Szafa urządzenie w korytarzu: 5 pomysłów – nwhistorycourse.org

The BlogSzafa jest jednym z mebli, które powinny być obecne w każdym korytarzuSzafa jest jednym z mebli, które powinny być obecne w każdym korytarzu Tworzenie korytarza projekt płaski czasami nie jest tak proste, jak to może być nieregularny kształt, długie i wąskie lub krótkie i szerokie, ale jeśli inteligentnie podejść do sprawy, a następnie projekt jest najlepszy, wygodny i atrakcyjny wygląd. Zestaw, który zostanie przeprowadzony przez wypełnienie korytarzem, powinna nie tylko pasować do wnętrza, a powinien on być w stanie ukryć zawartość struktury, przekształcić pokój i ukryć swoje wady.


Szafa w przedpokoju: zdjęcie i pomysłów

Meble do domu, to wybrać, w zależności od ich preferencji i cech korytarza.

W małym korytarzu nie umieścić szafę kompaktowy narożnik, który trwa minimum przestrzeniW małym korytarzu nie umieścić szafę kompaktowy narożnik, który trwa minimum przestrzeni

korytarze pomysły mogą być bardzo różne:

 1. Standardowa szafa prostokątny drzwi przesuwne mogą być, a nie jednego, lecz kilka. Duże słuchawki może być również stylowy, jeśli są starannie dobrane zgodnie z stylu pomieszczenia.
 2. Stylowe szafy w formie litery T, czyli innymi słowy, rogu - jest świetnym rozwiązaniem, jeśli w połączeniu korytarzu. Z ich pomocą można wypełnić w rogach, która jest pusta i psują ogólny wygląd.
 3. Trójkątne Zestaw może wizualnie ukryć część pokoju, w szczególności jeśli są nierówne ściany i sufit.
 4. Trapezowe słuchawki - to szafa że nie powinno się wybierać do Chruszczowa, gdyż jest otwarta część półki po bokach, mogą być płaty.
 5. Bardzo modne szafy promień, które są uważane za najbardziej funkcjonalny.

Do szaf korytarze nie tylko wygodne, ale także piękne, konieczne jest zaprojektowanie fasady ozdobione były nowoczesne technologie i zgodnie ze stylem wnętrza pokoju.


Sporządzanie przedział Szafka na korytarzach i wystrój elewacji

opcje wykańczania może być ogromna ilość.

Jako dekoracja na szafę idealny neony na półkachJako dekoracja na szafę idealny neony na półkach

I możliwe jest, że można wybrać rodzaj kombinacji drzwi: 1. Matujący, który korzysta z piasku maszyna strzałowa - to kosztownych sposobów na wykończenie, ale można uzyskać niezwykły i oryginalny wygląd, a nie tylko meble, ale również cały pokój. Piaskowanie jest stosowana do lustra i szklane drzwi.
 2. Bardzo piękne szafki, w których te drzwi są wykonane ze szkła, zwłaszcza jeśli szkła akrylowego. Jest to powłoka może być łatwo pokryte farbą, artystycznego malowania lub drukowania zdjęć, wybierając poszczególne wzory lub oryginalny rysunek.
 3. Nie mniej interesujący wygląd szafka z drzwiami, gdzie malarstwa witrażowego szkła. Ta metoda zdobienia bardzo trwałe, odporne na ścieranie i twórcze. Ornament wybranej kolejności.
 4. Dokonując tej witraż jest wart o wiele dużo, i to lepiej wybrać gotową tkaninę, ale nie fałszywy, jak to kopie krótkotrwałe, a czasem mogą pojawić się pęknięcia, frytki lub zadrapania.
 5. Jeśli korytarz jest urządzony w nowoczesnym stylu, a chcesz wizualnie zwiększyć przestrzeń, należy dać pierwszeństwo nadal drukuje. Drukowanie może być stosowany nie tylko do lustra lub szklanej powierzchni, ale również na wiórowych i MDF.

Nowoczesne technologie pozwalają na przeprowadzenie rysunki jak najdokładniej, oczywiste i jasne, tak, że nie tylko pokój, ale także zestaw grał z nowymi kolorami.

Optymalna szerokość szafy w przedpokoju

Hall - miejsce, gdzie ulice po rozebrać i strój przed nią, a zatem nie powinno być zbyt duże i szczególnie przestronne. W zależności od wielkości pomieszczenia, model szafy wybrane, w szczególności mogą to być dwa lub trzy-drzwi-drzwi wymienione elementy modułowe.

Wybierając szafę w przedpokoju, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na takie kryteria jak:

 • szerokość;
 • głębokość;
 • Wysokość.

Szerokość przesuwnych szafy muszą być wybrane na podstawie rozmiaru i stylu sali, w której został on utworzonySzerokość przesuwnych szafy muszą być wybrane na podstawie rozmiaru i stylu sali, w której został on utworzony

Niektórzy ludzie zaczynają szybko przerzucać magazynów mody, które dotyczą rozwiązań znanych projektantów. W rzeczywistości, kierując nimi jest możliwe, ale trzeba najpierw ocenić rzeczywisty rozmiar pokoju do nabytej mebel nie wygląda zbyt pretensjonalne i nieodpowiednie.

Eksperci zalecają zainstalowanie w płytkim korytarze, wygodne i, co najważniejsze, kompaktowa szafka, wskazane jest tylko do przechowywania odzieży.

Przed zakupem mebli powinny stanowić wstępny szkic przyszłej struktury, ze wszystkimi cechami korytarzu, takich jak jego wad, oświetlenie, kształt i konfigurację. Przeciętny rozmiar korytarze coupe nie może przekraczać głębokości ponad pół metra wysokości, oczywiście, tuż przy suficie, a szerokość nie powinna robić im więcej niż 1200 cm. Taki idealny zestaw doskonale wpisuje się w korytarzu, nie zepsuje jej rodzaju, a w tym przypadku nie spowoduje dyskomfortu ruchu.

Ważne jest, aby pamiętać, że produkcja szafy na zamówienie, pomiary muszą być przeprowadzane przez ekspertów, nie mylić z wymiarów produktu, ponieważ najmniejsza niedokładność może kosztować uszkodzenia wewnętrzne, i, na przykład, bolerka nie powiesić. Jeśli projekt nie jest linią prostą, a widok z szafy szafy, wymiary produktu na wysokości może być ograniczona. Tylko szafy są montowane w suficie, gdyż wymaga instrukcji instalacji.


przedpokój z szafą: produkty na miarę

W zależności od kierunku, w którym znajduje się ta szafa wybranego, na przykład, długi i krótki, kwadratowym lub prostokątnym, jest konieczne, aby nadać pierwszeństwo określonej postaci produktu, jak to wcześniej wspomniano. Ponadto, należy zauważyć, że korytarze z takimi słuchawkami przedziału mają wiele zalet, ponieważ z powodu takich mebli może stworzyć modne wnętrza.

Zaleca się, aby kupić ubrania, wyposażony w lustrze na drzwiach przesuwnychZaleca się, aby kupić ubrania, wyposażony w lustrze na drzwiach przesuwnych

A także:

 • Wizualnie zwiększyć przestrzeń pokoju, jeśli umieścisz na fasadzie produktu trójwymiarowego obrazu;
 • Wybierz postacie elita korytarz dekor, na przykład konstrukcja ściany obbit sztucznej skóry;
 • Zrobić miejsce, co jest bardzo wygodne, a to nie jest zatłoczone z półkami;
 • Wyeliminowanie zbieraniną szafka do salonu, komoda i obuvnitsey.

Szafy są bardzo przestronne, zwarty i atrakcyjny dla oka. Są one wykonane w innej formie, dopasowanie i wykończenie, ale ze względu na ogromną ilość wyborów. Każdy producent ma swój katalog mebli, z których można zamówić produkty włoskie i francuskie z własnymi preferencjami.


Mam wybrać gotowe szafy w korytarzu

Wcześniej, na rynku można znaleźć gotowe szafki, standardowe i klasy ekonomicznej. Przykłady nie są zbyt jasne, a wybór był daleko od świetne. Obecnie nadal istnieją zakłady, które produkują standardowe dekoracji wnętrz do sali i innych pomieszczeń, ale mają swoje wady.

a mianowicie:

 1. Nie można wybrać produkt do swoich potrzeb.
 2. Trzeba kupić nie jest produktem wysokiej jakości.
 3. Meble nie jest bardzo trwały, a czasami nie spełnia wymagań nabywców.

szafa gotowe warto kupować w przypadku, gdy dany model jest odpowiedni kolor i kształt do przedpokojuszafa gotowe warto kupować w przypadku, gdy dany model jest odpowiedni kolor i kształt do przedpokoju

Znacznie lepiej, aby dać pierwszeństwo do szaf przesuwnych drzwi na zamówienie, ponieważ istnieje możliwość, aby wybrać kolor i materiał.

A także:

 • Z lub bez wzoru;
 • Wpuszczone lub korpus;
 • Sposób otwierania drzwiczek;
 • Wypełnienie wewnętrzne;
 • wymiary;
 • Wystrój.

W 2017 roku, trend pójdzie to do szafy na zamówienie, jako projektantów dużo pomysłów i zrobić zwykłe korytarze Chruszczow bardziej przyjemny pobyt i multi-funkcjonalny, konieczne jest, aby wybrać oryginalny model, który może sprawić, że hala stylowe, modne i nowoczesne.

Biała szafa w przedpokoju

Szafa na korytarzu jak lodówki do kuchni. Jest on integralną częścią, ale w złym wyborem mebli może znacząco zepsuć wygląd sali. Na dzień dzisiejszy za bardzo interesującą opcję, aby ustawić biały zestaw w holu i, jak w mieszkaniu, jak iw domu.

Biała szafa wygląda dobrze w hali, wykonane w stylu ProwansjiBiała szafa wygląda dobrze w hali, wykonane w stylu Prowansji

Jasny apartament zawsze miał przewagę nad ciemnymi meblami, a są dość logiczne wytłumaczenie:

 1. Białe szafki, szczególnie, która składa się ze szkła, wyglądają bardzo elegancko i może być korzystne dla szerokiej gamy stylów. Nie należy myśleć, że białe jest sterylny, operacyjnego i urządzenia sanitarne. W rzeczywistości, to ma ogromną liczbę odcieni, a nawet ma ciemny odcień, odpowiednio, mają możliwość odebrać produkt w luksusowym wyglądem i doskonale nadaje się do pokoju dla określonego stylu.
 2. Na ścianie obok białej szafie warto robić kontrast, jeśli meble są sprzedawane na etapie naprawy w korytarzu. W ten sposób będzie można skupić się na wnętrzu iw ten sposób odwrócić uwagę od niedociągnięć korytarza i jego konfiguracji.
 3. Białe meble jest uważana za najbardziej ekskluzywny, luksusowy i elegancki. To był pierwotnie białe szafki zostały zainstalowane w mieszkaniach i domach, które należały do ​​bogatych ludzi. Aby produkt był naprawdę wspaniały, warto zrobić porządek i wyłącznie z drogiego drewna.
 4. Mało kto wie, ale jest za pomocą koloru białego może wizualnie zwiększyć przestrzeń korytarza że często wystarczy. Ponadto, biały kolor nie powoduje agresji, drażliwość, a nie ciśnienie na psychikę, co jest niezwykle ważne.

Mam takie meble i jeden negatywny - i to właśnie ona jest szybko zepsute.

Aby utrzymać halę w zgrabny sposób, a jednocześnie zaskoczyć pensjonat korytarz piękno, mają wiele do starają się przestrzegać czystości w pomieszczeniu.

przedpokój z szafą i otwartą część

W jeden mały korytarz powinien umieścić, oczywiście, jest tylko jeden mebel - szafę.

Jeśli pozwalają wymiary, możliwe jest ustalenie nie tylko zwykłe standardowe kroje i wykonanie:

 • Z kilkoma klapami;
 • Z drzwiami przesuwnymi;
 • Z otwartymi półkami.

Szafa z otwartej części posiada szeroką funkcjonalność i dobre osiągiSzafa z otwartej części posiada szeroką funkcjonalność i dobre osiągi

Co do zasady, szafy z otwartą część ma kształt trapezu, jak wspomniano wcześniej.

Otwarta część może być wykonana w postaci okien, na przykład, ze szklanymi drzwiami, tak jak nie zakurzonych workach i drobne akcesoria. Lub z otwartymi półkami na łatwą obsługę. Szafy z półkami na obu stronach mogą być proste, zakrzywione i kątowe.

Na ogół, obecność półkach nie ma wpływu na wybór formy mebli. Otwarta część szafy dla niektórych może wydawać się ogromną wadę, ponieważ umysł będzie wszystkie rzeczy takie jak rękawiczki, torebki i klucze. Ponadto konieczność utrzymania idealnego porządku na otwartych półkach, które nie zarządzają wiele więcej. Zanim wybierzesz produkt, konieczne jest, aby rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”, i dać pierwszeństwo tym, co będzie przewyższać korzyści. Ideałem jest, aby skonsultować się z doświadczonym projektantem.

Co określa przedział kosztowo szafa w przedpokoju na zamówienie

Nowe produkty w produkcji mebli przyjść z każdym sezonem.

A wszystkie modele są przede wszystkim:

 • wystrój;
 • wielkość;
 • Wartość.

To jest cena wyposażenia wnętrz klienci są zainteresowani najbardziej. Jak korzystać z kalkulatora i obliczyć przybliżoną budżet, który będzie musiał wydać?

Cena szafie zależy od wielkości, wyposażenia i materiałów, która jest wykorzystywana w procesie jego wytwarzaniaCena szafie zależy od wielkości, wyposażenia i materiałów, która jest wykorzystywana w procesie jego wytwarzania

Zazwyczaj koszt zależy od:

 • Złożoność problemu lub, innymi słowy, od pracy, które będą wymagane od kapitana;
 • okres produkcji, ponieważ niektóre wymagają pilnych zleceń, które wymagają dodatkowych opłat;
 • Materiały, z których można wymienić MDF, płyta wiórowa, płyta wiórowa, szkła, metalu;
 • Dekor, na przykład, czy będzie ona stosowana z pomocą nowoczesnej technologii lub ręcznie;
 • wymiary;
 • Liczba sekcji;
 • Gatunek, w szczególności organ lub osadzone;
 • kolor;
 • styl;
 • Wpisz system przesuwny.

Zakup mebli, warto dokładnie rozważyć najbardziej ją każda śruba, każda półka i uchwyt do otwierania.

Szafy w przedpokoju (wideo)

Jedynym sposobem można uzyskać wysokiej jakości, trwałe i, co najważniejsze, trwałe szafkę, która będzie trwać długo i zachwyci ich wygląd bez powstawania wad i zarysowaniami.

Przykłady przedziału sypialnego szafki w korytarzu (fot wnętrze)

0a1bfc030463f2f273f9e028c41ba9d21656ceec33b7849235cd7e933e35dfc86239-27274711340-53fee78870c296032961a647bc78dfe3539b1945cc0231038223

Leave a Comment

Your email address will not be published.

67 − 60 =

Adblock
detector