Tripleks Universal Merdiven: Bir asistana seçim – nwhistorycourse.org

The Bloggenellikle yerli amaçlar için kullanıldığı için üç bölümlü merdiveni bugün oldukça popülergenellikle ev tselyahNavernoe kullanılır çünkü Üç bölüm merdiveni bugün kolayca siyah bir garip ama ilginç bir ok gibi bir kısım gökyüzüne vuruyor hangi tasarım, ya da işçi tırmanma elektrikçi wielded nasıl defalarca gördük oldukça popülerdir -Kırmızı ceket, garip görünüşlü merdivende ayakta tuval büyük panoları değişen. "Ve dışarı düşmez?" - ilk düşüncesi yoktur. Ama sonra çok rahat değil, kötü bir şey tasarım onun arka bahçesinde aynı olması biliyoruz. Ama nasıl kendilerini merdiven veya üretici için en uygun modeli seçerim? Bu makaleyi anlamaya çalış.


3-bölüm merdiveni: yaşanırken

Bir erkek istenen hedefe ulaşmak için birbirlerinin üstüne yığılmış nesnelerden düşmeye yorgun olduğu zaman, üç günlükleri, bir testere, bir ip merdiven ve icat aldı. o merdiveni tutturmak için hiçbir şey olmadığını fark edince, o başka merdivene bir merdiven koymak ve tabanın inşaatını bastı. Bu yüzden, adını yukarı eğiliminde olduğunu göstermektedir adım merdiveni, olsun. Ama insanlar her yerde merdiveni alabilir ve bu onu irked. Başka bir şey icat etmek zorunda ve bu buluş üç bölüm merdiveni oldu.

Merdiven Tripleks - bu çoğunlukla bu, merdivenin gelişmiş modeli - üçüncü bölümde eklendi - merdiveni, iki bölümden yanında birleştirilmiş, başka bir. Herhangi bir uygun şekilde yapı simüle etmek için kullanmak üzere tasarlanmıştır.

deposunda güvenilir bir merdiven seçimi, uzmanlar bünyesine ödeme dikkat tavsiyedeposunda güvenilir bir merdiven seçimi, uzmanlar bünyesine ödeme dikkat tavsiye

Ama üç bölümlü merdivenleri diğer modelleri de vardır. yükseklikte çalışma fırsatı fonksiyonunu - hepsi bir işlevi yerine. Üç bölüm merdivenleri her biri, gerçekleştirmek için gereken işin türüne bağlı olarak, farklı durumlarda kullanılan.

aşağıdaki gibi üç bölüm merdiveni, yapı ve isimleri farklıdır:


 • Üç parçalı katlanma merdiven;
 • 3 kesit geri çekilebilir merdiven;
 • 3-bölüm merdiven diz

merdivenleri Bütün bu tür kendi adımda farklı sayılarla üç bölümden oluşmaktadır. yapı ve uygulama yöntemine bunların arasındaki fark.

3 Kesit merdiveni çevirin: kapsamını

Evde Tripleks katlanır merdivenleri - vazgeçilmez bir araç. Önemli olan - bir model ve merdiven yüksekliğini seçmek için haklı. Yüksek merdiven parametrelerini kovalamak gerekli değildir. büyük üç bölümlü katlanır merdivenleri profesyonel ve çoğunlukla sürekli yüksek katlı binalar ile çalışan, işletmelerde kullanılmaktadır.

merdiven 3-bölüm Katlanabilir farklı yüksekliklere sahiptir. 15 hız, açık bir halde neredeyse 11 metre yüksekliğe ulaşır - en yüksek ise bunlardan en küçüğü olan yaklaşık 4 metre yükseklikte çalışmasına olanak tanır. bölümlerin yüksekliği her bölümde aşama sayısına bağlı olarak farklıdır.

Tamir ve inşaat işlerinde en çok kullanılan kesit merdivenTamir ve inşaat işlerinde en çok kullanılan kesit merdivenkatlanır merdivenleri Üç bölüm vardır: 3x5; 3x6; 3x7; 3H8; 3H9; 3x10; 3h11; 3x12; 3h13; 3h14. Burada 3 - merdiven bölümleri 5, 6, 7, 8, 9, 10, vb sayısıdır - merdiven adımların sayısı. son model 3x15 merdiveni sadece piyasaya sürülmeye başlıyor. Kapsam üç bölümü katlanır merdivenler çok çeşitli. Bu merdiven güvenilir bir ortak hem ev ortamında ve tecrübeli profesyonel kariyer olacak.

Kapsam üç bölüm katlama merdivenleri:

 • evde iş Onarım;
 • Yükseltilmiş nesneler üzerinde inşaat işi;
 • Budama, evde ve endüstriyel işletmelerde hem;
 • bahçelerde hasat için;
 • kamu hizmetleri ile görevlerini yerine getirirken;
 • depolarda çalışın;
 • Elektrik işleri;
 • farklı yükseklik düzlemlerde Çalışması (sundurma, basamaklar, merdiven)

ev ortamında çalışmak için daha iyi 10 5 miktarı ile merdiven adımlar edinirler. katlanmış, bunlar en fazla 2 -x metre bulunmaktadır. Daha yüksek merdiveni - inşaat ve montaj işletmelere yeri doldurulamaz yardımcıları var.

Nasıl 3-bölüm bir merdiven yapar

Şu anda, operasyonun lestnitsy- üç bölüm merdivenleri kolaylık için haddelenmiş alüminyum bölümler, iyi kalitede imal edilmiştir. Kol demiri bölümleri veya aşamaları da profilli alüminyum çalışırlar. alüminyum merdiven hepsi kendine saygısı Üreticileri mutlaka güvenli bir tırmanış ve iniş sağlayan kullanmak ve sahne lastikli yastıkları donatmak olanlar güvenliği özen

Merdiven merdiven binici platformu - gelişmiş ev merdiveni, böylece uzun zaman önce değildi kullandı. birbirine taban iki merdiven bölümleri monte ve bağlantı kablosu sabittir.

Yüksek kaliteli üç bölümlü merdiveni kolayca merdiven ve Ladder'da dönüştürülebilirYüksek kaliteli üç bölümlü merdiveni kolayca merdiven ve Ladder'da dönüştürülebilir

Üçüncü bölüm merdiven bir büyütücü yüksekliğinin rol oynayan ilave, eğer gerekirse, bölümlere tutturulabilir ve belli bir yükseklikte üzerine sabitlenir. 3-bölüm uzatma merdiven, çok rahat satın alıyor. Bir merdiven satın alarak, günlük yaşam şeylerde sadece 4 faydalıdır olsun.

katlanabilir üç parçalı evrensel merdiveni dönüştürebilir Ne:


 • Dubleks merdiven;
 • Merdiven;
 • Üç bölüm merdiven - merdiven;
 • Merdiven platform.

Böylece, üç bölüm merdiven farklı yüksekliklerde işin her türlü güvenliğini sağlamak için yeterli olacaktır.

merdiven, üç bölüm merdiven yapmak kadarıyla

ana malzeme şu anda üç kesitli merdivenleri üreten - bir alüminyum profil. Bu malzemeden yapılmış merdivenler işletmek kolaydır. Kolayca bir kişi tarafından başa çıkabilir onların yerli sürümleri ile, hafiftir. Nedeniyle kolaylığı ve katlama yetenekleri, onlar yerden bir yere taşınması kolaydır. saklamak için bu merdivenler çok yer gerekmez.

Bir merdiven satın kalite ve yapıldığı malzemeye ödenmesi gereken özel önemBir merdiven satın kalite ve yapıldığı malzemeye ödenmesi gereken özel önem

Üç bölüm merdiven üretmek ve doku ve malzemelerin maliyetine farklı lestnitsy-. Ancak en yaygın alüminyum üç bölümü katlanır merdivenleri.

diğer malzemelerden yapılmış merdivenler, genellikle yükseklikte kalıcı bir iş gerekli yerlerde merdiven sabittir.


Tehsektsionnye katlanır merdivenleri - merdivenler imal edilmiştir:

 • Alüminyum profil,
 • ağaç;
 • çelik;
 • Fiberglas.

Ahşap katlanır merdiven veya çelikten yapılmış bir merdiven uygun olacaktır ev ortamında çalışmak mümkün değildir.

onun kullanımıyla ilgili bir merdiven geri çekilebilir üç bölüm ve özellikleri kavramı

gigantrov arasında merdiven kullanımı, İkinci yer geri çekilebilir üç bölüm merdiveni alır. tasarımının özelliği merdiven bölümleri birbirlerine bağlı ve özel kablolar vasıtasıyla yüksekliği ayarlanabilir olmasıdır. Bu merdiven aynı zamanda bir yapı olarak bilinir.

Merdiven geri çekilebilir üç parçalı - güvenle ve başarıyla çok yüksek irtifalarda çalışmasına izin veren bir merdivenin daha güçlü bir versiyonu. geri çekilebilir merdiven başarılı tasarımı merdiven merdiven çok daha yüksek olmasını sağlar ve böylece, daha da iyi yükseklikleri üzerinde çalışmasını sağlar.

Üç bölüm merdiven kullanarak, kolayca bir kır evinde yükseklikte onarım çalışmaları gerçekleştirebilirÜç bölüm merdiven kullanarak, kolayca bir kır evinde yükseklikte onarım çalışmaları gerçekleştirebilir

Nedeniyle halatlara, merdiven yüksekliği ayarlanabilir, hızlı ve verimli bir şekilde analiz etmek ve istenen tasarım yapabilirsiniz. Pull-out bölümü kendiliğinden katlanır merdiven uzunluğu hariç sabit kanca mandalın son bölümde. Referans merdiven raylı bir kılavuz profil ile donatılmıştır dahili dayanıklılığı çok astar.

Üç bölüm geri çekilebilir merdivenler uygulama kapsamı:

 • yüksek binaların cephelerinde inşaat işi;
 • yazlık Açık;
 • depolama alanları;
 • kitap arşivleri.

merdivenler olarak geri çekilebilir merdiven, ayrıca ev eşyası pazarında büyük bir talep var.

Üç bölüm merdivenleri dar amaç

Bazen sadece yüksek ve hızlı tırmanmaya gerek durumlar vardır. Böyle bir ihtiyaç her şeyden önce verimli hızlı tepki çalışması gereken itfaiye var ve birkaç saniye içinde ulaşılamaz bir yükseklikte olduğu. Bu durumda, profesyonel merdivenin yardımına.

Üç bölüm merdiveni, kural olarak, vazgeçilmez yardımcısı ateştirÜç bölüm merdiveni, kural olarak, vazgeçilmez yardımcısı ateştir

Üç diz merdiven birkaç saniye içinde size izin verir ve onun üstüne tırmanmak hayatlarını riske atmadan onu parçalamak basamağı ifade etmektedir.

terimleri karıştırmayın. Üç bölüm merdivenleri trehmarshevoy ve üç bölüm merdiven başka ne değildir. Bu merdiven tamamen profesyonel ve meslekler dar bir aralıkta olan kişiler tarafından ağırlıklı olarak kullanılır.

Örneğin:

 • İtfaiyeciler;
 • Kurtarma ekipleri;
 • Kamu.

Bu merdivenleri tek dezavantajı onlar kendi yaymak için neredeyse imkansız olmasıdır. çalışma pozisyonu, iki kişinin asgari içine merdiven getirmek amacıyla.

Yüksek kaliteli üç bölüm merdiven seçimi için kriterler

yüksek irtifada kendilerini ya astları güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için merdiven seçiminde için yetkin ve sorumlu gereklidir.

Üç bölüm çok sayıda Bugün yapılan merdiveni, ama sve değil üreticilerin düzgün merdiven dayanıklılık ve güvenilirlik sağlamak için ararlar.

en alakalı ve popüler bugün Eyfel tarafindan üç bölümlü merdivenen alakalı ve popüler bugün Eyfel tarafindan üç bölümlü merdiven

Biz belirtmek, örneğin, Krause içinde, merdiven hep talimatlar eşlik eder sorumlu üreticileri şunlardır: ürün ilk test geçti olup olmadığı, metal parçalar merdiven kurulum ve montaj üçlü yükün hesaplama nasıl gerçekleştirileceği, çizim, yükselmeye olanların azami kütlesi aracı platformu olup olmadığı bir merdiven sabitleyici yüksekliği ve tabii uzunluğu ile donatılmış ise.

Yerli ve europroizvoditeli aşağıdaki üç bölümlü merdivenleri büyük talep üreticileri arasında:

 • Eifel;
 • Krause;
 • granit;
 • TTX;
 • Vira;
 • LRTMP;
 • KRW;
 • Krosper;
 • Sibrteh;
 • svelt;
 • DWG.

merdiven Etiketleme bölümleri ile adım sayısı ve bölümlerin kendileri bağlıdır. benzerlik -5309 yüz üzerinde Onların işareti anlamına - bölümler 5310, 5311, vs. 9 derecelik bir merdiven üç bölüm

Yükleme üç diz merdiveni (video)

Bir merdiven seçerken, satın alma işleminden önce, değerlendirmeleri okumak unutmayın. Kendi güvenliğiniz için ayrıca, Kosour sadece güzel değil, aynı zamanda güçlü değil ürünü satın gerekir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + = 6

Adblock
detector