Tapety pod cegłę we wnętrzu: stylowy imitacja – nwhistorycourse.org

The BlogTapety pod cegły wielu lat pozostają najbardziej popularne, stylowy i popytu na rynkuTapety pod cegły wielu lat pozostają najbardziej popularne, stylowy i popytu na rynkeKomnata że całkowicie tapetą pod mur, szorstki wygląd zbyt nasycony. W celu osiągnięcia harmoniczny wygląd i ogólny postaci wolnej wnętrza pomieszczenia, na cegły tapeta jest lepiej w połączeniu z innymi rodzajami tapety, łączenie materiałów ze sobą.


Tapety pod cegłę we wnętrzu: idea

Tapety z imitacji murze jest idealnie pasuje do każdego stylu wystroju wnętrza, a cena jest tańsze niż stosowanie naturalnych materiałów i ceglanego muru. Bogata paleta barw i odcieni tapety z imitacji cegły, pozwala dobrze wybraną tapetę dla danego pomieszczenia.

Przy wyborze tapety pod murem, następujące cechy lokalu należy uznać:

 • obszar;
 • sal;
 • Rodzaj oświetlenia w pomieszczeniu.

We wnętrzu, o małej powierzchni, nawet przy silnym tapety cegły wygląda prosty czy pasty ich całym pomieszczeniu, więc w pokoju o małej powierzchni lepszego przydzielić fragmenty ścian tapetą cegle: niszy w ścianie półki, łuku, stropów, ścian nośnych. Pomieszczenia o dużej powierzchni może być łatwo wkleić cegła tapety całkowicie i może być fragmenty, ale należy korzystać z elementów dekoracyjnych.

Tapety pod cegły mają swoją wszechstronność, dzięki czemu mogą one łączyć się z dowolnym stylu we wnętrzuTapety pod cegły mają swoją wszechstronność, dzięki czemu mogą one łączyć się z dowolnym stylu we wnętrzu


Tapety pod cegły nie jest odpowiedni w każdym pokoju, ale czy właściwym podejściem do projektowania pomieszczenia, można zrobić dobry projekt.

Najlepszy ze wszystkich, pod cegły tapety wyglądał w kuchni, w salonie przy kominku, jako konstrukcji ścian nośnych w prywatnym pokoju. W instytucjach publicznych, cegła tapeta używane do dekoracji sal w restauracji, kawiarni, barów, pubów, okleivaya pokoju fragmenty i całkowicie. Oświetlenie we wnętrzu tapety pod murem odgrywa ważną rolę. Dla obszarów z przewagą sztucznym oświetleniem lepiej wybrać jasne kolory tapety.

Tapeta na murze powszechnej, idą dobrze z każdego stylu wnętrza. styl country, Gothic, Provence, strych, harmonijnie uzupełniać tapety na ścianach z imitacji cegły.Tapeta na murze w kolorach

Aby stworzyć idealne wnętrze pokoju używając tapety z imitacji muru, aby przetrwać w kolorystyce wnętrz. Tapety, które będzie pasować tonu w pewnych warunkach oświetleniowych oraz wnętrza?

Tapety pod cegły mają wiele odmian:

 • mat;
 • błyszczący;
 • szorstki;
 • blond;
 • brązowy;
 • Tapeta czerwonej cegły.

Przy wyborze tapety pod cegły trzeba wiedzieć, że matowa, szorstka i ciemna tapeta ukryć światła i powierzchni wewnątrz budynku. Błyszczący i jasny tapety pod cegły Wręcz przeciwnie, wizualnie rozszerzyć przestrzeń i zapewniają dodatkowy efekt oświetlenia.

Kolorystyka tapet pod cegłami jak najbliżej do naturalnych naturalnych kolorach: szary czarny, czerwony, brązowy.

W sklepach jest wiele różnych kolorów tapet pod muremW sklepach jest wiele różnych kolorów tapet pod murem

Jasne kolory tapet pod cegły nie znajdziesz, poza tym, że tworzyć je samodzielnie. Najważniejszym czynnikiem przy projektowaniu pomieszczenia tapetą z cegły, to kolor tapety. Wspólne kolory spektrum światła jest biała tapeta. Biała tapeta z imitacji cegły uniwersalny, może być stosowany do wklejania każdego pomieszczenia. Szara tapeta 3701 z białym odcieniem też wszechstronny i dobrze wizualizowane z resztą kolorów. Szczególnie piękny biały wygląd tapety pod cegłą z jasnymi elementami odróżniającymi wnętrza: obrazów, malowideł ściennych, roślin doniczkowych, dekoracji i elementów konstrukcyjnych. Z jasnych, odważnych elementów dekoracyjnych, biała tapeta dla cegieł są idealne wyraz dziecięcego pokoju iw łazience. Z ciemnych odcieniach tapetę pod cegły, najbardziej powszechne i popularne są tapety w kolorze czerwonym i brązowym, często są one nie do odróżnienia od naturalnych murem starając się nie dotykać.

Tapety do malowania pod cegłą

Tapeta na murze można wybrać do malowania, a zatem może być przez kilka lat dłużej, aby przedłużyć ich żywotność, a najbardziej jest to, że mogą w każdej chwili zostać przemalowany na kolor chcesz.

Papieru, tworzyw sztucznych i włókniny tapety pod cegły mogą być malowana, farba do tego celu:


 • Akrylowych;
 • lateks;
 • Farby na bazie wody.

Tapety do malowania pod cegły korzystne, że w każdej chwili mogą być barwione na kolor, który chceszTapety do malowania pod cegły korzystne, że w każdej chwili mogą być barwione na kolor, który chcesz

W zależności od materiału, tapety, techniki malarskie i materiały są do tego.

Wszystkie rodzaje tapet być kolor dopiero po całkowitym wyschnięciu Po ​​sklejeniu, inaczej farba nie będzie podejmować i tapety będą zepsute.

tapety papieru malowany po całkowitym wyschnięciu, jeśli malowane tapety naklejane kilka lat temu, należy je zagruntować. Po startera, można przystąpić do koloru, przy użyciu farby na bazie wody, który jest najbardziej odpowiedni do barwienia papieru tapety. Malowane tapety rolka papieru, począwszy od narożników do barwnika atramentu ustanowioną na ścianie dobrze. Jeśli ściana nie dostał żądany kolor po pierwszym obrazie, można przemalować go ponownie. Tapety winylowe nie być w stanie podać żądany kolor po pierwszym barwienia, muszą być pomalowane kilka razy, w zależności od koloru. Do malowania tapety winylowe stosowane farby lateksowej. Włókniny tapety pod murem malowane są farbami lateksu.

Jak pokleit tapety w postaci muru pod malowanie

Tapety, które naklejane zwykłych tapet, nie może wytrzymać procedury barwienia.


Malowania tapety trzeba przykleić specjalny klej, który:

 • Dobry materiał jazdy i ściana;
 • Ostrzega odstępu od powierzchni ściany;
 • Zapewnia szczelne łączenie tapety do ściany.

Do klejenia tapety do malowania sufitu w tapet, można dodać PVA klej do tapet silniejsze sprzężenie do malowideł ściennych.

Pod obrazem najlepiej jest wybrać tapety winylowePod obrazem najlepiej jest wybrać tapety winylowe

Najlepiej jest użyć winylu tapetę na podłożu włókniny, ponieważ są one przeznaczone do barwienia farby i uczynić bardziej niż 10 zabrudzenia farby.

Tapety pod białej cegły we wnętrzu

Imitacja cegły na białej tapecie jest bardzo korzystny wygląd, te tapety można przykleić w dowolnym miejscu w domu, w każdej instytucji publicznej, w studiu, w salach. Ale tapety do muru białego, wymaga przestrzegania pewnych dodatkowych informacji we wnętrzu, tak, że pokój nie jest połączone w jedną białą plamą.

reguły

 1. Meble biały tapeta ceglanego muru należy wybrać ciemne kolory, aby stworzyć kontrast pomieszczenia;
 2. Te wewnętrzne dane jak obrazy, malowidła ścienne, kompozycje kwiatowe, rośliny domowe powinny być jasne;
 3. Jeśli to możliwe, korzystać z mebli i innych rzeczy, wnętrze z materiałów naturalnych.

Tapety z muru białego kleju jest najkorzystniejsza w ciemnych pomieszczeniach, aby dać im więcej zasięgu.

Tapety z wzorem cegły na terenie

Wybierając wzór tapety z cegły, można zacząć wątpić, i czy są one odpowiednie dla danego pokoju? Z pewnością może on działać, jeśli oni wybrać odpowiedni kolor, rodzaj oświetlenia i wklejony nad obszarem pokojowej. Kolor światła tapeta cegła wszechstronny, tapety nadaje się zarówno do domu i biura oraz budynkach użyteczności publicznej.

Tapeta ciemne tony są połączone pod cegły w każdym wnętrzuTapeta ciemne tony są połączone pod cegły w każdym wnętrzuCiemny cegła tapety klej nie może znajdować się w następujących obszarach:

 1. Pokój do wypoczynku i rekreacji;
 2. W sypialni;
 3. W łazience.

Ciemne odcienie tapeta cegła pasuje do każdego wnętrza właściwej kombinacji z meblami, ale bardziej nadaje się do pomieszczeń, hal, pomieszczeń mieszkalnych, w kuchni.

Kiedy twórcze podejście projektowe do projektowania pokoju z tapety cegły, możliwe do osiągnięcia harmonijnego Rodzaj pokoju z ciemną tapetę, nawet pod cegły.

Tapety pod połączeniu z cegły z drugiej tapety

Tapety pod cegły łatwo łączone z innymi tapety. Tło, wzorzyste, ozdobne, wszystkie tapety są doskonałe połączenie z innymi rodzajami tapetę.

Eksperymentując z kombinacji cegły tapety z zwykle, trzeba pamiętać kombinacji zasad:

 • Światło tapety pod cegły łączy się z ciemności;
 • Ciemne cegły tapeta nadaje jasne zwykłe tapety;
 • Barwne konwencjonalny tapety białą cegły.

Jeżeli stosuje się jako tapeta cegła dekoracji nisz w ścianie zabezpieczenia skarpy, ścian nośnych, jak również wszelkie inne tapety do wykorzystania jako podstawy do ścian pomieszczenia, w pokoju okaże się doskonała.

Tapety pod cegły mogą być łatwo łączone z innymi tapetyTapety pod cegły mogą być łatwo łączone z innymi tapety

Cienkie ściany papieru nie zostaną połączone z masywną teksturą tapety, dlaczego połączenie cegły tapetę, trzeba rozważyć tapety materiałów.

Teksturowane tapety pod cegły

Teksturowane tapety pod cegieł na ścianach bardziej naturalny wygląd, niż gładkie, za pomocą efektów wizualnych fundamentów pomocy, tapety transmitują naturalnym wyglądzie cegły w murze ściany.

Imitacja teksturowane tapety mogą być różne:

 • nowoczesny;
 • Kamień dekoracyjny;
 • Czerwona cegła.

Tłoczone tapety pod cegłą w porównaniu z obecnym murze mają wielkie zalety. Tapety niższej cenie, bardziej wygodne do pielęgnacji, uważając, aby klejenia niż cegły niosek.

Wybór oczywiście dla właścicieli, ale tłoczone tapety na sto procent otrzymuje naturalnej postaci muru.

Pełna Cegła może być przeniesiony z teksturą tapetyPełna Cegła może być przeniesiony z teksturą tapety

Tapety winylowe na cegle

Tapety winylowe z imitacji cegły używane w projekcie są bardziej prawdopodobne niż w przypadku innych rodzajów tapet, ponieważ mają przewagę.

a mianowicie:

 • Lepiej jest iść do ściany, gdy klejenie;
 • Bardziej naturalnie niż druga cegła tapety;
 • Można zmienić kolor do innych kolorów do 10 razy.

Cena winylu tapety pod cegły dla rolki jest wyższa od ceny papieru i nietkanego zwoju. Tapety winylowe pod cegły na podłożu papierowym z Holandii lepsze i bardziej naturalne.

Na gospodarkę, budżet, zyski klejenie tapety winylowe na podłożu z włókniny.

Tapeta na murze (wideo)

Tapety pod muru mogą być z powodzeniem stosowane w projektowaniu przestrzeni publicznej, a także w projektowaniu pomieszczeń w domu lub w mieszkaniu, ale także ekonomiczne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na cegle z naturalnej cegły we wnętrzu.

Tapety pod cegły (foto)

15908137329309871499977638340BELYE-oboi-pod-KirpichKakieoboidljakuhniluchshe04Kirpich-v-interere-21maxresdefaultoboikirpich3oboikirpichnayastena-9

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 7

Adblock
detector