The BlogZwykle drewniane sufit wymaga dalszej obróbki w celu jego estetyczny wyglądZazwyczaj drewniany strop wymaga dalszej obróbki, aby nadać jej estetyczny vidaPopulyarnost niskiej zabudowie budynek rośnie każdego roku. Większość domów budowanych między należący drewnianych budynków. Kiedy w domu drewnianego jest rzeczywiście wszystkie ściany są natychmiast gotowe do ostatecznego wykończenia, sufity w takich przypadkach wymaga dodatkowej pracy, aby zakończyć sufit, aby uzyskać jakość i piękne.


Sufit w drewnianym domu jako rentownego przewagi

Okryć sufitu w budynkach wielokondygnacyjnych, w drewnianych domów w różnych sposobów. Wybierz opcje, które są najlepsze, można ją porównać tylko wszystkie czynniki, które bezpośrednio wpływają na wykończenie sufitu.

Czynniki te obejmują:

 • Stosunek poziomu naturalnego światła do planowanej sztuczne;
 • Przyszły układ i konstrukcja pomieszczenia;
 • Szacowany stopień wilgotności w pomieszczeniu;
 • Funkcjonalny celem pomieszczenia;
 • Wysokość sufitu pomieszczenia;
 • Obecność drugiej podłogi;
 • Mając na schodach.

Dobór materiałów wykończeniowych ma wpływ wiele czynników - jest to projekt z pokoju, a wysokość sufituDobór materiałów wykończeniowych ma wpływ wiele czynników - jest to projekt z pokoju, a wysokość sufitu

Dla całej gamy wewnętrznych sufitów wniosków w drewnianym domu może być umieszczony w dowolnym kierunku. Jednocześnie podkreślają, przyjazność dla środowiska i naturalność jest możliwe nie tylko w rustykalnym stylu z drewnianym wykończeniem.


4 sposoby, jak zrobić sufit w drewnianym domu

Budowa powłok sufitowych wymaga szczegółowej analizy. Czy jakość naprawy zawsze lepsze i bardziej ekonomiczne w perspektywie długoterminowej, zwłaszcza w nowym domu. Może kompetentnie hem pułap, że jest to konieczne, aby znać podstawowe klasyfikacji konstrukcji stropowych.

Sufity mogą być:

 1. zawieszony;
 2. pokład;
 3. napięcie;
 4. Łączone.

W oparciu o funkcje poszczególnych opcji pokój i sufit projektowych, można wybrać, jak zaszyć sufitu.

Lepiej nie, aby zaoszczędzić na materiałach i uczynić jakości skóry - długoterminowe korzyści płynące z takiego rozwiązania będą widoczneLepiej nie, aby zaoszczędzić na materiałach i uczynić jakości skóry - długoterminowe korzyści płynące z takiego rozwiązania będą widoczneNależy brać pod uwagę wysokość pomieszczeń. Do wykończenia nie ukryć cm przy niskich sufitów należy unikać sufitów podwieszanych, które są zamontowane na dodatkowej ramy.

Urządzenie sufit w domu drewniane kraju

Prawidłowo rozmieścić sufitu drewnianego domu, jest konieczne badanie dokładnie tych układów powłokowych urządzenia i sufitem. Aby to zrobić, ważne jest, aby mieć wyobrażenie o szorstkiej konstrukcji sufitu.

sufitowy układ składa się z konstrukcji drewnianych (w kolejności od dołu do góry):

 • dekoracji wnętrz;
 • deski;
 • belki;
 • Izolowanie filmu;
 • Termicznie materiału izolacyjnego;
 • wodoodporne;
 • Drewniany z bali;
 • Podłogi i posadzki z następnym piętrze.

Typowo, maksymalna w drewnianym domu jest strukturą wielowarstwową składającą się z belki i uszczelnianiaTypowo, maksymalna w drewnianym domu jest strukturą wielowarstwową składającą się z belki i uszczelniania

Z urządzeniem sufitowym w drewnianym domu zależy od kilku czynników: uszczelnienia, do izolacji cieplnej, jak również funkcjonalności przestrzeni nad sufitem. Ostatnia pozycja jest warunkowe, jeśli w pomieszczeniu powyżej pułapu nie jest używany, a następnie podłogi nie rozprzestrzenia. Jeśli strop z zewnątrz przedstawia dach zamiast ostatnia warstwa poszycia dachowe materiał budowlany.

Najbardziej odpowiednim materiałem dla sufitu domu drewnianego

Na wewnętrznej sufitu wielu odpowiednich materiałów. Ale istnieją ograniczenia. Na przykład, nie zaleca się pokrycia wnętrza stropu z tworzywa sztucznego. Po pierwsze, utrata dzienniku środowiska naturalnego, po drugie, z tworzywa sztucznego może spalić.

Pokrycie sufitu może być:


 1. Naturalne materiały drewniane;
 2. konstrukcja napinacza z niepalnego folii PVC;
 3. płyty gipsowo-kartonowe;
 4. Panele laminowane;
 5. Płyty MDF.

Dokonywanie sufitu powinna być powiązana z ogólną wnętrza domu. W związku z tym, materiały są wybrane w oparciu o konstrukcji ścian i podłogi. Jeśli zadanie jest, aby skóra własne ręce, projekt wybrany na podstawie złożoności instalacji.

Nie ma wątpliwości, na drewnianym domu najlepiej nadaje nadaje tytuł naturalnych materiałów, takich jak okładzinyNie ma wątpliwości, na drewnianym domu najlepiej nadaje nadaje tytuł naturalnych materiałów, takich jak okładziny

Malowanie sufitu jest możliwe, jeśli sufit jest wyłożona płyt gipsowo-kartonowych. W tym przypadku, przestrzeń kolorów jest regulowana wizualnie.

Biały kolor może zwiększyć przestrzeń i podnieść wysokość pomieszczenia. Przed malowaniem całą płyt gipsowo-kartonowych do przetworzenia kit, że w przyszłości, można zmienić kolor powłoki.

materiały drzewne do sufitu w domu

Najbardziej harmonijny wykończenie suficie w ścięciu - drewniane okładziny. Drewno łączy podstawową konstrukcję domu i sprawia, że ​​wnętrze wykończone i naturalne.


Przez panele posiadać:

 • listwy drewniane listwy (board);
 • Panele drewniane;
 • Panel forniru i MDF.

Drewniane podsufitka pomoże nadać wnętrzu integralności dworek i harmonięDrewniane podsufitka pomoże nadać wnętrzu integralności dworek i harmonię

Wolnostojący zapewnia więcej opcji do dekoracji wnętrz sufitu. I naturalna chęć zrobić wykończenie materiału naturalnego, jest zawsze mile widziane. Materiał do ochrony drewna przed ogniem możliwe rozwiązanie ochronne stosowane.

Strop drewniany fornir nowoczesnego domu

Istnieje możliwość, aby schować materiału powierzchni sufitu sklejki. Taka metoda ma zarówno zalety, jak i znaczące wady. Wiele warstw okleiny związany klejące forma bazowa sklejki, które różnią się pod względem grubości i wielkości.

Zalety takich arkuszy:

 1. Niska cena materiału ze sklejki;
 2. przyjazne dla środowiska
 3. siła;
 4. Wykorzystanie arkuszy fornirowych można wyrównać poziom belki sufitowej lub blisko.

Jednakże, sklejka z drewna brzozowego zmienia kształt wilgoci i bardziej wytrzymałe. Fornir materiału iglastego bardziej odporne na wilgoć i gnicie. Dlatego konieczne jest przeprowadzenie kontroli znakowania materiałów sklejki.

Strop wykonany jest ze sklejki - świetnym rozwiązaniem dla drewnianym domu ze względu na niską cenę i trwałość cechStrop wykonany jest ze sklejki - świetnym rozwiązaniem dla drewnianym domu ze względu na niską cenę i trwałość cech

cechowanie "FC" To wskazuje, że arkusz sklejki nadaje się do dekoracji wnętrz i jednocześnie wodoodpornego. Jednak stosowanie takich wykończeń w łazience nie jest pożądane.

Z wyrównaniem drewnianych sufitu górnej i płyt gipsowo-kartonowych, które w odróżnieniu od sklejki mają wyższą wydajność.

Dokonywanie sufit w drewnianym domu

Oryginalny wygląd sufitu jest nie tylko stara się uratować, ale również pod względem jakości, aby skorzystać ze wszystkich zalet, które przenoszą belek, belek i ram. Jeśli zbadać oryginalne drewniane wnętrza poprzez zdjęcia i filmy można wyciągnąć ogólną koncepcję możliwości projektowania budynków.

Sposoby dekoracji belek:

 • Wzmocnienie żyrandoli i lamp;
 • Artystycznie malowane belki;
 • Dekoracji wiązki tkaniny;
 • Tworzyć dodatkowe oświetlenie z lamp LED;
 • Haki do belek, kucie, krawaty i inne akcesoria;
 • Zamocować uchwyty do belek, na których można powiesić kwiaty.

Kiedy poszycia drewniany strop niekoniecznie ukrycia belki i belki, ponieważ mogą one po prostu ozdobićKiedy poszycia drewniany strop niekoniecznie ukrycia belki i belki, ponieważ mogą one po prostu ozdobić

Piękne zdjęcia z wystroju sufit z belkami stropowymi tylko potwierdza popularność drewnianych budynków. W tym przypadku, nic dziwnego, nowoczesne tendencje zmierzające do domu ekologicznego.

Właściwa izolacja sufitu

Jak w starym domu, a nowa może być dotkliwie kwestia dodatkowej izolacji stropu, nawet jeśli dom został zbudowany z ogrzewania piekarnika. Pytanie izolacji sufit drewnianego domu jest bardzo obszerna, w związku z czym jest konieczne szczegółowe rozważenie i rozmieszczenia.

Rozdzielania tych powierzchni metody izolacji suficie:

 1. na zewnątrz;
 2. Wewnątrz.

Każdy z tych sposobów będą najbardziej skuteczne w pewnych okolicznościach pewne grzejników. Przykładowo, układanie materiałów nieprzepuszczalnych dla pary wodnej stosuje się do stosowania w procesach zewnętrznych, a przepuszczalna dla pary wodnej - na wewnętrznej.

Struktura izolacji termicznej zależy także od sposobu izolacji sufitu.

Nieważne, jak dobrze wykonana izolacja sufitu, to w dużej mierze zależy od temperatury i mikroklimat w domuNieważne, jak dobrze wykonana izolacja sufitu, to w dużej mierze zależy od temperatury i mikroklimat w domu

Schemat izolacji cieplnej:

 • belki stropowe;
 • Odpowiedni izolacji;
 • Film jest paroizolacja;
 • Toczenie.

Izolacja wybrano biorąc pod uwagę wiele czynników. Aby wypełnić izolacja jest napięty i nieważne wolne, może być używany ecowool. Złożenie takiego materiału będzie szybko.

Wlać sufit poliuretan sugeruje brak gryzoni zjadających izolacji. Każdy specjalny materiał termoizolacyjny. I mimo że spędził na badaniu tych funkcji, konieczne jest, że jak ciepły dom - zastaw komfortu.

Drewniane stropy projektowania wnętrza (wideo)

Budowanie ekologiczne domy z drewna - to nie tylko moda, ale również świadomość korzyści i wartość materiałów naturalnych. A jeśli takie domy budowane są z dokładnym przestudiowaniu wszystkich szczegółów, z uwzględnieniem zasad domów ekologicznych, maksymalna sprawność jest wyrażana i oszczędności finansowe i korzystny klimat domowy w domu.

Przykłady niż schować sufit domu drewnianego wewnątrz (zdjęcie)

dsc2011kopiya dsc2032kopiya 02-1024x683 12-28 145f243b7f883cf6506daefe867574ca9e 19150 20650 19300 141434872223 artleocom-5129

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 1 =