Tips and Tricks: haft krzyżykowy schemat kot – nwhistorycourse.org

The BlogBardzo piękne, a co najważniejsze - prosty schemat przekroju szwami - to hafty kotyBardzo piękne, a co najważniejsze - prosty schemat przekroju szwami - to koshekV techniki haftu haft krzyż, jak się wydaje, można haftować niczego, w tym ulubionych wielu kobiet - koty. Może to być albo kaganiec kota lub kot kochankowie, duże i małe, na drzewie i na dachu, zabawne i pełne wdzięku, leniwy i niegrzeczny, kocięta i zwierzęta domowe są dorośli. Jeśli oglądasz wszystkie proponowane zdjęcia, można się pomylić w wyborze odpowiedniego systemu. Dla początkujących, łatwiej będzie haftować lekki system, bez wielu elementów koloru. I to sprawia, że ​​łatwiej czy kupić gotowe zestawy.


krzyż schemat ściegu: koty i kocięta mileyshie

Programiści systemy dla nici do haftowania są bardzo często mają małe kocięta. Te dziarski kotki, śmieszne, frisky i trochę niezdarny, ale ponieważ taki uroczy. Istnieje szereg gdzie jeden haftowane kot jest ładniejsza drugiego.

Można przyjąć za podstawę następujące dane:

  • Kotek siedzi w bucie;
  • Kocięta w kieszeniach sweter;
  • Imbir kot w kieszeni torby;
  • SEALs w koszu z kulą przędzy;
  • Kolorowy obrus, na którym kocięta grają;
  • Uroczy brytyjski leczono śmietanę;
  • Red Ball, które odgrywają czarujący kota;
  • Brytyjski kot z kokardą na szyi.

Obecnie istnieje wiele różnych zestawów do haftu z najsłodszych kociakówObecnie istnieje wiele różnych zestawów do haftu z najsłodszych kociaków

A lista mogłaby być nieograniczone! I nawet dobrze znany w haft tematu sezonów można pokonać z motywem kota. Mamy haftować na tym samym płótnie czterech ćwiartek, jeden kot będzie grać z gałązką bzu w drugiej - kąpieli w jeziorze, w trzecim - na igraszki w liści klonu, w czwartym - łowienie wylewka płatki śniegu. Ale może być to cztery różne obrazy.


poprzeczne systemy ściegu: czarny i biały kot, hafty kontur

Jeśli chcesz coś bardziej prosty i elegancki, użyj czarno-białe wzory. Może to być hafty kontur, dość proste, więc dla początkujących opcja ta dokładnie właściwe. „Snow” kot syjamski, kot tajemniczy księżyc na dachu, koty egipskie i Birmy - wszystko od Twojego wyboru. To może być elegancka sylwetka kota, dostać sofę.

Haftowane na płótnach czarne i białe koty wyglądają bardziej elegancki i wyrafinowanyHaftowane na płótnach czarne i białe koty wyglądają bardziej elegancki i wyrafinowany

Dla powodzenia haftem płótno Aida, trzeba będzie 14 lub 16, jest tkanie najbardziej odpowiedni.

Nić włókno krotnie na pół. Kontur haftu jest proste, ponieważ praca będzie iść do przodu szybko i łatwo. Ciekawym wariantem może być, na przykład, dwa koty w odbiciu lustrzanym. I oryginalność prac zostanie osiągnięty dzięki ciekawej kombinacji kolorów nici i płótno.Systemy poprzeczne przeszycia czarna kota, a nie tylko

Wiele szwaczka miłości kotów uroczy autorstwa Margaret Sherry. Jego konstrukcja różni się tym, że obraz jest bardzo dobrze rozwinięta, a parametry rozległość są małe hafty. Często jest to niewielki rozmiar wpływa na jakość części - jest niezmiennie niski. Ale Margaret Sherry wszystko działa bardzo subtelnie, dokładnie prześledzić.

W tym przypadku trzeba być ostrożnym - mały otrezochke znaleźć wiele z ułamkową, przecina dzielnicę. Wielu początkujących boją się popełnić błąd, coś właściwie szyć. I ten błąd jest zauważalna nawet czwarta część krzyża jest bardzo ważne w konstrukcji Margaret Sherry.

Dobrze zaprojektowane systemy Margaret Sherry są idealne do haftu haftu krzyżykowegoDobrze zaprojektowane systemy Margaret Sherry są idealne do haftu haftu krzyżykowego

Ale te uszczelki są szyte, jeśli więc ponieść dość szybko. Wielu artystów w swoich blogach zauważyli, że proces haftowania czterech zabawnych kotów zajęło mniej niż miesiąc. Wynik jest dobry - soczyste, jaskrawe kolory, zabawa, uśmiech uszczelki, wszystkie słodkie i przynosi uśmiech.

Zawartości, takiej pracy jest możliwe w konwencjonalnej ramie obrazu. Same kocięta wystarczająco jasne, aby wydać na specjalną ozdobą. I czarne koty i paski, tęcza i pękata wyglądać równie wspaniale.

Muliną Koty (wideo)

Można poświęcić dużo czasu muliną to koty - prosty wsi kota lub tajemniczą Cheshire Cat, a być może będzie w stanie reprezentować swojego zwierzaka lub permu syberyjski - w specjalnym programie opracować schemat zdjęcie.

W każdym razie - przyjemny proces, i doskonały wynik!


Piękne haftowane koty krzyż (zdjęcia)

05e0310e7d8e33dd28e15028181291296340376365196024--23051627-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

98 − 89 =

Adblock
detector