To świetny sposób, aby zaprojektować piękne domy z pomocą drabiny: 4 typy – nwhistorycourse.org

The BlogZe względu na dużą różnorodność drabiny można łatwo znaleźć odpowiednią opcję w każdym wnętrzuZe względu na dużą różnorodność drabiny można łatwo znaleźć odpowiednią opcję w każdym wnętrzu z pięknymi schodami niezdolnych zadbać o spektakularnym połączeniu kilku poziomach w nowoczesnych mieszkaniach i domach prywatnych. Jednak ważne jest, że takie rozwiązanie zostało wprowadzone z powodzeniem na całym projektowania, ponieważ schody w przyszłości będzie twarzą wszystkich właścicieli domów i przedmiotem dumy.


Piękne schody w domu: typy budowy

Wielu właścicieli wolą prezentować we wnętrzu pomieszczenia schody, które prowadzą do 2 piętrze. A my stosujemy specjalnych Dopalacze struktur wewnętrznych.

Schody z zakrzywionymi eleganckich liniach doskonale pasują do wnętrza, zaprojektowany w stylu high-tech i nowoczesnySchody z zakrzywionymi eleganckich liniach doskonale pasują do wnętrza, zaprojektowany w stylu high-tech i nowoczesny

Istnieje kilka odmian powyższych typów drabin:

 1. Na kosour. Ta opcja jest uważane za popularne i bezpieczne ze względu na fakt, że z łatwością zmieści się do każdego tematu stylistycznego i wielkości pomieszczenia. Dodatkowo, konstrukcja prowadzące, charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Jako metodę określania działania, zależy od liczby, przymocowane do belek bazowych. Są to linie łamane, proste i spiralne podłużnice. Formularz drabina na kosour jest inny, który pozwala stworzyć oryginalny projekt dla niezależnej produkcji wzoru, a nawet korzystać z koleją.
 2. Na sznurku. Dane zewnętrzne schody wyglądają jak dzieła sztuki architektonicznej. Oprócz ozdobnych cech takiego urządzenia ma skomplikowaną konstrukcję, wprowadzony do rowków. Jeśli pomieszczenie jest wykorzystywane w klasycznym stylu, opcja ta będzie idealnym rozwiązaniem.
 3. I poręcze. Te drabiny są ozdobne wyroby metalowe. Podczas montażu, konstrukcja jest zamocowana do ściany, i połączenia części potrzebnych śrub lub kołków. Dlatego, nawet jeśli sprawia wrażenie, że takie drabiny światło, rzeczywiście struktura może posiadać wiele wagi.
 4. Spiralne schody. Często do podłączenia 2nd floor z pierwszym zestawem oryginalnych schodów spiralnych. W nich jest specjalny stojak i wygodne poręcze i stopnie.

Kształt stolarki ślimakowego jest okrągły, kwadratowy lub ośmiokątny.


Wygodne schody: kroki rozmiary

Dobry krok - obowiązkowym elementem każdej klatce schodowej. Co więcej, ich grubość, szerokość i kształt może być inny.

To miejsce, gdzie postawić stopę nazywa bieżnik i pionowa tylna część artykułu - pion.

Przed dokonaniem obliczeń zaleca się, aby rozwiązać problem z wysokości, do której jest planowane w celu ustalenia struktury i określić liczbę etapów.

Kroki powinny być wykonane z takiego rozmiaru, że to było wygodne dla osób starszych wspinaćKroki powinny być wykonane z takiego rozmiaru, że to było wygodne dla osób starszych wspinaćSchody są:

 • Forma standardowe;
 • Mają nietypowe rozmiary.

Szerokość standardowe etapy -. Około 70 cm Wielkość ta umożliwia łatwe i szybkie odzyskanie. Co do schodów o szerokości większej niż 1,25 m, na nich swobodnie poruszać się dwóch ludzi. Nie lekceważ roli wielkości kroków, ponieważ określają wspiąć się na drugim piętrze, a także szybkość opadania. Częste ścieżka odzyskiwania wzrost krok, a za wysoką wymagać dodatkowych wysiłków.

Nie zaleca się stosowania wąskich czynności, które prowadzą do urazów. Ponadto, lepiej upewnić się, że ta część konstrukcji nie był bardzo szeroki. Dla nie-standardowe etapy powinny zawierać nietypowe schody w którym kroki rozmiarach charakteryzują się niezwykłą formy. Często zdarza się, niestandardowe projekty są wykorzystywane podczas otwierania pod schodami jest mały i jest niemożliwe do przeprowadzenia instalacji standardowego modelu.

Jak zrobić łatwe drabiny podnoszenia: Wybór kąta nachylenia

Przed angażujemy się w produkcji opcje lubią drabiny powinny uwzględniać niektóre z wymagań do produktu. Smukła konstrukcja jest ustawiona jeśli pęknięcie w ramach struktury jest mała i nie ma możliwości, aby wybrać inną opcję, ale to schody będą niewygodne. W odniesieniu do przechylać drabiny w standardowych modelach stosowanych w nachyleniu 45 stopni. Przy obliczaniu kąta trzeba znać wysokość sufitu w pokoju i mieć wyobrażenie o długości podeszwy budowy.

Wybierz kąt pochylenia drabiny powinny być, w zależności od wysokości i osobistych preferencji właścicieli domówWybierz kąt pochylenia drabiny powinny być, w zależności od wysokości i osobistych preferencji właścicieli domów

Porady mistrzów, za pomocą którego możliwe jest, aby kąt obliczenia:

 1. Maksymalny kąt nachylenia. Do normy budownictwa mieszkaniowego, to kąt nachylenia 30 ° do 45 °, na zewnętrzne - do około 75.
 2. Wygodny kąt. Jeśli kąt nachylenia 45 - jest to najwygodniejsze drabina, ale warto być wyczulonym na możliwość, że produkty wielkogabarytowych. Niektórzy właściciele wolą, aby kąt pochylenia o 36, ale przynajmniej ta opcja jest uważane za niewielkie, ale takie niewygodne schody.
 3. Idealny kąt nachylenia. Najbardziej idealna kąt 30-45 jest pod uwagę, ale taka wygodna nachylenie nie może być stosowane, jeżeli nie ma wystarczająco dużo przestrzeni pokoju.

Im mniejszy kąt nachylenia struktury, w celu przeniesienia na nią będzie niebezpieczne, a większy kąt nachylenia, schody będą gromozdche.


Top drabina wykonana z drewna: charakterystyka

Dzięki odpowiednio dobranej drewnianej drabinie może skutecznie zamknąć dedykowany pod jej drzwiami. Materiał ten ma wiele pozytywnych cech, więc należy go zaprojektować wejście lub projekt znajdujący się wewnątrz budynku, aby odebrać pięknych i ciekawych rozwiązań nie będzie trudne.

Drewniane schody prowadzące na drugie piętro, zaleca się budować konstrukcje z wykorzystaniem pół kroku.

Schody wykonane z drewna wyglądają dobrze w klasycznych wnętrzachSchody wykonane z drewna wyglądają dobrze w klasycznych wnętrzach

Istnieją różnice w zależności od rodzaju mocowania schodów wykonanych z drewna w domu:

 • Odnokosournye gdzie etap koniec jest przymocowany do ściany, a jej przeciwnej stronie jest zamocowana do słupków;
 • Dvuhkosournye, gdzie oba końce są zamocowane do etapu podłużnice lub napisu;
 • Bezkosournye, na ścianie, tylko na jednym końcu etapu, podczas gdy druga pozostaje niepodparta.

Najczęściej schody drewniane powinny mieć szerokość nie mniejszą niż 80 cm.


Dobre drabiny: zwłaszcza konstrukcje metalowe

Idealne rozwiązanie do zdobienia nowoczesne apartamenty są uważane za piękne i oryginalne schody z metalu. Struktury te są w stanie wytrzymać duże obciążenie i mają wiele pozytywnych właściwości.

W związku z tym, oprócz stosowania takich produktów w mieszkaniach, schody metalowe ustawione w domach prywatnych.

Drabiny metalowa rama pasuje drewnianych etapyDrabiny metalowa rama pasuje drewnianych etapy

To jest osobno podkreślić zalety korzystania z tego projektu w domu:

 • Ze względu na swoją dobrą wytrzymałość drabiny potrwa długo;
 • Jest to możliwe do zrealizowania oryginalny i nietypowy pomysł wykorzystania kombinacji prostych i zakrzywionych linii;
 • Nie mam problemu z wyborem najbardziej odpowiedniego postaci budowy;
 • Wyroby metalowe są dostępne.

Aby zapobiec korozji należy obchodzić się ze specjalną drabinę powłok antykorozyjnych.

Stworzyć piękne schody (wideo)

Wielu właścicieli wolą angażować się w budowę schodów niezależnie. Aby to zrobić, trzeba zadbać o stworzenie oryginalnego projektu, starannie rozważyć kolejność pracy i cierpliwości. Rezultatem będzie piękne schody, podkreśla korzyść każdego domu.

Zaprojektować piękne schody (zdjęcie we wnętrzu)

058012onedronovblogspotcom97512-143477db13ea60977b350beb8d81582273031854010-16158e37ac1c930af38926be810c5fef4

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 5 = 3

Adblock
detector