The BlogStretch tavanlar - iç bitirme modern bir versiyonu, estetik ve uzun ömrü ile karakterizedirStretch tavanlar - estetik ve uzun ekspluatatsiiSegodnya tavanlar ile karakterize iç, bitirme modern bir versiyonu popüler tüketici ortamlarıdır. Stretch tavanlar - Tavan trim güzel bir görünümüdür. Onların kurulum bir zaman az miktarda alır. inşaat piyasasında yapıldıkları malzemelerin çeşitli vardır. Her malzeme kendi özellikleri, kurulum ve dekorasyon yöntemleri vardır.


Germe tavanların Avantajları

asma tavanlar için malzeme seçimi, ilk etapta özellikleri ve bitirilmiş diğer türlerine asma tavan faydaları tanımak önemlidir. Ne olursa olsun seçilen malzemenin, asma tavan - TAVAN güzel, pürüzsüz ve şık yüzeyi sağlayacak tavan, kalitesi tasarımdır.

asma tavan avantajlarından biri - Kolay kurulum: başarıyla kendi ellerini tasarlayabilirsiniz Gerekirseasma tavan avantajlarından biri - Kolay kurulum: başarıyla kendi ellerini tasarlayabilirsiniz Gerekirse

gerginlik yapıların avantajları:

 • Kurulum bakılmaksızın bina çalışma odasında gerçekleştirilen bakılmaksızın, herhangi bir zamanda yapılabilir.
 • Kurulum anlamlı zaman kazandırır 2-3 saat içinde gerçekleştirilir. çok seviyeli tavan montajı çok zaman iki kat alacaktır.
 • PVC film üst katların sel karşı korur Tavan suyunun yüksek ağırlığa dayanabilecek olmuştur.
 • uzun bir servis ömrü için tasarlanmıştır.
 • teller ve iletişim sakla.
 • Bu kirlilik ıslak temizleme işleminin dışında belirli bakım gerektirmez.

esaslarından zaman tavanlar yapılmış olduğu yüksek kaliteli malzemeye uzun kullanım ömrü sayesinde sürecek göstermektedir.


Stretch tavanlar sadece çevre dostu malzemelerden yapılır. Bu PVC film ve web'in kumaş için geçerlidir. Bu nedenle, malzemenin seçimi tavanlar, onların özellikleri ve özellikleri dikkate taleplerini almalıdır tüketiciye, kadardır.

boyama ve alçı kaplama tavan montajı gibi bitirme bu tür ile karşılaştırıldığında onların evrensel özellikleri ile karakterizedir büyük bir değeri vardır.

tavanlar PVC veya giysinin Malzemeler

eşit derecede popüler satış vardır asma tavan iki yaygın türü vardır. Her tür kendine has özellikleri vardır, farklı malzemelerden yapılmış, kendine özgü bir yapıya sahiptir.Resimlerin Türleri:

 • Film tavanlar. polivinil klorid ya da PVC içeren bir kaplama. Malzeme 3 m'lik bir genişliğe sahip bulunmaktadır. Bu, üretim ekipmanları ihtimali açıklanmaktadır. Bu nedenle, birbirine kaynak birden fazla ağ-yapılar kullanılarak büyük bir odada, özel bir cihaz kullanılmıştır. Bu m2 başına kumaşın bir hesaplanmasını gerektirir. Bu montaj yöntemi neredeyse görünmez çünkü genel görünümünü bozan olmayan bir dikiş varlığını gerektirir.
 • Kumaş tavan. Kumaştan olan tavanlar filmin daha pahalıdır ve tüketiciler arasında olumlu yorumlar var. kumaşın üretiminde, özel polimerler ile her iki tarafta emprenye edilir. Bu İyi bir havalandırma sağlayacak olan nefes alabilir. bir kumaş şeridi, 5 m, maksimum genişliğe sahiptir.

Film tavanlar mat veya parlak bir yüzey ve yüksek dayanıklılığa sahip olabilirFilm tavanlar mat veya parlak bir yüzey ve yüksek dayanıklılığa sahip olabilir

Her bir malzeme kendi avantajları ve dezavantajları vardır. seçilmesine ve monte zaman dikkate almalıdır.

Film tavanlar, örneğin, kolayca sel odanın önleyecektir yüksek su basıncına dayanabilir. Daha sonra su kolayca delikten süzülmüş ve tavan kuru kalır edilebilir. emdirme, filmin farklı olarak, delme veya kesme zor ifade edilen, kumaş katı bir yapıya sahiptir.

Her iki tip malzeme birçok şekilde dekore edilebilir. Film tavanlar mat, parlak, saten, süet vardır. Kumaş tavan kumaş üzerinde akrilik boyalar kullanarak çeşitli renklerde boyanabilir.

Gevşek tavanlar: malzemeler ve teknolojiler

tavanlar için malzemeler onların yapısını ve özelliklerini etkiler farklı teknolojiler, tarafından yapılır.

Streç kumaş yapısı daha pahalı fakat rafine bir görünüm ve çevresel yüksek seviyede farklıdırStreç kumaş yapısı daha pahalı fakat rafine bir görünüm ve çevresel yüksek seviyede farklıdır

Özel bir polimer emprenye kaplanır özel sentetik ince dokulu ağ-yapılan doku tavan. Bu etkilerin her türlü karşı dirençli hale getirir. film, farklı yapısına bağlı olup, burada PVC yapılmış film tavan.

Her malzeme insan sağlığına dost-eko zararsızdır. Çeşitli üretim teknikleri doku tabakaları belirler. Film polotki kaplamaların farklı temsil edebilir.


Germe tavanların doku

 • Matt. Bu kaba bir yüzeye, parlak değildir sahiptir. bitirmek Bu tip klasik bir iç oluşturmak için yararlanır. Düşük maliyetli var.
 • Parlak. Kumaşlar alanı ile deney yapmak mümkün kılan bir yansıtıcı etkisi var. Tavanlar ideal çirkin yüzey vardır.
 • Saten. Malzeme saten PVC film kullanarak yaptı. Onun doku, o başka bir yerde bulamazsınız neyi doğal saten, benzer ve bu oda daha rahat hale getirir. materyal parlak değil ve durumu yansıtma şansına sahip değildir.
 • Süet. Kumaşlar bir süet dokulu bir film kullanılarak yaptı. tuval orijinal süet benzer bir rahatlama yapıya sahiptir. Kumaşlar, özellikle yoğunluğu vardır.

Her fatura binanın farklı türleri için uygundur. Belirli bir doku ile tavan yapan görsel efektler sayesinde, sen odanın alanını artırmak oda daha rahat hale getirmek için tavan artırabilir.

Yeni malzeme germe tavanlar: nasıl seçilir

asma tavan türlerin çeşitliliğinin çalışmada karışabilir. gergi tavan için bazı yeni malzeme sadece tesislerinde, tavandan bazı beklentiler tavana özel bir tip kurulumu için harcanan edilebilir bir miktarda tipine detaylı bir çalışmada ele alınabilir iyidir.

Yeni malzeme seçimi için kurallar:


 • dikkate malzemeleri almak için oda, tavan yüksekliğinin alanını atın.
 • materyal olması gereken özellikleri belirler.
 • dekoratif yük malzemesi tarafından karşılanacaktır ne düşünürsek.
 • fiyat kategorisindeki ile belirlenir.
 • Bu avantaj ve her malzeme tipi dezavantajlarını inceler.

Odanın küçük boyutu için en iyi seçim tavan görsel alanı genişler filmi aynalı olurduOdanın küçük boyutu için en iyi seçim tavan görsel alanı genişler filmi aynalı olurdu

tavan için yeni malzeme beklenen sonucu belirlemek için bir kerede eğer, kolayca seçim belirleyici olacaktır noktaları dikkate almak.

oda sık sel tabi ise - sudan evinizi koruyacak% 100 olan filmin yüzeyine, en iyi seçim. Oda küçük ve düşükse - en iyi seçenek görsel alanı büyütmek olduğunu parlak tavan yüzeyi olmak. "Nefes" için odaya için en uygun kumaş kumaş.

materyal seçimi, herkes kaliteli tavan hareket edeceğini daha avantajları ne olacağına kendileri karar gerekir.

Asma tavanlar için malzeme seçimi kuralları (video)

PVC filmi ve özel olarak işleme tabi tutulan kumaş - tavanlar yapıldığı malzeme iki temel tipi vardır. Dokuların aralığı ortak iç mekan ile uyum uyum sağlayan bir seçenek sağlar. seçim, resim birleştirmek için bir seçenek olduğu kadar büyük en cüretkar tasarım kararları için büyük fırsatlar sunmaktadır.

Asma tavanlar için Malzeme (fotoğraf)

3D1 3edb44b574f450c4b3fcfd385f97abff 03a14390a9f370827f9e5989a89f58b3d1b9e7 7 -16-2zyojm1r4kvu26s713t0qo 11 460f51a3319 20130902101855269614 499111 499061

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 45 = 49