Stylowy i budżet: sufity z nadrukiem zdjęć – nwhistorycourse.org

The Blog



Sufity podwieszane z drukowania zdjęć - nowoczesne i popularne rozwiązanie projektoweSufity podwieszane z drukowania zdjęć - nowoczesny i popularny projekt konstrukcji reshenieEtot sufit odnosi się do szybkiej technologii - przywrócenie powierzchni nie wymaga dużo czasu. Szorstki podstawy wyrównywania nie jest konieczne ustawienie konstrukcja jest wolne od pyłu i zanieczyszczeń, a nie koniecznie w kontekście aktualizacji całego pomieszczenia.


Zasada metody druku na sufitów

sufit napinany projekt nie pasuje do małej liczby zmienności - zdjęcia i obrazy mogą być bardzo różne, jak faktura, kolor, odcienie. I to pomimo faktu, że całe piękno obrazu można podkreślić prawidłowo wybrany oświetlenie.

Sufity naciągane sprawi, że wnętrze Twojego pokoju unikalny i stylowySufity naciągane sprawi, że wnętrze Twojego pokoju unikalny i stylowy

Jeśli zamówić sufity z podobnym znaczka:

 • Wystarczy wybrać obraz do smaku i przełożyć je do postaci elektronicznej;
 • Klient powiększa obraz za pomocą drukarki szerokiego formatu o wysokiej rozdzielczości.

Warto zauważyć, że na suficie rozciągania używane są przyjazne dla środowiska i bardzo odporne na blaknięcie specjalnymi farbami wnętrza. Oni, nawiasem mówiąc, nie mają zapachu. To dlatego, że wynik jest obraz o wysokiej jakości, a nowy powierzchnia sufitu.


sufit napinany z produkcją drukowania zdjęć (wideo)

Sufity naciągane: rodzaje drukowania, jak wybrać

druk Samu mogą być stosowane do każdego sufitu, który chcesz ozdobić piękny druk - matowy, błyszczący, satyna, półprzezroczyste.

druk formularzy oznacza wyboru projektu, ponieważ to, co jest piękne w kuchni byłoby niestosowne w salonie, itd. Na przykład, kwiaty będą atrakcyjne w każdym pokoju, ale storczyki będzie wyglądać świetnie w sypialni i salonu, a także róże i lilie, ale stylizowane kwiaty i kwiatowe wzory muszą w pełni pasuje do stylu wnętrza.



Bardzo często druk kwiaty na suficie napięcia dobiera się sypialniaBardzo często druk kwiaty na suficie napięcia dobiera się sypialnia

Opcje drukuje

Pomoc taka prosta rodzajów przypomnieniem obrazów dla sufitów z drukowania zdjęć:

 • Sufit w dzieci - postacie bajkowe, postacie z kreskówek, stylizowane, zabawne nadruki;
 • sypialnia - kwiaty i ozdobne, górskie szczyty, szkice architektoniczne, anioły;
 • kuchnia - motywy naturalne;
 • salon - kwiaty, geometria, natura, chmury, znaków.

Nawiasem mówiąc, nie bój się zrobić sufit podwieszany z drukowania zdjęć w łazience - kolory nie blakną, nie zmienia koloru, nie boi się wody, sufit nie znak.

Co do zasady, w pokoju dziecięcym jest bardzo często ustawione Jasne wielobarwne sufitów napinanychCo do zasady, w pokoju dziecięcym jest bardzo często ustawione Jasne wielobarwne sufitów napinanych

Szkice można zrobić samemu - niektórzy producenci zrobić zdjęcia swoich obrazów.

Jak ubiegać się obrazów do drukowania na sufitów

technologia druku jest to, że farba jest stosowane w sposób, który zapewnia jej całkowitą absorpcję w strukturze blachy, co stwarza pewne efekty wizualne.

Jak już wspomniano, jest to używane do druku wielkoformatowego.

Jest stosowana przez jedną z trzech metod:


 • Rozpuszczalnik drukowanie. Używanie go do lekkiej tkaniny tekstury 3,5 m szerokości. Ale do tego farby drukarskiej, toksyczny, ponieważ ta opcja nie pasuje do pomieszczeń mieszkalnych. Jest idealny do symulacji płótnie.
 • druk UV. Farby te są grubsze, są one odpowiednie dla wszystkich obrazów na fakturze. Ale rozmiar wydruku mniejszy - 2,2 m jest maksymalna. Dla szerszej obrazów graficznych mają szew łączący. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia człowieka farb UV, ponieważ stosowane w konstrukcji sufitu w salonie, a nawet u dzieci mogą bezpiecznie korzystać z drukowania UV.
 • Lateks druk. Pozwala to na zastosowanie dowolnego wzoru na wartość sufit, wielkości i ogranicza powierzchnię sufitu. Dla zdrowia ludzkiego, takie tusze są bezpieczne.

Korzystanie druk wielkoformatowy na płótnie napinania rysunekKorzystanie druk wielkoformatowy na płótnie napinania rysunek

Dla bezproblemowej sposobem, aby wybrać opcję drukowania sufit tkanina, rysunek dosłownie idealny.

Obrazy na suficie podwieszanym: drukowanie, wybierz zdjęcie

Czy na suficie prosty orchidea, czy chcesz, aby upiększyć przestrzeń malowanie motywów klasyki? Tak, często Raphael działa przywołać ideę korzystania niektóre kawałki w dekoracji domów. Lub podmioty impresjonistów są podstawą konstrukcji sufitu.

Ale jeśli jesteś fanem nietypowych rozwiązań i awangardowym stylu jest bliżej ciebie - zachęcamy do eksperymentowania z oryginalnymi nadrukami na suficie. Użyj symbolikę, uzasadnienie filozoficzne, utopii.

Jeśli, na przykład, w salonie czuć wpływy Wschodu, Sakura może kontynuować ten temat w formie nadruku na suficie.


Popularne tematy

Do tej pory istnieje ogromny wybór różnych wzorów dla sufitów, więc wybrać coś, co lubisz w piwnicyDo tej pory istnieje ogromny wybór różnych wzorów dla sufitów, więc wybrać coś, co lubisz w piwnicy

W ogóle, drukowanie najpopularniejszą odmianę z następujących czynności:

 • abstrakcji;
 • krajobrazy;
 • Gwiaździste niebo;
 • Teksty, litery, znaki, różne czcionki i monogramy;
 • Reprodukcje obrazów i fresków;
 • motywy fantazyjne;
 • wzory roślinne i geometryczne;
 • Obiekty przyrody;
 • kosmos;
 • Zdjęcia znanych dzieł sztuki.

Dobrze, wspaniałe i animowanych obrazów często wykorzystywane do pokojów dziecięcych. Można użyć zdjęć seryjnych ( «» Superstock, Shutterstock.), aby szukać swojej wyobraźni.

Zalety sufitów z drukowania zdjęć we wnętrzu

Nie można się martwić o takie kwestie jak złożoność tamtejszej instalacji. Zainstalować specjalistów pod sufitem, a często koszt instalacji jest już wliczone w cenę sufitu. Problemy nierównych krawędziach i innych wad pułapu ustalonego przez profesjonalistów.

Zastosowanie drukowania zdjęć jest również odbywają się w najnowocześniejszych warunkach - maszyny rzeczywistości nie zezwala na małżeństwo.

Odpowiednio dobrany wzór na suficie napięcia jest w stanie doskonale uzupełniają projekt pokojuOdpowiednio dobrany wzór na suficie napięcia jest w stanie doskonale uzupełniają projekt pokoju

Ponadto, sufity z drukowania zdjęć:

 • To jest bardzo gładka, idealnie gładka powierzchnia;
 • Ten obraz, który nie boi się zmiany temperatury;
 • sufity te są trwałe tkanina jest, jak już wspomniano, nie znikają, to nie jest pokryta pęknięć;
 • Można wybrać dowolny tkaniny tekstury i kolor;
 • Sufit jest zabezpieczony przed zalaniem i jeśli takie drukowanie nie odkształconym;
 • Czystej szmatki z tradycyjnego drukowania zdjęć za pomocą suchej szmatki.

I wreszcie, w pokoju można znaleźć estetyczny wygląd. Na przykład, sufit może sprowadzić się wybrany styl i motywy - wschodnie, krajowe, naturalnych, kwiatów, niektóre kolory.

Napinane sufity z drukowania zdjęć: opinie i komentarze

Wielu klientów mówią, że boją się wziąć na błyszczącym drukowania zdjęć - oczekiwanie na niskiej jakości obrazu. Ale nawet tak pozornie skomplikowana praca, daje doskonałe rezultaty. Dobry druk uzyskuje i satyna.

jakość drukowania zdjęć z blachy nie gorzej niż zwyklejakość drukowania zdjęć z blachy nie gorzej niż zwykle

Co jeszcze zauważyć w przeglądzie,

 • Tkanina jest bardzo gęsta, gruba, ponieważ zarysowania nawet trzeba spróbować;
 • Ksero zawsze jakość, nie widać żadnej proporcjonalności;
 • Okazja, aby umieścić tylko jakiś pomysł - ze zdjęć klientów o dobrej rozdzielczości, a skończysz.

Drukowanie się nie zmniejsza okres eksploatacji sufitu, jak w przeszłości, będzie on służył 15 lat.

Montaż sufitów napinanych z drukowania zdjęć (wideo)

Drukowanie zdjęć - nowe słowo w konstrukcji stropów i można dostosować własne wnętrze, dzięki czemu jest taki oryginalny akcent, jak sufit z nadrukiem.

Dobry wybór!

Wzornictwo sufitów z drukowania zdjęć (zdjęcie we wnętrzu)

1-min2-minPrzez 3 minuty4 minuty5-min6-minutowego7-min8 min10 min9 min

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 7

Adblock
detector