Sufit z oświetleniem na obwodzie – nwhistorycourse.org

The BlogSufit z oświetleniem umieszczonym na obwodzie, wygląda bardzo imponujące i harmonijnySufit z oświetleniem umieszczonym na obwodzie, wygląda bardzo imponujące i garmonichnoPotolok oświetlone na całym obwodzie - bardzo oryginalnym rozwiązaniem, które wygląda o wiele bardziej atrakcyjne niż pułap bez oświetlenia. To rozwiązanie projektowe jest proste i dość tanie. Ponadto, takie oświetlenie można wykonać samodzielnie, własnymi rękami, bez uciekania się do Mercenary brygadę, która, nawiasem mówiąc, jest dość kosztowne.


Diody zostały objęte żadnym razie przypadkowych, ponieważ oświetlenie LED to nie tylko lampy, ale to bardzo przemyślana decyzja projekt, który wraz z głównym światłem, światło tworzy harmonijny zespół.

Jak zrobić sufit z oświetleniem na obwodzie z rękami

Obecnie, ciągłe kryzysy w modzie zaczął budżet remont, który, nawiasem mówiąc, są nawet bardziej spektakularne drogie, w znacznie mniejszym kosztem.

Ta prosta konstrukcja jest oświetlenie LED, mogą być ustawione, praktycznie każdy.

Być może powinniśmy rozważyć jedną z najczęstszych metod gdzie taśma LED umieszczonych w pudełku z płyt gipsowo-kartonowych.

Jego zalety:


 • Ponieważ pole jest umieszczony w drugim poziomie, wydaje się, że światło pochodzi znikąd;
 • Światło nie boli oczy, i to jest równomiernie przepływu na obwodzie sufitu.

Zakarniznaya światło daje przyjemną poświatę światła, pozwala na stworzenie atmosfery pacyfikacji w pokojuZakarniznaya światło daje przyjemną poświatę światła, pozwala na stworzenie atmosfery pacyfikacji w pokoju

Montaż okna, oczywiście, wymaga pewnego wysiłku i kosztów w zakresie instalacji. Jednakże, istnieje wiele prostsze metody.

oświetlenie LED na obwodzie sufitu: na planszy pianki

Alternatywnie, taśma LED wykorzystywane, które umieszcza się w szerokim styropianowej płyty podstawowej wykonanej z imitacji sufitu ręcznego sztukaterie. Cokół montowany na ścianie w jego dolnej krawędzi.Pomiędzy sufitem i listwy pozostawić szczelinę w rzędu 5-7 cm E i uformowaną kieszonkę i ukrywa taśmę LED.

Taśma sufit LED jest również powszechnie stosowane.

zalety:

 1. Znacznie tańsze niż pudełko płyt kartonowo-gipsowych;
 2. Jest to o wiele łatwiejsze do zainstalowania.

Główne zalety taśmy LED - zróżnicowana paleta kolorów i tanieGłówne zalety taśmy LED - zróżnicowana paleta kolorów i tanie

Te dwie cechy urządzenia sufitowego z światło jest w znacznym stopniu uproszczone.

Materiały potrzebne do podświetlenia urządzenia LED

Materiały do ​​urządzeń oświetleniowych LED nie potrzebują tak dużo, a same materiały są niedrogie.

Co jest potrzebne:

 • Elektrycznie przewodzącą taśmę z diod LED. Taśmy są wodoodporne (biały) i RGB (wielokolorowe). Weatherproof taśmy mieści się w białym rurki silikonowej. Są droższe, ale w tym samym czasie, mają niezawodną izolację przed ewentualnym wyciekiem z górnych pięter.
 • Uskoku transformatora, który jest połączony z taśmą diody. Jest on umieszczony w szczelinie pomiędzy przełącznikiem i światło.

Włączenie taśmy LED za pomocą oddzielnego przełącznika.


Nie zaleca się umieszczenie podświetlenie wraz z głównym światła, znamienny tym, że przeprowadza się przez umieszczenie jednego przełącznika.

Iluminacja stracić wszystko skutecznie, aby przerwać podstawową oświetlenie.

Wspominaliśmy już, że tam jest pas, który wystawia wielokolorowe podświetlenie (RGB). W tym przypadku, oprócz transformatora istnieje potrzeba w sterowniku, aby być w stanie kontrolować jasność. Włączanie światła jest wykonywane przez program.

W celu określenia odpowiedniej długości taśmy LED, konieczne jest, aby pomiary obrzeża sufituW celu określenia odpowiedniej długości taśmy LED, konieczne jest, aby pomiary obrzeża sufitu

Kanały są różne, pod względem mocy i częstotliwości lokalizacji diod. Najczęstszym taśma ma gęstość 30, 60 i 120 diod metr. Im większa gęstość, tym większa jasność.


Sufity z taśmy LED pod cokoły

Można, oczywiście, długi czas grzebać po raz www zabijania i wątpić w słuszność swoich działań, ale można po prostu dokonać właściwego obliczenia, w celu zrozumienia korzyści z tego wydarzenia.

Taśmy LED są bardzo niezawodne źródło światła, zmiana lampa jest bardzo rzadko - taśma jest bardzo solidny i wytrzymały.

W celu prawidłowego ustalenia wszystko, trzeba będzie najbardziej podstawową wiedzę, a także prostą czynność.

działania:

 1. Musimy precyzyjne pomiary obwodu pokoju;
 2. Uzyskany wynik mnoży się przez moc metr diody taśmy;
 3. W celu uniknięcia wątpliwości co do mocy, trzeba skonsultować się ze sprzedawcą przed zakupem;
 4. Na podstawie tych danych, konieczne jest, aby wybrać źródło zasilania i sterowania.

mocowanie taśmy LED na suficie wytwarzane za pomocą dwustronnej taśmymocowanie taśmy LED na suficie wytwarzane za pomocą dwustronnej taśmy

Jeśli sufit jest wielopoziomowy, dioda LED świeci doskonale połączone z piękną świecznik. Nawiasem mówiąc, podświetlenie może być wykonany nie z pojedynczej taśmy, a jego fragmenty.

Prawidłowe podłączenie i instalacja

Do świateł toczonych bez wad i usterek, do rozważenia niektórych zasad.

przepisy:

 • Taśma jest sprzedawany w bębnach pięciu metrów, a jeśli to konieczne, jest odcinany i przylutowane do żądanej wielkości;
 • Ostrożnie przeciąć taśmę wyłącznie na oznakowanie;
 • Kawałki taśmy przylutowane programu;
 • W celu zabezpieczenia taśmy LED, użyj dwustronnej taśmy lub taśmy samoprzylepne. Przed odtłuszczonym powierzchnię mocowania, przy czym warstwa ochronna jest usuwana, a taśma ta jest prasowany do żądanego miejsca.

taśmy na planszy montażu różni się od taśmy montażowej na ścianie. Obie opcje są wykorzystywane przez konsumenta.

Cokół jest przyklejona bezpośrednio do stropu, a poniżej pięciu centymetrów, a dziesięć poniżej, w przypadku klejenia na cokole.

Kolejność łączenia taśm LEDKolejność łączenia taśm LED

Zdarza się, że zasilanie jest sprzedawany bez kręgowego. Potem trzeba będzie zakupić i sznurek.

Jak lutować:

 1. Plus-minus, gdy taśma z tego samego koloru;
 2. Jeżeli kolor taśmy (RGB), konieczne jest, aby kontakty lutownicze V +, R, G i B.

Kiedy taśma uzyskuje się żądaną wielkość, konieczne jest, aby połączyć się z transformatora i kontroler.

Nie możemy dopuścić do przegrzania podczas lutowania taśmy! To jest niemożliwe do lutowania niż trzech cewek w serii - na torze, w takim przypadku nie może wytrzymać obciążenie.

Na wszystkich etapach głównej zasady - dokładność, staranność i ostrożność. promień krzywizny - nie mniejsza niż 2 cm Pasy nie być zagięte więcej niż 90 ° ..

Jak podłączyć taśmę LED RGB (wideo)

Wreszcie, należy zauważyć, co następuje. Na suficie oryginalności z podświetleniem LED warto wspomnieć, ponieważ jest tak oczywisty. Ponadto, jedna z zalet takiego stropu jest fakt, że instalacja oświetlenia - nie jest czymś nazbyt trudne, wymagające interwencji specjalistów ze specjalnego szkolenia - to można to zrobić samemu. Dobrą wiadomością jest również fakt, że takie podświetlenie może być umieszczony zarówno na suficie gipsowo-kartonowej i naprężenia. W skrócie, badając artykuły na ten temat, oglądając zdjęcia i wideo materiałów, w następujący sposób, aby zastanowić się, jak to będzie wyglądać, zakup niezbędnych materiałów i zakasać rękawy, zabrać się do pracy.

Sufit z oświetleniem na obwodzie (foto)

33691qw9bjthfjs5yrc563cf495bbfd60000098928459-43144232717252321468777243543434543tani-led-strip-3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 1

Adblock
detector