Top 5 obwodów muliną – Koń – nwhistorycourse.org

The BlogKonie do haftu - to świetny pomysł, który będzie szczególnie cieszyć się nie tylko w wersji Advanced igłowe kobiet, ale także młode dziewczynyKonie do haftu - To świetny pomysł, który będzie szczególnie cieszyć się nie tylko w wersji Advanced igłowe kobiet, ale także młodych devochkamBolshinstvo dziewcząt często wybierają tematykę ukochanej kreskówki May Little Pony. Małe mistrzów haftować wspaniałe konie z przyjemnością. Każda dziewczyna chce mieć na swoich haftów ściana Cadence kuców i małych koni Celestia ulubionego nowoczesnego kreskówki. Dziewczyna pony Equestria obecnie trendu. Schematy haft monochromatyczny lub inne na rynku w obfitości, wiele firm wdrożenia jakości zestawy dla dzieci i dorosłych panów.


Nowoczesne cross-stitch Konie: Zestawy

Zestawy do haftu z końmi reprezentowanych w obfitości. Z pomocą systemów jakości od modnej i zaufanych marek można stworzyć dzieło własnych rąk.

Wiele kobiet i mężczyzn, takie jak haft, który pokazuje:

 • Coney bieżącą wodą;
 • Koń, chodzić na otwartej przestrzeni;
 • Troika wyścigi w lesie zimą;
 • Dziewczyna na koniu;
 • Źrebię konie podlewania i tak dalej. D.

Patrząc stworzyć wspaniałe dzieło, a następnie wybrać tylko systemy jakości z kreatywnych rysunkówPatrząc stworzyć wspaniałe dzieło, a następnie wybrać tylko systemy jakości z kreatywnych rysunków

Haftować koni prędzej czy później zaczyna każdy fachowiec jest to rodzaj etapie rozwoju umiejętności w świecie haftu. Kiedy płótno zaczyna wydzielać głowę biały koń jest kompletnie niemożliwe, aby zatrzymać tworzenie. Każdy haftowane zdjęcia cross-stitch nie można zamknąć, opóźniając magii i wspaniały haftowane rękami arcydzieło pojawia się przed oczami.


popularne programy

 1. Szczęśliwa mała rodzina;
 2. W promieniach słońca;
 3. Unicorn;
 4. Trzech bohaterów (obraz Vasnetsov);
 5. amazonka;
 6. Wiatr w grzywie;
 7. Dziewczyna z koniem;
 8. Koń i księżyc;
 9. Siwki;
 10. Puppy i kucyk.

Istnieje wiele ciekawych zestawów do haftu, więc wybrać jedno zdjęcie, które najbardziej lubiszIstnieje wiele ciekawych zestawów do haftu, więc wybrać jedno zdjęcie, które najbardziej lubisz

Oczywiście to nie wszystkie istotne tematy. Ustawia niesamowitą ilość. Przeszycia Konie dziś nie są mniej popularne niż haft ustawia Maki.

Wśród needlewomen lubiących diagram Shire koni. Młody mężczyzna, który prowadził konie robocze do picia nie pozostawi nikogo obojętnym.

Wydaje się, zabiera nas w tym czasie odległym, sprawia, że ​​patrząc na zdjęcie gdzie para silny, ale w międzyczasie spokojnie wdzięczne zwierzęta wędrują do wody, myśleć o życiu.Nowoczesny obwód przekroju jazda

Haftowane koń zawsze wyglądają spektakularny na ścianie, w internecie, na odzieży lub akcesoriów. Dla miłośników natury - jest korzystna. Oryginalny haft pokocha jak igła początkujących i doświadczonych kobiet, craftswomen. Istnieje wiele ras koni i robotnicy, a także wyścigi koni i jazda. W Rosji jest to bardzo popularne rasy Kłusak Orłowski. Haftować obraz z koni tej rasy, można użyć gotowego schematu.

Haftowane koni - doskonałym dodatkiem do wystrojuHaftowane koni - doskonałym dodatkiem do wystroju

Do pracy potrzebne są:

 • Aida 18;
 • Nici w 16 kolorach;
 • schemat;
 • obręcz;
 • nożyczki;
 • Igła.

Rozmiar 210h210 internetowej (cross), 30x30 (cm). Jeśli ściśle przestrzegać obecnego systemu, można uzyskać wielkie płótno, które zdobiły ściany. Otoczony eleganckim haftem zostaną umieszczone w salonie lub przedpokoju.

Wskazówki dla poprzecznym szwem

Przed haftować krzyż jest ważne, aby właściwie przygotować się do góry na wszystkich niezbędnych materiałów, obwód. Dla początkujących to lepiej podjąć specjalne zestawy. Wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem może haftować bez wybierania numeru. Ważne jest, aby właściwie przygotować tkaniny należy prasować na parze i żelazo. Wybierz wysokiej jakości przędzy nie mniej ważne. Molyneux jest zalecany do pracy nad haftem świateł we wrzącej wodzie. Jeśli wątek rzucić, nie będzie działać, konieczne jest, aby zakupić nowe.

Jeśli nie można kupić, można dodać wody 3 łyżki octu i przytrzymaj go tam wątek, to zapobiec utracie koloru.

Przed przystąpieniem do procesu haftowania, konieczne jest wcześniejsze przygotowanie odpowiednich instrumentów, obwody i magazynów dobry nastrójPrzed przystąpieniem do procesu haftowania, konieczne jest wcześniejsze przygotowanie odpowiednich instrumentów, obwody i magazynów dobry nastrój

Jeśli praca jest duża, to lepiej umieścić oznaczeń ołówkiem co 10 krzyży. Układ sprawia, że ​​system, to nie zepsuje produkt od samego początku pracy. Haftować poszło szybciej, konieczne jest haftować na dwie ręce, jeden na górze ukłuciem igłą, innych ciągnie od wewnątrz. Jeśli praca jest duża i skomplikowana, to lepiej się do haftu na grubej płótnie. Tak, zużycie przędzę w tym przypadku wzrośnie, ale wynik będzie w 100% doskonały.


W przypadku dużego programu, doświadczeni mistrzowie polecam zacząć od koloru, który jest czymś więcej niż tylko pracy lub schematu ikon że najprostszym sposobem na znalezienie oczy.

Krzyże będzie nawet, jeśli w procesie starając się trzymać igłę w jednym i tym samym otworze. Igła powinna kupić specjalny, z tępym końcem, tzw igła gobelin. Pomoże to zapobiec urazom podczas haftowania. Produkt będzie dokładna jeśli haftować przecina w jednym kierunku. Również zachować doskonały wygląd tkaniny układanie zarysu obręczy po każdej sesji haftem. Po zakończeniu haftowania, to znów powinno być dobrze wyprasowane żelaza.

Jak pięknie haftowane krzyż koń (wideo)

Dalej jest najbardziej fachowiec, aby zdecydować, gdzie go umieścić, swoje dzieło. Haft można ozdobić co chcesz, może to być poduszki, obrusy, serwetki, zasłony, ubrania, broszki, wyroby skórzane i wiele więcej. Angażować się w haft jest nie tylko modne, ale także użyteczne. Podczas ciało rzemieślniczy spoczywa na szare dni powszednie, jest emocjonalny i fizyczny rozładowania.

Oryginalny haftowane krzyż koń (foto)

 225227977d93120188708-292030525430755795e5389żółć


Leave a Comment

Your email address will not be published.

14 − 12 =

Adblock
detector