System mocowania harpun do sufitów podwieszonych: Montaż i świadczeniach – nwhistorycourse.org

The BlogSystem mocowania harpun jest najbardziej niezawodny i łatwySystem mocowania harpun jest najbardziej niezawodnym i prostoyMnogie ludzie wolą, aby montaż podwieszanych sufitów samych. Zanim zaczniesz, musisz znaleźć sposób, aby zabezpieczyć sieci. Najlepszym sposobem mocowania - System harpun. Jest to najbardziej wiarygodne, ale jednocześnie proste. Harpun - płytę, która jest wyposażona w kilka występów. Element ten jest elastyczny i łatwy do różnych manipulacji.


Harpun montażu napięcie sufitowy krok po kroku

Technika montażu harpun odcinek sufit jest prosta. Przed zainstalowaniem takiego systemu, trzeba dokonać pomiarów pomieszczeń i przygotowania niezbędnych materiałów. Pożądane jest, aby wykonywać pomiary za pomocą poziomnicy laserowej.

Z harpuna sufit napinany technologii instalacji będzie w stanie zrozumieć siebieZ harpuna sufit napinany technologii instalacji będzie w stanie zrozumieć siebie

Algorytm harpun montażu sufitu:

 1. Ramę na suficie.
 2. Przymocuj płytę nośną dla oświetlenia peronu.
 3. Cięcie materiału do sieci.
 4. Spawać do wkładania płótno harpuna.
 5. Dołączyć do ścianek profilu aluminiowego. Aby to zrobić, trzeba zrobić na powierzchni gniazda i przymocować profil z kołków.
 6. profil harpuna napełnić. Aby to zrobić, należy użyć zestawu łopatki.
 7. Ustawić tkaniny. Aby to zrobić, należy użyć opalarki.
 8. Włożyć profil dekoracyjne wstawki.

W celu wyeliminowania luki wykorzystuje technologię elastyczną listwę wykonaną z tworzywa sztucznego. Załączyć ten element musi być do wewnętrznej bagietki zęba.

Produkcja i zalety harpun dla sufitów podwieszanych

Produkcja projekt harpun do rozciągania samej tkaniny jest niemożliwe. harpun do produkcji sufitów napinanych odbywa się za pomocą specjalnego urządzenia.


Technologia harpun można wytwarzać wielopoziomowej strukturyTechnologia harpun można wytwarzać wielopoziomowej struktury

System harpun jest wykonany z:

 • Profil. Są to profile z widzialnych i niewidzialnych typów.
 • Folia z polichlorku winylu. To może być błyszcząca lub matowa tekstura. Czasem film ma aksamitną konsystencję.
 • Harpun.

Sufity podwieszane Harpoon technologia montażu ma następujące zalety: 1. Konstrukcja pozwala ukryć wady, komunikacji i okablowanie. Ponadto, technologia harpun umożliwia ustawienie urządzenia oświetleniowe.
 2. Podczas instalacji nie trzeba trymera.
 3. Ze względu na cechy strukturalne harpun, sufit podwieszany ma wysoką wytrzymałość.
 4. Technologia pozwala wytwarzać strukturę wielopoziomową.
 5. Tkaniny, ustawić za pomocą tej metody, to jest łatwe do demontażu.

Harpun odcinek Sposób montażu sufit ma istotne wady. Wadą tej konstrukcji to jego wysoki koszt oraz niezdolność do zamontowania profilu w bliskiej odległości od płyty.

Zainstalować sufity: systemu za pomocą harpuna oraz shtapikovaya

Dla wielu ludzi, chodzi o to, który system jest lepszy: harpun lub shtapikovaya? Eksperci twierdzą, że każdy system ma swoje własne cechy. Przy wyborze metody przyłączenia należy budować od indywidualnych preferencji i budżetu.

Przy wyborze metody przyłączenia należy budować od indywidualnych preferencji i budżetuPrzy wyborze metody przyłączenia należy budować od indywidualnych preferencji i budżetu

Istotną zaletą shtapikovoy systemu ma potrzeby, aby dokonać dokładnych pomiarów. Z tego powodu, nie trzeba czekać, aż system będzie zrobić na zamówienie. Można dokonać szmatki montażu przed prac montażowych.

Ponadto, korzyści z systemu shtapikovoy obejmują:

 • Niski koszt internetowej. Taki system kosztuje kilkakrotnie mniej niż harpun.
 • Szybki pomiar. Przed zainstalowaniem systemu shtapikovoy musi mierzyć tylko długość i szerokość pomieszczenia.
 • Zdolność do kontrolowania stopnia naprężenia wstęgi.
 • Brak ugięcia płótno i braki techniczne.
 • Możliwość montażu rozciągliwych tkanin obrazów.

System wad shtapikovoy można uznać złożoność konstrukcji i instalacji niezdolność do ukrycia komunikacji. Jeśli używasz systemu shtapikovuyu ukryć rury może być tylko za pomocą wyspecjalizowanej podszewką, wykonany z tworzywa sztucznego.

Jeśli chcesz zamontować podwieszany sufit w małym pomieszczeniu prostokątnej konfiguracji, a następnie dać systemu shtapikovoy preferencji. Instalacja będzie kosztować znacznie tańsze. Jeśli chcesz zainstalować w pokoju z nietypowej konfiguracji rozciągniętej płótnie, wskazane jest, aby korzystać z technologii harpuna.

Stretch sufitu bez harpuna z rękami

Metoda Bezgarpunny od montażu jest rzadko używany. Istotną zaletą tej metody - prostota montażu. Set rozciągnięte płótno wykorzystujące bezgarpunnogo metoda może nawet początkującym.


Set rozciągnięte płótno wykorzystujące bezgarpunnogo metoda może nawet początkującySet rozciągnięte płótno wykorzystujące bezgarpunnogo metoda może nawet początkujący

Instalacja Sposób bezgarpunnym sufit przeprowadza się w następującej kolejności:

 1. Po pierwsze, konieczne jest ustalenie profilu z tworzywa sztucznego i aluminium.
 2. Następnie za pomocą szpatułki trzeba trzymać krawędź wstęgi w regionie wspornika.
 3. nadmiar materiału należy wyciąć.
 4. Jeśli jest to pożądane, dekoracji wstęg krawędzi za pomocą taśmy dekoracyjne.

Warto zauważyć, że dla bezgarpunnogo metody instalacji chcesz użyć szmatki, której wielkość powinna wynosić 15-17 cm mniejszy niż rozmiar przyszłości sufitu stretch. Wynika to z faktu, że folia winylowa zaczyna się odkształcać pod wpływem wysokich temperatur.

System harpun montażu sufitów (wideo)

Dołączanie sufit podwieszony za pomocą metody harpuna. Najważniejsze - aby dokonać dokładnych pomiarów wstępnych. Pamiętaj, że sufity harpunowe tendencję do wyginania się w centrum miasta. Ponadto, technologia ta powinna być używana tylko jeśli masz zamiar zainstalować panele PCV. Jeśli użytkownik zdecyduje się użyć szmatki tkaniny, będzie podejście systemowe shtapikovaya. 


Leave a Comment

Your email address will not be published.

13 − 8 =

Adblock
detector