Sufity podwieszane griljato: rodzaje i cechy konstrukcyjne – nwhistorycourse.org

The BlogSufity podwieszane griljato idealne do zamykania ubytków pod sufitemSufity podwieszane griljato idealny zamknąć wady zapukać obecnie szeroko stosowane sufity. Takie projekty są bardzo praktyczne i łatwe do czyszczenia. Nie było rozpowszechnione sufity podwieszane griljato. Po raz pierwszy zaczęli używać we Włoszech. Pułap, pomaga zamaskować komunikacji i wad. Ponadto, sufit komórkowy nie pali i nie odkształcają się w miarę upływu czasu.


Zawieszone komórki suficie: rodzaje i cechy konstrukcyjne

Zdjęcie przedstawia elementy sufitu griljatoZdjęcie przedstawia elementy sufitu griljato

Sufity podwieszane komórki są często wykorzystywane do dekoracji biura. Istnieją 3 rodzaje takich konstrukcji: Economy, Standard i Premium. Każdy inny typ grubości profilu metalowego.

Jeśli chcesz mieć przejrzystą konstrukcję, wolą sufity, w których wielkość oczek w przedziale powyżej średniej. Wykończenie może być ozdobione pomocą neonów.

Więcej Najważniejsze są 3 rodzaje konstrukcji sufitu griljato:

 1. Piramidalną. Takie rozwiązanie różni się od innych komórek przez obecność nietypowych kształtach. Piramidalne sufity pomagają osiągnąć wizualne zwiększenie wielkości pomieszczenia.
 2. Griljato rolety. Konstrukcja ta jest wykorzystywana do wykończenia sufitu w miejscach układaniem wszelkiego rodzaju komunikacji. W przypadku stosowania takiego profilu jest możliwe w prosty sposób zastąpić lub demontażu rury.
 3. Wielopoziomowe. Takie sufity są połączone za pomocą profili, które mają różną wysokość. Wielopoziomowa struktura jest używana głównie do dekoracji biur.

Montaż sufitu griljato: krok po kroku

Start z szyn nośnych, a dopiero potem przystąpić do instalacjiStart z szyn nośnych, a dopiero potem przystąpić do instalacji


Przed rozpoczęciem prac montażowych, trzeba podnieść szynę nośną. Może mieć długość 180 lub 250 cm. W celu wybrania optymalnej wielkości szczegóły uwzględniać wymiary sufitu.

Nie zapomnij, aby rozpocząć instalację sufitu, otwory na światłach. Pamiętaj, że aby zainstalować lampy potrzebuje co najmniej dwa lub trzy zawieszenie.

Sufit algorytm instalacji:

 • Najpierw trzeba ustalić wieszaków.
 • Następnie ustawić główny podręcznik. Zacznij od krótkich pasków.
 • Po zebraniu konstrukcję ramy, instalacja urządzeń.
 • Sprawdzić płaskość sufitu za pomocą poziomnicy laserowej.

Zbieramy sufity komórkowych dla pomieszczeń biurowych i technicznych

Jak wiadomo, griljato sufit może być użyty do dostarczenia do urzędu. Ponadto, konstrukcja ta jest idealna do wykańczania pomieszczeń produkcyjnych. Jednakże, pożądane jest, by pomieszczenie ogrzewano, w przeciwnym razie zawiesina może być zdeformowana. W celu zapewnienia prawidłowego przebiegu instalacji, trzeba zbierać pułap prawidłowo.Aby zmontować konstrukcję należy zakupić podstawowe prowadnice o różnych długościach, wieszaki, listwy narożne i profilu aluminiowego. Przy wyborze produktów, należy zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane.

Siatka zbieranie sufity podwieszane muszą się następująco:

 1. Po pierwsze, należy zaznaczyć sufitu. Wybierz jedną ścianę, i zaznaczyć na nim punkt wyjścia do dalszej edycji. W celu zabezpieczenia sufit oczek dokładnie podczas znaczników, należy użyć poziomicy laserowej.
 2. Przymocuj prowadnice do bagażnika.
 3. Zablokować budowę za pomocą śrub.
 4. Zainstalować profil. To musi być przymocowany do szyn za pomocą wieszaków.

Ustawiamy pułap siatki

Listew sufit wzmocnienia konstrukcji stropu Listew sufit wzmocnienia konstrukcji stropu

Ostatnio bardzo popularne listew sufit. Jest również instalowane w budynkach biurowych i przemysłowych. Krata jest skromny w opiece i wygląda bardzo niezwykłe.

Aby rozpocząć, trzeba podnieść prowadnicę. Powinny one być zamontowane dokładnie równoległe do ścian.

Zainstalować fałszywych kwadraty sufitem w następującej kolejności:

 • Po pierwsze, wybrać miejsce, w którym jest zainstalowana sieć i przewodnik.
 • Następnie na obwodzie sufitu do mocowania narożników zaczynające. Przeprowadzenia tej operacji, można użyć specjalnych kotew, których powłoka jest wykonana z tworzywa sztucznego.
 • Zabezpieczyć na ziemię do ściany za pomocą śrub mocujących.
 • Zawiesinami lub przymocować prowadnicę drutu.
 • Zabezpieczyć wszystkie prowadnice tak, aby były one ściśle na tym samym poziomie. Aby to zrobić, należy włożyć je do haka w zawiesinie.
 • Ustaw statyw.
 • Materiały nadmiar usuwa się za pomocą nożyczek.
 • Następnie zebrać kratkę i dołączyć gotowego modułu w komórce, który znajduje się w przewodniku.
 • Na koniec trzeba instalować opraw oświetleniowych. Nie zapomnij, aby zabezpieczyć je za pomocą wieszaków.

Podwieszany sufit typy griljato: zalety i wady

Jak w przypadku każdej budowy, takie griljato mają wady i zalety. Jednak liczba plusów dużo więcej, więc jeśli chcesz zainstalować sufitu podwieszanego w pomieszczeniu, nie odmawiać sobie tego.

Na sufitach korzyści griljato obejmują:


 1. Możliwość wizualnie zwiększyć przestrzeń pokoju. Osiąga się to za pomocą trójwymiarowej geometrii płyt.
 2. Łatwa instalacja. Ponadto pułapy te mogą być łatwo demontowane i przeprowadzenia niezbędnych prac instalacyjnych.
 3. Ze względu na fakt, że konstrukcja rusztu sufitu, możliwe jest, aby poprawić właściwości akustyczne pomieszczenia.
 4. Wszystkie elementy konstrukcyjne są wykonane z materiałów odpornych na ogień. Dlatego griljato może być stosowany w pomieszczeniach przemysłowych.
 5. Krata, wykonana z aluminium, nie rdzewieje w czasie.
 6. Części konstrukcji są wykonane wyłącznie z materiałów przyjaznych środowisku.
 7. griljato nie wymagają szczególnej opieki. Wystarczy go 1-2 razy w tygodniu, aby wytrzeć kratkę wilgotną ściereczką.
 8. Wysoka wytrzymałość i sztywność. Sufit nie uginać się w czasie.
 9. Stylowy wygląd.
 10. Wysoka zdolność odblaskowy.

Najbardziej znaczącą wadą sufitu griljato jest jego wysoki koszt. Ten projekt jest wart kilka razy więcej niż podwieszanym suficie płótnie lub PCV panele. Ponadto, do wad sufitu, można uwzględnić trudności z instalacją.

Sufity podwieszane griljato (wideo)

Sufity komórkowe są idealne do dekoracji pomieszczeń biurowych i przemysłowych. Jeśli zdecydujesz się użyć typu griljato montaż sufitowy produkować ściśle według instrukcji. Również pamiętać, że przed rozpoczęciem instalacji należy odpowiednio oznaczyć sufit. Duże znaczenie ma jakość materiałów. Pożądane jest, aby wybrać grubości profili metalowych. Z ich pomocą projektu będzie trwalsza i dłużej.

Sufity podwieszane griljato (foto)

centrgodessa21 podvesnyie-potolki-na-osnove-profilej-griljato47e041d327f5c7e88d3642578d6fe54a854f5be3ea3d707845e48b51427471fd9XL56d13e6d463ea9190a955d0fb305b015212557griltotclimeranceekaterinburg618666381

Leave a Comment

Your email address will not be published.

16 − = 14

Adblock
detector