Topiary ellerinizle 4 fikirler ile bir topu nasıl yapılır – nwhistorycourse.org

The BlogTopiary top kendiniz yapmak zor değildir. çeşitli seçenekler vardırTopiary top kendiniz yapmak zor değildir. Birkaç variantovO, top kendi ellerini budama yapmak için kolayca en az bir kez hizmetlerin benzer bir dizi performans, herhangi dikişçi söyleyebilir nasıl vardır. Ama ilk kez bir kompozisyon yapıyoruz olanlar ne olacak? Daha tecrübeli arkadaşları üyesinin yardımına koşmak musunuz? Bir ana sınıfı gelebilir yardım günü, sayısı her geçen gün artmaktadır. Sadece en iyi seçeneği seçmek ve uygulanmasını başlatın.


ellerinizle Topiary topları: Yeni başlayanlar için talimat

elleri ile bir Topiary top bir yetişkin veya çocuk biri için zor olmayacak olun. en kolay yolu - bağlandığı düz kağıt kullanımı ve bir daire oluşturulmasıdır. Bu varyasyon oldukça yaygındır, ama bazen sadece esnafa uymuyor.

Bu nedenle, alternatifler bakmak gerekir - ve bu topların bileşim olabilir:

 • hava;
 • köpük;
 • köpük yapılmış;
 • dişin sıradan yumaklar varyasyonları.

kartonpiyer - pürüzsüz bir top Topiary yapmak için en kolay ve en uygun yolukartonpiyer - pürüzsüz bir top Topiary yapmak için en kolay ve en uygun yolu

Kesinlikle daha iyi ve tabii ki, daha kötüsü, imkansız olan demek. Bir uzman kendisi onun tarafından gerçekleştirilen iş için daha uygun olduğunu belirlemek gerekir. Örneğin, balonlar hızla şekil alıyor, ancak kısa ömürlü olan ve her an patlayabilir. Bir an yapılan çalışmalar değersiz hale gelecektir Ama eğer bu kadar zarar. Bu seçenek, belki de sadece iğne uygulamaya başlıyor sahte küçük çocuklar için uygundur.


(Bunlar hatırı sayılır bir ağırlığa sahip olmakla birlikte) Deneyimli ustaları normal olarak ipliğin toplar için seçilmiş ya da benzerleri köpük.

Bu son seçenek, ortaya çıkan boncuk çok az ağırlığında ve kolayca dekoratif öğeler ekli çünkü en tercih olmasıdır. Ama işler o kadar basit değil! Bu nedenle, son sözü uzman içindir.

çiçekler ile top Topiary yapmak ne

çiçekler ile Topiary çok popüler, bu yüzden onlarla kariyeri vasıflı işçilerin büyük çoğunluğunu başlar. Ancak, tam olarak ne topu mı?

Orada normalde birçok malzemeyi kullanılır: • kağıt;
 • köpük;
 • Poliüretan köpük.

Ayrıca sıradan yünden dışarı bir top yapabilir, sıkıca kağıt tabanlı ve iplik yaraAyrıca sıradan yünden dışarı bir top yapabilir, sıkıca kağıt tabanlı ve iplik yara

son seçim belirlenen genel kavram Topiary aldı veya kafasının net düzeni çizilmiş sonra yapılmalıdır. çiçekler hafif ve onların montaj ile ilgili sorunlar ortaya değilseniz, budama sanatı yapıştırıcı ile kaplanmış ve dize ile rulo olabilir güçlendirilmesi bir kağıda dayalı olabilir. Tek zorluk top opak kağıdı tutkal eklediğiniz dekorasyon önünde olduğu bir gerçektir. Bu "rölyef" başlangıç ​​materyali gizlemek için yapılır. top köpük yapılırsa, bu adım tamamen atlanabilir.

Bazı durumlarda, tam tersine ana ürüne özgü tat veren aracılığıyla ana sahne şovu bırakın. Oldukça uygun olup, bazı durumlarda, oldukça şık görünüyor! Sonuçta, her bir parçayı belirli bir lezzet sunabilirsiniz!

Ne Topiary balonları yapılabilir: 5 yaratıcı seçenekler

Dışında topu esas olarak kullanılabilecek olmasından, o dekor ayrı bir unsur olarak dikkate almak uygun olacaktır. İlk başta çok garip görünüyor, ama böyle harika metamorfoz gerçekten var. Buna ek olarak, deneyim çoğu gerçekten başarılı olduğunu gösteriyor!

Yani bu yuvarlak nesne olabilir:

 • topiary için bir temel;
 • durmak;
 • dekoratif çiçekler için Vazo;
 • İlginç bir hatıra.

topiary eski CD'si parçaları topla papered, zarif yılbaşı oyuncak veya iç disko topu (topu büyüklüğüne bağlı olarak) almak mümkündürtopiary eski CD'si parçaları topla papered, zarif yılbaşı oyuncak veya iç disko topu (topu büyüklüğüne bağlı olarak) almak mümkündür

Sanki bazıları için Topiary temellerini yapmak - herhangi bir neden çalışmıyor, merak etmeyin! Kolayca iç, yukarıdaki amaçların bir dönüştürülebilir.


dahili bir içi boş bir yapıya sahip bir köpük dışında bu amaca uygun herhangi bir malzemeden, için. Tabii ki, orta kesip, ancak süreç oldukça zaman alıcı olduğunu.

Eğer hiçbir budama sanatı, daha iyi zorlanmadan başka amaçlar için adapte edilecek tarafsız bir malzeme seçmek olacağı aslında güven. Aksi takdirde, iş parçası sadece kaybolur veya gereksiz yere yalan söyler.

top imalat sırları

teknolojisine uygun, kesinlikle doğru yapılırsa Topiary top, mükemmel bir şekil alabilir.

Köpük top şişkinlikler, darbe ya da yanlış boyutuna sahipse - bu kolayca düzeltilebilirKöpük top şişkinlikler, darbe ya da yanlış boyutuna sahipse - bu kolayca düzeltilebilir

Gerçekten boş döndü için, birkaç basit kural akılda tutmak gerekir:


 • Kolayca arzu edilen bir şekil alır, yumuşak kağıt kullanmak daha iyidir;
 • İnce ve kalın iki seçeneği içermelidir iplik sabitlemek için ayarlayın;
 • hiçbir şekilde topun çapı odağı ve beceri ayarlamak için önemlidir, işin karmaşıklığı etkiler.

Stepping MK: Bir top Topiary kendi elleri (video) nasıl

Topiary top uygulamak için yeterince kolaydır, ancak yapılan çalışmalar faydaları çok büyük olacaktır. Aşırı durumlarda, ayrıca bu arada evde olacak dekor diğer unsurları dönüştürebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

43 − 41 =

Adblock
detector