Tapeta w kuchni: 4 zdjęć i pomysłów – nwhistorycourse.org

The BlogTapety dla kuchni powinien być dobrany do stylu mebli kuchennychTapety dla kuchni powinien być dobrany do stylu kuchni tapety mebeliVybor teraz ogromny z jednej strony - to jest dobre, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie ten sam swoją wersję. Z drugiej strony, nie zgubić się w tej obfitości? Ale inny trik - można pomylić ze stylem. Na przykład, nie łączą nowoczesną kuchnię, blisko do stylu high-tech oraz wspaniałą jasną tapetę w Dzbanki / filiżanki. Ten ostatni ma szereg Provence i kraju.


Tapety dla kuchni: wzór w stylu prowansalskim

Co to jest styl Farm we wnętrzu, teraz trzeba tłumaczyć coraz mniej. W ciągu kilku ostatnich lat, on inspiruje kolejne właścicieli do naprawy w domu, przy użyciu tych motywów i zasady estetyczne.

Jeśli też chcesz przytulny, ciepły, trochę naiwny kuchnię, to trzeba ten styl. Drewniane meble, być może, rzeźbione lub podobne wstawki dekoracyjne. Obowiązkowa obecność zakładów tekstylnych, słodkich potraw ładnych ... i tapety dopasować.

Kuchnia w stylu Prowansji należy wybrać jasne kolory, tapetyKuchnia w stylu Prowansji należy wybrać jasne kolory, tapety

tapeta nadaje się do stylu z oliwek:


  • Mały kwiat - jest to opcja najbardziej przewidywalne, ale zawsze działa;
  • W celi - nie tylko w bardzo duży, wskazane jest również stosowanie drobnym drukiem naturalne kolory;
  • W Dzbanki / filiżanki / talerzyki i inne „stołowej” obraz;
  • Zwierzęca natura, zdjęcia mogą być nieco naiwne, ale zawsze ciepły i uroczy.

Kolory Tapeta - naturalny, naturalny. Delikatny cytrynowy, niebieski dzwonek, pola lawendy, bzu, róży, zielone wiosenne drzewa, itd.

Tapety na małej kuchni: projektowanie, stylu rustykalnym

Mały Sam kuchnia nie jest związane ze stylem country. Ale jeśli chcesz, aby w jakiś sposób pokonać mały metraż, rozjaśnić ten fakt w kierunku „mały, ale słodkie”, lepszego kraju niż można sobie wyobrazić.

Kraj - rustykalną prostota, naturalność, w którym wiele duszy, ciepła, akceptacji naturalnego życia. A co się stanie, jeśli trzeba odtworzyć środowisko zależy od kilku czynników, z których jeden - ściany wklejanie.

Mała kuchnia w stylu country może pokonać koloru tapetyMała kuchnia w stylu country może pokonać koloru tapetyTapeta w stylu kraju:

  • Jest dość cichy wyciszony odcieni;
  • Ta przewaga barwników naturalnych odcieni - brązowy, zielony, terakoty, piasek, niebieski, jasnożółty, itp.
  • Ta tapeta wzór imitujący naturalne materiały - kamień i drewno, na przykład.

Cóż, w tonie tapety pożądane, aby wybrać i meble, to zwykle drewniane meble, być może, drewniane belki na suficie (jeśli przestrzeń pozwala). Podłoga jest ułożone z kamieni ozdobnych i płytek może być, a czasami dostrzec ostre drewniane deski.

Urządzona w stylu rustykalnym jest też często używane średnich komórkę, motywy roślinne, tapety z wizerunkiem owoców i jagód, a także zwykłych wiejskich sztućce.

Tapetowanie w projektowaniu kuchni botaniki

reprodukcje w wystroju kuchni - to nie wszystko, co modne, jest to raczej specjalne estetyka, twierdząc klasykę. Uważa się, że miłość taka „naturalnych” wtrącenia spowodowane nostalgię wiecznego obywateli freestyle podmiejskiego życia. A próba jakoś naprawić sytuację.

drukuj Botaniczny może być stosowany na zdjęciach, ale można w wzorów tapet. Tapety z obrazem rośliny są idealnymi wielbiciele eko-styl we wnętrzu.

Kwiatowy tapety w botanice stylu będzie wyglądać świetnie w kuchniKwiatowy tapety w botanice stylu będzie wyglądać świetnie w kuchni

Co się dzieje z obrazem kuchni w tym przypadku:

  • Greens drukuje natychmiast sprawia, że ​​pomieszczenie bardziej dynamiczny, ale bez jakiejkolwiek agresji i wyrażania jej;
  • Sytuacja jest pozbawiony urzędu, do którego grzech współczesne wnętrza kuchni, a staje się miękka, do domu;
  • A jeśli można odebrać tekstylia dopasować tapetę, nie dostaniesz kuchnię i dzieła sztuki.

Nie należy przyjmować tapety z bardzo drobnym drukiem botanicznego - pomijam prowansalskim. Wręcz przeciwnie, być śmiały i duże zakłady na tapecie jest bardzo interesująca, aby przekształcić kuchnię.


Tapety do kuchni w stylu minimalistycznym

Minimalizm - relaks dla perfekcjonistą. Jeśli nie są skłonni do sentymentalizmu we wnętrzu, może minimalizm - to jest dokładnie to, czego potrzebujesz.

Dla stylu minimalizmu powinien kupić jasny tapety i dźwięki bez zdjęćDla stylu minimalizmu powinien kupić jasny tapety i dźwięki bez zdjęć

Ten styl głosów dla maksymalnej wolnej przestrzeni, gdzie meble - absolutne minimum. Oznacza to, że nie częściej niż kupił gotowe meble, a patrząc na systemie modułowym, w którym można odrzucić wszelkie zbędne.

Jak na tapecie, to tutaj to idzie bez ozdobników. Otrzymasz praktyczne, zmywalne tapety, które będą idealnym tłem dla tej kuchni. Nie barwność, żadnych obsesyjne drukuje żadnych zaległych faktur. Bardzo prosty tapeta, być może, do malowania, jasnych kolorach matowych. W przypadku drukowania kompromis - słaby, słaby.

tapety dla małej kuchni (wideo)


Przy wyborze tapety, oceniać ich praktyczność jest dla kuchni i myślę, że tam jest tło dla pomieszczeń, w których i tak fizycznie może czuć się zmęczony i chcesz się zrelaksować.

Udane wybór!

Tapety w małej kuchni (zdjęcia)

2581155412721734143184728834576fb8089396d746402537c8e41bec40f486d1e53f5d0c7434b5b4Celia

Leave a Comment

Your email address will not be published.

26 + = 36

Adblock
detector