Teleskopik merdiven: özellikler ve aparat – nwhistorycourse.org

The Blogçabuk pratik teleskopik merdiven yardımcı olacaktır onarım çalışmaları ile ilgilenmek içinçabuk tamir işleri ile uğraşmak için, pratik teleskopik lestnitsaByvaet yardımcı inşaatçılar gözlemlemek ve merak edecektir: - hepsi yanlış ve anlaşmazlıklar gitti. tüm hızıyla Çalışma ve karınca yuvasına gibi çalışmak, bir yerden bir yere hızlı bir şekilde hareket eder. Sadece bir dakika sonra, burada cephe sıva ve bu görünüyordu, ne o, ne de merdiven. tarafına bakış Değişim ve erkek bitişik çeperine aynı hemen yaptığı. Ne çabuk bir yerden bir yere böyle büyük bir yapıyı taşıyabilir? Ama olabildiğince çıkıyor. Modern teknoloji dedikleri gibi, pantolonunun sildi, boşuna değildir. Yeni icat ve eski araçları geliştirme, onlar niteliksel ve özenle olan adamın hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Bu denekler teleskopik merdiven ileri dahil.


Alüminyum teleskopik merdivenler: Bilmeniz gereken

O zamandan beri, her iki şirket de, bir kez kitlesel ahşap ve metal merdiven bültenleri değiştiriyorsanız çalışır, alüminyum merdiven üretmeye başladı.

Alüminyum teleskopik merdivenler kullanmak daha uygun, kolay ve nispeten ucuz maliyetlerdir. Hemen hemen herkes kendi teleskopik alüminyum merdiven olmasını gelemez.

Eğer bir merdiven satın almadan önce Ama bunu bilmek bir şey olmalı. Teleskopik alüminyum merdiven yapı ve yüksekliği hem de farklıdır.

Alüminyum teleskopik merdiven yapılacak dikkate işi alınarak seçilmelidirAlüminyum teleskopik merdiven yapılacak dikkate işi alınarak seçilmelidir

alüminyum teleskopik merdiven birkaç tipi vardır:


 • Simplex addl teleskopik merdiven;
 • İki bölüm teleskopik kayar merdiven;
 • teleskopik katlanır merdiven menteşe transformatör 4 bölümlerine sahip.

onun tasarımı bir segmentte bir arada ilave edildiği bir teleskop andırır çünkü Teleskopik merdiven deniyor.

Hangi alüminyum merdivenler teleskopik merdiven kullanır

Eğer zaman zaman örneğin infield, kır evi ve evin etrafında bahçe ikisini, her biri varsa bu merdivenlerde varlığını gerektirir. Ama göze alamaz iki merdiven satın alabilir ve yukarı taşımak ve hatta arabayla yaklaşık üç metre uzunluğunda merdiven, aşağı, uygun değildir. Burada kurtarmak için bir teleskopik merdiven geliyor.

Teleskopik alüminyum merdiven, kıvrımlar ve kolay bir şekilde genleşen bir merdiveni.

Nedeniyle hafif metal için - bu yapıldığı alüminyum profil, ve teleskopik tasarım merdiven elverişli başka bir yerden bir yere taşınması. Kolayca yalnız katlayın arabanın bagajına koyup ev veya geri yazlık taşıyabilirsiniz.En yaygın teleskopik merdivenler bir ülke evin yapımında kullanılmaktadırEn yaygın teleskopik merdivenler bir ülke evin yapımında kullanılmaktadır

Kılıflar bir alüminyum teleskopik merdiven addl kullanılabilir:

 • bahçede çalışın;
 • bahçede hasat;
 • Kapalı tamir;
 • Binaların dışında Dekorasyon;
 • Elektrik şebekelerinin bakım;
 • Reklamcılık sektörü;
 • İnşaat.

tek dezavantajı addl teleskopik merdiven bir desteği kapsamında kullanılmak üzere ihtiyacı var. Ama bu bazen olur ve artı - tüm çalışma bir merdiven ile, örneğin, yapılabilir değil. Merdiven dikey düzlemde en yakın bulguyu sağlar.

Evrensel teleskopik merdiven trafo

En yaygın olarak teleskopik merdiven teleskopik merdiven arasında kullanılan bir transformatör olduğunu. Nedeniyle her detay düşünülmüş tasarımı, için, bu merdiven üzerinde çalışırken sadece uygun değil. Aynı zamanda taşıması kolaydır. Ve hiçbir şey tutmak ve söylemek hakkında hiçbir şey. akordeon Katlanmış, görünen kocaman modeli, bunu götürür garaj yarısını, ya da balkonda sığmaz olduğunu dert olamaz.

Merdiven teleskopik transformatör gibi gibi, açık bir halde gerçekleştirmek isteyen iş türlerine bağlı olarak, transforme edilebilir dört çekmece ile donatılmıştır.

Nedeniyle bu tür adımlara, güvenli bir şekilde sundurma boya veya bir apartmanın iniş onarmak ve sadece onarım çalışmaları için bir platform olarak kullanmak için, örneğin, farklı yükseklik düzlemlerde çalışabilir.

kolayca bir merdiven veya iskele dönüştürülebilir beri Teleskopik merdiven, rahat ve pratiktirkolayca bir merdiven veya iskele dönüştürülebilir beri Teleskopik merdiven, rahat ve pratiktir

Yetkili tasarımcıların gelişmesi sayesinde teleskopik merdiven konvertibl asansörler bu tür dönüştürülebilir:


 • farklı uzunluktaki bir merdiven;
 • Merdiven;
 • Merdiven platform;

Nedeniyle yüksek mobilite teleskopik merdiveni yaygın trafo kullanılır ve inşaat ekipleri uzun nesnelerden her türlü üzerinde çalışıyor.

5 metre Özellikler ve amacı teleskopik merdiven yüksekliği

Nedeniyle büyük teleskopik merdivenler genellikle insanın içişlerine hedefinizi bulmuyorum olması nedeniyle, bunlar esas olarak bitirme veya tesislerde çalışmanın diğer tiplerinin performans inşaat ekipleri kullanılan profesyonel merdiven, kabul edilir.

Teleskopik merdiveni, 5 metre ağırlıklı merdiven trafo olduğunu. Bu uygun tasarım tamamen uzatılmış halde bir merdiven kullanmasına olanak tanır, ve istenilen yüksekliğe göre ayarlanmıştır.

Bir büyük merdiven trafo alüminyum teleskopik merdiven çeşitli yerini alabilir.

Eğer yükseklikte çalışmalarını yürütmek gerekiyorsa, o zaman 5 metre merdiven yüksekliğini seçmek daha iyidirEğer yükseklikte çalışmalarını yürütmek gerekiyorsa, o zaman 5 metre merdiven yüksekliğini seçmek daha iyidir


Merdiven transformatörler alüminyum yüksek aşağıdaki yapılardır:

 • 4x3;
 • 4x4;
 • 4x5;
 • 4x6.

Bu etiketleme 4 ile - bağımsız geri çekilebilir merdiven bölümlerin sayısı ve 3 anlamına gelir; 4; 5; 6 - Her bölümde aşamaları sayısı. Bu bölümler 9 adımı anlamına gelir - Eğer bir model 98209 veya 5309 görürseniz. Kendinden saygı üreticileri her zaman doğru onlar tarafından üretilen ürünlerin etiket.

teleskopik Ne bir merdiven daha iyidir: Sevenberg, Telesteps veya Shtok

ilk etapta bir merdiven seçme fiyat ve ürünün güzelliği ve kalitesiyle düşünmüyordum. Merdiven - Eğer zaman zaman hayatlarını emanet zaman olacak bir cihazdır. Bu nedenle, nalburdan gidip ilk merdiveni var satın almak acele etmeyin. Arkadaşlarınızla etrafında sormak, Birincisi, bilinen üreticilerin hangi pazarda bulunabilecek, ask çevrimiçi değerlendirmeleri okuyun.

Teleskopik merdiven Sevenberg, bu kendi elleriyle kendi kaderi ile emanet edebilirsiniz kime en güvenilir arkadaşı.

Buna ek olarak, merdiven üretiminden sorumlu olan birkaç üreticileri vardır.

Günümüzde en popüler ve talep teleskopik merdiven Sevenberg olduğunuGünümüzde en popüler ve talep teleskopik merdiven Sevenberg olduğunu

Çeşitli üst düzey şirketleri - teleskopik merdiven üreticileri:

 • Alyumet;
 • çubuk;
 • biber;
 • POWERFIX;
 • Telesteps.

Bir merdiven seçerken Ayrıca, her zaman ona satıcı talimatlarını sormak ve bileşenlerin durumunu kontrol. Örneğin, yapılan malzeme hangi eklemleri, yapılan şeyin aslında dikkat ve güvenlik her seviyede kapakları olup olmadığını. Sadece sormak olup olmadığını uzun bir Yüksek işler ve araçları ile bavullar için bir yer kiti platformu.

Teleskopik merdiveni (video)

Teleskopik alüminyum merdiven - bir nimettir olarak, parmaklarınızın ucunda olacak, güvenilir bir cihaz. Bir merdiven kaliteli ve güvenilir seçin ve her zaman bile yüksek irtifada, güvenli olacak.

teleskopik merdiven örnekleri (fotoğraf)

145009568312644bFnV0h0acherdachnaya-lestnica-s-lyukom-5Endüstriyel-Skymasterlestnica transformatörna-foto - Lestnitsa-iz-chetyreh-sektsiypricladnaya-e1480685960355Astar-e1480685203381merdiven cherd-4

Leave a Comment

Your email address will not be published.

7 + 1 =

Adblock
detector