tavanlar için mat bir dokuya Seçimi – nwhistorycourse.org

The Blogmat kullanımı huzurevlerinde kalan yaşlılar ve endüstriyel binalar için geçerli tavanlarıgenellikle banyo veya oturma odası bitirme tüm konut ve endüstriyel pomescheniyahDlya uygulanan mat tavan kullanımı mat tavan kullanın. Bu da kutunun dışında bakmak ve aynı zamanda gizli olmasından kaynaklanmaktadır. renkler ve dokular mat tavan çeşitli fırsatlar açar. Bu bitirme ile hemen hemen herhangi bir tasarım fikirlerini uygulayabilir. Mat tavan kumaş veya pleksiglas yapılabilir.


Kumaş Mat şık tavan

Daha sonraki zamanlarda büyük bir popülerlik bir kumaş malzemeden yapılmış paspas tavan kullanmaya başladı. Bu bitiş olağanüstü görünüyor ve nispeten ucuzdur. Ayrıca, mat kumaş tavan oda küçük boyutlu olsa bile kullanılabilir.

Kumaş mat tavan Faydalar:

 1. Büyük boyutları. Tipik olarak, kumaş genişliği 3-5 metredir. dikişler yapmaya gerek yoktur çünkü bir sonucu olarak, kurulum, hızlıdır.
 2. Yüksek dayanımlı. mat tavan için kullanılan kumaş, yüksek çekme indeksleri vardır. Buna ek olarak, kumaş mekanik hasarlara maruz kalmaz.
 3. sıcaklık değişimlerine direnç. Kumaş tavan düşük sıcaklık etkisi altında deforme olmaz, bu nedenle bitirme bahçe için bile tavan kullanılabilir.

Bez Mat tavanlar - Herhangi bir iç mekan için şık ve modern çözümBez Mat tavanlar - Herhangi bir iç mekan için şık ve modern çözüm

yüklemeden mat kumaş tavan yüksek nemli bölgelerde olamayacağını unutmayın. Ayrıca kumaş dikkatli bakım gerektirir akılda tutulması gerekiyor, tozlu ortamlarda tavan bitirme için bu malzemelerin kullanımı tavsiye edilmez.

iç buzlu cam tavan

buzlu cam Tavanlar genellikle oturma odası dekorasyon için kullanılır. Pleksiglas güzel bir LED-arka ışık ayarlamanızı sağlar. oda klasik, art nouveau, füzyon ya minimalizm tarzında ise cam tavanlar, kullanılabilir.


Cam tavan çok avantaj vardır:

 • malzeme düşük ve yüksek sıcaklıkların etkisi altında deforme olmaz.
 • Cam tavan korkuyor nem değildir. Banyo bu malzeme yardımı ile dekore edilebilir nedeni budur.
 • Kolay temizlenir. Mat tavan pleksiglas yeterince 2-3 gün içinde bir kez nemli bir bezle silin. Buna ek olarak, bu gibi kaplama tozu yerleşmez.
 • renkler ve dokular çeşitliliği. Mat tavanlar her renkte bitmiş ve alışılmadık doku ev rahat bir atmosfer izin vermek edilebilir.
 • Dayanıklılık. Pleksiglas zamanla deforme olmaz. Buna ek olarak, bu malzeme PVC tavan panelleri veya alçıpan göre 2-3 kat daha uzundur.

buzlu cam tavan görsel oda alanı genişletmek için bir iç ısı ve ışık katacakbuzlu cam tavan görsel oda alanı genişletmek için bir iç ısı ve ışık katacak

mat cam tavanlar yüksek özgül ağırlığa sahip olduğunu unutmayın. Eğer yüklemeye başlamadan önce katı metal kasaları üretiminde bakmak gerek nedeni budur. çok kırılgan olduğu için ek olarak, pleksiglas, özel koruyucu filmi üzerine yapıştırmak gerekir.

Gri mat tavan: özellikleri ve faydaları

Gri mat tavan - evrensel bir çözüm. Bu tasarım hemen her iç uyum bakacağız. Gri mat tavan rasyonel kullanımı, bir minimalist tarzda veya füzyon odayı Döşeme eğer.Eğer klasik tarzda bir oda düzenlemek eğer Gri tavan iyi bakacağız. Bu renk zarif ve zarif mobilyalar için mükemmel bir zemin olduğunu. Gri mat tavan kentsel tarzı meraklılarına hitap etmek olasıdır.

Gri mat tavan - Yatak odasını bitirme için mükemmel bir çözüm, çünkü o sakin, huzurlu bir ortam yaratırGri mat tavan - Yatak odasını bitirme için mükemmel bir çözüm, çünkü o sakin, huzurlu bir ortam yaratır

Gri mat tavan kaplama için kullanılabilir:

 1. Mutfak. o yemekleri bitirme için tavan bir "metalik" renk kullanmak önerilir. hemen hemen her mutfakta iyi gider gibi, çok yönlüdür.
 2. Yatak odaları. dekorasyon oda yaparken gri hafif gölgeler tercih vermek önerilir. Yatak odası narin gümüş ve inci tavan iç kısmında mükemmel bir uyum.
 3. Salon. oturma odasında Gri renk kısıtlama ve sakin atmosferi yeniden oluşturur.

Matt white Modern tavan odası

Beyaz mat tavan pleksiglas da iyi bir tasarım çözümüdür. Beyaz bir ışık ve göze batmayan, evde bir atmosfer oluşturmak için yardımcı olacaktır. beyaz tavanlar daha görünür noktalar ve lekeler, bu nedenle tozlu ortamlarda yüklemek pratik olduğunu unutmayın. Mat beyaz tavan genellikle banyo ya da yatak odası bitirmek için kullanılır.

Ayrıca matt white tavan kullanılabilir:

 • Basit, klasik bir iç dizayn Oda,.
 • Yüksek odalar.
 • Yetersiz doğal ışık ile Tesisler.
 • Ofis binaları.

konut iç kısmında, diğer tüm renkleri ile mükemmel bir uyum içinde Beyaz mat tavankonut iç kısmında, diğer tüm renkleri ile mükemmel bir uyum içinde Beyaz mat tavan

Beyaz tavan koyu tonlu, yani diğer iç ayrıntılar odaklanmak istiyorum eğer yararlıdır. Dahası, böyle bir bitiş görsel uzayın genişlemesi yol açacaktır.

Akrilik matt white tavan: yararları ve kullanımı

Akrilik beyaz tavan, apartmanda tavan bitirme için belki de en iyi çözüm. Akrilik güçlü ve dayanıklı bir malzemedir. Bu malzemenin geçen ışık oda çevre boyunca eşit dağılmış olacaktır.

mat akrilik 3 tipi vardır:


 1. Parlak. Bu tür akrilik saydam veya yarı saydam olabilir.
 2. Beyaz saten. Bazen siyah saten yoktur. Bu tür bir malzeme bir pürüzlülüğe sahiptir. Genellikle saten akrilik şeffaf.
 3. Yivli. Bu buzlu cam bir yüzeyi üzerinde bir hacimsel şablonuna sahiptir. Yivli akrilik en dayanıklı malzemelerden biridir.

Tavan akrilik cam neme karşı dayanıklı, darbeye dayanıklı, yüksek geçirgenliği vardırTavan akrilik cam neme karşı dayanıklı, darbeye dayanıklı, yüksek geçirgenliği vardır

Akrilik mat tavanlar bile penceresiz veya doğal ışık diğer kaynaklardan vardır alanlarda kullanılabilir. Nedeniyle özelliklerine, bu malzeme güneş ışığı eksikliğini kapatmak daha fazladır.

akrilik mat tavan avantajları:

 • Akrilik - çevre dostu bir malzeme ve zararlı toksinleri yaymaz.
 • akrilik tavan ve mantar oluşturmayan bu nedenle bu malzeme, nem etmez.
 • Tavanlar akrilik özel bakım gerektirmez.
 • materyal zamanla kararmaz etmez.

Mat asma tavan (video)

Mat tavanlar geniş fırsatlar sağlar. Onların yardımı sayesinde, belki de herhangi bir tasarım çözümünü gerçekleştirmek mümkündür. Bütçeniz sınırlıysa, mat kumaş tavan tercih ederim. Diğer durumlarda, bir bitirme malzemesi olarak uygun akrilik pleksiglas uygulamak. Ne zaman seçme tavan renk düzeni dikkate odanın tasarımını almalıdır.


Doku mat tavan (fotoğraf)

2-min1 - dak2 - dak4 - dak6 dakika7 dakika88-min10 dakika9-10

Leave a Comment

Your email address will not be published.

65 − = 59

Adblock
detector