Sufity naciągane: Projektowanie i jego wybór – nwhistorycourse.org

The BlogSufity napinane łączą nowość design i funkcjonalność w aplikacjiSufity napinane łączą nowość design i praktyczność w primeneniiUstroystvo w swoim domu sufitów napinanych jest całkiem racjonalna decyzja. Stretch sufit jest nie tylko ukryć wszelkie wady sufitu bazowego, ale również daje szczególny urok do nowego sufitu, pewnej lekkości, a nie „kradzież” dużo wysokości pomieszczenia. Wręcz przeciwnie, sufit podwieszany dadzą większą objętość swojego pokoju, bez względu na to, co nie było: przedpokoju, sypialni lub salonu.


Bogata kolorystyka, aby zaspokoić estetyczne potrzeby nawet najbardziej kapryśne, w związku z tym, domów. Sufity naciągane: projekt może być zarówno single-level i wielopoziomowe, które zgodzą, mogą znacząco zmienić wygląd swojego mieszkania.

Urządzenie jest rozpinany sufit: Klucz

Piękno sufitów napinanych jest niezaprzeczalna, to fakt, że nie mogą być obalone, ale wielu chciałoby wiedzieć, jak dobrze skonstruowana sufitu podwieszanego?

Łatwość instalacji i sprawności - nie tylko przewagę sufitów podwieszanychŁatwość instalacji i sprawności - nie tylko przewagę sufitów podwieszanych

Znając rozpinany sufit jest znacznie łatwiejsze do odebrania z urządzenia, na przykład, materiał na suficie pomieszczenia. Ponadto, można monitorować instalację, nagle jedliśmy w brygadzie będą amatorzy lub po prostu ludzie bez skrupułów.

Sufity, ogólnie rzecz biorąc, jest tkanina lub folia, która rozciąga się w pewnej odległości od podstawowego sufitu. systemy mocowania do ścian są różne, więc warto je rozważyć.


mocowania:

 • System harpun. Najbardziej popularnym rodzajem mocowania ostrza, pomimo faktu, że ten typ mocowania kilka dodatkowych punktów. Jedną z głównych zalet - możliwość ponownego demontażu i montażu. Do krawędzi środnika jest przyspawany na krawędzie w kształcie harpuna. Podczas instalowania harpun sprzęga część pasującą do niego znajduje się bagietką, są zamocowane do ściany lub sufitu, na obwodzie pomieszczenia.
 • System shtapikovaya. Ten typ może być stosowany jako włókiennicza oraz PVC. Fit tkanina wykonalne „w miejscu” - w tym przypadku, po prostu odciąć nadmiar. Materiał sufitu po prostu składa się na pół, a wtedy wygięte boczna jest umieszczona w rowku bagietki, które są przymocowane za pomocą plastikowego zgrubienia.
 • układ krzywkowy (przypinane). Elementy złączne - plastik. Materiał wyciąć na miejscu. Utrwalanie - podłużnymi sprężyn. Demontaż filmie ciężko.
 • System klina. Folia jest umieszczona w gnieździe do mocowania klina, a następnie uszczelniony korkiem.

Wybory dla rozpinanego sufitu jest bardzo wysokaWybory dla rozpinanego sufitu jest bardzo wysoka

System Shtapikovaya, nawiasem mówiąc, nie wymaga bardzo dokładnych pomiarów, jak harpun, i to jest jego główną zaletą. Aby lepiej reprezentować wszystkich tych systemów, najlepiej spojrzeć na nich w kontekście korzyści z takiej możliwości w Internecie jest dostępna.Technologia sufitów: nie ma drobiazgi

Wszystko, oczywiście, rozpoczyna się pomiar.

Przed malowanie nie zostały jeszcze podane do serwisu, a zespół nie zaczął pracy, należy dokonać pewnych zdarzeń, których przygotowanie będzie kluczem do sukcesu w przyszłości.

Co to jest, że zdarzenie powinno być realizowane?

należy:

 1. W miejscach, gdzie będą ustalony pułap, ściany nie mogą być uszkodzone i muszą być mocne, proste i w tej samej płaszczyźnie;
 2. Materiały wykończeniowe, chociaż płyt kartonowo-gipsowych, tynków, a nawet płytek ceramicznych, powinny być ustalone;
 3. W przypadku, gdy planuje się zainstalować listwy sufitowe, sufit powinien mieć jeden samolot;
 4. Wszystkie prace budowlane jest zakończona w momencie montażu sufitu napięcia, przewody elektryczne i wyświetlane na miejscach mocowania lampy;
 5. W pokoju gruzu, mebli i ciał obcych;
 6. W okresie zimowym w pokoju, na zasadzie obowiązkowej, wspierany przez niezbędnej temperatury.

Sufity napinane ukryć okablowanie, czujniki przeciwpożarowe, pociski oświetlenie i inne informacjeSufity napinane ukryć okablowanie, czujniki przeciwpożarowe, pociski oświetlenie i inne informacje

I tylko wtedy, gdy spełniają one warunki, można rozpocząć instalację sufitów napinanych powyżej jednej z metod opisanych w poprzednim rozdziale.

projekty gotowe do sufitów: będzie przyspieszyć jednostkę sufitowy

Dostępność prefabrykowane w dużej mierze nie tylko ułatwia pracę instalatorom, ale także przyspiesza cały proces prac.

Gotowe projekty istnieją ani ty, ani swojego pana, by tak rzec, nie trać czasu i twój na „wyważania otwartych drzwi”

Proces produkcji sufitów podwieszanych, to jest, przede wszystkim, w kawałkach, w zależności od wielkości obszaru roboczego pomieszczenia, uszczelniając go, jak również spawanie i harpuna. Jednak produkcja materiału nie jest ograniczone.


Poprzez zakup gotowego projektu, można pozbyć się stosów niepotrzebnych problemów.

Gotowa konstrukcja oszczędza czas poświęcany na montaż sufitów podwieszanych i przyspieszyć proces wykończenia mieszkaniaGotowa konstrukcja oszczędza czas poświęcany na montaż sufitów podwieszanych i przyspieszyć proces wykończenia mieszkania

Więc, co jest potrzebne do konstrukcji:

 • Profil pójść o krok;
 • Konstrukcja z podświetleniem ukryte;
 • Konstrukcje łączące;
 • Profile do zakrzywionych struktur. Mają specjalne nadpily który zrobi najwięcej, poprzez „młynek” jest niezwykle trudne, i czasochłonne.

Istniejące standardową serię bardzo istotne i bardzo popytu, zwłaszcza w przypadku sufitów wielopoziomowych, i rzeczywiście, pułapy wysokiej złożoności.


Środki bezpieczeństwa w urządzeniu sufitów: czego nie należy zapominać,

W celu uniknięcia sytuacji awaryjnych, kiedy urządzenie podwieszane sufity, konieczne jest przeprowadzenie bezpieczeństwo podczas tych operacji.

Ma to na celu zapewnienie, że prace zostały wykonane na „doskonałe” i niechcianych, niezamierzonych negatywnych faktów, nie jest zniekształcony proces pracy i nie wpływa negatywnie na ich jakość.

Oczywiście, brak urazów jest nie tylko pożądane, ponieważ jest to bezwzględnie konieczne, a to nie jest nawet dyskusji.

Montaż sufitów musi być obsługiwane przez ekspertówMontaż sufitów musi być obsługiwane przez ekspertów

Więc, co jest konieczne, przede wszystkim, aby zapłacić jej najwięcej uwagi, niezależnie od tego, czy praca została zatrudnionej załogi, ani ty sam, z jego asystentów.

Zamontowany sufit wykonany z PVC:

 1. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na butli gazowej, nie kosztuje sufit napinany bez niego - to wymaga technologii. Zatem, trwałość: jest to niezbędne, aby sprawdzić datę produkcji i datę, gdy pojemnik zostanie poddany kontroli. Ponadto, balon nie może działać z wadliwego zaworu. Cylinder nie być uzupełniania - jest to szczególnie ważne w okresie zimowym. Zwiększa prawdopodobieństwo wybuchu!
 2. Zwracamy uwagę na butli gazowej pistoletu węże przyłączeniowe ciepła.
 3. Instrukcja mówi, że odległość pomiędzy zbiornikiem a opalarki musi być równa co najmniej pół metra.
 4. Zabronione jest budowanie Węże siebie! Węże powinny być odpowiedniej długości i podłączony.

Tylko z odpowiedniego sprzętu do montażu sufitów podwieszanych może być szybko i dokładnie wykonać wszystkie praceTylko z odpowiedniego sprzętu do montażu sufitów podwieszanych może być szybko i dokładnie wykonać wszystkie prace

Nikt nie chce na siłę wyższą. To nie jest początek naprawy!

Oczywiście, nie zaszkodzi usunie wszystkie niepotrzebne przedmioty z pokoju, które tylko utrudniają pracę i stworzyć w tej sytuacji zwiększonego ryzyka pożaru.

Materiały dachowe: dwa rodzaje

Główne rodzaje materiałów do sufitów, dwa PVC i tkaniny, a każdy z nich, jak zwykle, ma swoje zalety i wady.

Najbardziej popularnym rodzajem materiału była i pozostaje PVC.

Jednakże, tkaniny też nie wycofane z rachunków.

To staje się obecnie popularne sufity tkaninyTo staje się obecnie popularne sufity tkaniny

Więc więcej o materiałach:

 • PVC. Ogromny wybór faktur i kolorów. Niska cena. Wśród niedociągnięć - potrzeba użyć opalarki. PVC nie boi się wody. Grubość folii wynosi od frakcji 0,12 mm do 0,35 mm. Film jest na tyle silny, ale co to jest cieńsza, niepozorna szew tkanina.
 • Tekstyliów. nie boi się zmian temperatury, może on być stosowany w domkach i domów kraju, gdzie temperatura zera nie zawsze z powodu nieregularnego ogrzewania w zimie. Tkaniny nie są bardzo dobrze trzymać wodę, która nie jest bardzo dobra charakteryzuje w mieszkaniach, w których prawdopodobieństwo przecieku od sąsiadów z góry jest dość duży. opalarka nie jest konieczne, aby wykonać tę instalację.

Zatem znając wady i zalety tego materiału, będzie znacznie łatwiejsze do wdrożenia wybór.

Sufity (wideo)

Na zakończenie chciałbym dodać, co następuje. Oprócz tego, że pod sufitem napięcie może ukryć wady sufitu leżącej, może również korzystnie ukryć różnych komunikatach z rur wodnych i rur grzewczych, przewodów i do kanałów wentylacyjnych. Jeśli są zalane sąsiadów powyżej - nie ma problemu! Naprawa mebli i nie zostaną naruszone, a spowodowany konkretnie o tym kreatorze, aby szybko rozwiązać ten problem. Jeśli chodzi o wygląd rozciągniętym sufitu, jest wybór bardziej zróżnicowane niż od powierzchni lustra i tkanki, do marmuru i stiuku weneckiego. Po przeanalizowaniu materiałów fotograficznych i wideo, a także artykuły i odpowiednich treści, można dokonać właściwego wyboru.

Wzornictwo sufitów (foto)

1a22528b15594706d3f863808ff119c68d18321243ea3123ecbd1ec05aaf6fb92ff59bea95142original45152

Leave a Comment

Your email address will not be published.

65 + = 74

Adblock
detector