Sufit hem na drewnianych belkach: Polecane przez projektantów – nwhistorycourse.org

The BlogDrewniane belki stropowe - jest ważnym elementem konstrukcyjnym, który jest odpowiedzialny za siłę sufituBelkami stropowymi - jest ważny element strukturalny, który jest odpowiedzialny za siłę potolkaPo belkami stropowymi niekoniecznie powinny być zamknięte przez dowolnego materiału. Wcześniej zrobiliśmy tak w przeważającej części. Oznacza to, że każda z listew zamknięty przepust płyty gipsowo-kartonowej tej samej lub tylko wyrównane wszystkie na poziomie, a tym samym odcięcie prawie 20-30 cm warstwę sufitu. Było to możliwe, aby przekształcić cały sufit, zastępując belki, ale dlaczego, że gdy można ozdobić wszystkie rozsądne? Co więcej, wszystko to nie jest trudne do zrobienia z ich rąk.


Jaki jest szorstki strop na belkach drewnianych

Szorstki sufit - jest to warstwa, która będzie służyć jako podstawa dla dalszych prac budowlanych. Oznacza to, że zostanie on dołączony do hydroizolacji, docieplanie, dekoracyjny zgłoszenia i, jeśli to konieczne, nawet suficie podwieszanym. Składa się z nieobrobionego bazie płyt poprzecznych i belek, które utrzymują cały ciężar konstrukcji. Jej tradycyjne urządzenia. Można użyć tę samą technologię, która jest wykorzystywana na strychu. Ale ze względu na kształt - jest płaska, raczej niż trójkątne lub multi-dwuspadowym.

Szorstki dekoracja sufitu mogą być wykonywane przez następujących materiałów:

 • drzewo;
 • GCS;
 • tworzyw sztucznych (w tym panel);
 • płyty gipsowo-kartonowej;
 • rozliczeniowych, które naśladują innych tradycyjnych materiałów budowlanych (istnieją zarówno syntetycznych i naturalnych).

Dokonywanie szorstką sufitu za pomocą płyt kartonowo-gipsowych - to najtańszy i najbardziej skuteczny sposób wykończeniaDokonywanie szorstką sufitu za pomocą płyt kartonowo-gipsowych - to najtańszy i najbardziej skuteczny sposób wykończenia

Należy rozumieć, że nierówne sufity nie chronią pomieszczenie z zimną wodą. Oznacza to, że zgłoszenie jest wymagane do wykonywania tych funkcji. Dlatego jest ona wykonywana i wielowarstwowych. Na belkach, na przykład, ułożone płyty bazaltowe lub po prostu biegnie złoże trocin, a już górna - zamontowana dekoracyjne panele.

Stropu z belkami narażonych: stosowanie środka wiążącego

Jak wykonać kartoteki na miejscu barów? Jak zostało napisane powyżej - wystarczy utworzyć tego samego okna, ale z minimalną wcięcia. Te same Board, na przykład, zamontowane na obwodzie profilami prowadzącymi. Bezpośrednio do belki są przymocowane za pomocą wkrętów lub kołków zwykłe (jeśli gęstość drewna - są różne). Naturalnie, wszystkie zanieczyszczenia powierzchni przed przetworzeniem emulsji (w kilku warstwach, a po wyschnięciu). W rezultacie, należy uzyskać tzw rustykalny wystrój, w stylu „polowania” złożyć. Wygląda pięknie i chroni pomieszczenie przed zimnem, wilgocią, hałasem (jeśli się z podstawami technologii).


I można stworzyć dekoracyjne belki, a nie ich zamykania. W tym celu tzw rzeźba architektoniczna. Na szczycie tego wszystkiego jest pomalowane brązową farbą lub po prostu lakierowane (jeśli chcesz zachować kolor i fakturę drewna).

Świetnym pomysłem jest ubieranie krokwie używając dekoracyjny wątekŚwietnym pomysłem jest ubieranie krokwie używając dekoracyjny wątek

Tradycyjne systemy do sufitu z odsłoniętymi wiązek:

 • tworzenia rampy warunkowego;
 • rzeźby dekoracyjne;
 • Kabina tylko szerokość pomiędzy belkami.

W takim przypadku, jeśli drzewo jest „otwarty”, zaleca się również, aby być szeroko stosowany w dekoracji wnętrz, na przykład, dodając do swoich stanowisk, poprzeczka, rezygnując z tworzyw sztucznych profili okiennych i parapetów. Wszystko to będzie komponować się ładnie z kominkiem.Dekoracyjne belki drewniane na suficie: Wybór

Dekoracyjne belki na suficie zaleca się kupować gotowe - sprzedawane są we wszystkich większych marketach budowlanych. Ich konstrukcja może być bardzo zróżnicowany.

Ponadto, belki mogą być wytwarzane również z drewna, lecz tylko naśladować pożądanej powierzchni (lecz o znacznie mniejsze znaczenie niż w konstrukcji drewnianej). Istnieje również belki zamkniętych (w konstrukcji z ich połączenia jako falshbalki). Mają bardzo niską wagę, dzięki czemu mogą być montowane tylko na śrubach.

Zamontowane drewniane belki budynku zwykły sposób - to jest na obwodzie, a częściowo poprzez włączenie do ściany. Średnio, jeśli jest to konieczne, to się robi dokręcania (aby zapewnić stabilność mechaniczną).

Sufit falshbalki poliuretanowej są lekkie i doskonale naśladować materiał wykonany z naturalnego drewnaSufit falshbalki poliuretanowej są lekkie i doskonale naśladować materiał wykonany z naturalnego drewna

Okryć to belki - niekoniecznie. Odległość między nimi zamyka lub tworzyw sztucznych lub lakierowane deski. Drewno zawsze traktowane z lakieru.

Zapewni to, że:

 • jego ochrony przed wilgocią i szkodniki;
 • poprawy wiązki wizualnej;
 • tworzyć błyszczącą efekt odbicia (może być połączona z kierunkowej światła, które zapewniają miękką odbitego światła).

Hem i płyty gipsowo-kartonowe mogą być, ale ma mnóstwo wad. Lepiej wykorzystać projekcie podstawy, a na górze - do dekoracji drzewo lub pianę z imitacji drewna. Uzyskać ładny i niedrogie.

Jak wykonać projekt-drewniane belki pod sufitem

Jeśli istnieje potrzeba, we wnętrzu stworzyć „Village” styl, a następnie zamknij belki w żadnym wypadku nie powinno być. Można nawet użyć kabiny dziennika nie są przetwarzane (czyli po prostu pozbawione kory) i wzmocnić strop nich „priraschivaya” ściana. Jednak instalacja nie będzie łatwe, ponieważ ciężar samych belek być dość duże.


Idealną sytuacją dla dekoracji belek stropowych - remont w starym drewnianym domu z ramki (jak dobrze), tak powszechne w północnych regionach Rosji.

Jeśli decyduje się nie szyć i nie ukrywają belki, drewno powinno być traktowane z bejcy i lakieruJeśli decyduje się nie szyć i nie ukrywają belki, drewno powinno być traktowane z bejcy i lakieru

Dalsze drewno może być traktowana na kilka sposobów:

 • szczotkowane (wzór usuwanie bez obróbki);
 • Faktura przetwarzania (sztuczne tworzenie pęknięć obniżeń naśladujących podeszły wiek drewna);
 • Połączenie specjalnymi powłokami, które daje efekt naturalnego drewna starzenia;
 • Belki addycyjne elementów kutych. Projektanci takie rozwiązanie jest izolowana w „wzór” etnicznej;
 • Powłoka oleju wosk - pod względem kosztów rozwiązaniem dla obróbki.

Główną zaletą korzystania z wiązki - że nie istnieją żadne konkretne zasady ich wystroju. Oznacza to, że wszystko zależy od wyobraźni właściciela domu. Mogą mieć dowolny kształt, tekstura, lakiery, czy tylko podkładu.

Montaż ozdobnymi drewnianymi belkami sufitu (wideo)


W przyszłości na „orzeźwiający” komponent wizualny produkowane skrobanie i ponownego powlekania (malarstwo). Spełniać tę potrzebę tylko 1 raz w ciągu 5-10 lat, w miarę potrzeb. 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 51 = 52

Adblock
detector