sufity gipsowe w małych pomieszczeniach: instalacja i funkcje wewnętrzne – nwhistorycourse.org

The BlogSufity podwieszane nie wymagają ciężkich kosztów i jednocześnie bardzo skutecznie prasowaćSufity podwieszane nie wymagają ciężkich wydatki i wyprasowane jednocześnie bardzo dyskretny luksus effektnoElegantnaya i suficie podwieszanym, aby ukryć wady bazę piętrach poprawić izolację akustyczną, aby podkreślić smak właścicieli. Zastosowanie różnych kształtach geometrycznych, różne preparaty kolorów i oświetlenia projektowania płyt gipsowo-kartonowych dosłownie przekształcić przestrzeń.


Unikalna konstrukcja z płyt gipsowych na suficie w małych pomieszczeniach

Określa on naprawy, nie umniejsza wartości estetycznej i funkcjonalnej sufitu. Dzięki niemu można optycznie powiększyć lub zmniejszyć pokój uzupełnienie wykwintne nuty nawet najprostszej „Nie” wysiłku wnętrz lub zmniejszona. Każdy materiał, aby dać pierwszeństwo w wykończenia sufitu, aby stworzyć harmonijne wnętrze pokoju bardzo skromny rozmiar?

Najczęstszym krajowy materiał dekoracja sufitu to płyty gipsowo-kartonowej.

Każdy może zrobić unikalną konstrukcję sufitową do jej pokoikuKażdy może zrobić unikalną konstrukcję sufitową do jej pokoiku

Ma mnóstwo zalet - wygoda i łatwość montażu, przystępne ceny, i wiele innych funkcji, które pozwalają na stworzenie idealnie gładką sufitu.

Często jest to podyktowane nie tylko estetyką pokoju, ale także podstawowej funkcjonalności i praktyczności. Można oddzielić kuchnię od jadalni, salonu z salonu istota jest łatwo możliwe za pomocą krzywych gładkich, ostrych różnic i oświetlenie zamontowane w suficie gipsowo-kartonowych.


Wielopoziomowe sufit ukrywa nierówności głównych piętrach i można schować narzędzia.

Czuć się swobodnie łączyć z innymi materiałami wykończeniowymi płyt kartonowo-gipsowych. Najbardziej popularne połączenie - płyty gipsowo-kartonowej i podwieszany sufit. Połączony System na suficie pozwala zrealizować pomysły najśmielszych i kompozycje łączą wyrafinowaną paletę kolorów oraz możliwość oświetlenia w pomieszczeniu.

płyta gipsowo-kartonowa konstrukcja sufitu w małych pomieszczeniach i oddzielny zespół

Większość wcielenia pomysłów rozpoczyna się od określenia budżetu. Wynika z tego, że nie zależy tylko od materiału, lecz także rodzaj i formę sufitu z płyt gipsowo-kartonowych, liczba poziomów, palety kolorów i kształtu oświetlenie. Projektowanie i montaż wymaga kreatywności i umiejętności. Jeśli masz te cechy, można zamontować dwupoziomową sufit z rękami.W celu dokonania fascynującym procesie tworzenia sufitu przygotowanie wszystkich potrzebnych materiałów i narzędzi.

Potrzebne będą:

 • płyty gipsowo-kartonowej;
 • profile;
 • zawiesiny;
 • Kołków - paznokcie;
 • śruby;
 • Przedłużacze i kraby profile łączące;
 • centymetrem i poziom;
 • Przebijak i śrubokręta;
 • Budowanie nóż i nożyce do metalu.

Teraz, gdy wszystko jest gotowe w odpowiedniej ilości, możemy zacząć tworzyć. Oczywiście, nie oglądałem jeden film - za instrukcją montażu sufit, oglądane Hermitage zdjęcia gotowej pracy, a teraz cieszymy się stworzyć swój własny oryginalny sufit.

Do montażu sufitowego należy przygotować specjalne narzędzia i materiałyDo montażu sufitowego należy przygotować specjalne narzędzia i materiały

Aby zebrać gk sufit z rękami, będzie potrzebował pomocy.

konstrukcja montażu

 • Powrotem w dół z sufitu odległość w zależności od poziomu funkcjonalnego i narysować linię poziomą na ścianie wzdłuż obwodu budynku;
 • Fix znaczników na profil prowadnicy;
 • Konieczne jest, aby układ o zawieszenie;
 • Zadbać, aby szerokość skok złącznych ma co najmniej 40 cm.;
 • Mocowanie ramy w pierwszym poziomie;
 • Sprawdzić ramkę i poziomo wiązkę przewodów i połączeń z innymi i blisko płyty gipsowo-kartonowe;
 • Narysować obrys stropu na suficie wzoru i ponownie pracować na algorytmie znajomy;
 • Na ścianach oznaczone wysokość następnego poziomu;
 • Profil jest stała nie tylko na ścianie, ale również wzdłuż linii wzorca;
 • Formowanie pułapu drugim polu, być bardzo ostrożnym i ostrożny, starannie wszystko Gaugeable;
 • Strukturą kotwiącą szczelnie i płyt gipsowych i powierzchnie końcowe ramy.

Sufit gotowy. Teraz przyszła kolej końcowego wykończenia. Wykończenie ukryje ewentualne błędy i dać dziełu estetyczny wygląd.

Sufit płyt gipsowo-kartonowych w prostokątnych pomieszczeń

Płyty gipsowo-kartonowe są nie tylko piękne, ale także wytrzymała konstrukcja. To może być wykorzystane do nadania specjalnych elementów charm takie jak płaski występ lub wgłębienie w ścianie.


Pokoje w mieszkaniach typowych budynkach wielopiętrowych są zwykle w kształcie prostokąta. Jest to zakres kosmicznego dla realizacji pomysłów do życia! Jest możliwe, aby utrzymać ścisłą geometrię sufitu lub korzystać z najbardziej niesamowitych wzorów, kolorów i kształtów światła.

Jedną z oczywistych zalet prostokątnych pokoi - wysokimi sufitami. Są one łatwo dostosowane za pomocą ścianek barwienia i sufitu.

Z pomocą płyty gipsowej mogą wykonywać najbardziej niezwykłe i oryginalne pomysły aby stworzyć w swoim domu lub mieszkaniu przytulną atmosferęZ pomocą płyty gipsowej mogą wykonywać najbardziej niezwykłe i oryginalne pomysły aby stworzyć w swoim domu lub mieszkaniu przytulną atmosferę

Aby dodać pokój spektakularne arystokratycznych notatki, zatrzymać swój wybór na pastelowych odcieniach. Podnoszą sufit i dać pokój luksusowy pałac.

Korzystanie ciemne kolory pomocy wizualnie dolną sufitu.

Podczas naprawy są coraz częściej korzystają z płyt gipsowo-kartonowych o różnych specyfikacjach, w zależności od przeznaczenia pomieszczeń. Specjalne podejście wymaga instalowania konstrukcji suchej zabudowy w małych pomieszczeniach. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych niuansów.


Wśród nich:

 • Wybór kompozycji;
 • Dokładnego obliczenia wielkości konstrukcji;
 • Możliwość zmniejszenia szczeliny pomiędzy stropem a ścianą;
 • Stosowanie kolorów;
 • Wybór urządzeń.

Biorąc pod uwagę wszystkie cechy lokalu, można utworzyć sufit że wizualnie popchnąć ścianę i dodać elegancji.

W razie potrzeby, ekskluzywna marka sufit można zrobić samodzielnie.

Spektakularne połączenie stylu i koloru sufitu dać pokój komfort i wygodaSpektakularne połączenie stylu i koloru sufitu dać pokój komfort i wygoda

Harmonijne połączenie tkanin i tekstyliów sprawiają, że wnętrze wypełnione i wypełnić ciepło i komfort.

Sufity z płyt gipsowo-kartonowych w wąskim pokoju

Sufit projekt może wizualnie dostosować umieszczenie dowolnego kształtu. Szczególnie potrzebują wąski pokój. „Extend” pomaga specjalną konstrukcję sufitu, wiele rozwiązań kolorystycznych i świetlnych.

Konstrukcja sufitu za pomocą płyt kartonowo-gipsowych - jeden z najbardziej ekscytujących etapów w pokoju naprawy.

Co konstrukcja sztuczki pomogą Ci dodać więcej przestrzeni i światła w wąskim pomieszczeniu?

Są mało, ale warto wziąć te sztuczki do użytku:

 • Wielopoziomowej struktury gipsowo trzymać się jasnych linii;
 • Wpuszczone zwiększa poziom sufitu pomieszczenia;
 • Użyte odpowiednie geometryczne elementy dekoracyjne w pomieszczeniu;
 • Zatrzymać do wyboru z palety kolorów światła.

Płyta gipsowo-kartonowa konstrukcja sufitu w sali (wideo)

Są to najczęstsze sztuczek uciekają się do regulowania przez specjalistów w przestrzeni. Na suficie opcji projektowych przypadku można myśleć dużo, ale nie powinna patrzeć tylko korzystne, ale również rozwiązać niektóre problemy praktyczne. Bawiąc się z materiałami, kolorami i lokali możliwości oświetlenia pozwala wizualnie zwiększyć wysokość sufitu i przesunąć ścianę. Wszystko zależy od lotu wyobraźnię, poczucie proporcji i smaku.

sufity gipsowe w pokoju (zdjęcia)

1f36f5fb6da122e7689e4d958620e8423f4d37debdef2237dizajnimontazhpotolkovizgipsokartona39b95faa992f69927cb04803e854a61c488be84abd8f50299b2dc43f727b245b46127651657912big133214372860010071212789363663

Leave a Comment

Your email address will not be published.

13 − = 12

Adblock
detector