Tavana siding nasıl yüklenir – nwhistorycourse.org

The Blogsiding tavanı iyi bir performans ve estetik niteliklere sahipsiding tavanı iyi bir performans ve tavanın iç dekorasyon için estetik niteliklere sahip, birçok kişi siding kullanmayı tercih ediyorum. Bu paneller, yüksek performans ve göreceli olarak ucuz olması. etek tavan kaplama yapmak üzere, uygun malzeme ve bağlantı elemanları seçmeniz gerekir. elleriyle malzemenin döşeme işaret yüzeyine ve çerçeve yapısı ile başlar.


kendi elleriyle Metal kaplama bir tavan koymak

Saydingovye panelleri plastik veya metalden imal edilmiştir. Metal panellerin daha iyi kullanımı, daha dayanıklı ve güvenilir olarak. Ayrıca, bu tür eşyalar, ısı veya nem etkisi altında deforme olmaz.

Yüksek nem ile bir odada saydingovye panelleri yüklemek planlıyorsanız, plastik dübel kullanmak en iyisidir. Onlar korozyona uğramazlar ve su buharı etkisinde deforme olmaz.

dış cephe kaplaması Metal tavan hi-tech tarzında yapılmış, banyo için idealdirdış cephe kaplaması Metal tavan hi-tech tarzında yapılmış, banyo için idealdir

Aşağıdaki sırayla bir metal saydingovyh panellerin montajı:

 1. duvara bir metal kılavuz rayı takın.
 2. Daha sonra, kılavuz profilinde küçük bir kesi yapmak ve ürünü bükün.
 3. tavan profilleri yükleyin.
 4. duvar kenar profillerinin sabitleyin. Bu dübel ile düzeltmek için en iyisidir.
 5. dış cephe kaplaması gereken boyutu kesin. ışıkları için delikler yapmak unutmayın.
 6. Ürünün delikli kısmı çıkan böylece profilin içine panelini takın.
 7. Kaydırın ve paneli kilitleyin. Sabitleme dış cephe kaplaması, metal vida kullanılarak yapılır.
 8. benzer bir şekilde Obsheyte tüm çerçeve.
 9. panelli tavan sonra, dekoratif süpürgelik takmak gerekir. Onlar tavan ve duvarlar arasındaki boşluğu gizlemek istiyorum.
 10. Daha sonra, o aydınlatma armatürleri takmak için gereklidir.

tavanın iç dekorasyon için taraf olmak: özellikleri ve türleri

Saydingovye panelleri - avantajları çok sayıda var İyi bitirme malzemesi. saydingovyh panellerin en önemli avantajı - kurulum kolaylığı.


Ayrıca, saydingovyh paneller faydaları şunlardır:

 • Yüksek sıcaklık ve nem direnci. Saydingovye metal paneller da ısıtma olmadığında, bu alanlarda monte edilebilir.
 • Yüksek mukavemet ve bükülme sertliği. Bu nedenle, bu paneller Alçıpan veya süspansiyon PVC dokuma daha uzundur.
 • bakım kolaylığı. Mantolama Ancak temizlenmesi kolay hızla şımarık. kurum ve kiri temizleyin paneli size herhangi bir temizleyici yardımcı olabilir, ancak kesinlikle yasaktır aşındırıcılar kullanmayı hatırlar.

siding mükemmel spot tavanısiding mükemmel spot tavanı

Dezavantajları panellerini saydingovyh: 1. yüksek maliyet. Metal kaplama asma tavan veya PVC panellerine göre daha pahalıdır.
 2. Saydingovye panelleri bu paneller görünür dikişler arasındaki gerçeği nedeniyle herhangi içine sığmıyor.
 3. Siding plastik, yangın tehlikesi yaptı.

plastik paneller, tamamen güvenli olmadığını unutmayın. Yüksek sıcaklığa maruz kaldığında bu tür ürünler zararlı maddeler yayabilir.

plastik ve metal - siding iki tipi vardır. Plastik ürünleri ucuzdur, ve UV radyasyonuna karşı dayanıklıdır. Ayrıca, bu paneller zaman içinde solmaz. onlar güç ve dayanıklılık yüksek düzeyde beri metal ürünleri, daha sık kullanılır. Bu tür bir dış cephe kaplaması, farklı bir dokuya sahip olabilir. Metal paneller, plastik farklı olarak, toz boyalar ile kaplanabilir.

tavanda dış cephe kaplaması altında ahşap bir sandık nasıl düzeltilir?

Sen metal profiller yerine ahşap kirişler kullanabilirsiniz. ondan da katı bir sandık kurabilir. çerçevenin imalatı için, bir tornavida, vida, plastik dübel, zımba, inşaat iskele gerekir.

sandık yapma, tavan dış cephe kaplaması çok az bir ağırlığa sahip olduğu ahşap kirişler bir sürü düzeltmek için gerekli değildirsandık yapma, tavan dış cephe kaplaması çok az bir ağırlığa sahip olduğu ahşap kirişler bir sürü düzeltmek için gerekli değildir

ahşap çerçeve montaj teknolojisi şöyle:

 • Tavan düzeni uygula.
 • Sonra yan rayları düzeltmek gerekir.
 • Daha sonra, dübel delikleri olun. Bunu yapmak için, Çekiç Matkap kullanın.
 • Sonra vidalarla bar kilitleyin.
 • Eğer yan unsurları giderdikten sonra, aralarındaki olta çekin. Kolayca sonraki elemanlar sandık kurulmasını dolaşmanıza yardımcı olur.
 • ara çubukları saptamak. Onların sabitleme kullanım için parantez montaj uzman.
 • Pim benzer bir şekilde kireç tabakası elemanları kalmıştır.

ahşap kasa montajından sonra dikkatlice bir antiseptik solüsyon işlemek için gereklidir. O kalıp ve küf çubukları koruyacaktır.

tavan kınına plastik dış cephe kaplaması olarak

Eğer bir çerçeve inşa sonra, onun panoları kınına gerekir. Başlamadan önce, taşıyıcı sisteminin sağlamlığı kontrol edilmesi tavsiye edilir. Ayrıca bir lazer seviyesi ile sandık düzgünlüğü kontrol edin.

plastik kaplama tavanına için bakımı kolaydır, bu yüzden sık sık banyoda kullanılanplastik kaplama tavanına için bakımı kolaydır, bu yüzden sık sık banyoda kullanılan

plastik paneller montajı şu sırayla gerçekleştirilir:


 1. Başlangıç ​​Paneli sabitleyin. Bunu düzeltmek için, küçük vida veya çivi kullanın.
 2. Ayrıca, elektrik kablosu çekmek ve iklimlendirme elemanları. Eğer spot yüklemeyi planlıyorsanız, o zaman onlar için paneller deliklerine kesti. delik çapı, dış çapı termokoltsa 5'ten milimetre daha az olmasına dikkat edilmelidir.
 3. Daha sonra, çerçeve kaplama geçin. Bunu yapmak için, profilinde plastik paneli yerleştirin ve sonra itin. dış cephe kaplaması sonra vida ile tespit edilmelidir.
 4. Benzer bir şekilde tüm çerçeve obsheyte.
 5. Dekoratif pervaz ve aydınlatma armatürleri monte edin.

aralarındaki küçük bir boşluk bırakmak tavsiye edilir böylece kurulum, genişletmek sonra o plastik paneller unutmayın.

kendi elleriyle dış cephe kaplaması tavanı (video)

Hem tavan siding basit. Önemli olan - belirli bir diziye uymak için. Kurulum kurulum çıtası başlamalıdır. Metal profiller veya tahta çubuklardan inşa etmek mümkündür. Metal profiller daha güçlü ve dayanıklı olduğu olduğundan, birinci düzenlemeye tercih vermek için arzu edilir. Çerçeve yapımında sonra onun panoları kınına gereklidir. Ayrıca ahşap veya metal yapılabilir. daha dayanıklı ve güvenli olduğu gibi iç dekorasyon için biz bir metal siding kullanılması önerilir.

iç tavan kaplama için dış cephe kaplaması tasarım (fotoğraf örnekler)

dsc2011kopiya501270310eab65c6ad9f4cbd779146dc8e76100251659590zemcug-belgl2876867811708545208393813w640h64098f42881c4e6e307647629a1232475818

Leave a Comment

Your email address will not be published.

12 − 11 =

Adblock
detector