Tapeta w stylu Prowansji: 6 pomysłów na projekt wnętrza – nwhistorycourse.org

The BlogW stylu Prowansji korzystnym tapetę ze względu na fakt, że materiał jest przyjazny dla środowiska, istnieje ogromna różnorodność figur, wzory, kolory, teksturyW stylu Prowansji korzystnym tapetę ze względu na fakt, że materiał jest przyjazny dla środowiska, istnieje ogromna różnorodność figur, wzorów, kolorów ścian fakturOtdelke w stylu Prowansji zapłacił dużo uwagi. Oczywiście, w tradycji Provence wieku ściany pokryte tynkiem lub malowane, ale projektanci dzisiaj wolą nadal tapety. Lepiej nie wybierać papieru i tkaniny tapety z drobnym drukiem w formie kwiatów. Jeśli chcesz coś specjalnego lub nietypowe, możliwe jest przeprowadzenie tapety wykończenia wykonane starego tynku lub murze. Tkanina ta może być z powodzeniem łączyć z elementami dekoracji, zasłon, mebli i akcesoriów.


Wielu ludzi dzisiaj starają się wyposażyć jedno z pomieszczeń w domu w stylu Prowansji. I pomimo tego, że sama nazwa, trendy styl pochodzi z głęboko we Francji, jest idealnym miejscem dla miłośników romantyzmu, czułości, a także miłośników miejskiego ozdobą, mieszkańcy marzą codziennie budzić się pełne siły i energii.

Tapety Provence Sypialnia

Bardzo często, tapety w stylu Provence znajduje się w sypialni. I nie ma w tym nic dziwnego, bo styl oddaje delikatność, romans, spokój.

Szczególne cechy stylu Prowansji, można zaliczyć:

 1. Obecność we wnętrzu odcienie pościel;
 2. Obecność w konstrukcji pomieszczenia motywy kwiatowe, wzorów;
 3. Obecność tekstylnym wnętrz, elementy porcelanowe;
 4. Obecność kurtyn (kurtyny kwiatach);
 5. Obecność dużych okien, dobre oświetlenie jest ważne;
 6. Przewaga wszystkich naturalnych materiałów głównie drewno, kamień.

A czego nie spokój i relaks niezbędne do przyjemnego pobytu zdrowe i pełne snu?


to jest bardzo ważne dla stylu Prowansji, wszystkie elementy z pokoju połączonego ze sobąto jest bardzo ważne dla stylu Prowansji, wszystkie elementy z pokoju połączonego ze sobą

Jeśli rodzina zdecydowała się wyposażyć sypialnię w stylu Prowansji, eksperci radzą, aby stosować się do niektórych zaleceń:

 1. Gdy podłoga urządzenie może być korzystne jaśniejsze laminat leżenia lub dywanów tony.
 2. Jak najbardziej zbliżone do kierunków stylu prowansalskim pomóc jasne tapety z małym kwiatowym nadrukiem.
 3. Idealny suficie powinien składać się z nielakierowanych białych płyt drewnianych. Dla bardziej przekonujące, które można umieścić na belkach stropowych z drewna.
 4. Ważne jest, aby używać we wnętrzu wielu starych elementów drewnianych, sztucznie wieku lub antyków.
 5. Okna muszą być otwarte, to najlepiej używać cienką zasłonę, konieczne jest, aby zrezygnować z ciężkich zasłon ponurych.

Przy prawidłowej konstrukcji sypialni będzie mieć przyjemny odpoczynek. Ważne jest, aby nie przeciążać przestrzeni, nie powinno być niczym zbędny.styl atrybuty: tapety na ścianie Prowansji

Decydując się zrobić tło w sypialni lub w wiejskim stylu Prowansji, w każdym przypadku ograniczona do materiału wykończeniowego. Nie możemy zapominać o istotnym atrybutem każdej sypialni - łóżka. Sleeper kanapa w stylu Prowansji musi być metalowy lub w całości z drewna. Pościel jest również konieczne, aby starannie wybrać. Należy wybrać stonowane kolory z plisami i haftu. Projektanci powinni zainstalować stoliki, który zaprezentuje nie tylko światło nocy, ale również wszelkiego rodzaju drobiazgi.

styl Wizytówka Provence jest antyczne meble drewnianestyl Wizytówka Provence jest antyczne meble drewniane

Dobrze, jeśli meble będą:

 • zadrapania;
 • rozdrobnione;
 • craquelure;
 • Tunele, pokryte woskiem i polskim.

Jeśli znajdziemy prawdziwe meble prowansalskim jest trudne, możliwe jest, aby zorganizować konwencjonalnego zestawu słuchawkowego. Potem z kolei należy umieścić wszystkie rodzaje informacji w tekstyliów, akcesoriów i elementów dekoracyjnych.

Stylowe wnętrze: tapety i kraj Prowansji

Tapeta w stylu kierunku kraju, według ekspertów w tej dziedzinie są blisko spokrewniony z tkaniny w stylu Prowansji.

styl kraj nie jest tak popularne w aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, zwykle wybiera się do kuchni.

Korzenie stylu w Anglii. W dosłownym tłumaczeniu oznacza kraj - wioskę. To również jest podstawą do projektowania pokoju w tym kierunku stylu. Jednak, aby myśleć, że tapeta w stylu kraju przeszła tylko brytyjski smak źle, są dobrze połączone piękne krajobrazy wiejskie i tajemniczej dzielnicy.

Do wnętrza w stylu country charakteryzuje delikatnych pastelowych kolorach, delikatnych odcieniach całymDo wnętrza w stylu country charakteryzuje delikatnych pastelowych kolorach, delikatnych odcieniach całym


Tapetowanie styl kraj może być nie tylko w kuchni, kończąc dozwolony:

 • Oryginalne dzieci;
 • Ciekawy salon;
 • To może być przyklejony na korytarz.

Jest to bardzo ważne w projektowaniu wykorzystania przestrzeni kwiatowych i roślinnych elementów.

Wybierając zasłony na tapetę Prowansji

Napraw w mieszkaniu - to jest bardzo ważne, ale wybór zasłon z powłoką wykończenie ścian musi być również prowadzone ze szczególną uwagą. Zasłony nie tylko ozdobić okno, ale także, aby ukryć komórki hydraulika, baterie, rury.

Ponadto zasłony muszą być połączone z:


 • tapety;
 • Podłogi;
 • Sufit pokrycia;
 • Umeblowane.

Przy wyborze firany, zasłony, firanki jest ważne, aby uwzględnić ogólny styl mieszkanie lub pokój jednoosobowy. Na przykład, jeśli ogólny styl - minimalizm, zasłony nie powinny wybierać małą kwiatowym nadrukiem. Harmonia musi zostać utrzymane. Te zasłony są idealnym rozwiązaniem dla stylu Prowansji.

Projektanci przy wyborze zasłon kierują się prostą zasadą, jeśli jasne tapety, zasłony powinny być bardziej ciche tony i vice versa.

Na styl Provence charakteryzuje się wykorzystaniem tkaniny lekkiej, wszelkie nieporęczne i ciężkie zasłony ponure zasłonyNa styl Provence charakteryzuje się wykorzystaniem tkaniny lekkiej, wszelkie nieporęczne i ciężkie zasłony ponure zasłony

Styl charakteryzuje się czułością, lekkości, przejrzystości. Jeśli trudno jest dokonać wyboru, można skorzystać z opcji uniwersalnej - kupić zwykły zasłony. Ważne jest również, aby nie mylić z teksturą tkaniny, stylu prowansalskim, jak zostało powiedziane, że nie może wziąć masywnych, ciężkich tkanin. Zasłony powinny być wykonane z materiałów naturalnych i do przesyłania światła nieważkości. Materiał, z którego wykonane zasłony powinny być przyjemne w dotyku i nie powinny być zelektryfikowana, aby przyciągnąć kurz.

Wybór tapety w stylu country i Prowansji - jest doskonałym rozwiązaniem, ale ważne jest, że wszystkie inne elementy w pokoju były urządzone w tym samym kierunku stylu.

Tapeta w stylu Prowansji we wnętrzu (wideo)

Po tych prostych reguł wyboru, można stworzyć indywidualny wnętrze choć nie profesjonalnie, ale wyjątkowy.

Piękne tapety w stylu Prowansji (foto)

23df014e3864368fc6f4430ef4870b37c142b869f-13df014e3864368fc6f4430ef4870b37c142b869f9d26afdba79f971b46b028b703f8ceab272-1024x778291462112701904621405062679kuhni-provans-5

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 6

Adblock
detector