Topiary słodyczy: do ekskluzywnych prezentów i dekoracji wnętrza własnymi rękami – nwhistorycourse.org

The BlogOzdobić pokój i uczynić go bardziej oryginalne, można użyć topiary słodyczy, umieszczając go w widocznym miejscuOzdobić pokój i uczynić go bardziej oryginalne, można użyć topiary słodyczy, umieszczając go w widocznym panuje komfort mesteNepovtorimy w domu, gdzie jest obecność dobrej gospodyni. Przejawia się to w uroczych małych rzeczy, które często są tworzone przez jej ręce. Zostań fachowiec w Wszechstronne nie jest łatwe, niezbędne umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Jednakże istnieją elementy dekoracji wnętrz, dowiedzieć się, jak to zrobić każdy może. Topiary - jeden z nich. Ta fantazja korona drzewa, które mogą być wykonane z dowolnych materiałów pod ręką. W tym celu, idealny cukierków. Ten produkt nie tylko udekorować pokój, ale będzie również wielkim darem. Nowa forma skrzynek banalnych z figurek czekoladowych zaskoczyć słodycze.


Co trzeba przygotować przed dokonaniem topiary słodyczy

Topiary składa się z kilku elementów, więc trzeba najpierw wybrać materiały bazowe, a dopiero potem wybrać dekoracje na koronie.

To jest najlepsze dla produkcji cukierek topiary kolorze z jasnym cukierków owijki: czerwony, niebieski, zielonyTo jest najlepsze dla produkcji cukierek topiary kolorze z jasnym cukierków owijki: czerwony, niebieski, zielony

Składniki przyszłości drzew ozdobnych następujących:

 • Pot. To musi być dość duże i ciężkie. Jego wielkość i ciężar są określane zgodnie z parametrami podobnej podstawowej konstrukcji. Słodycze mogą być różne w wagi, wielkości i gęstości, więc najpierw określić rodzaj cukierków, a następnie wybrać pulę. Lepiej użyć naczynie garncarza.
 • Materiał nadający kształt korony. Zdecyduj, w postaci drzewa figura geometryczna hat zawiedzie. Następnie należy utworzyć ją z materiałów złomu. To jest najlepsza dla tej gazecie, która może być skompresowany do pożądanego typu, a następnie naprawić formę taśmy. Garnitur i gotowe produkty - plastikowe lub gumowe kule małych dzieci. Można wyciąć i kształt pianki.
 • Bagażnik. Musimy sprawne i dość długi kij, który może wytrzymać ciężar górnej. Nawet proste ołówek jest odpowiednia dla małych drzew. W innych przypadkach należy użyć szczotki sztuki uchwytu lub kupić przechowuje preform rzemiosła.
 • materiały pokrewne. Obejmuje klejącej pianki do wypełniania garnki, kamyki, różne drobiazgi do symulacji gleby fantazyjne wstążki satynowe do dekoracji tułów i, oczywiście, same słodycze.

Master-class na tworzeniu Chupa Chups Topiary

Chupa chupsy - ulubione cukierki Dziecko na cienkich patyczków z tworzyw sztucznych. Drzewko tych słodyczy przyniesie radość do każdego dziecka. Sprawiają, że bardzo łatwo, że pomoże to warsztat, który zajmuje się wszystkimi cechami procesu twórczego.


Takie topiary najlepiej postrzegany jako sfery. Aby ukryć pręty i przymocować dobrze cukierek wziąć szkielet pianki lub innego materiału, który jest łatwo zrobić wiele otworów.

Topiary od lizaka idealnie pasuje do wnętrza pokoju dziecka na codzień i rozweselić dzieckoTopiary od lizaka idealnie pasuje do wnętrza pokoju dziecka na codzień i rozweselić dziecko

Przygotuj wszystkie niezbędne elementy rzemiosła - Pot, bagażnik oraz Fundacja korony. Również w tym konkretnym przykładzie, musimy:

 • Chupa chupsy. Weźmy taki sam rozmiar słodycze. Wrapper kolor wybrać według własnego uznania. Nie bierz zbyt duże lizaki. Są bardzo ciężkie, czapka drzewo jest uciążliwe, a sam projekt jest niestabilny.
 • Wstążka satynowa. Konieczne jest, splątanie przykleja się do symulowania bagażnik. Odbiór koloru, w połączeniu z kolorem opakowania cukierków.
 • Pot. Użyj ciężki garnek lub załadować go kamieniami. W przeciwnym razie projekt może przewrócić - Chupa chupsy ważyć dużo.
 • Pianka poliuretanowa. Ona wypełniła pulę. Zapewni to, stabilność całej konstrukcji.
 • garnek do wystroju. Jeśli nie chcesz ponownie użyć Chupa chupsy, trzymając je w rdzeniu piankowym, trochę wąski pas tkaniny szyfon i szpilki z kolorowym rundzie głowy.
 • Clay. Przejrzyste, niebrudzący i szybkoschnące.
 • Crohna. Włóż laski cukierki do rdzenia w misce. Próbować umieścić elementy jak najbliżej siebie, tak aby nie było widoczne z materiałem bazowym. Rezultatem była czapka z cukierków.
 • Bagażnik. Weź wstążki satynowe, klej promazhte ją delikatnie i całkowicie owinąć różdżkę bagażniku.
 • Pot. Wypełnić wnętrze rdzeniem piankowym, poczekać do zestalenia. Jeśli górna uformowanych uderzeniami - pokroić na powierzchni nie było wyboista.
 • Montaż. Wtyczka urządzone bagażnik w garnku, a następnie umieścić piłkę z cukierków. W przypadku konstrukcji twierdzy promazhte otwory przyłączeniowe kleju.
 • Wziąć szalik szyfon i drapowania jego wdzięczne fałdy pod drzewem, trzymać szpilki w kilku miejscach. W ten sposób ukryć pianka w garnku i Topiary stają się bardziej wyrafinowane.

Ładny słodki prezent gotowy.master class tworzenia topiary Raffaello w postaci słodkiego bukietu

Topiary może przybrać formę nie tylko drzewa w puli, ale bukiet. W tym przypadku składa się on tylko z czapki i kije cukierki, które posłużą jako baza. Taki prezent ucieszy każdą kobietę i dziewczynę. W tym celu odpowiednie słodycze Raffaello, światło, w pięknej śnieżnobiałej opasania.

Dla dobra ukochanej romantyczny prezent Topiary z cukierków RaffaelloDla dobra ukochanej romantyczny prezent Topiary z cukierków Raffaello

Przygotować niezbędne materiały:

 • Rafaello. Przez wiele z nich powinno być tak, że wypełnia całą przestrzeń bazy.
 • Podstawa w kształcie kuli lub półkuli. Weźmy projekt dowolnego lekkiego materiału.
 • Trzymać się ziemi. Lepiej wziąć dłuższe i grubsze.
 • papier krepa. Musimy stworzyć iluzję bukiet owijarki.
 • wstążki satynowe dla opatrunku bukiet i dekoracje bazy.
 • Clay.

Jak zbierać bukiet

 • Dołączyć bazę do cukierków z klejem.
 • Różdżka obkleyte papier, górną taśmę obveyte satyny.
 • Połączyć korek i podstawy, trzymając je do siebie.
 • Owinąć budowę papieru falistego, tworząc pakiet dla „kwiaty”.
 • Tie „bukiet” taśmy.

Romantyczny prezent gotowy.

Inne pomysły tworzenia topiary słodyczy z rękami

Candy - płodne materiał do wytwarzania topiary. Mogą być dowolny kolor, dowolny kształt i rozmiar. Otwiera to praktycznie nieograniczone możliwości dla kreatywności.

słodyczy Topiary stanie zastąpić doniczkach na parapecie dodając wnętrzu wyjątkowościsłodyczy Topiary stanie zastąpić doniczkach na parapecie dodając wnętrzu wyjątkowości

Jakie inne pomysły, oprócz tych, które już uznać, mogą być realizowane do tworzenia dekoracyjne z drewna?


 • Słodycze mogą być wykorzystywane bez zawijania. Korona są galaretki, prawoślazu, toffi i inne miękkie cukierki, przymocowanych do ramy, które powinny być z wykorzystaniem wykałaczki. Jest to doskonały pomysł na słodkim stole na weselach.
 • Pula wlewa słodkie żelki, orzechy, cukier lub małe tabletki do ssania. Takie wypełniacza masy i strukturę i służą jako dodatkowe źródło pożywienia.
 • W jednym reaktorze może być jeden, lecz kilka drzew - tak różne słodycze umieszczone w jednym pojemniku. Aby to zrobić, rozgałęzienia pnia drutem.

Master-class na co Topiary słodyczy (wideo)

Tworzenie prezentów i przedmiotów wnętrza własnymi rękami - przyjemność. Proces jest łatwe, kiedy pan z pewnością wynik. Topiary - pamiątka, która zamienia nawet początkujących, ale wynik wygląda całkiem profesjonalnie. Nie bój się eksperymentować.

Topiary słodyczy we wnętrzu (zdjęcie)

-3d9a979b1c7ae6adda1ab5edd6c87151XL8-3100274010028161363853279089441189243210122428

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + = 10

Adblock
detector