dekoracja z serii ręczna, który jest sztuczny, niektóre fantastyczne drzewo. W rzeczywistości do jego produkcji mogą być stosowane, na przykład, ziaren kawy, herbarium, kamieni, lub po prostu Svarovskiego przeszczepów tkankowych. Najważniejsze - konieczne jest, aby to zrobić własnymi rękami. Znaczenie „Topiary” pochodzi z języka greckiego, gdzie dosłownie oznacza „drzewko szczęścia”. Ich wielkość może być bardzo różny. Najczęściej wykonane są małe, ale dobrze znany Masters, który dokonał gigantycznego topiary, kilka metrów wysokości.


Historia Topiary: Jak to ciekawy pomysł

Uważa się, że pierwotnie pojawił się w odwieczne Topiary Grecji. Choć kraj dla reszty Europy była znana z rzeźbiarzy, architektów, dekoratorów. Topiary w tym czasie - były one prawdziwe drzewa, ale to pewna forma zestaw. Ich korona ozdobiona na wszystkie możliwe sposoby, począwszy od obrabiane drewno wykończeniowe samych oddziałów cięcia kształt.

Dokładna historia Topiary wzejściu nie jest obecnie znana, ale wiele z nich jest związana z:

 • Wiszące ogrody Semiramidy.
 • Z dawania prezentów do bogów Olimpu.
 • Na innych uroczystościach poświęconych obchodów na cześć niektórych bogów.

W garnku, nie tylko może służyć jako podstawa do topiary, ale innym charakterze: filiżanki, szklanki lub małej vedertseW garnku, nie tylko może służyć jako podstawa do topiary, ale innym charakterze: filiżanki, szklanki lub małej vedertse

Nawiasem mówiąc, mam jeszcze zauważyć, że istnieją historycy kategoria, które zapewniają, że Topiary produkcja w obecnym kształcie pochodzi z Francji 17-18 wieków. Potem architekci pochodzić z Wersalu do tworzenia sztucznych drzew, które mogłyby służyć jako dekoracja, nawet w zimie. I na początku 20. wieku około Topiary był szeroko znany w całej Europie.


Co jest Topiary i jakie są

Początkowo sądzono, że Topiary - to ozdoba, która służy jednocześnie jako symbol ochrony domu. Nieco później, zaczęliśmy rozmawiać o tym, że sztuczne drzewo wykonane z materiałów szlachetnych, przynosi bogactwo. A w 20 wieku twierdził, że jest to po prostu „Drzewo szczęścia”, swego rodzaju symbol dobrobytu, jak podkowy na drzwiach.

I należy zauważyć, że Topiary posiada różne typy:

 • "Pokój" Topiary.
 • Ulica.
 • Na podstawie żywego drzewa.

Aby górna część może być używany małe kulki z przędzy i każdą kartkę z obrazem odpowiednie do zdobienia dnoAby górna część może być używany małe kulki z przędzy i każdą kartkę z obrazem odpowiednie do zdobienia dnoTeraz w Topiary obejmować rzemiosła, jest sztucznym małe drzewo, które znajduje się w doniczce. I są również podzielone na wiele typów, w tym: kwiatu topiary, tkaniny, pianki, drewna i tak dalej. Oznacza to, że różnica polega na materiał, z którego zostały one utworzone.

Istnieje całe mnóstwo algorytmów, jak to jest konieczne, aby stworzyć topiary, ale to tylko kilka osób wspomnieć, że wszelkie zasady nie może istnieć w zasadzie. W istocie mówimy o jakiejś fantastycznej drzewa. Każdy robi to tak, że chce go mieć. 

Oznacza to, że proporcje, opcje, rozmiar - nie jest ograniczony żadnymi granicami. Kształt korony, przestrzeganie pewnych naturalnych ustawieniach (np Wysokość drzewa w stosunku do grubości) - to wszystko jest bez znaczenia. Poprzez ten projekt, i dla każdego produktu - szczególnie indywidualne.

Tworzenie mini topiary

Mini Topiary - sztuka tworzenia małych sztucznych drzew, które są przeważnie „posadzone” w zwykłej doniczce. Jako tytuł już w stanie zrozumieć, że mówimy o prostych dekoracje do domu, o wymiarach porównywalnych z tradycyjnymi roślinami. Zbierz topiary można niemal improwizowany.

Dla fanów miniaturowych elementów dekoracyjnych we wnętrzu będzie świetnym rozwiązaniem mini topiary w formie małego drzewka umieszczony w filiżanceDla fanów miniaturowych elementów dekoracyjnych we wnętrzu będzie świetnym rozwiązaniem mini topiary w formie małego drzewka umieszczony w filiżance

Jeśli jesteś zaangażowany w produkcji Topiary po raz pierwszy, podstawą jest lepiej wziąć najzwyklejszym pianę dowolny dziwaczne (chociaż można zrobić i piłkę). Należy również dowolny klej (najlepiej ciepłej lub guma), nożyczki i wszelkich ozdób. Crohna i tułowia są przymocowane do podstawy doniczce, góry - albo zasypywane piaskiem lub zaokrąglonych kamieni - tutaj ktoś, jak chcesz. 

Pozew o ostatecznej dekoracji:

 • Suszone kwiaty.
 • Koraliki.
 • Jasną folii.
 • Kolor rozbite szkło (można nawet w butelkach).
 • Drut.
 • Monet.

Świetny prezent dla swojej dziewczyny będzie czerwony topiary w kształcie sercaŚwietny prezent dla swojej dziewczyny będzie czerwony topiary w kształcie serca


World Wide Web, można zobaczyć setki odmian przetwarzania zdjęcia mini topiary dla każdego smaku. Według niego możliwe jest, aby zrozumieć, jakie są formy koron, jakie metody mogą być stosowane do ostatecznej dekoracji (np złotą wstążką łodygi, sztuczny śnieg na koronie). Jednak zawsze należy pamiętać, że produkt ten nie jest ograniczony do wyobraźni.

Kto może dawać i co jest potrzebne Topiary

Jest to prawdopodobnie najczęściej zadawane pytanie przez kreatora podczas tworzenia „drzewko szczęścia”. Z tego samego, który hoduje kwiaty - aby tworzyć piękno, atmosferę komfortu i dobrego samopoczucia. Plus, Topiary - to wyjątkowa okazja, aby umieścić swoje fantastyczne pomysły w prawdziwym życiu jak czerpanego-biżuterii. To może być określany jako czegoś wyjątkowego, a zarazem historia pochodzenia będą znane tylko do twórcy.

Topiary Do dekoracji można podejmować żadnych plastikowych elementów o małych rozmiarach owoce, warzywa, kwiaty, koralikiTopiary Do dekoracji można podejmować żadnych plastikowych elementów o małych rozmiarach owoce, warzywa, kwiaty, koraliki

Topiary mogą być wykorzystane ponownie:


 • Jako dar (nie gorzej niż sztuczne kwiaty).
 • Wystrój wnętrz (art-house teraz w trend).
 • Do dekoracji gruntów lub łóżka (od kogoś, gnomy, a ty - topiary).

Wiele zrobić podjąć produkcję Topiary w celu rozwoju dziecka twórcze cechy. Jest o wiele lepszy i bardziej interesujący niż prostego rysunku, formowane z gliny i innych rzeczy, że dziecko i tak będzie musiał starać się przedszkola, szkoły. A ktoś tworzy topiary dla zysku! A warto zauważyć, istnieją takie artefakty jest dość kosztowne. Na przykład, mini-tree z ziaren kawy kosztować kilka tysięcy. Ale również dla jego produkcji będzie wymagało zdecydowanie jeden dzień.

Topiary produkcja serwetek (wideo)

A jeśli Topiary przynosi szczęście i bogactwo? W tej odwiecznej Grecy wierzyli, jak i francuskim. Oczywiście, nikt nie może twierdzić, że produkt posiada pewną magię. Przeciwnie, jest symbolem pokoju i dobrobytu w kręgu rodzinnym. Wiele wierzę, że jest to oddzielna linia układania kwiatów, ale mówią, że nie jest do końca prawidłowe. Kwiaty jako dekoracje tutaj są rzadko stosowane. 

Topiary we wnętrzu (zdjęcie)

0af721a168d975aca599fb5eae4s - tsvety-Floristika-topiarij-gnomik14IMG76121500222f95cfe8ba76ba957e145bbe28m6 - tsvety-Floristika-topiarij-Leto-v-provanse4d07a4815af0c641bea2f080227947dc8f552628017445141eb1ee8807fa608f273970x0139571842954

Leave a Comment

Your email address will not be published.

27 − = 23

Adblock
detector