The BlogUmeblowane naszą garderobę w hali, trzeba myśleć z wyprzedzeniem miejsca projektowania i znaleźć praktyczne meble zestawUmeblowane naszą garderobę w hali, trzeba myśleć z wyprzedzeniem miejsca projektowania i znaleźć praktyczne meble zestaw
Co ciekawe, jeśli możesz poświęcić na ubrania i buty oddzielnym pomieszczeniu. Niestety, nie każdy może sobie na to pozwolić. Zazwyczaj szukać miejsca do rachunków opatrunkowych, biorąc takie niezbędne metrów od innych pomieszczeń. A następnie w szafie korytarzu staje się wyjście i właściwe rozwiązanie tego problemu, odpowiednio, najważniejsze pytanie brzmi: jak to wszystko umiejętnie zaplanować i zorganizować?


Wygodne garderoby w korytarzu: meble i umieszczenie jej

Dość typowe miejsce do zainstalowania halę dressing: to gospodarze i goście opuszczają mieszkanie odzież, obuwie i nakrycia głowy. Korytarze są niejednoznaczne i planowania strefy tajemniczych miejsc: są albo zbyt duże lub zbyt małe lub wąskie z nisz.

W garderobie przy wejściu istnieją zalety:

 1. Wszystkie niezbędne rzeczy są w zasięgu ręki bezpośrednio przy wyjściu. Sam Hall uniknąć bałaganu;
 2. Dodatkowe funkcje obejmują szafa nie jest w stanie przechowywać sezonowe ubrania i buty. Szafa zawsze jest miejsce dla stuff biznesowych i przydatnych narzędzi, takich jak miotła, mop, szmaty, itp Zdalna sygnalizacja lub licznik również mogą być ukryte wewnątrz.

Wybierz opatrunek na sali powinien być oparty na wielkości i funkcji pomieszczeniaWybierz opatrunek na sali powinien być oparty na wielkości i funkcji pomieszczenia

Jeżeli pełny garderoba w przedpokoju nie możesz znaleźć miejsca, ale jest nisza, można łatwo umieścić w szafce niszowej i sam przejazd jest przestrzenią opatrunek. Trzeba tylko powiesić tam kilka luster i umieścić puf.

Znajdź miejsce w garderobie może być, w zależności od wielkości sali:


 1. Niewielki korytarz - nie może być szafa szafa przestrzennego szerokości sufitu z jednej strony sali na drugą. Wewnątrz można ukryć stojak na buty, półki na rzeczy, i wiele innych;
 2. Duży hol wejściowy - dla takiej opcji musiałby odgrodzić części pomieszczenia, można nawet uchwycić okno. półki na buty można umieścić pod parapet okna, drzwi przesuwne zrobić lepiej, tak, że będzie zaoszczędzić miejsce;
 3. Korytarz długi i wąski kształt może być jeden dla opatrunku. Wzdłuż ściany szafki umieszczone są, ale wręcz przeciwnie - tafty lub ławki. Jeśli korytarz jest szeroki, szafki umieszczone po obu stronach.

Wbudowane meble jest tańsze mieszkania, więc budując szafę w niszy, nie ma potrzeby, aby utworzyć ramkę zewnętrzną umieszczane tylko drzwi coupe w górnej części otworu.

Rogu szafa w przedpokoju

Korytarz z dużych powierzchni odpowiedniej narożnej garderoby, wewnątrz którego może zostać umieszczony z dużą Wieszaki, półki, szuflady, etc. Sama konstrukcja nie wygląda zbyt masywny, więc tworząc go, trzeba dostarczyć do otwartych i zamkniętych obszarów.

Dressing formy narożne doskonale pasuje do wnętrza małego korytarzaDressing formy narożne doskonale pasuje do wnętrza małego korytarzaMinimalna przestrzeń przeznaczona na szafę narożną, 3 powinny być m2..Dazhe obszar ten jest bardziej przestronny niż zwykłą szafę.

Warto zastanowić się warunki konieczne zainstalowanie róg dressing:

 1. Tworzenie projektu przestrzeni, konieczne jest, aby podzielić go na dwie części. Jedna z nich będzie zainstalowana półki i szuflady, z drugiej - pręt do wieszaków;
 2. Drzwi przesuwne muszą wybrać czy akordeon. Drzwi przesuwne w szerokości całej szafy będzie doskonale pasować do wystroju wnętrz. Mogą być wklejony tapety piękne zdjęcie lub zorganizować lustra;
 3. Jeśli planujesz mały kącik szafie, nie sprawiają, szaf i regałów bez drzwi, aby zaoszczędzić miejsce. Mały opatrunek są dobre, ponieważ są one umieszczone tam, gdzie nie jest zdolny szafie.

W szatni należy prawidłowo umieścić półki, regały i szuflady, bo porządek i łatwy dostęp do rzeczy - to jest po prostu coś, co odróżnia go od szafie śmieci.

Indywidualne meble do przedpokoju: Szatnia zwyczaj

Kupując meble do szatni na zamówienie, można od razu myśleć o jego treści, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb. Nie mogą być różne konfiguracje regałów, różnego rodzaju półki na buty, komody, lustra, haki, regały i inne.

korytarz garderoba można kupić w specjalistycznych sklepach lub zrobić to na zamówieniekorytarz garderoba można kupić w specjalistycznych sklepach lub zrobić to na zamówienie

Ważne jest, aby wybrać dobre oświetlenie wnętrza. Jest to konieczne z wyprzedzeniem, aby wziąć pod uwagę punkt instalacji lub pivot mocowań sufitowych, jak również wbudowany w podświetlenie, a tylna ściana z półkami.

W szafie na zamówienie ma wiele pozytywnych aspektów:

 1. Nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące wielkości i konstrukcji;
 2. Garderoba, można stworzyć dokładnie tuż pod pomieszczeniu;
 3. pomysły na projekty w pełni dostosowane do budżetu. Najpierw ustalić cenę, a następnie generujemy;
 4. Dobór materiałów wypełniających i kształtek wystąpi wcześniej. Kupujący sam decyduje o ostatecznej jakości produktu przy pomocy specjalistów;
 5. Jest możliwe, aby stworzyć ekskluzywny materiał.

W przypadku wyboru materiału, to najwygodniejszy system pamięci masowej może stać się garderoba wykonany z płyty wiórowej. Jest to niemożliwe, aby zmienić na półkach, ponieważ są one stabilne ramy i uczynić regały, jak również płyt wiórowych nie tolerują wilgoci, jednak i zalety tego materiału jest wiele. Materiał ekonomiczne oszczędności na wyposażeniu jest również dostępna. Pozwalając na otwarcie, można zakupić dodatkowe akcesoria dowolny. Wszystkie przedziały są oddzielone od siebie, ponieważ każdy wyznaczony przegród pomiędzy półkami.

Mesh dressing i sos z metalowymi półkami pozwalają zmienić i są uniwersalne. Są one odporne na wilgoć. Minus jest wysoki koszt produktu.

Użyj szafy: szafy w przedpokoju

Często w korytarzach można znaleźć na wpół zapomniana, gdyby nie niewykorzystane i zaśmiecone szafie. To może być doskonale wykorzystane do swoich potrzeb, ale najpierw powinien ocenić jego stan.


Opatrunek - to świetny sposób, aby szybko i zwięźle ukryć buty i ubraniaOpatrunek - to świetny sposób, aby szybko i zwięźle ukryć buty i ubrania

Przed wprowadzeniem opatrunek w szafie muszą być:

 1. Spiżarnia zwolnienie niepotrzebnych rzeczy, to musi być całkowicie pusta;
 2. Umieścić w dobrym stanie ścian: muszą być wyrównane. Następnie można ustawić wbudowane meble;
 3. Podłoga musi być wypoziomowana, umieścić pokrywę. Jeśli garderoba jest mało miejsca, ludzie będą ubierać się na podłodze, więc to musi być wygodne i komfortowe dla stóp;
 4. Radzić sobie z sufitu. Nie ma znaczenia, co to będzie: podwieszane, malowane lub wklejony tapety. Przede wszystkim musi on zawierać dobre oświetlenie.

Ogrzewanie podłogowe nie jest konieczne, ale stan pożądany do szatni. Buty i mokre ubrania wyschną szybciej, jeśli są dostępne.

Ergonomia we wnętrzu: szafa w przedpokoju (wideo)

Prawidłowe pozycjonowanie miejsc, w których będą przechowywane ubrania i buty, to gwarancja wygody i funkcjonalności w przestrzeni życiowej dla każdego członka rodziny. Jednym z pierwszych kroków w ten sposób staje się układ szafę i sprzęt, który jest potrzebny do ogromnej przestrzeni, a dla jednopokojowym mieszkaniu. napełniając otrzymaną projekt systemu sprawiają, że wygodny w użyciu, a wszystko będzie zawsze pod ręką, co niewątpliwie ułatwi życie domowników.


Szczegóły: pokój szafa-opatrunek na korytarzu (przykłady zdjęcia)

1 8 16 30110 31ac4ab3-5319-dc3e-f2ff-1a39e533c0fb 84 107 159 2124 3299-53e3456592578

Leave a Comment

Your email address will not be published.

67 + = 75