Sufity podwieszane w drewnianym domu: opinie i funkcje obsługi – nwhistorycourse.org

The BlogNapinane sufity w nowoczesnym wnętrzu może przekształcić każde pomieszczenieSufity napinane w nowoczesnym wnętrzu może przekształcić dowolny komnatuNa daleko wystarczająco popularny był wykończenie domu kraj o niezwykłych otworów drzwiowych, nietypowe meble i podwieszane sufity. Takie rozwiązania funkcjonalne w stanie wypełnić domową atmosferę komfortu w domu. Jeśli twój domek w stylu kraju lub klasycyzmu, sufity - to jest dokładnie to, czego potrzebujesz. Po wybraniu notatkę din kolor i cechy wzoru.


Recenzje pułapów w kraju

Racjonalne korzystanie z sufitu podwieszanego w prywatnym domu? O czym świadczą liczne opinie, instalacja takiego układu może być dość harmonijnie dopasować do wnętrza ogrodu. Najważniejsze - aby wybrać odpowiedni kolor i przeprowadzić instalację produktu poprawnie.

Vladimir, 40 lat: „Przez długi czas nie miałem odwagi, aby ustawić kraj podwieszany sufit. Rok temu zacząłem gruntowny remont w domu, a przede mną było pytanie, jak do dekoracji sufitu. Znajomy poradził projektant ustalić maksymalny poziom, ponieważ jest uniwersalny i trwały. Wnętrze domu moim kraju zaprojektowany w stylu kraju, więc postanowiłem zatrzymać się na błyszczącym sufitem. Wynik był zadowolony. "

Jednak nie jest przeciwległa strona medalu. Niektórzy ludzie twierdzą, że pułapy nie nadają się do montażu w miejscach, gdzie nie ma ogrzewania w zimie.

Daria, 32 lat: „Ostatnio, mój mąż i ja rozpoczęliśmy naprawy w naszym kraju. Zostaliśmy poinformowani, sufitu podwieszanego, ponieważ jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze. Moja radość nie znała granic, gdy skończyliśmy napraw. Jednak czekałem na wielkie rozczarowanie - w zimie ze względu na strukturę mróz upadł ".


Drewniany dom kondygnacji - do optymalnego rozwiązania, co znacznie zmniejsza koszty wykończeniaDrewniany dom kondygnacji - do optymalnego rozwiązania, co znacznie zmniejsza koszty wykończenia

Jak zachowywać się sufity w domku w zimie

Jeśli dom ma czasu ogrzewania, panele sufitowe PCV użyć niepraktyczne. Wynika to z faktu, że materiał w niskich temperaturach, a następnie ściska się zdeformowany.

W nieogrzewanych pomieszczeniach zaleca się pułapów tkaniny. Wyglądają ładnie, skromny ostrożność i nie odkształca się przy niskich temperaturach. Co więcej, ten projekt może być ozdobione różnymi nadrukami i wzorami.

Zalety sufitów tkanin są: 1. czystość środowiska.
 2. Brak nieprzyjemnych zapachów.
 3. Brak szwów na powierzchni sufitu.
 4. Łatwa instalacja.
 5. Wysoki stopień ochrony przed wyciekiem.

Tkanina sufity w kraju - idealne rozwiązanieTkanina sufity w kraju - idealne rozwiązanie

Sufity folii w drewnianym domu

W drewnianym domu, można łatwo zamontować podwieszany sufit filmu. Zrób to proste, pod warunkiem, że ćwiczyć prawidłowe wykonanie techniką.

W celu ustalenia pułapu filmową na drewnianych belkach na pewno trzeba użyć opalarki. Przed rozpoczęciem instalacji, ciepły pokój, przynajmniej do 40 stopni. Podczas ogrzewania zachować materiałów filmowych w oddzielnym pomieszczeniu.

Prace instalacyjne muszą być wykonane w następujący algorytm:

 • Początkowo trzeba zrobić układ pokoju.
 • Następnie, przy użyciu profilu, start mocowania folii. Po dołączeniu materiał do narożnika bazowego, należy dołączyć film do przeciwległego narożnika.
 • Zamocować ramę sufitową.
 • Drukuje mocno skoncentrowane na płótnie.
 • Powoli ciągnąć tkaninę i naprawić swoje rogi z bagietką.
 • Z suszarką, usunięcie zmarszczek.
 • Po zakończeniu pracy nie zapomnij, aby usunąć wszelkie pozostałości materiału.

Tkanina sufitowa i film (wideo)

Główne zalety i wady podwieszanych sufitów w domu drewnianego

Oczywiście, pułapy są harmonijnie dopasować do wnętrza domów drewnianych. Jednak to rozwiązanie ma swoje plusy i minusy.

Główną zaletą sufitów podwieszanych - jest łatwość montażu. Montaż przeprowadza się w ciągu kilku godzin, w obecności koniecznego wyposażenia. Ponadto po instalacji wymagane jest wykończenie powierzchni sufitu.

Istnieje również rozpinany sufit Korzyści obejmują:

 1. Dobra ochrona przed wyciekiem.
 2. Brak pleśni lub grzybów na powierzchni.
 3. Żadnych problemów z instalacją urządzeń oświetleniowych.
 4. Stosunkowo niski koszt budowy
 5. Trwałość.

Wybierając projekt sufitów podwieszanych warto zastanowić się, że sufit tkanka bagietki mocowanie pozwala nie tylko specjalnej tkaniny. Zamiast tego można użyć elastycznej grubej tkaniny, skajWybierając projekt sufitów podwieszanych warto zastanowić się, że sufit tkanka bagietki mocowanie pozwala nie tylko specjalnej tkaniny. Zamiast tego można użyć elastycznej grubej tkaniny, skaj


Jednakże takie pułapy mają szereg wad:

 • Panele PCV nie przecieku powietrza.
 • Konieczność utrzymania normalnej temperaturze. Zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura niekorzystnie wpływa na sufity.
 • Montaż sufitów w mieszkaniach, w których ściany wykonane z bali kształt kołowy, w niektórych przypadkach całkowicie niepraktyczne.

Czy mogę korzystać z sufitu podwieszanego w domu z baru

W domu z baru montaż sufitów podwieszanych lepsze wyniki w ciągu kilku lat po zakończeniu budowy ze względu na fakt, że drewno kurczy się i strumienie mogą być deformowaneW domu z baru montaż sufitów podwieszanych lepsze wyniki w ciągu kilku lat po zakończeniu budowy ze względu na fakt, że drewno kurczy się i strumienie mogą być deformowane

Podejmować takie sufity w domu drzewnego nie zawsze jest wskazane. Eksperci uważają, że aby taka konstrukcja jest możliwe tylko pod pewnymi zasadami. Należy pamiętać, że drewno jest materiałem bardzo nastrojowy, więc trzeba przestrzegać kilku niuansów.

Pokrywa roboczy dla sufitów podwieszanych - jest hermetyczna tkanin. Z tego powodu, zarząd nie będzie oddychanie ścian, a to jest ogromny minus. Zastosowanie sufitów podwieszanych w domu z baru jest obarczona z pojawieniem się pleśni i zgnilizny, więc faza projektowania rozważyć tę kwestię.

Jeśli zdecydujesz, aby dać pierwszeństwo do rozciągania sufity, proszę zwrócić uwagę na następujące odcienie:


 1. Przed rozpoczęciem instalacji należy specjalny upust. Będzie to chronić ściany z formy.
 2. Struktura Montaż odbywa się za pomocą opalarki jednak być ostrożnym, ponieważ wysoka temperatura może spowodować pożar.
 3. Przed rozpoczęciem instalacji pod sufitem, cięcie belek i desek ze szczególnym impregnacji, które zminimalizują ryzyko pożaru.

Tkanina podwieszany sufit w wiejskim domu (wideo)

Można stwierdzić, że ustalenie pułapów w prywatnym domu dość kłopotliwe zadanie. Ale jeśli jesteś zdeterminowany, aby ustawić tę strukturę, wziąć pod uwagę wszystkie plusy i minusy takiego rozwiązania. Ponadto, należy wziąć pod uwagę temperaturę w obudowie. Przed rozpoczęciem instalacji, należy usunąć wszelkie nieprawidłowości w suficie, ścianach i traktują o szczególnych rozwiązaniach.

Sufity podwieszane w drewnianym domu (zdjęcia)

5daf75af141c831d446bbd157f44d958882e19ddedb1754495natyazhnojbelyjglyancevyjpotolokfoto145821650030da6ba1bb31b8710dideszal6ff65b88cf91c0302cc59fce5d9ba5dc7fprint121vd821443

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =

Adblock
detector