Sypialnia w stylu orientalnym: Arabska wnętrze 6 różnic – nwhistorycourse.org

The BlogSypialnia w stylu orientalnym przyciąga wzrok swoją tajemniczością i niezwykłeSypialnia w stylu orientalnym przyciąga oko z tajemnicą i neobyknovennostyuNa w stylu arabskim Rosja jest bardzo popularny wśród kobiet i dziewcząt, które nie jest trochę podróżować do krajów arabskich i pokazując tureckiej serii. arabski styl w nowoczesnej konstrukcji jest związany z luksusowych, jedwabie, dywany i doroguschy oryginalnych akcesoriów projektowych. Po pokazie, liczba tureckich oper mydlanych w Rosji wiele dziewcząt czuł chęć zorganizowania się w sypialni stylu Roksolany, a nawet całe mieszkanie przekształcony w mini Turcji. Jednak marzy sypialnia w stylu orientalnym, wiele osób nie bardzo rozumiem co elementy wnętrza są charakterystyczne dla tego stylu. Spójrzmy prawdzie w oczy.


Wyjątkowa sypialnia w stylu orientalnym, a jego główne cechy

Jak już wspomniano, sypialnia w stylu orientalnym związany z luksusowym wystrojem. Wielu wierzy, że większość ludzi w krajach wschodnich żyć jak sułtanów, ale tak nie jest. Niemniej jednak istnieją pewne cechy, które pomagają w znalezieniu wewnętrznej przestrzeni stylu orientalnym.

Do sypialni w stylu orientalnym charakteryzuje się następującymi cechami:

 • ściany gipsowe bez tapety;
 • Płeć kamień, kafelki;
 • Obecność ostrołukowy;
 • Obecność dywanów i tkanin obiciowych;
 • Rzeźbione meble i ciężki;
 • Wystrój wnętrz i życia codziennego, które są charakterystyczne dla wschodnich domach.

 W sypialni w stylu orientalnych dywanów koniecznie używany, najlepiej ręcznieW sypialni w stylu orientalnych dywanów koniecznie używany, najlepiej ręcznie

Arabski i orientalny styl - to zawsze bogate wzornictwo i naturalne tkaniny, takie jak jedwab, brokatu lub aksamitu. Jako dodatkowe meble zaleca się stosowanie dużych złocone garnki i naczynia. W pomieszczeniu z orientalnym stylu musi być stół ozdobiony masą perłową lub kamienie z biżuterii.


Chociaż styl arabski zakłada istnienie broni średniowieczu, w sypialni jego Hang niepożądane. Aby odtworzyć atmosferę wschodu jak najwięcej jak to możliwe, poproś w wyposażeniu zaliczek, które zdobią wschód od domu.

Należy pamiętać, że to będzie trudne, aby odtworzyć atmosferę wschodu w Chruszczowa. Wynika to z faktu, że Chruszczow mieszkania niskie sufity i orientalny styl wymaga obecności wysokie sufity i przestronne pokoje. Mała sypialnia z niskim sufitem, urządzony w stylu orientalnym będą wyglądać śmiesznie.

projektowanie sypialni w stylu orientalnym: upewnij się, ściany i sufit

We wschodniej wnętrza, szczególną uwagę należy zwrócić na ścianach. Istnieją różne stereotypy dotyczące koloru ścian. Istnieje opinia, że ​​styl Arab wita wyłącznie czerwone ściany w połączeniu ze złotymi tekstyliów. Stereotyp ten wyłonił się zza twierdzą, że czerwone i złote razem dają efekt luksusu. Prawdą jest, oczywiście, taka kombinacja jest najprostszym sposobem na „luksusowy” wnętrze.

Dekorowanie ścian w nowoczesnym wnętrzu arabskiego wykonana jest z następujących kolorach: • piasek;
 • biały;
 • różowy;
 • pomarańczowy;
 • Jasnożółta;
 • Kości Słoniowej;
 • Wapno.

Pokój urządzony w stylu orientalnym, ściany muszą być idealnie gładkiePokój urządzony w stylu orientalnym, ściany muszą być idealnie gładkie

Dokonywanie ścianę w stylu wschodnim jest głównie gips. Jeśli nie chcesz ścian gipsowych, może być stosowany do malowania lub tapety płynne tapety. A ci, a inni będą mogli odtworzyć żądany wzór, jeśli wybrać odpowiedni odcień. Jeśli robisz napraw na rękach, zadbać że ściany były idealnie gładkie.

Nie mniej ważne jest sufit. Jak wspomniano wcześniej, idealny orientalny wzór zawiera wysokie sufitów 2-3 warstw. Sufit w stylu orientalnym mogą być ozdobione oryginalny rysunek, rzeźba lub ornamentem. W pomieszczeniu, gdzie wysokość sufitu trochę, można użyć obraz na suficie i gzymsy.

Uzupełnienie orientalne wnętrze, można skorzystać z nisz w ścianie, wykonane w postaci łuków lancet. Standardowy apartament ten może zostać osiągnięty za pomocą płyt gipsowo-kartonowych.

W niszach można umieścić wazonie, lampkę, dekoracyjne figurki lub wykorzystać go pod płaszczem.

Orientalny styl sypialnia wnętrze: wybór mebli

Meble do sypialni w stylu orientalnym mogą być nieznane dla większości ludzi. Co do zasady, meble wybrany jest ciężki, ozdobione rzeźbami, prawdziwego drewna, oczywiście. Stylu orientalnym żadnych szafy. Gdzie jest sklep rzeczy? Istnieje szereg mebli używanych na wschodzie do przechowywania ubrań.

Są to:

 • skrzynie;
 • Ozdobny komoda;
 • Bufety.

Łóżko, urządzony w stylu orientalnym, musi istnieć wysokim oparciemŁóżko, urządzony w stylu orientalnym, musi istnieć wysokim oparciem


Odzież wierzchnia jest przechowywana w specjalnie wykonanych komór i ukryte przed wzrokiem ciekawskich z firankami i drzwiami składu tkaniny. 

Ponieważ jest to sypialnia, szczególną uwagę należy zwrócić na łóżku. To powinno być niskie i szerokie. Jeśli łóżko nie spełnia tych wymagań, braki mogą być ukryte pod okapem lub zasłonami.

To nie jest tak ważna forma łóżka jak tekstylia na nim. To musi być wspaniałe. Witamy satynowe błyszczące tkaniny, aksamit, jedwab. Dobrze, jeśli welon obszyty złotymi frędzlami. Chcesz romantycznym? Nie jest to problem. Aby to zrobić, należy użyć szmatki z najlepszych gazy, bawełny lub jedwabiu. Domowe ozdoby z koralików. Jeśli wielkości pokoju, możliwe jest użycie niską sofę, która zostanie uzupełnione różnymi miękkimi poduszkami, draperii i otomana. Obok kanapy, dzięki czemu można umieścić stolik z naczynia do herbaty i fajki.

Rafinowany sypialnia wschód i jego wyposażenie

Sypialnia w stylu orientalnym jest bardzo wymagający na akcesoria i tekstylia. Aby zakończyć sypialni w stylu orientalnym, powiesić ciężkie zasłony w sypialni. Powinny one być stałe i wykonane z naturalnej bawełny lub aksamitu. Jeśli pomieszczenie jest wykonana w kolorze białym lub niebieskim będzie wyglądać świetnie turkusową serwet. Piasek lub pomarańczowy wnętrze szczęśliwie spotkać brązowe zasłony cień Wenge. Akcesoria do dekoracji wnętrz również muszą być wybrane w sposób rozsądny.

dekoracja wnętrz Wschodniej są ogromne starożytne wazy i naczyniadekoracja wnętrz Wschodniej są ogromne starożytne wazy i naczynia


Najbardziej odpowiednie akcesoria do stylu orientalnym mogą być wykonane z:

 • brąz;
 • miedzi;
 • ceramika;
 • Sfałszowane.

Doskonałe dopasowanie do wnętrza dużych naczyń dla owoców z ciekawym orientalnego malarstwa, dzbanki z wąskimi szyjkami, duże wazony podłogowych. Aby na stałe włączyć do sypialni na wschodnim pałacu, użyj perfum z typowym orientalnym smaku.

Luksusowa sypialnia w wschodnim stylu (wideo)

Orientalny styl - jest to świetna okazja, aby włączyć swoje domy w ciepłym przytulnym miejscu, zawsze przypominający pięknego ciepłego morza i jasne orientalnym zabarwieniu. Każda sypialnia urządzona jest w stylu orientalnym, będzie wyglądać cozier i ładniejszy. Prawidłowy dobór elementów dekoracyjnych, tkanin i zapachów sprawi, że sypialnia mini-orientalny pałac. Nie szczędzić środków na ich komfort.

projektowanie sypialni w stylu orientalnym (wnętrze zdjęcia)

20b02650961cf93659106936bdffda9fd0021211212RGBcolor000027kKzSQG9Dy2K832RDS29ZtYQ310281090/164089cdf449da27ccdb4818447257c83d0892c037100092805364cnimage0sizeone-tylko-royal-mirage-Dubai-Dubai-UAE-110022-21dcdb13199e804f574ef7e175ffbad9b7

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 3 =

Adblock
detector