The BlogKorzystanie z płyt kartonowo-gipsowych, jako materiał wykończeniowy pozwala tworzyć niesamowite kręcone projektKorzystanie z płyt kartonowo-gipsowych, jako materiał wykończeniowy pozwala stworzyć niesamowite kręcone konstruktsiiVozmozhnosti, który umożliwia korzystanie z płyt kartonowo-gipsowych, naprawdę nieograniczone. Z tego wykończeniowych była możliwa jedynie wygładzenia powierzchni sufitu i ścian, ale również do tworzenia oryginalnych i wyłączne konstrukcji stropowych wielopoziomowych. Tworząc fantazyjne wzory tłoczone jest implementacją art pomysłów projektowych i jest dostępna dla każdego.


Fantastycznie piękne kręcone sufity gipsowe

figura sufit wszechstronność jest niezaprzeczalna. Prostota, elegancji i praktyczności zakrzywione strop można ukryć krzywiznę płyty bazowej i narzędzi, stref wizualnie powiększyć pokój regulacji stopnia pokrycia.

Kręcone sufity gipsowe mogą być stosowane w pomieszczeniach o dowolnym stylu: od klasyki do minimalizmuKręcone sufity gipsowe mogą być stosowane w pomieszczeniach o dowolnym stylu: od klasyki do minimalizmu

Kręcone sufity idealnie pasuje do wnętrza, zaprojektowane w każdym stylu - od klasyki do hi-tech.

styl empire wymaga jasnych i ścisłych, formy zaokrąglone linie i gładkie. Kąty są lepiej ozdobić prosty wniosek, na ścianie. Kolorów dać pierwszeństwo pastelowych odcieniach.

Elegancki barokowy pomaga zdać zakrzywiony kształt, bogactwo szczegółów. Dla inspiracji, spojrzeć na zdjęcia z sal pałacowych.

Klasyczne wnętrze najbardziej harmonijnie podkreśla piękno i wykwintne linie rysunku sufitu. Jeśli wybierzesz ten styl, trzymać się sufitu tworząc symetrię, zwięzłość, dyscypliną i dyskretnego luksusu. Użyj minimum iluminacji, podkreślając jedynie ogólną formę poziomów, ale pozwala to elegancki żyrandol w konstrukcji sufitu.


Wnętrze w stylu klasycznym, niemodne wygląda szczególnie elegancko sufitWnętrze w stylu klasycznym, niemodne wygląda szczególnie elegancko sufit

Asymetryczne rozmieszczenie figurach i poziom sufitu podkreślić wewnętrzną godności w minimalistycznej stylu. Surowość geometrycznych i elementów dekoracyjnych tak małe jak to możliwe. Podświetlenie wygładzić nadmiernego rygoru, dając linie i aksamitną miękkość.

High - tech ma podobieństwa z minimalizmem. Dlatego sufit jest możliwe umieszczenie odpowiednio, ale linie dając większą sztywność i stosując jasne światło.

Jak widać, w kształcie sufit jest w stanie podkreślić godność każdego stylu we wnętrzu, i użyć odpowiednich kombinacji kolorów i form, grając światłem umożliwić pokój, aby zawsze szukać - inaczej!Unikalne sufity kształtach: projekt

Technologia ta umożliwiła nie tylko skrócić czas naprawy, ale również rzeczywistość najbardziej śmiałych pomysłów. Ważną rolę w tej sztuce i tworzenie zakrzywionej sufit wykonany z płyt gipsowo-kartonowych. konstrukcje sufitowe Fantasy podkreślić godność pokoju i piękny wygląd.

Przed rozpoczęciem budowy sufitu, chcesz stworzyć projekt projekt z dokładnymi wymiarami przyszłej strukturyPrzed rozpoczęciem budowy sufitu, chcesz stworzyć projekt projekt z dokładnymi wymiarami przyszłej struktury

Przed przystąpieniem do montażu sufitu Rys wymaga starannego projektowania konstrukcji - pułap projektu, najlepiej w formacie 3D-biorąc pod uwagę wszystkie cechy lokalu. Jeśli program komputerowy do Państwa dyspozycji - wystarczy utworzyć szkic na papierze.

Design - projekt pomoże narysować schemat, trzeba pamiętać, wszystkie przejścia z poziomu na poziom, w miejscu mocowania lamp i figur, a także, aby nie popełnić błąd przy obliczaniu wymaganej ilości materiału. Opracować szkic, można samemu lub szukać profesjonalnej pomocy.

figury opcje

Nie dążyć do przeciążenia stropu elementów dekoracyjnych i linie obfitość. Lepiej jest stosować różne kształty, który tylko mówi fantazję, poczucie proporcji i ogólny wystrój.

Dobrze dobrany osprzęt uzupełniają ogólny obraz projektu zorientowali płyt gipsowo-kartonowych na suficieDobrze dobrany osprzęt uzupełniają ogólny obraz projektu zorientowali płyt gipsowo-kartonowych na suficie

Eksperci uwagę popularność:

 • geometryczne kształty;
 • Różne fale;
 • Przedmioty roślinne;
 • Chmury i gwiazdy;
 • Motyle.

Spektakularne wykończenie do konstrukcji płyt gipsowo-kartonowych na suficie będzie odpowiednio dobrana kolorystyka i rozmieszczenie punktowe, oraz żyrandole.


Zamontować kręcone sufitów gipsowo-kartonowych z rękami

Indywidualność i oryginalność przestrzeni projektowej stopniowo zbliża się do głosu. Ze względu na obfitość w zakresie wykańczania rynku materiałów można łatwo zrobić w kształcie pułap GCR samemu lub zatrudnić specjalistę.

Przed rozpoczęciem instalacji sufitu Rys własnymi rękami, eksperci zalecają Zobacz zdjęcia już zawarte pomysły i samouczek wideo instalowania płyt kartonowo-gipsowych struktur wielopoziomowych.

Istotne jest, aby przed i podczas pracy w twoich oczach był obraz - szkic przyszłego sufitu.

Jeśli masz niezbędne materiały i narzędzia montaż sufitu ta może być przeprowadzona niezależnieJeśli masz niezbędne materiały i narzędzia montaż sufitu ta może być przeprowadzona niezależnie

Narzędzia i materiały

Jasne wyobrażenie o kształcie figur może pomóc zdobyć niezbędne materiały. Lepiej kupić akcje.


Do pracy potrzebne będą:

 • płyty gipsowo-kartonowej;
 • Profile sufitowe i ścienne;
 • śruby;
 • Przedłużacze profilu;
 • łączniki;
 • Anchor - kliny;
 • zawiesiny;
 • Kołków - paznokcie;
 • poziom;
 • ogólnie;
 • puncher;
 • śrubokręta;
 • Budowanie nóż.

Krok po kroku instalacji

Gdy wszystko jest gotowe, jeszcze raz uczyć szkic i rysunek.

do budowy postaci pracy sufitu należy rozpocząć znakowania podstawy i elementami mocującymi ramydo budowy postaci pracy sufitu należy rozpocząć znakowania podstawy i elementami mocującymi ramy

Pierwsze pracochłonne, ale zaskakująco proces twórczy:

 1. Według rysunku umieścić na układ sufitu. Ustal wysokość pierwszego, a następnie zastosować drugi poziom limitu;
 2. Ustaw kadr - fundament pierwszego poziomu;
 3. Zakotwiczenie zawiesin znakowania dróg;
 4. Za pomocą śrub do mocowania zawiesin profil:
 5. Schować gipsowo pierwszego stopnia według drugiego wzoru;
 6. Przygotowanie podstawowy profil, gdzie są krzywymi i zagięcia;
 7. Profil bazowy poziomie co pół metra i zaczyna lekko zakrzywioną;
 8. W zależności od złożoności magicznego działania powtarzacie z profilem ponownie.

Podczas instalowania rysunek sufitu sam zwrócić szczególną uwagę na sztywność konstrukcji sufitu. Im mocniej mają stałe ramy i zapewniają doskonałą płytę gipsową uszczelka do profilu, tym dłużej sufitu.

Jak widać, obecność cierpliwości, kreatywności i ciężkiej pracy pomogą uratować budżet i rozjaśnić pokój luksusowy wyłączną sufit.

Stworzyć postać płyt gipsowo-kartonowych na suficie: jak zgiąć arkusze

Tworząc własną luzem kształcie sufit, jesteś zobowiązany do natknąć konieczności schylania arkusz płyty gipsowo-kartonowe. Jak to zrobić?

Podczas tworzenia kształtów i cyfry muszą brać pod uwagę siłę GCR.

Płyty gipsowo-kartonowe, wstępnie zwilżony wodą, jest łatwiejsze do kształtowaniaPłyty gipsowo-kartonowe, wstępnie zwilżony wodą, jest łatwiejsze do kształtowania

Jeśli nie dostarczają silnego zginania, możliwe jest, aby przeciąć pasek i dołączyć go do ramy, bez ostrych pchnięć, śruby mocujące. W pozostałych przypadkach lepiej jest użyć innych metod do tworzenia kształtów i figur.

Kiedy robisz bardziej skomplikowane kształty - gięcia blach na sucho! Przed promieniem gięcia wymaganego do ramienia GCR wałkiem kolczastym i wody.

Gięcie blach, wykonaj następującą kolejność działań:

 • Stosuje się walec lub AWL nieograniczonej liczby otworów na wewnętrznych części bocznych w przybliżeniu połowie grubości;
 • Zwilżyć przebity bok tak, że jest dobrze nasączone, ale nie dokładnie;
 • Zwilżane części wewnątrz zakrętu boku do żądanego promienia.

W przypadku skomplikowanych skrętów i kompozycje z wykorzystaniem innej metody. To nazywa się zwykle „nabieranie”.

Jak kręcone sufitów gipsowo-kartonowych (wideo)

Istotą jest to, aby wyciąć płyty gipsowej na kilka małych kawałków i naprawić je pojedynczo do ramy. Następnie można ukryć nieprawidłowości w użyciu szpachli.

Zrobić kręcone płyty gipsowo-kartonowe każdy może. Wystarczy pokazać dokładności i precyzji, cierpliwości i wyobraźni. Nie spiesz się - arcydzieło nie toleruje zamieszania.

Warianty płyty gipsowo-kartonowe sufitowe rysunek (zdjęcie)

4 9 11 15-1 123 7122a5b1c48b5652d89cfebca91e76b4 11124 15597970 20141207 87621371-potolokroz

Leave a Comment

Your email address will not be published.

38 − 32 =