tavanda bir 3D görüntüyü yeniden nasıl – nwhistorycourse.org

The Blogtavana 3d çizimler farklı geometrik şekiller veya yapılandırmaları oynayabilirtavanda 3d çizimler farklı geometrik şekiller oynayabilir veya konfiguratsiiDlya tavana çizim 3D mürekkep püskürtmeli bir yazıcı kullanmak en iyisidir yapmak. Ancak, özel ekipman kullanımı olmadan hacimli tavan inşa edebilirsiniz. bağımsız bir şekilde, kolay alüminyum, PVC filmi veya alçıdan yapılmış delikli paneller kullanılarak 3d tavan olun. Bu resimler kolayca hemen her yüzeye monte edilebilir ve fotoğraf baskı ile paneller asılı daha kötü görünmüyor.


elleriyle 3D tavan yapma

hacimli bir tavan oluşturmak için mutlaka askıya bez herhangi bir görüntü geçerli değildir. hacim illüzyonu oluşturun özel çok düzeyli tavan ve iyi aydınlatma kullanıyor olabilir. hacminin çok seviyeli yapılarının inşası için, alçıpan veya PVC kumaş ya kullanılması arzu edilir.

Eğer Surround tavan yükleme gitmeden önce programı "3D MAX" veya "Pusula" bunu simüle. Düzen Eğer malzeme ve kaliteli inşaat setinin gerekli miktarını hesaplamak yardımcı olacaktır. İstenirse, size hazır 3D tasarım bulabileceğiniz özel bir dizin indirebilirsiniz.

3D tavan yaratmanın temel görevi - muhteşem dekor elementlerin geliştirilmesi ve rahat bir kullanım sağlar3D tavan yaratmanın temel görevi - muhteşem dekor elementlerin geliştirilmesi ve rahat bir kullanım sağlar

tavan yükleme 3d aşağıdaki sırayla gereklidir:

 1. Proses taban yüzeyi astar. Küçük kusurlar macun karışımı sızdırmaz.
 2. Tavan düzeni uygula.
 3. Temel dübel delikleri olun.
 4. Alüminyum profil yerleştirin. Onları düzeltmek için, dübel kullanın.
 5. Eğer PVC bez, bir ısı tabancası ile sıcak oda kullanıyorsanız.
 6. sandık inşa edildikten sonra, PVC, kumaş veya sheetrock ayarlayın. malzemeleri sabitleme için, vidaları kullanın ve profilleri başlar.
 7. Sonra demirbaşlar yükleyin. Bir gizli LED arka ışık kullanılması önerilir. Çok daha iyi avizeler veya spot bakacağız.

3d perforasyon tavan

Eğer tavana çizimler veya baskı koymak istemiyorsanız, bir delikli levha kullanabilirsiniz. Bu tür ağlar ve kurulu vinil özel dokusu yüzeyinde.


Eğer yaratıcı çözümler seviyorsanız, perforasyon birkaç kat olarak uygulandığı resim, satın alabilirsiniz. tabakalardan biri saydam veya opak yapılabilir ve katmanlar arasında gizli bir ışık yükleyin. 

3d delikli bir baskıya çok daha ilginç görünüyor3d delikli bir baskıya çok daha ilginç görünüyor

delikli kumaşlar kullanıldığında aydınlatma cihazları kullanılabilir edilmiştir:

 • Spot. Onların yardımı ile kolayca ışık akıları açısını ayarlayabilirsiniz.
 • Gizli aydınlatma. Bu sadece çok delikli kumaş kullanıyorsanız kullanılmalıdır.
 • LED şerit. Onların yardımı ile, birkaç işlevsel alanlara oda kırabilir. Tuval üzerindeki herhangi bir olağandışı desen koymak istiyorsanız Ayrıca, LED şerit kullanılmalıdır.

Tesisat Teknolojisi delikli bıçaklar: 1. Baget zıpkın türünü ayarlayın. dübel ile Fix it.
 2. ışıklar için kablolama yazdırın. Eğer kullanırsanız spot ipotek monte edilmelidir.
 3. bir ısı tabancası ile odaya 60 derece ısıtın.
 4. PVC kumaş mandalı sabitleyin.
 5. aşırı kumaş baskı sıkıştırın.
 6. Oda sıcaklığı düşecek sonra, aydınlatma armatürleri yükleyin.

apartmanda bir 3D fotoğraf ile bir tavan nasıl yapılır

Eğer tavana 3D fotoğraf uygulamak istiyorsanız, özel ekipman kullanımı başvurmak gerekir. mürekkep püskürtmeli yazıcı daha sık kullanılır. Görüntü daha gerçekçi bakmak için, bir çok katmanlı yapıyı yükleyebilirsiniz.

bileşimlerin üretilmesi için, bir polivinil klorür filmi kullanılması arzu edilir 3d. Bu parlak veya saten dokusu olabilir. Ayrıca 3d ince dokulu ağ tatbik edilebilir. Ancak, bir kumaş bıçağına, bir çok katmanlı yapıyı inşa etmek mümkün olmayacaktır.

3D efektini uygulamak için genellikle pürüzsüz bir yüzeye sahip vinil filmler kullanılır3D efektini uygulamak için genellikle pürüzsüz bir yüzeye sahip vinil filmler kullanılır

Katmanlı yapı şeklinde yapılabilir:

 • Arch. Daire çok yüksek tavanlı ise böyle bir yapı yararlıdır.
 • Koni. Bu tasarım tavanda "düşen damla" etkisini yeniden yardımcı olur. koninin taban dikdörtgen veya oval şeklinde gerçekleştirilir.
 • Dalgalar. Bir dalga rasyonel yüksek ve düşük odası hem de yüklü olarak yığılmış yapısı oluşturulmuştur.

tavan için bir 3D paneli seçimi

duvarlar ve tüm farklı 3D panellerin tavan için daha sık kullanılır. Onlar da rahatlama sadece renk düzeni değil farklı, ama. Bazı paneller tuğla veya ağaç görünüm olarak benzer.

3D panellerinin imalatı için kullanılan malzemeler:

 1. Alüminyum. Bu malzemeden yapılmış paneller, çok pratik, ancak, yüksek maliyeti var. Alüminyum kumaşlar çelik baget yapılmış özel bir çıta üzerine monte edilir.
 2. Plastik. Eğer çok katmanlı bir yapı oluşturmak istiyorsanız tür paneller kullanılmaktadır. Buna ek olarak, üç boyutlu plastik ağlar genellikle yüksek nemli odalarda tavanlar terbiye için kullanılmaktadır.
 3. Alçı. durumunda kullanılır Bu paneller sorunsuz bir paneli oluşturmak gerekir. alçı levhaları kullanıldığında bu ağ-yapılar sıvı çivi ile taban yüzeyine bağlandığı beri, özel bir çerçeve oluşturmak için gerek yoktur.

3D tavan oluşturmak için alçı levha kullanmak en iyisidir. Bunların kurulumu ve özel bakım gerektirmeyen kolay. Ayrıca, alçı levhalar yüksek sıcaklıklara dayanıklı ve alüminyum ya da plastik web daha kötü görünüyordu.

Gerginlik 3d desen (video) tavanları

3D tavanlar Ayarlama - harika bir yol bir oda dönüştürmek için. Toplu kompozisyon oluşturmak için, özel bir yazıcının kullanımı için çare olabilir. herhangi desen asılı tuval uygulanabilir ile. Kendi hacimli tavan monte etmek istiyorum durumda, özel 3B paneli satın almak veya alçıpan bir çok katmanlı tasarım oluşturmak gerekir.


tavanda 3d çizimleri (fotoğraf)

11-220243dpotolok13D1128904444219896e52e8c404aa04e382258ab5741c9

Leave a Comment

Your email address will not be published.

12 − = 8

Adblock
detector