Sufity napinane w salonie: piękne i oryginalne – nwhistorycourse.org

The BlogStretch sufit ma wiele zalet, więc częściej, gdy wnętrze preferencji salonie jest to rodzaj wykończeniaStretch sufit ma wiele zalet, więc coraz bardziej we wnętrzu preferencji salonie jest to rodzaj otdelkiUstraivaya sufity w salonie, robisz dobrą rzeczą dla wielu powodów: po pierwsze, sufity niezawodnie ukryć wszelkie wady sufitu bazowej, a po drugie, instalacja dosyć proste, po trzecie, to nieznacznie obniżyć wysokość pułapów, a po czwarte, projekt salonu może być dość wyjątkowe i po prostu wspaniały, ze względu na to rozwiązanie wykończeniowej.


Biorąc pod uwagę, to nie jest zbyt wysoki pułap cen na płótnie i komponentów, długa żywotność sufitu i bogatej kolorystyce, która oferuje nam nowoczesny rynek budowlany, upewnij się, że świadomie wybrał sufity.

Napinane sufity w salonie: zalety i wady wyboru

Aby to zrozumieć osobiście, należy zbadać zdjęcie i materiałów wideo, w którym wszystko nie mogłoby być jasne i zrozumiałe bez słów.

Sufity napinane we wnętrzu salonu - jest to jeden z najbardziej efektywnych rozwiązań tego problemu.

Jeśli chcesz zorganizować pokój w sufitach dwupoziomowych, decyzja będzie jeszcze bardziej udany. Oczywiście, każda opcja wykończenia sufitu mają swoje wady i zalety, a podwieszany sufit nie jest wyjątkiem.

rozciągnięte płótno do dwupoziomowej konstrukcji stropu dopasowania może być bardzo przydatnarozciągnięte płótno do dwupoziomowej konstrukcji stropu dopasowania może być bardzo przydatna


zalety:

 • Wspaniały wygląd;
 • Możliwość sufitu połączonego urządzenia i innym poziomie;
 • Sufit praktycznie nie traci wysokości na końcu instalacji;
 • Odporność na wilgoć;
 • Konstrukcja niedrogi;
 • Można zapomnieć o takim anachronizm jako okresowego malowania;
 • Ekologiczne materiały.

Wśród wad, być może, przychodzi na myśl tylko jedno - niskie wstęg wytrzymałościowe, ale w normalnym użytkowaniu tego niedoboru jest zredukowana do zera.

Sypialnia i pokój dzienny: sufit podwieszany - najlepszy wybór

Stretch sufit jest równie dobre, zarówno w tym pokoju jako sypialni i salonie.Piękne sufity są właściwe w każdym pokoju, a sufity, bez względu na to, czego opcje nie są stosowane, są również dobre wszędzie.

Konsumenci już dawno docenili estetykę sufitów. Jednak wielu gatunków sufity, spróbuj zrozumieć.

Stretch sufit będzie wyglądać świetnie w salonie iw sypialni, najważniejsze - do decydowania o rodzaju tkaninyStretch sufit będzie wyglądać świetnie w salonie iw sypialni, najważniejsze - do decydowania o rodzaju tkaniny

Sufity są:

 1. Matt. To przede wszystkim klasyki, i oczywiście, jeśli sufit jest biały. Spokojny ton sufitu jest bardzo dużo, aby móc pokoju sypialni. On nie ma odblasków i musi odpocząć. Jednakże, w kolorze białym, oczywiście, między innymi nie warto, bo można wybrać kolor, niemal niezależnie, dobry wybór sklepów, które pomaga.
 2. Błyszczące. Błyszczący sufit w salonie jest bardziej odpowiedni jako połysku do radosny, wesoły i wręcz po prostu przyciąga zgromadzenie ludzi, co jest bardzo odpowiednie w salonie.
 3. Przy drukowaniu zdjęć. Interesujący obraz (typowy lub niestandardowy) jako dekoracji salonu i sypialni - wszystko kwestia charakteru rysunku.
 4. sufit satyna. Jak satyna sprawia żadnych odblasków i może być dowolne kolory, do pastelowych, że pułap ten będzie szczególnie dobry w sypialni. To, oczywiście, nie oznacza, że ​​niemożliwe jest, aby zorganizować w salonie.

Uzbrojony w tę wiedzę, można wybrać do salonu lub sypialni odpowiedniego sufitu podwieszanego.

Dwupoziomowego napinane sufity: idealnym rozwiązaniem

Trey sufity - to dobre rozwiązanie dla większości pokoi.

Trey sufity - to świetna okazja dla niestandardowe, całkowicie unikalnych rozwiązań projektowych.

Sufity dwupoziomowe świetnie wyglądają niemal wszędzie, ale pod pewnymi warunkami.

Sufity Trey wygląda imponująco, główny warunek - pokój początkowo nie musi być zbyt niskaSufity Trey wygląda imponująco, główny warunek - pokój początkowo nie musi być zbyt niska


Regulamin:

 • W pokoju nie powinno być z bardzo niskim sufitem. Jeśli sufit jest niski, oznacza to, że będzie to tylko dla ciebie „push”.
 • W pokoju nie powinno być zbyt wąskie. Z sufitów dwupoziomowych, będzie to wyglądać jeszcze węższe.

A reszta, sufit dwupoziomowy jest nie tylko piękny, ale jest prawdziwym dobrodziejstwem dla projektantów i domów.

Warianty Sufity podwieszane dla salonu

Tak, opcje dla urządzenia podwieszane sufity w dużą salonie.

Wszelkie opcja, oczywiście, jeśli jest to właściwe, zmieni swój pokój tak, że nie rozpozna go po naprawie.

Jak już wspomniano, możliwości jest wiele, i zrozumieć, co jest potrzebne dla Ciebie, trzeba zobaczyć galerię zdjęć i filmów na ten temat.


możliwości projektowania sufit przy użyciu tkaniny napięcia może być bardzo wiele, wybór należy tylko do Ciebie!możliwości projektowania sufit przy użyciu tkaniny napięcia może być bardzo wiele, wybór należy tylko do Ciebie!

opcje:

 1. Sufit PCW;
 2. Sufity satynowe;
 3. sufity perforowane;
 4. W połączeniu sufit. Wraz z faktem, że postanowił wykorzystać sufity, bardzo dobrym rozwiązaniem jest, aby połączyć je z podwieszanych sufitów wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych. To, nawiasem mówiąc, uczyni bardziej udane podział na strefy, czyli zabudowy.
 5. Można użyć, na przykład, dwa lub nawet trzy kolory sufit rozciągania, ale ten środek jest konieczny w celu zapewnienia Twój salon nie stać się „sygnalizacji świetlnej”.

Jak widać, wszystkie opcje nie wiem nawet najbardziej doświadczonego projektanta, ponieważ nie można pojąć ogrom!

Środki bezpieczeństwa w miejscu pracy

Nie zapomnij o bezpieczeństwo w urządzeniu sufitów napięcia.

Nikt nie chce niepotrzebnej złożoności i wypadków - zwłaszcza w naprawie własnego mieszkania.

Aby uniknąć obrażeń, a nawet więcej kłopotów, jak wybuch lub pożar, trzeba przestrzegać prostych zasad.

Głównym źródłem zagrożenia dla instalacji sufitu Stretch - opalarki, zasilany przez butli z gazem, więc trzeba przestrzegać środków ostrożności ściśleGłównym źródłem zagrożenia dla instalacji sufitu Stretch - opalarki, zasilany przez butli z gazem, więc trzeba przestrzegać środków ostrożności ściśle

przepisy:

 • Podczas pracy z PVC bez pistoletu gaz nie może być dozowana, a zatem, bez pojemnika skroplonego gazu - takie techniki. Zawór na butli być sprawne, węże nienaruszona i bez pęknięć, a połączenia są bezpieczne klamry.
 • Niemożliwe odległość pomiędzy pistoletem a zmniejszenie balonu do mniej niż 1,5 m.
 • Węże powinny być wymagana długość.
 • W zimie nie można wnieść pełny zbiornik do mieszkania. rozszerza gazowe i bliski wybuch po osiągnięciu temperatury pokojowej! Aby uniknąć takich, nadmiar gazu jest niezbędne do krwawień nawet na ulicy. Jego poziom będzie widoczny na ineyu na pojemniku.

Aby uniknąć takiego kataklizmu, jak ognia, a nawet pożaru, zaleca się, aby usunąć nadmiar z pokoju, który pracuje z opalarki.

Korzystanie z gotowych wzorów dla urządzenia zawiesił sufitów

Gotowe projekty znacznie przyspieszyć działalność i ułatwia pracę.

Gotowe projekty należy używać, chyba że szukasz niepotrzebnej pracy.

Prawo powinno pozbyć się niepotrzebnej pracy i ryzyko szkód materialnych gdy niedoświadczony tnącego oraz spawania i zgrzewania jego harpun.

Komplety sufitów podwieszanych znacznie przyspieszyć i uprościć pracę montażowąKomplety sufitów podwieszanych znacznie przyspieszyć i uprościć pracę montażową

Więc trzeba, by odnieść sukces:

 1. Profil dla etapu transformacji;
 2. Konstrukcja z ukrytym oświetleniem;
 3. Łączenie profili;
 4. Profile do zakrzywionych struktur. Istnieje potrzeba cięć, które mają zrobić „Bułgar”, który jest bardzo żmudne i czasochłonne.

W dzisiejszych czasach standardowe zestawy wysoki popyt, które są szczególnie istotne, gdy urządzenie warstwowych sufit i sufitów o zwiększonej złożoności wydajności.

Pozyskanie takiego, można znacznie ułatwić i przyspieszyć jego naprawa nie jest tylko bez utraty jakości, ale nawet poprawia jakość jego wykonania.

Sędzia dla siebie: Nie uczynić małżeństwo, czyli nie ryzykować, aby nie popsuć dużo taniego materiału. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza jeśli się taką naprawę po raz pierwszy, i nie ma w odpowiednich umiejętności.

Sufity napinane w salonie: pomysły i możliwości projektowania (wideo)

Podsumowując, należy dodać kilka słów, aby podsumować to, co zostało powiedziane na rzecz sufitów podwieszanych. Biorąc pod uwagę szeroki zakres plafonów, można tak zmienić swój salon znajomych i krewnych, którzy przyszli odwiedzić może najpierw pomyśleć, że źle drzwi, więc istnieje wielka różnica między salonie przed renowacją i po urządzenia zawieszone sufity. Strefa podział również daje nieoczekiwany efekt, w tym aspekcie, w dekorację pokoju. Czy warto mówić o sufitów wielopoziomowych, które również dać pokój naprawdę pompatyczny wygląd. W skrócie, wszystkie wątpliwości się, zakasać rękawy i zdobyć szczyt sufitów podwieszanych!

Wzornictwo sufitów w salonie (foto)

233big46c6a6c72edf42b1335217a9eb4b232562-11646cd9e873e409f74c6c893dcd1913e6818134e04b35921b94fdeba59f64372ca8ac61298279803gostinnay1143947944051521330397photo1151

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + = 4

Adblock
detector