Sufity napinane 3d wnętrze – nwhistorycourse.org

The BlogLuzem skład - ciekawy trik, który pomoże urozmaicić wnętrzeLuzem skład - ciekawy trik, który pomoże zdywersyfikować intererDlya sufity wykończeniowe są coraz częściej wykorzystywane Płótno naciągnięte na blejtram. Mogą mieć inny kolor i konsystencję. Sufity z płyt z PCW lub tkanek. Udekoruj sufit podwieszany może być projekt 3D. Skład objętościowy jest ciekawym rozwiązaniem, które pomoże zdywersyfikować swoje wnętrze. Aby utworzyć obraz 3D jest konieczne, aby specjalną ramę, do której chcesz wyciągnąć płótnie.


Sufity napinane z wzorami 3D z rękami

Przed rozpoczęciem instalacji, trzeba znaleźć odpowiednią piosenkę. Po wybraniu obrazu chudego na własnych preferencji i projektowania, w którym trwały pokój. Ozdobić kostium superbohatera 3d ilustracji dla dzieci. We wnętrzu salonu, idealny dla każdego abstrakcji.

Po wybraniu obrazu chudego na własnych preferencji i projektowania, w którym trwały pokójPo wybraniu obrazu chudego na własnych preferencji i projektowania, w którym trwały pokój

Sposób nakładania kompozycji na stronie:

 1. Najpierw trzeba ozdobić ścianę farbą jasnych kolorach. Będzie ona służyć jako tło dla przyszłych kompozycji.
 2. Potem, wraz z projektorem, projekcji obrazu na suficie.
 3. Koło konturów kompozycję.
 4. Następnie malować obraz.
 5. Usuń niepotrzebne pociągnięcia za pomocą wilgotnej gąbki.

Tworząc farby sąsiednie elementy wzoru dopiero po wyschnięciu farby. Ponadto, projektanci zalecają tło w środku składu, aby lżejsze niż na brzegach.

Sufity i połączyć drukowanie 3D

Drukowanie z efektu głośności na sufitów wygląda niezwykłe i piękne. Produkcja drukowanie odbywa się za pomocą specjalnej drukarki. motywy graficzne wybierane na podstawie projektu pokojowej. Wystarczy spojrzeć piękny sufit z obrazem przestrzeni lub krajobrazu.


Można używać nie tylko ramkę, aby dać teksturowane kompozycji, ale również oświetlenieMożna używać nie tylko ramkę, aby dać teksturowane kompozycji, ale również oświetlenie

Zastosuj obraz 3D może być na tkaniny wykonane z:

 • Tekstyliów.
 • Połysk.
 • Satyna.

Jeśli planujesz zainstalować podwieszany sufit z nadrukiem zdjęcia 3d pokojowej dużych rozmiarów, zaleca się zastosowanie kompozycji na bezproblemową wstęgi poliestru. Może być używany do teksturowanych kompozycje są nie tylko rama, ale także oświetlenie.Jeśli planujesz połączyć rozciągniętej budowę płótno i płyt kartonowo-gipsowych, obraz będzie wyglądać bardziej atrakcyjne i realistyczne.

Istnieją 3 sposoby, aby zamontować ostrze napinania:

 1. Wedge. Metoda ta polega na konstrukcję mocującą za pomocą klinów. W tym przypadku, krawędzie materiału nie potrzeba do obsługi niczego.
 2. Harpun. Metoda ta jest najczęściej. Sposób obejmuje harpun wstęg mocujących z drukowaniem zdjęcie za haki, które są mocowane do profilu ścianki z aluminium lub tworzywa sztucznego.
 3. Shtapikovy. Sposób ten obejmuje mocowanie wstęgi ściany za pomocą specjalnych prowadnic, które są wykonane z tworzywa sztucznego lub aluminium.

3d kształt sufitów

Do tworzenia objętościowego sufitu ewentualnie stosować drukowania lub wzór nałożony na powierzchnię. Można wybrać, aby zainstalować specjalną konstrukcję.

Przy wyborze konkretnego projektu trzeba wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, a wytrzymałość sieci. Jeśli chcesz, aby sufit nietypowe konfiguracje, pożądane jest, aby wzmocnić klin płótnie lub shtapikovym sposób. Jeśli zdecydujesz się na stosowanie metody harpuna, sufit może zwisać.

Fala racjonalnego wykorzystania, jeśli pokój ma duże wymiaryFala racjonalnego wykorzystania, jeśli pokój ma duże wymiary

Sufit może przybrać formę:

 • Arch.
 • Stożek.
 • Fale.

Arch jest najbardziej rozpowszechnioną formą. Sposób ten umożliwia wytwarzanie zakończenia łagodne przejścia pomiędzy ścianami i sufitem. Tak więc okazuje się, aby osiągnąć efekt 3D. Promień łuku może być różny i będzie zależeć od wielkości pomieszczenia. Ta forma jest zalecane, jeśli masz błyszczącą sufity. Arch, zainstalowane w całym pomieszczeniu, pomagając stworzyć rodzaj baldachimu.

Kształt stożka najprostsze do wykonania. W ten sposób, wierzchołek stożka jest lampa usytuowanych obok siebie. Jeśli pomieszczenie ma kolumn, można ustawić konstrukcję tak, że końcówka stożka spocznie na nich.


Wave jest najbardziej spektakularna forma sufitu. Jednakże, aby taki projekt jest bardzo trudne. Fala racjonalnego wykorzystania, jeśli pokój ma duży rozmiar. Aby stworzyć efekt 3D, można oprawić szczyt fali urządzeń oświetleniowych.

3d montaż sufitu: krok po kroku

Przed przeprowadzić instalację 3d sufitu, trzeba dokonać przygotowań. Przede wszystkim konieczne jest zmierzenie wymiarów pomieszczenia. W tym celu używamy poziomu laserowego.

Po zaznaczeniu konieczność dołączania profilu. Po części wyborze należy zwrócić uwagę na jego wysokości. Pamiętaj, że profil nie powinny utrudniać montaż opraw oświetleniowych.

Zastosowanie kompozycji trójwymiarowych pozwala realizować żadnych pomysłówZastosowanie kompozycji trójwymiarowych pozwala realizować żadnych pomysłów

Oprawa Algorytm przestrzennego odcinek sufit:


 1. Oznaczyć granice pól gipsowo-kartonowych.
 2. Fix znaczników na profil UD.
 3. Fix słupków.
 4. Spread przewody.
 5. Szyć odebranej ramki przy użyciu płyt gipsowych.
 6. Uczynić powierzchnię podkładu. Można wtedy zastosować tynk.
 7. Wyciąć otwory na światłach.
 8. Pomalować sufit przy użyciu farb akrylowych.
 9. Przymocowania do powierzchni formowania wewnętrznej skrzynki.
 10. Fix rozciągniętej płótnie.
 11. Ciepłe powietrze z pomieszczenia do 45 stopni. Aby to zrobić, należy użyć opalarki.
 12. Zainstalować światła.

Podwieszany sufit z efektem 3D (wideo)

Zastosowanie kompozycji trójwymiarowych pozwala realizować żadnych pomysłów. Stworzyć luksusowe tkaniny mogą być niezależnie lub wydrukować obraz na drukarce fotograficznej. Rysunki 3D nadają się do dekoracji każdego domu, czy jest on zaprojektowany w nowoczesnym stylu i klasycznego. Jeśli nie chcesz zastosować dla obrazu na suficie, można dokonać strukturę wielopoziomową. Aby uczynić go zdają wolumetryczne oświetlenie neonowe wykorzystanie.

Stretch sufity 3D (zdjęcia)

3D23d1201505261015242160-1024x7683dpotolok3d Potolok-v-vannuyu763af2bb6589140470112d51fe4c602794141155827ea56290833898880rpl5nnngf9

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 2 =

Adblock
detector