trendy w modzie: 4 style do kuchni, salonu z 15 metrów kwadratowych, projektowania i zdjęcie – nwhistorycourse.org

The Blogkuchnia, pokój dzienny jest popularny wśród osób poszukujących trendy w modziekuchnia, pokój dzienny jest popularny wśród osób poszukujących modny tendentsiyamiKuhnya żyjących dziś jest bardzo popularny wśród ludzi, którzy podążają za trendami w świecie mebli. Przebudowy mieszkań w każdym przypadku niesie zniszczenie ścian konstrukcji budynku i siły może być osłabiona. Wszelkie prace nad zmianą projektu jest absolutnie konieczne, aby zaplanować z wyspecjalizowanych organizacji.


Konstrukcja kuchni, salonu 15 metrów kwadratowych. m

Planując kuchnię, najważniejsze jest, aby nie produkować utwory ze ścianą nośną. Dość z przebudową budynku zamówić specjalny projekt w organizacji iw tym przypadku jest to możliwe, aby uniknąć późniejszych problemów.

Kiedy przebudowa wystarczy zamówić specjalny projekt w organizacji, w celu uniknięcia problemów w przyszłościKiedy przebudowa wystarczy zamówić specjalny projekt w organizacji, w celu uniknięcia problemów w przyszłości

Przy wyborze obszaru projektowania dzienną należy wybrać styl, że istnieje tak wiele.

nowoczesny

Punktem kulminacyjnym tego stylu są faliste linie i asymetrii, które mogą wyniknąć z mebli do materiałów użytych w dekoracji. Kolor ten styl, złoto, perły, fioletowy, brązowy. Wszystkie materiały są naturalne.

Art Nouveau charakteryzuje falistymi liniami i asymetriiArt Nouveau charakteryzuje falistymi liniami i asymetrii


Hi-Tech

Główną cechą wnętrza są uważane za proste kształty, ma konstrukcję nonsens. Jest często używany w celu zwiększenia przestrzeni lekkie wizualnie. Kolory tego stylu: czarny, biały, szary, kremowy. Używane metalu, cegła, matowego szkła i tworzyw sztucznych.

High-Tech światło jest wykorzystana do zwiększenia przestrzeniHigh-Tech światło jest wykorzystana do zwiększenia przestrzeni

klasyczny

Kuchnia w stylu klasycznym, co do zasady, jest wykonana z materiałów naturalnych i ukrywa wszystkie nowoczesne urządzenia. Motyw używany sztukaterie, złocenia, ozdoby wykonane z brązu. Oraz w kolorach pastelowych kolorach i kije tekstury drewna.Kuchnia w stylu klasycznym, co do zasady, stosować się do dźwięków łóżko i tekstura drewnaKuchnia w stylu klasycznym, co do zasady, stosować się do dźwięków łóżko i tekstura drewna

minimalizm

Jest podstawą stylu. Całkowity brak dużych przedmiotów, zwartość. Prostota, dokładność, wszystkie oznaki minimalizm, tak popularne teraz.

Dla minimalizmu nieodłącznego w przypadku braku dużych przedmiotów, zwięzłości i prostotyDla minimalizmu nieodłącznego w przypadku braku dużych przedmiotów, zwięzłości i prostoty

Wskazane jest, aby wybrać styl, który jest najbardziej blisko do stylu całego mieszkania.

Projekt kuchnia-salon 15 metrów kwadratowych. m

Jeśli umieścisz zadanie zaprojektowania kuchni, salonu 15 m2, musi zbadać różne informacje, ponieważ każdy szczegół odgrywa ogromną rolę.

Ale biorąc pod uwagę małe rzeczy, w każdym przypadku, nie należy zapominać o głównych punktach:

 1. Nowoczesna konstrukcja Słuchawki przeznaczone do ukrycia urządzenia. Z tym wszystkim wnętrze wygląda po prostu świetnie.
 2. Twórczy meble. Jest to seria wnętrz etnicznych. Fanatyczny meble i twórcze we wszystkich charakterystycznych cech.
 3. Zestaw w stylu klasycznym. To będzie bardzo długi czas służyć. Podstawą stylu jest masywne obiekty.
 4. W pozycji etno stylu zestaw słuchawkowy jest bardzo korzystne dla tych, którzy są skłonni do minimalizmu.

Styl mała kuchnia, pokój dzienny może być przeznaczony do montażu urządzeń wbudowanychStyl mała kuchnia, pokój dzienny może być przeznaczony do montażu urządzeń wbudowanych

Zasady te muszą być wprowadzone w ramach planowania.


Trendy kuchnia, pokój dzienny 15 m: plac planu

Każda gospodyni marzy o przestronną kuchnię elegancką, który z pewnością będzie okrągły stół będzie zlokalizowany meble z półek i szafek, co z kolei spowoduje ustawienie niezbędne drobiazgi, słoje i pamiątki.

Jeśli właściciele małego mieszkania postanowili połączyć kuchnię z salonem, muszą wysłuchać następujących zaleceń. W 2016 roku tendencja w fioletowym mebli dla obszaru kuchnia pokój dzienny i mogą być przechowywane w delikatnych odcieniach beżu.

Aby zakończyć płytki podłogowe kuchnia odpowiednie światło, a na salonie - drewna warstwowegoAby zakończyć płytki podłogowe kuchnia odpowiednie światło, a na salonie - drewna warstwowego

Zawsze prawdziwe połączenie czerni i bieli, a bez szkody będzie ustawienie paska, będzie to zaoszczędzić przestrzeń i podkreślić znakomity smak właścicieli domów.

Wykonywanie wykończenie podłogi, konieczne jest, aby zwrócić uwagę, że w kuchni dobrze będzie wyglądać w jasnych płytek i paneli podłogowych w salonie pod drzewem i odcienie światła. Aby połączyć się z kuchni do salonu ważne jest, aby sufit wysokiej jakości. Ideal - jest sufit.


Wniosek jest jasny, dobrze zagospodarowania przestrzennego zakłada istnienie 3 strefy:

 • kuchnia;
 • pokój dzienny;
 • korytarz.

Dwa podstawowe, jest to, że ten ostatni ma wartość w zakresie projektowania i rozmieszczenia akcentów i akcesoria.

Zakończyć Całkowita powierzchnia 15 m2

Możemy powiedzieć, że wykończenie - to podział na strefy, jednak to stwierdzenie nie jest do końca prawdziwe. Prace wykończeniowe w pomieszczeniu - jest to ważny i niezbędny moment wszystkich prac budowlanych i remontowych. Że wykończenie pomaga stworzyć niepowtarzalny, indywidualny styl i atmosferę w pomieszczeniu.

Podłoga w kuchni musi być wykonana z materiałów i zanieczyszczeń na wilgoć. Najlepsze dachówka lub materiał wola samopoziomujących podłóg. Opcja dobry fartuch z MDF lub PCV.

Wykończenie pomaga stworzyć niepowtarzalny, indywidualny styl i atmosferę w pomieszczeniuWykończenie pomaga stworzyć niepowtarzalny, indywidualny styl i atmosferę w pomieszczeniu

Do dekoracji ścian kuchnia, pokój dzienny muszą być podejmowane ostrożnie:

 1. Powinny one być łatwe do czyszczenia.
 2. nie powinno absorbować tłuszczu i wilgoci.
 3. Materiał powinien być odporny na działanie sił różnicy temperatur.
 4. Nie boi się pary wodnej i kondensatu.
 5. Wykończenie muszą być trwałe, niezawodne i odporne na działanie środków chemicznych domowego.

Masters zaleca, aby dać pierwszeństwo przy wyborze płytek materiału, kamienia naturalnego, kamionki. Dzisiaj jest rzadko stosowany tych modnych materiałów, takich jak akryl, tworzywa sztucznego, polimeru PVC.

Jak zorganizować meble w kuchni-Salon

Połączone urządzenia nie jest rzadkością, dziś coraz więcej osób woli apartamenty studio projektowe lub pojedynczych pokoi podzielonych na strefy. Po ukończeniu obiekty zakończone, możemy pomyśleć o aranżacji mebli. Umeblowania niekoniecznie regulowane przez przepisy, nie ważne jak dużo miejsca kwadratów. Na przykład, umieszczając meble, musimy pamiętać, że 1 ściana musi koniecznie pozostać otwarte.

Po zakończeniu wnętrze, można pomyśleć o aranżacjiPo zakończeniu wnętrze, można pomyśleć o aranżacji

W salonie można ustawić:

 • Skórzane meble tapicerowane;
 • Nowoczesna technika;
 • Duży stół rodzinny.

Planowanie powinno uwzględniać fakt, że kuchnia jest wymagany do małego pakietu powinien być zainstalowany, płyta grzewcza, lodówka, bar, kilka krzeseł.

kuchnia, pokój dzienny (wideo)

Podsumowując, należy rozważyć i tekstylia pokój dekoracji i akcesoriów. Wszystko discordant nie powinny być wykonywane w tym samym stylu, to jest możliwe do osiągnięcia harmonii.

Konstrukcja kuchni, salonu 15 metrów kwadratowych. m (zdjęcie wewnętrzny)

32-kvartira-v-tsentre-sochi-v-elitnoj-mnogoetazhke3bf8dd5ba94f3aab1e554b6112de28be416-1024x768757f4b6da5b8ed2ffe103eb809545783-fit-800x6003230-27128df8d8aca7afb347fd978136a9b546017623a66665093c3e4565bd20f35111119493

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 7 = 3

Adblock
detector