Tuz hamuru 5 basit fikirlerden Şık paneller – nwhistorycourse.org

The BlogTuz hamur, siz küçük eşya ve her boyut ve yapılandırmaları hacimsel panelleri oluşturabilirTuz hamur, sen oturma odası, kreş ya da oturma odasının iç süslemeleri tuz hamurundan küçük hediyelik eşyalar ve her boyutta hacimsel panelleri ve konfiguratsiyZavorazhivayuschee görünümü panelleri oluşturabilir. Hamur - zenginlik, konfor ve aile ocağının eski bir sembolü. Slav kültüründe geleneksel pişirme, kullanımına ek olarak yaptığı sıradışı birçok örnek vardır. Malzeme avantajları sadece küçük bir bölümü - yeteneği dekoratif elementler ve dayanıklılığı çok sayıda ekleme, boyalar uygulamak.


tesisler için testler paneli seçme: tasarımın inceliklerini

Artistik kompozisyon dikkate odanın mimari ve estetik özelliklerini alarak seçilir. aksi takdirde bu görme düşer, 2 ton koyu - tuz hamurundan iyi aydınlatılmış bir oda panelleri 1 olmalıdır. Sen dikkate iç baskın renk almak gerekir. Bu mobilya ve perde değil, aynı zamanda küçük ayrıntılar çok değil sadece içerir. Gerekli sanat kompozisyon baskın tarzı ile tutarlıdır. kullanılan malzemeler sıcaklık gibi seçilen bir tarzda göre seçilir.

Diğer önerilerin listesi aşağıdaki kurallar şunlardır:

 • Doğrudan güneş ışığı altında veya ısı kaynağı üzerine sıva görüntüsünü asmak için tavsiye edilmez;
 • 10-15 dakika beklemek üzere mürekkep gereksinimi her bir tabakasının uygulanmasından sonra;
 • kullanılan boya bileşenlerinin uyumlu uyumluluğu sağlamak için çok parlak değildir;
 • Renk çerçeveleri görüntüyü eşleştirmek için seçilir.

Geleneksel fotoğraf çerçevesinde tuz Hamurdan Paneller dekor önemli bir elemanı olarak duvara bakacağızGeleneksel fotoğraf çerçevesinde tuz Hamurdan Paneller dekor önemli bir elemanı olarak duvara bakacağız

Özellikle tasarımcıları arasında popüler için çevre güvenliği, plastiklik ve istenen şekli vermek için olasılığı elde hamur. Uygun yoğurma ile, tuz hamur eline yapışmaz.


Mutfakta tuz hamurdan paneller yapıyoruz

Mutfak - Gıda alımı ve lüks tabloyla ilişkili bir yer. Bu dekorasyon için yakından bağlantılıdır şeyler yapmak için neden daha iyi olduğunu vardır. dekoratif amaçlı kullanılan un gelenek Almanya'dan geldi. Orada öylesine alışılmadık malzeme olmuştur ve birçok yılbaşı ve Noel süsleri temeli olmaya devam etmektedir.

Aşağıdaki maddeler bir kompozisyon oluşturmak için önceden bulmak gerekir:

 • 1 fincan sığ bir tuzu;
 • 2 bardak "gorochkoy" ile un;
 • 125-160 gr. su;
 • 1 çorba kaşığı. duvar yapışkan katı kaşık;
 • 1 çorba kaşığı. bir el kremi kaşık;
 • 1 çorba kaşığı. arıtılmamış bitkisel yağ kaşık.

Tüm malzemeyi iyice derin bir kapta karıştırılır. dekoratif görüntü dayanıklı olduğu için, unun kalitesine dikkat etmek gereklidir. işin kalitesine çok kalın ya da ince karışım eşit derecede kötü etkisi.kimyon, hindistan cevizi, tarçın, biber: hoş koku adım birkaç ek elemanları içerir bileşim elde edilmiştir. işin temeli bitmiş sonra, gerekli formları oluşturmak için devam edebilirsiniz.

tuzlu hamurun hazırlanması için temel maddeler un, su ve tuztuzlu hamurun hazırlanması için temel maddeler un, su ve tuz

El evleri ile Yapıldı, ağaç veya Noel ağacı pişirme için ilgili kalıpları yardımcı olacaktır. yıkamak, sonra kolaydır büyük pürüzsüz bir yüzey, modelleme için kullanılır. Bu alışılmadık geometrik şekiller yaratma olasılığı açısından uygundur. Fantastik çiçekler ve hayvanlar iki bölümden oluşur. Baz ise sadece başında kalıplanır - kalıplar kullanılarak yapılmıştır.

Tuz hamur, bir ana sınıfı paneller: modelleme sırları

Zorluklar modelleme ve baz seçimi aşamasında başlayanlar için ortaya çıkar. İkinci durumda bitmiş işlerin fotoğrafını yardımcı olacaktır. Bu hayal istenen uyarıcı vermezse, o zaman bir ana sınıfına katılmak fırsat her zaman vardır. Burada, sadece direkt üretim sürecini gözlemlemek, ama her zaman soru sorabilir.

desen bir görüntü oluşturulması, onun şeklinin kurulması gitmek gerekir. Ustalar modelleme kil tutarlılığını benzeyen hamur kullanılması tavsiye edilir.

şöyle Ek öneriler şunlardır:

 • Boyut bileşimi estetik tercihleri ​​tanımlandığı gibidir;
 • Daha büyük tuval - Gerekli büyük kalıplar;
 • ev ve ailenin görüntüleri oturma odası, sonra mutfak şey gastronomi asmak için uygun olacağını uygundur;
 • o klasik tarzda İç geldiğinde florası temsilcileri bu tür ayçiçeği veya gül olarak oturma odası ya da ofis alanı için mükemmel olacak;
 • Çocuk odası veya karikatür kedi dekoratif elementler ile tamamlandı neşeli maymun, sığdırmak için;
 • gençlik ve hafiflik duygusu eklemek yaşlı kişi oda uygun papatya.

çocuk odası harika dekorasyon hayvanlar veya fantezi karakter resimlerle panel olacakçocuk odası harika dekorasyon hayvanlar veya fantezi karakter resimlerle panel olacak

Gerekirse, küf oluşmasına istenilen şekil yapmak ve boyut kendin olabilirsin. Bu karton kalem hatlarını ve daha sonra dikkatli bir şekilde kesilmiş kısım neden tabakayı gerektirir. üç boyutlu bir görüntü için, aynı malzemeden 3-4 kat uygulanır kesilmiş hamur figürler fazla doğal gibiydi.

Biz tuz hamurundan kış panelleri yapmak

Mevsimsel tatil ve bir dereceye kadar yaklaşan mevsim paneller için konuların seçiminde etkili. Örneğin, yılbaşı kar şey gerektirir. kamış plaka, guaj, konfeti, hamur ve doğrudan krokisini ihtiyaç çalışmak. Görüntüler estetik tercihe göre seçilir. plakanın ½ bir döngüdür. bileşimin parça bağlı olarak istenen bir renk kazandırmak için gerekli gouache.


Herringbone elle veya kalıpların yardımıyla kalıplanır. Dallar bir kürdan veya bir iğne kurdu.

Ayrıntılı olarak bir işlemdir:

 • Kış panelleri de konfeti ve ışıltı ile süslenmiş şık çerçeveler gerektirir;
 • Gerekli miktarda yağ kör için gerekli olan;
 • ev kahve renkli bir hamur oluşturulur ve mavisinden - çatı;
 • Seçilen boyutu tekrar kontrol edin;
 • plakanın üst kısmı, mor ve alt boyanır - açık mavi;
 • bir plaka üzerinde yapıştırıcı kulübe elde edin;
 • Noel ruh konfeti görüntüsünü verecektir.

Paneller çerçeveye tuz Hamurdan: Resimler ve talimat

Teknik bileşimler hamur çerçeve içinde üretilmesi eserler içerir. boyutu övünme olamaz, ama etkisi belirgin olacaktır. Böyle zambakları veya menekşe gibi küçük çiçekli Tercih resimler,. retro tarzı takım elbise alanlar için biraz görüntü kırık. Bu antik ruhunu getirecektir.

Kışın konulu orijinal paneller yardımcı olacaktır evde bir yeni yıl atmosfer yaratınKışın konulu orijinal paneller yardımcı olacaktır evde bir yeni yıl atmosfer yaratın


İşten adım adım önce bazı nüansları dikkat çekiyor.

fikirler kompozisyon

 • çocuk mini balık ya da çizgi film karakterleri için uygundur;
 • Çiçekler oturma odası süslemeleri;
 • Mutfak meyveleri uygun.

ellerinizle hamur (video) den Paneli "Rowan"

Tuz hamur bileşimi - ev ve ofis alanı için dekorasyon. üretim süreci basit ve hızlı, bu nedenle yeni başlayanlar için erişilebilir. İstenilen renk testi kullanılmıştır guaj vermek için. Gerekli formu kendiniz yapmak kolaydır, bazıları deney kalıpları, takılır. Konu kompozisyon gelecekteki konumu yere göre seçilir.

Tuz test panelleri örnekleri (verilmedi)

102625103635106650531011178db06e5400f33fe2d74a87afa08eea46bbe200913abc1280271162403791c43f5wz - Kartiny-Panno-Panno-iz-solenogo-testa78dd513679a5440b2eeb39ae8e42036c527a36499b9a6a0143469fe9742dc9ea

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 4

Adblock
detector