The BlogKlasik tarzda yapılmış Oturma odası mobilyaları, özel lüks ve pahalıKlasik tarzda yapılmış Oturma odası mobilyaları, özel lüks ve klasik iç üç kelime ile söylemek ise pahalı, bu kelimeler doğruluk, simetri, lüks vardır. Genellikle klasik tarzda standart kulaklıklar, olgu vb daha yüksek büyüklükte bir sipariş maliyeti elit mobilya kastedilmektedir örneğin koşullu üretiyor mobilya, değil Çin, İtalya olması gerektiğini bir görüş vardır. Ama bugün, yerli markalar tarafından bazen sadece İtalyan ve İspanyol mobilya kazanır Rusya ve Beyaz Rusya benzersiz mobilya, mobilyalar var.


stil özellikleri: klasik tarzda oturma odası için mobilya

Denir ki klasik tarzda, özellikle uygun ışık ve havadar odası için. Oda düzenli bir şekle sahiptir buysa, o da klasik bir iç oluşturmak için önemli bir koşul olacaktır.

Klasik mobilya özellikleri arasında altın ve diğer dekoratif unsurların varlığını unutmamalıdırKlasik mobilya özellikleri arasında altın ve diğer dekoratif unsurların varlığını unutmamalıdır

Yani hemen hemen her zaman klasik oturma odasında oluşur:

 • Pahalı tahtadan yapılmış güzel mobilya;
 • şömine;
 • ayna kullanımı;
 • pahalı kumaşların kullanımı.

Parlak salon yaldızlı renklerde çerçeveli edilebilir. Bu iç doğru geometri ve düz çizgiler olmalıdır, bu sıcak renklerin hakimiyeti dayanmaktadır, oda birkaç ışık kaynağı içermektedir. doğal malzemeler temel olarak kullanılmaktadır.


oturma odası için mobilya: Klasik

Bu oturma odasında tüm mobilya işlevsel olmalıdır. mobilya ideal duvar kağıdı ile kombine edilmelidir, renk düzeni tezat oyuna izin vermez. Ama klasik tarzda salonu ayırt diğer yönleri vardır.

Klasik tarzda Vaka mobilya:

 • Biz sadece doğal malzemeler kullanın - masif ahşap, taş;
 • Doğal ahşap temel kayalar - bir mobilya üssü oda kullanılan maun, meşe, kiraz, ceviz;
 • ; Gri, süt, kahverengi, zeytin - mobilya tercih Shades şunlardır
 • iç Nesneler masif ve dekor karmaşıklığı.

Aynı tarz ve tonda yapılmış, modüler mobilya satın önerilirAynı tarz ve tonda yapılmış, modüler mobilya satın önerilirOdanın orta kısmı - bir oturma alanı. Bu koltuk ve zorunlu olarak zengin kumaşlar ile dekore edilmiş bir kanepe içerir. Duvarlar boyunca genellikle bir masa, bir büfe, bir settir. çekmeceler, masa ve sandalye sandıkları - Bu oda için tipik ve antika mobilyalar olduğunu.

Yüksek kaliteli aydınlatma unutma.

Odanın ortasında güzel lüks avize olmalıdır. Avize kristal yapılan taklit edilebilir. Üreticinin itibar özel rağmen, lüks öğeler küçük dükkanlarda bulunabilir, da önemlidir, özel tüccarlar var-ustaları vb

Ne klasik tarzda oturma odası için mobilya olmalıdır

Döşemeli mobilya gövdesine aşağı olmamalıdır. Hatta daha şık ve ilginç olabilir. Böyle mobilya Dolgu genellikle hafiftir.

Klasik tarzda döşemeli mobilya - doku tipleri:

 • deri;
 • kürk,
 • brokar;
 • Atlas;
 • jakar;
 • kadife;
 • Kadife.

monotonluğu önlemek için, döşemeli mobilya katta ve duvarlara karşı savunabilecek bir renk olmalıdırmonotonluğu önlemek için, döşemeli mobilya katta ve duvarlara karşı savunabilecek bir renk olmalıdır

Beyaz mobilya genellikle klasik iç kullanılır, yeşil ve kırmızı tonları - aynı zamanda çözümün bir parçasıdır. Klasik simetri için gerekli olduğunu unutmayın. sedirler, sandalyeler Çünkü, tabureler kesinlikle bir çift olmalıdır. Koltukları oyma elemanları kol dayama genellikle arkalıkları bir yarı daire şekline sahip olmalıdır, ve yastık saçak kesilmiş olmalıdır.

İç her ayrıntısı düşünülmüş olmalıdır - oturma odasında ekstra bir şey koymak gerekir. Orada bir dekoratif kanepe ve ayrı tozdan Eğer hiç kimse oturur için, bu görüntü zorlaştıracak ekstra bir detay. Her şey işlevsel olmalıdır.


yaşam için ipuçları: mobilya klasikleri

Mobilya seçiminde yönlendirmek olacak birkaç temel ipuçları vardır. Tabii ki herkes somut koşullar mükemmel, gerçekten klasik bir iç mekan yaratmak içinde mümkün olacak. oturma odası iç tarzında klasik motiflerin dayalı, rahat, parlak olsa bile, bu da doğru çözümdür.

oturma alanı oturma odası klasik bir kabarık halı yatıyordu gerektiğini Önceoturma alanı oturma odası klasik bir kabarık halı yatıyordu gerektiğini Önce

Klasik Yaşam - İpuçları:

 • Bir tür oluşturucu olabilen bir eleman - iç ahşap tablo. Bu yemek masası ve zarif bir sehpa olabilir. Genellikle oval veya dairesel şekil, ancak her zaman sağlam kök ile.
 • Şömine - Odada önemli bir parçasıdır. (Bu daireye gelirse) Çoğu zaman bu dekoratif bir modeldir.
 • oturma odasında kütüphane - da mükemmel bir çözüm. Eh, eğer cam salıncak kapı ile geniş bir oturma odası dolap vardır. Bu dolap ve bir yazılım kütüphanesi olabilir.
 • genellikle kamuflaj hile kullanıldığı çünkü böyle bir iç modern teknoloji sert sığacak - örneğin, televizyon bir resim çerçevesi gibi.

Klasik tarzda Oturma odası - mükemmel tarzı bir gösteri. Çoğu zaman basit tespiti engelleyen: oda ağır görüntü, sıkışık döner, dekor bol da tüm çabaları olumsuzlar. Ilımlılık stilinin oluşturulması için ilk koşul olmalıdır.


Modern oturma odası takımı: Klasik

Modüler Mobilya - Modern daireler için iyi bir seçim. Ayrıca, stil maç olacak doğru sürümde olduğunu. Modüler kulaklık, işlevsellik iyi bir kapasiteye sahiptir. Estetik kalite de tatmin edici değil. Bu arada, Çin mobilya yüksek talep, bu tarzda ilginç modüler kulaklığı bulabiliriz. Önemli olan bir dizi yapmayız, ama mobilya sunulan parçalardan bunun için yapar. Bu ekstra bir şey almamak, iç benzersiz olmasını sağlar.

oturma odası için klasik mobilya nüansları

, Ahenkli bir iç böyle mobilya Ne klasik tarzda mobilya çevrelemelisiniz nedir? Birçok nüanslar vardır ve onarım maliyetleri arifesinde daha ayrıntılı olarak ele almaktır. Dahası, önemli ayrıntıları bir stil yaratmak için sık sık, az şeyler inşa edilmiştir.

Klasik tarzda yapılmış Köşe kanepe, yastıklar ve birçok kombinasyon halinde harika görünüyorKlasik tarzda yapılmış Köşe kanepe, yastıklar ve birçok kombinasyon halinde harika görünüyor

Yani klasik tarzda doğasında vardır:

 • Antik dönemde klasiklerin kökenleri, klasisizm miras simetri, oran yüksek ve ferah odalar, sevmek arzu antik dogmalara taşımaktadır.
 • Form tasarımı nesneleri kısa, tercihen doğal maddeler olmalıdır. Gerekli stil öğeleri - açıları, küresel şekil, ve doğru yuvarlama ve hesaplanan hat katlanmış düzeltin.
 • Fidelity simetri mobilya elemanları çiftinin yansıtılır.
 • Bu kalıplama ve oyma ve desenli altın nakış - Bu tarz bol dekorasyonu ile karakterizedir.

renk düzeni, renk derinliği, doğal ahşap renk tonunu öneriyor. Altın kaplama, bronz, porselen, kristal yaygın klasik olarak kullanılan. Bu ihtişam ve lüksün etkiye ulaştığı aracılığıyla öyle. Klasik tarzda Oturma odası - güvenli ve kendinden emin insanların seçimdir. Bu küçük kentsel dairelerde ve lüks banliyö konaklar için idealdir.

Klasik tarzda oturma odasında mobilya örnekleri (video)

Modern tasarımda daha ölçülü bağlam sağlar. Özellikle oda yeterince geniş. Ancak aynı simetri, aynı hassas kalıplar, eşleştirme, doğal malzemeler kalır. önemli maliyetler uzun zaman tamirat telafi çünkü bu iç yıllardır değişmez.

Başarılı bir seçim!

Klasik tarzda oturma odasında mobilya Tasarımı (iç fotoğraf)

3EPOCA2 676f2d7fe8adf605a463b213ed7a689c86eeaec1 2004-3796 261210026172002601100 20140414012146393f 1375429004720original 134762349671097300b afrodita-001A arredoclassic-giotto-yaşam-iki koltuklu-divan-köşe birim-b arredoclassic-leonardo-oturma bileşim-on beş-b

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 6 = 2