tavanlar için renkler seçme – nwhistorycourse.org

The BlogRenkler çeşitli asma tavanlar, nedenle iç tasarım herhangi bir stil için uygun olan bir seçeneği belirlemek için kolaydırRenkler çeşitli asma tavanlar, nedenle hemen kurulumdan sonra boyalı isteğe bağlı tavan intereraNatyazhnoy herhangi bir stil için uygundur Bir seçeneği belirlemek için kolaydır. İstenirse, derhal gerekli kumaş dokusunu ve rengini satın alabilirsiniz. Doğru kumaş seçmek için, herhangi bir çevrimiçi dizin bakmak gerekmez. Eğer renk sayısını gösteren bir tablo varsa Renk eşleştirme uygulanması kolaydır. İstenirse, renkleri görmek ve asma tavanlar için en iyi kombinasyonu seçebilirsiniz.


tavanlarda doku ne olabilir

Eğer kumaş veya PVC'den mamul oda asma tavanda yüklemeyi planlıyorsanız, gereken ilk şey bir uygun doku bulmak. Eğer dokulu kumaşları edinme fırsatı yoksa, tavan lateks boya koyabilirsiniz.

Dokuların 5 ana tipi vardır:

 1. Matt. Bu gösterişli görünüyor ve dairenin iç mekan ile uyum karıştırır. Mükemmel mat tavan kombinasyonu, ve fildişi duvarlar.
 2. Saten. Bu mat daha belirgin görünüyor ve yüksek yansıtıcı performansa sahiptir.
 3. Parlak. Odanın duvarlarında şampanya renginde boyanmış, bu doku, kullanmak daha iyidir.
 4. Süet. Harici olarak, doğal dokuyu taklit eder.
 5. Mermer. Dıştan bu resimler mermer fayans andırır. oda klasik tarzda ise mermer deseni germe tavanlar, kullanılmalıdır.

gergi tavan için birçok dokular iç, hem klasik tarzda uygun tavan bir tür yanı sıra yüksek teknoloji tarzı için neden vardırgergi tavan için birçok dokular iç, hem klasik tarzda uygun tavan bir tür yanı sıra yüksek teknoloji tarzı için neden vardır

Bunlar dokular çeşitli birleştirmek çok popüler kumaşlardır. Bu mat ve parlak bir doku birleştiren güzel PVC paneller, görünüyor. Bu tuvaller katmanlı bir süspansiyon yapısı benzer.

iç Renkli tavanlar

apartmanda Her oda kendi işlevleri vardır. Bir kumaş rengini seçerken mutlaka dikkate almalıdır. Örneğin, filmin iç yatak odaları aydınlık tonları sığmaz. Eğer yatak odası için bir gerilim tavan rengi pick up Eğer filmlerin rengi antepfıstığı için, tercih vermek için. Ayrıca bir yatak odası uyum uyum keten hardal iç kısmında.


oda minimalizm ve klasik tarzda ise, renkli bez kullanılması uygun değildir. Bu durumda, gri ya da koyu tavan rasyonel setinde.

Gerekirse, oda aydınlık ve doymuş tavsiye edilen bordo ya da pembe tonları yapmakGerekirse, oda aydınlık ve doymuş tavsiye edilen bordo ya da pembe tonları yapmak

kreş ve uyum içinde yaşayan sığacak:

 • ahşap kumaş kumaş renk.
 • Kireç asma tavan. Eğer füzyon tarzı oda ile tamamladıysanız böyle bir karar sadece kullanılabileceğini unutmayın.
 • Gümüş asma tavan. Gümüş hemen her tarz ile kombine olduğu için bu çözüm, evrenseldir.
 • Krem renkli bez. renk tavanlar lüks bakmak ve mükemmel bir klasik stili ile eşleşecek.
 • Vişne çürüğü asma tavan. oda, kır evi tarzında sürdüğü takdirde, bu gölge genellikle kullanılır.
 • yeşil Bıçaklar.

Odalar gerginlik tavan altında modern renkler

Her renk kendi yaprak numarası ve adı vardır. Eğer mobilya tavan tonunu almak durumunda katalog numaraları tavsiye kullanın. gerilmiş Tuval için hizmet veren her şirket, işaretleme eşsiz kullanır. uygun seçenekleri seçmek için, size özel kataloglar dönmek zorunda kalacaktır.Uzmanlar nedeniyle monitörün doğaya renk algısı değişebilir olarak, çevrimiçi modda renkleri seçmek için tavsiye etmiyoruz.

Odaların tonları ile Masa eve çıkmadan Gerekli renk düzenini seçmenize yardımcı olacaktırOdaların tonları ile Masa eve çıkmadan Gerekli renk düzenini seçmenize yardımcı olacaktır

kataloğunda aşağıdaki seçenekler sunulur:

 1. Resimlerin renk düzeni
 2. tavan doku.
 3. Renk adları.
 4. farklı renklerin kombinasyonu. Renkli desenler işaretleme ayrıdır.
 5. tuval boyutları.

asma tavan ve özelliklerinin Paleti

Ne renk asma tavan edilmelidir? üzerinde 250 farklı ton vardır. Eğer özel paletini gerek renk seçin. Bunun yardımıyla, uygunsuz tonları ayıklayabiliriz.

En yaygın renkler:

 • Beyaz renk. nötr ve sakinleştirici bir çünkü çoğu bu renge tercih. bu kombinasyon şatafatlı bakacağız olarak beyaz streç tavan kullanımı beyaz duvarlar ile birlikte tavsiye edilmez unutmayın.
 • Sarı ve tonları. Zengin sarı, turuncu, krem ​​ya da şeftali renk kullanımı sizin daire neşe bir atmosfer verecektir. Bu renkler çocuk odası dekorasyonu için tavsiye edilmez uygulayın. Buna ek olarak, geniş odalarda sarı renk kullanılması tavsiye edilir. Küçük odalarda altın rengi kullanmak daha iyidir.
 • Ahududu ve tonları. kızıl tavan ve duvarlar kombinasyonu mükemmel durur. ahenk ve huzur renk - Bu renkler koyu kırmızı olarak, yatak odası bitirme için kullanılmalıdır.
 • Turkuaz. Böyle tavanlar mat veya süet doku vardır. mükemmel herhangi tarzı ile Turkuaz tavan ve konfor ve huzur oda atmosferi getirmek.
 • Serin tonları. Onların yardımı ile odanın görsel genişleme elde edebilirsiniz. Bu pastel yeşil ve mavinin güzel bir karışımı görünüyor. Daha iyi tasarım çözümü tavanlar haki vardır.
 • Siyah renk. Genellikle oturma odası bitirme için kullanılır. Siyah tavanlar harika görünecek ve ana aristokrat doğasını vurgulamak.

Büyük bir odada mükemmel bir seçenek, bir streç tavan kullanılması olacaktır duvar aynı gölge ile kombinasyon içinde oda rahatlık ve güvenlik, bir atmosfer verecek olan, sarıBüyük bir odada mükemmel bir seçenek, bir streç tavan kullanılması olacaktır duvar aynı gölge ile kombinasyon içinde oda rahatlık ve güvenlik, bir atmosfer verecek olan, sarı

streç tavan süslemeleri için sıklıkla plastikten yapılmış dekoratif insert kullanılır. Özel bir profilde bu detaya eklenmiştir. insert gerginlik tavan ile uyum içinde olması gerektiğini unutmayın.

iç Kırmızı mat streç tavan

Özgün tasarım kararlarının bir hayranıysanız, kırmızı streç tavanlarda seçiminizi durdurun. Kırmızı tavanlar mutfak iç harika görünüyorsun. Bu odada o kırmızı mutfak kullanmayın yalnızca bir tasarım uygun olacaktır olduğunu. spot birlikte Kızıl tavan iyi iç oturma odasına uygun. Oda lüks ve zarif bakacağız. Kırmızı bej mobilya ile asma tavan.

Kırmızı tuval yatak odası ve çocuk odası bitirme tavsiye edilmez gergin. Böyle bir çözüm tatsız görünürdü. Buna ek olarak, kırmızı renkli çekici görünüyor ve çok fazla dikkat çekiyor.

pratikte değil farkedilir kir ve onlara bakan kolaydır çünkü kırmızı mat streç tavan pratiktirpratikte değil farkedilir kir ve onlara bakan kolaydır çünkü kırmızı mat streç tavan pratiktir


Kırmızı tavanlar 3 renkler şunlardır:

 1. Scarlet. Bu gölge en parlak. Scarlet tavanlar ülke tarzı ile birleştirir.
 2. Burgundy. Bu sessiz gölge olarak kabul edilir. Burgonya tavan iyi klasik tarzda birleştirilir.
 3. Mercan. Bu gölge beyazdır. minimalizm dışında herhangi tarzıyla harmanlanan Mercan tavan.

Biz tavan rengini seçmek

Birçok şirket, bir gergi tavan optimum renk gamı ​​seçmek için müşterilerine sunuyoruz. Örneğin, kırmızı Selo'da, bu hizmetlerin şirketi "Altın Eller" ve "Concord" sağlarlar. Eğer fazladan ödeme istemiyorsanız, onu kendinize iyi resimlerinin seçimini gerçekleştirmek mümkündür.

seçme kumaşlar kurallar bir dizi takip ettiğinizde:

 • Amacınız alanın görsel uzantısı ise, soğuk tonların tavanları seçin.
 • mat dokulu kumaşlar yalnızca ferah odalarda yüklü olması tavsiye edilir.
 • Zemin ve duvarlar parlak renkte boyanmış, daha sonra asma tavan beyaz üzerinde tercih durdurun.
 • dikkate odanın tasarımını atın. Örneğin, altın renkli tavan country müzik veya minimalizm tarzında bir odada ahenkli bir görünüm olmayacaktır.
 • Birkaç fonksiyonel alanlara oda bölmek istiyorsanız, kontrast renkte boyanmış bir bez kullanın.

Dahili asma tavan aydınlatma hantal avize daha uygundurDahili asma tavan aydınlatma hantal avize daha uygundur


onlar görsel olarak dar alan olarak Unutmayın parlak renkler bez kullanın düşük odalar için tavsiye edilmez. Kullanım koyu veya rasyonel geniş odalarda sıcak renklere ağlarından oluşabilir.

doku ve özellikleri: Leylak tavan asma

türün klasik - Leylak tavan askıya aldı. Bu tasarım oturma odası ya da yatak odasında tavan bitirme için kullanılabilir. Mor kumaş parlak, mat veya kadife doku olabilir. Vernik Web lila tipik olarak ince vernik tabakası ile kaplanmış ve beyaz tonlarda ile bağlantılı olarak kullanılır. klasik ve romantik Opak mor kumaş severler. Onlar gösterişli bakmak ve iç tazeliğini katkıda bulunur.

kadife filmlerin yapılan Mor kumaş, hatta banyoda kurulabilir. Bu tasarım tavan farklı açılarla güzel parıldıyor ve herhangi bir tarzda birleşir.

Leylak streç tavan mor duvar kağıdı ve perdeler ile iyi oturuyorLeylak streç tavan mor duvar kağıdı ve perdeler ile iyi oturuyor

mor duvar kağıdı tavan altında olmalıdır:

 1. Turuncu.
 2. Parlak yeşil.
 3. Karşıt. Eğer yüklüyorsanız gereksiz yere farklı renklerin kullanımı, bir çok düzeyli asma tavan unutmayın.

Montaj gerginlik tavan leylak (video)

dokular ve streç kumaşlar renkleri farklı türlerde kolaylıkla uygun seçeneği seçmenizi sağlar. seçme renkler odanın bireysel tercihler ve tasarım üzerine eğilmek zaman. Ayrıca, dikkate oda aydınlatma alır. oda güneş ışığı eksikliği varsa, o parlak canlı renkler kullanmak en iyisidir. Oda küçük ise Serin tonları tercih.

İç (fotoğrafın) içinde asma tavan Varyantlar

013belyyglyancevyypotolokvgostinuyu21m27815-natyazhnye-potolki-V-gostinnoy25294666713-132563960x600

Leave a Comment

Your email address will not be published.

31 − 24 =

Adblock
detector